Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ENEMY TERRITORY QUAKE WAR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 21:48    Předmět: Citovat

Fuggas napsal:
Hele Milhaus, máš ten procík přetaktovanej, nebo jedeš na základní frek.? Už dřív, když sem si vybíral komponenty na stavbu PC, tak sem si záměrně vybral tenhle Opteron 144, páč s nim měli v testech dost dobrý výsledky a hlavně byl levnej. Já ho mám stabilně na 2.7GHz, ale některý šli ještě o 200MGh vejš.
Jinak, jde to všechno strašně rychle dopředu.. a bez dvoujádra a drahý grafiky (nejlíp dvou ve SLI modu) si dneska čovek moc nezapaří. Ale to je noumální..


Dneska ti stačí 64bit a pořádná grafika do PCI-E slotu. Třeba 7300GT a výš. To co si napsal ty je už tak trochu přepych. Ne že bych to nebral, ale je to ještě pořád dost drahá varianta dobrého PC. Dneska je to taky o tom jak si to člověk nakombinuje buď dvojjádrovej nebo normál buď SLI grafiky nebo pořádnou silnou PCi-E grafiku nej by byla 8800:) atd. záleží an tom jak si to člověk dá do kup a dobrej základ je vždy mít dobrou desku na které se dá ještě dlouho vylepšovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 21:52    Předmět: Citovat

Fuggas napsal:
Jinak, jak psal Hobit s těma starejma hrama přes multiplayer.. Když vyšel DukeNukem3D, tak sme si s kámošema přenášeli k sobě počítače a kolikrát člověk propařil celý prázdniny a pak byl nasranej Very Happy Byla to dost dobrá hra přes multiplay. a přitom jiný než wolf, např tam byl jetpack na lítání, RPG (takovej pomalejší mířenej panzerfaust:), zmenčovadlo, zmrazovadlo, laserový bomby na zeď, prostě jiný, ale stejně dobrý, akorát to nejde přes internet a má to už dneska hnusnou grafiku max.800x600.


DukeNukem měl později ještě jednu vrzi kde byla přidána jedna zbraň a byla udělaná pro hru na internetu nebyl to dukennukem atomic myslím že ne, ale na druhou stranu se ta možnost nevilučuje:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 02:43    Předmět: Citovat

Fuggas napsal:

Jinak, jak psal Hobit s těma starejma hrama přes multiplayer.. Když vyšel DukeNukem3D, tak sme si s kámošema přenášeli k sobě počítače a kolikrát člověk propařil celý prázdniny a pak byl nasranej Very Happy Byla to dost dobrá hra přes multiplay. a přitom jiný než wolf, např tam byl jetpack na lítání, RPG (takovej pomalejší mířenej panzerfaust:), zmenčovadlo, zmrazovadlo, laserový bomby na zeď, prostě jiný, ale stejně dobrý, akorát to nejde přes internet a má to už dneska hnusnou grafiku max.800x600.


Mi ani nepřipomínej starý časy, my když tahali kompy na prvního Dooma ve čtyřech.. jsme se složili i na hub a to tehdy byl docela drahej špás. Dneska switch stojí pár kaček.. a někam tahat počítače? Ať už inet nebo wifi.. už jsou jiné možnosti Shocked Na UT jsem si už nosil našláplého booka...
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 06:45    Předmět: Citovat

Vcera vecer vyslo demo, takze si to kazdy muze zkusit sam: http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=23929&r=top

EDIT: Taky muzete zkusit: CZ Regnet ET:QW Demo Server - etqw.regnet.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 15:05    Předmět: Citovat

DEMO má stejně mb jako poslední beta verze takže to je gool:) nemá cenu stahiovat. Já chci novou grafiku já chci hrátVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 23:12    Předmět: Citovat

ha to bych mohl zkusit, mám od léta nové železo, takže s tím problém nebude Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 15:24    Předmět: Citovat

QW ale bude ale placená ne? Alespoň krabice s IDklíčem...
A nevíte někdo optimální sestavu? Na těch minimálních to sice běží, ale ke kloudnému hraní to není..
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 13:17    Předmět: Citovat

Cau kluci ja mám PC takovy standart a doufam že to bude stačit ale kdyby tady někdo napsal nějaké optimum na QW tak by to bylo good jinak jesti jste to někdo hrali tak napište aspoň jestli se vam to libilo nebo ne Smile Ja to budu mit v rukach až tedka v patek a mam už slinu podle toho co jsem četl o tom Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 14:49    Předmět: nn Citovat

Tak sem to zkusil,ale vůbec mě to nevzalo. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
wertyz
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 17:06    Předmět: Re: nn Citovat

MILHAUS [CZ] napsal:
Tak sem to zkusil,ale vůbec mě to nevzalo. Confused


ptz to neni et a nema to s tim nic spolecnyho, jestli te et bavi kuli tomu jaky je et:qw te bavit nebude, neni to ani stejnej zanr..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 17:58    Předmět: Re: nn Citovat

wertyz napsal:
MILHAUS [CZ] napsal:
Tak sem to zkusil,ale vůbec mě to nevzalo. Confused


ptz to neni et a nema to s tim nic spolecnyho, jestli te et bavi kuli tomu jaky je et:qw te bavit nebude, neni to ani stejnej zanr..


ET 4ever, hlavne to obdobi 2. svet. valky zeru Twisted Evil
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 07:04    Předmět: Citovat

Abych pravdu řekl tak Wolf ET je dakejo hratelnější než ETQW.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 10:56    Předmět: Citovat

tak jsem to taky prubnul.. a někdo to už k Battlefieldu přirovnal a je to tak. V QW se hraje s technikou a na velkých prostranstvích. Není to tak kontaktní a právě ty prostory a technika svádějí tak trochu ke zmatku.. tedy tak to na mě alespoň poprvé zapůsobilo.
Co se týče nároků, tak je to dobře optimalizované na HW, tedy alespoň na mém starém parním traktoru to běželo přijatelně Very Happy
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ogy



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 15
Bydliště: Hospoda čp. 666

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 21:42    Předmět: qw Citovat

Myslim ze to budu muset koupit Sad parba je to dobra chce to hrat delsi dobu, aby si na to clovek zvykl. Ale kyklop nebo strogovskej covert nemaji chybu aji ty ruzny vezicky Laughing co me na tom ale strasne SERE a reknu to naplno !!SERE!! je to ze to je silene mooooc tymovy.Zkousel sem hrat na vic servrech a poradne sem si nezahral, to uz sou vazne lepsi ti boti. Jinak prvni dojmy a hodnoceni tak 8,5/10.

Jinak k tomu HW, me to vali priserne, ale "nastesti" kamosa vyhodili z baraku, tak me pucil kompl a to ma teprva ty spravny koule Cool yeeehooo
_________________
Hraju jak kreten, odpusťte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 13:34    Předmět: Citovat

Tak jsem si to taky zapařil a řekl bych že je to docela good grafika supr. Taky si myslim že tam jde hodně o tymovou práci. Asi do toho pujdu ale ET je ET Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com