Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Panove z RCZ
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kozmen



Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Lužany (PJ)

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 19:29    Předmět: Panove z RCZ Citovat

Zdary jenom bych chtel pozadat pany z RCZ, az jim skonci trenink CW a jdou hrat na public aby se vsichni nedavali do jednoho tymu a jeste do toho silnejsiho. P.S.: Kazi to hru i naladu diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 23:22    Předmět: Re: Panove z RCZ Citovat

Kozmen napsal:
Zdary jenom bych chtel pozadat pany z RCZ, az jim skonci trenink CW a jdou hrat na public aby se vsichni nedavali do jednoho tymu a jeste do toho silnejsiho. P.S.: Kazi to hru i naladu diky


Tak teď si hodně přestřelil Kozmene! Tim si u mě klesl.
Když jsem přišel na server, byl jsem tam od "nás" sám a automaticky jsem vlezl do teamu, kde jeden člověk chyběl(logicky). Příchody dalších tří kluků proběhli zcela v pořádku - a to tak, že nikdo z nich by ani nemusel použít práva levelu 1 a výše (přidání se k teamu bez ohledu na aktualni počet).
Přišli v nepravidelných intervalech po sobě a navíc ne z treninku a ještě ke všemu jsme ani nebyli v jednom teamu. To že má při chudších počtech navrch útočící team bývá logické, pokud je dobře arganizovaný a nelítá všude jinde po mapě.
Za další nechápu, proč si to nevyříkáš tedy narovinu, nechápu proč to píšeš sem. Asi si měl jen špatný den... to má občas každej.
Navíc mám dojem, že si stále měl nějaké námitky, i když se teamy hodně promýchávaly, aby se dalo vyrovnaně hrát. Nakonec jednu mapku vyhráli allies..jednu axis. Nevím o co ti jde, kdo ti co udělal. Ale tohohle si nás mohl ušetřit. Myslím si, že to sám nemáš zapotřebí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozmen



Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Lužany (PJ)

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 06:45    Předmět: Citovat

Ufff to ses do me postil hodne zvostra Miku. Ja sem timto nechtel nikoho z RCZ napadat. To byla jen zadost. Ale ty tymy byli sice vyrovnane pocetne, ale rozhodne ne silou. Nebo si snad myslis ze jo?U axis: George, Ty, Rapy, Pivos(ten se teda nekonec dal k nam), Malborou,a jeste par dobrych hracu. a u aliku? Ja, KAP, Wolf a par lidi co objective moc nezajimalo. Jinak jednu mapku sme a to Battery a to pote co se k nam pridal Pivos a popdarilo se projit zadem. Jinak moc sanci na to jak vas porazit nebylo. Slo mi jen o to trochu srovant sily. Jinak s tim spatnym dnem si mel trochu pravdu: Polil sem si klavesnici vinem a ted mi to tu smrdi jak v putyce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 07:47    Předmět: Citovat

Nechci se konkretne vyjadrovat k situaci, kterou resite, u te jsem nebyl. ale k tomuhle:
Mik napsal:
automaticky jsem vlezl do teamu, kde jeden člověk chyběl(logicky)

logicke je se jako nove prichozi, kdyz mas level 1 a vys, pridat ke slabsimu tymu a dorovnat sily. to ze se pridas k mene pocetnejsimu, ale silnejsimu tymu, moc hre neprospeje.

A jeste by me zajimal nazor ostatnich, kdo bude mit krapet vic xp pri vyrovnanych tymech? Podle mne branici tym, tj vetsinou axis, utocnici si nabihaji do obrany pro smrt. Pri chudsich poctech je to podle mne 50na50 a spis zavisi na mape, kteri boti sou lip naskriptovani a udelaji si prevahu nad botkami druheho tymu.
_________________
"Anton na hrad" ;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 07:52    Předmět: Citovat

Kozmen napsal:
Ufff to ses do me postil hodne zvostra Miku. Ja sem timto nechtel nikoho z RCZ napadat. To byla jen zadost. Ale ty tymy byli sice vyrovnane pocetne, ale rozhodne ne silou. Nebo si snad myslis ze jo?U axis: George, Ty, Rapy, Pivos(ten se teda nekonec dal k nam), Malborou,a jeste par dobrych hracu. a u aliku? Ja, KAP, Wolf a par lidi co objective moc nezajimalo. Jinak jednu mapku sme a to Battery a to pote co se k nam pridal Pivos a popdarilo se projit zadem. Jinak moc sanci na to jak vas porazit nebylo. Slo mi jen o to trochu srovant sily. Jinak s tim spatnym dnem si mel trochu pravdu: Polil sem si klavesnici vinem a ted mi to tu smrdi jak v putyce Smile


No a to je bohužel o něčem jiném, hrál s vámi i například !worm!, což je fake nick Rcz Drtice... Ale nemyslím si, že by se většina navezla k druhému teamu a bylo jich o 3 víc, to by asi nemělo smysl, nemyslíš? nebo jak bys to chtěl udělat? Dát hned vote, jakmile přijde pár lidí a složení teamu se ti podle nicků nezdá? ne o tom to není... Kluci z Rcz nejsou žádny fraghunteři... třeba já jsem měl na té mapě k/d 2/2. Jediná naše výhoda je v sehranosti, jelikož jsme většinou na ventrilu a domluvíme se. Ale to že je Railgun rychlá mapa a nehraje se tedy už jako o prázdninách 12v12, tak ji náš team vyhrál. Prostě jsme jen jeli vlakem a vy jste se hnali na depo a bránili průjezdu vlaku...no bohužel, v jednotě je síla a tahle mapa je na menší počet rychlá. A že jste potom vyhráli další dvě mapy a nikdo si nestěžoval i když vás chvílema bylo o dva víc? Tedy až na oukillera, ale u toho už to beru jako normální způsob vyjadřováníSurprised)
Co dodat? Prostě se mi nezdálo, že se to musí rozmazávat na foru. Jestli to takhle bude i dál a objeví se tu příspěvky typu..."Allies nám odvezli zlato za 9minut LaCunda drze opravil tank, ať se nad sebou zamyslí.."
No nevim. Ale dobře beru.. stane se. Ale nemůže být vždy všechno perfektní. Většina lidí se snaží, aby to bylo vyrovnané, někdy se to prostě někomu nelíbí a o tom to je..nemáš den, něco závažného se ti v životě stalo a na regnetu sis neoddychl...
Pokud sem před tím reagoval nějak ostře, tak se omlouvám, teď řeším docela závažný věci a neni to moc sranda.
Takže se těším, až se uvidíme na další hře.
HF;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 07:59    Předmět: Citovat

Hobit napsal:
Nechci se konkretne vyjadrovat k situaci, kterou resite, u te jsem nebyl. ale k tomuhle:
Mik napsal:
automaticky jsem vlezl do teamu, kde jeden člověk chyběl(logicky)

logicke je se jako nove prichozi, kdyz mas level 1 a vys, pridat ke slabsimu tymu a dorovnat sily. to ze se pridas k mene pocetnejsimu, ale silnejsimu tymu, moc hre neprospeje.

A jeste by me zajimal nazor ostatnich, kdo bude mit krapet vic xp pri vyrovnanych tymech? Podle mne branici tym, tj vetsinou axis, utocnici si nabihaji do obrany pro smrt. Pri chudsich poctech je to podle mne 50na50 a spis zavisi na mape, kteri boti sou lip naskriptovani a udelaji si prevahu nad botkami druheho tymu.


Ty si něco přečteš, ale vůbec nevíš o co jde.
Já už jsme tam přišel o mapu dříve jako jediný z Rcz a nezdálo se mi vhodné, abych udělal druhému teamu deficit dvou hráčů. tohle se prostě nedělá. Navíc se mi nezdálo, že by druhá strana byla slabší...a právě naopak, pokud bych se přidal k druhému teamu, zcela jiste bych tím citelně onen deficitní oslabil.
Schválně se i někdy zkus zapojit do probíhající hry k teamu, kde je o jednoho více a uvidíš, co se stane, až si toho lidi všimnou..(i kdyby se ti zdálo, že to tak bude lepší, což ve výše jmenovaném případě nebylo)
To co mi tady vytrháváš z kontextu je nesmyslné...ty snad pokaždé když přijdeš na server hned koukáš, jak to každému jde, jak daleko se který team dostal, jaké objectives už mají splněné, kolik má který hráč XP...průměr teamu v XP a podle toho se rozhodneš přidat ke hře, abys náhodou neuškodil a někdo nemusel napsat na forum, že si to celý zkazil a vážně už se tady nedá hrát...
Co se to s váma stalo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 08:35    Předmět: Citovat

psane slovo holt nekdy vyzni jinak nez mluvene. napsal jsem, ze se nevyjadruji k dane situaci. navic sem zpravu pridaval az pote, kdy kozmen uznal, ze prestrelil.

zdalo se mi vhodne zde zminit, ze pridavat se k tymu, jako nove prichozi, jen na pocty muze byt blbost.

ceho si vsimnou? ze jsem se pridal ke slabsimu tymu a nadaji mi? pak nejsou soudni. sami si pak vlezou do silnejsiho? pak sam takovy hrac ukazuje, jaky je.
nebo myslis situaci, kdy ja se pripojim k slabsimu, ale pocetnejsimu tymu. pote se pripoji dva vyrazne lepsi hraci nez ja, "logicky" doplni pocty a hru uplne rozeserou?
a pak to nejaky ukrivdenec zachranuje vote o shufle. presto je vetsina i ve slabsim tymu proti. protoze nechteji menit tym, hraji v nem celou kampan. jen ti nove prichozi to rozesrali.
_________________
"Anton na hrad" ;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 08:45    Předmět: Citovat

Hobit napsal:
psane slovo holt nekdy vyzni jinak nez mluvene. napsal jsem, ze se nevyjadruji k dane situaci. navic sem zpravu pridaval az pote, kdy kozmen uznal, ze prestrelil.

zdalo se mi vhodne zde zminit, ze pridavat se k tymu, jako nove prichozi, jen na pocty muze byt blbost.

ceho si vsimnou? ze jsem se pridal ke slabsimu tymu a nadaji mi? pak nejsou soudni. sami si pak vlezou do silnejsiho? pak sam takovy hrac ukazuje, jaky je.
nebo myslis situaci, kdy ja se pripojim k slabsimu, ale pocetnejsimu tymu. pote se pripoji dva vyrazne lepsi hraci nez ja, "logicky" doplni pocty a hru uplne rozeserou?

a pak to nejaky ukrivdenec zachranuje vote o shufle. presto je vetsina i ve slabsim tymu proti, protoze nechteji menit tym, hraji v nem celou kampan. jen ti nove prichozi to rozesrali.


Ale to už se samozřejmě bavíme o něčem jiném.
Ruku na srdce, kdy se tato situace stane? A co je hlavní! proč by to měl řešit nově příchozí hráč? To je snad již na hráčích v teamech, aby si hru korigovali. Pokud se někdo připojí a většinou je to fifty fifty, tak se přidá kam chce podle mě a na nic nekouká. Málo kdy se stane, že se zeptá příchozí zeptá, kdo potřebuje pomoci, což občas dělám (buď to vidí a nebo ho to nezajímá). Ale když jsem přišel na Oasis a viděl, že Axis je o jednoho méně a již brání vzadu děla, tak jsem se prostě přidal k nim, no netvrď mi, že bys to udělal jinak. (Samozřejmě nemyslím teď, že by v jednom teamu bylo pln ohráčů a vdruhém jen nějací patlálkové a houf botů nebo podobně).
Nepodceňujte proto schopnosti svých spolubojovníků, nekempěte, zbytečně nikam nelítejte sami, když nikdo nereaguje na vaši výzvu a třeba si na spoluhráče počkejte pár vteřin a choďte v "teamu". Já to tak dělám, když musím hrát s nějakými PL(nic proti nim), ale moc jich není opravdu schopno hrát teamově (pokud to panza někdy dokáže, tak u nich ani ne:oD )
Tak tu neřešte ptákoviny a Hrr na ně;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 08:54    Předmět: chicht Citovat

Ses tady nějak rozepsal Lolinku co? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 08:56    Předmět: Citovat

Mik [CZ] by ti slušelo. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 08:59    Předmět: Citovat

MILHAUS [CZ] napsal:
Mik [CZ] by ti slušelo. Wink


Přemýšlím o založení clanu "Lolini z Regnetu a přátelé"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 09:02    Předmět: jj Citovat

Tak do toho bych šel,ale musel bys být vrchní superextramegaLolin. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 09:06    Předmět: Citovat

Co takhle? Lolin'Milhaus [CZ]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 09:08    Předmět: Citovat

MILHAUS [CZ] napsal:
Co takhle? Lolin'Milhaus [CZ]


Jestli budeš mít nějaké večery volné, tak se můžeme domluvit.
nech mi tu icq v soukromé poště.
plus případně další zájemci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 09:10    Předmět: Citovat

342-082-376 hokna (zaměstnání)
203-611-084 Domov líbezný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com