Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nove nastaveni
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rapy (CZ)
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 78
Bydliště: Na západě

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 14:20    Předmět: Bela Osa Citovat

Jo na střeše je príma,když tam je s tebou kamoš na život a na smrt.Jak se to říká ve dvou se to lépe táhne.I já se těším.
_________________
Rapy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 15:05    Předmět: Citovat

Rozumnemu hraci musi 3 selfy za mapu stacit. (neco mi to pripomina ;o) )
Novacci o tom nemaji ani potuchy. Lepsi hrac to nebude zneuzivat, ale vic myslet dopredu. Medici a municaci mozna zas budou pomahat tymove hre, misto setreni si pro sebe. A ten kdo bude bez munice nekde v prdeli da aspon frag souperi. (nuz se zlomit neda ;o) )
(ja osobne jsem to posledni dobou zacal zneuzivat cim dal tim vic; treba to Als zaved kvuli me)

TK: 6 z 12 do svych to je 50%+ accuracy. To uz by byl smolik byt tak presny a jeste do svych. Vsak uvidime, jak casto se to bude stavat. Dejte tomu cas.

Zalehnuti naletu je super. ;o) A diky za tip, ze to jde i odkopnout. To jsem nevedel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
edy(cz)



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 16:57    Předmět: Citovat

mam par dotazu mozna vam budu pripadat jako zacatecnik a taky si tak trochu pripadam jak dam selfkill?? a dalsi vec jak odkopnu nalet????
asi vypadam krapet blbe ale o tomhle nemam vubec paru Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 17:24    Předmět: Citovat

Na nepouzivane klavesitko nebo mysitko si nastavis upravou configu sve zabiti. Inspiruj se tady: http://et-stats.regnet.cz/wiki/doku.php?id=par_scriptiku
Odkopavani netusim, taky je to pro mne novinka. Asi pomoci "Use/Activate", defaultne je to pod "F".


Naposledy upravil Hobit dne čt srpen 30, 2007 23:00, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 21:13    Předmět: Citovat

do konzoly napíšeš například /bind k kill a po té se kláveskou k můžeš zasebevraždit, a odkopnutí náletu je to písmenko f nebo g prostě to kterým otvíráš dveře atd
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fuggas



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: socka z Railgunu

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 22:58    Předmět: Citovat

Takhe sem hrál kdysi Prince of Persia, vždycky když jsem zmáčknul "k", tak protivník lehnul :Đ To sme měli doma ještě 286ku s monochomním monitorem a pařilo se z disket. Njn, nějak to muselo začínat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 23:26    Předmět: Citovat

Edy, to odkopávání je taky novinka, co nám tu zavedl Alšík v době, kdy už jsi se nemohl připojit, současně s bezpečným běháním po vlastních minách s výjimkou engineera. Jak už napsal OkillercZe, používá se na kopání do kanystru airstriku, dýmovnice coverta nebo granátu klávesa use, tedy klávesa například na otevírání dveří. Fotbálek s granáty ale doporučit nemohu, Mikovi se povedlo do něj kopnout pouze 4x než pagibnul Razz.
A ať už jsi zpět a pěkně flambovanej Laughing.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 06:23    Předmět: Citovat

Na cetne zadosti (dve Wink) jsem odstranil omezeni selfkillu, chovani charge baru zustava.

Dale jsem se rozhodl dat Fuggasovi znova sanci a odstranil mu ban. Verim, ze uz nic zkouset nebude. Prosim respektujte toto rozhodnuti a zbytecne nevirte vasne. V pripade budoucich problemu ci pochybnosti se mi ozvete.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 07:33    Předmět: Citovat

A mam tu dalsi stiznost na castrola:

$noop!k [CZ]: hrali sme porad volal ze chce ammo ja byl medic tak sem vzal fielda a on me hned sundal!!!!Ze prej nedas ammo umres!!!Rek sem mu co a jak a machroval dal.....

A to se teda nedela, takze asi budu degradovat. Skoda, ze sem castrol uz nejakou dobu neprisel, taky by k tomu mohl neco rict.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 07:39    Předmět: Citovat

N00b selfkilly máme zpět! Surprised
Slibuji, že této featurky budu znovu co nejvíce využívat, když jsi nám ji umožnil, Alšíku, a děkuju Mikovi, že za ni bojoval jak lev Razz.

Fuggase vítám zpět, ani já nevěřím že to znovu zkusí. Když už jsi u toho milosrdenství, Alsi, nešlo by něco dělat i s Tonem? Já sice neznám technické podrobnosti, ale pořád mám dojem, že on získal ban jenom díky sdílené IP. A to mě dost mrzí.

Keep laming! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 08:08    Předmět: Citovat

Als napsal:
A mam tu dalsi stiznost na castrola:

$noop!k [CZ]: hrali sme porad volal ze chce ammo ja byl medic tak sem vzal fielda a on me hned sundal!!!!Ze prej nedas ammo umres!!!Rek sem mu co a jak a machroval dal.....

A to se teda nedela, takze asi budu degradovat. Skoda, ze sem castrol uz nejakou dobu neprisel, taky by k tomu mohl neco rict.

Ano nedělá se to,ale byl bych rád,kdyby se ke svým výstřednostem vyjádřil taky sám Castrol.
Děkuji za pochopení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
edy(cz)



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 08:25    Předmět: Citovat

s tim odkopnutim sem si to tak myslel
to BELA OSA: tesis se vid jak tam budu behat pekne flambovanej ale nekdo mi musi pomoct...vlastne ne ja se zapalim sam Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 09:01    Předmět: Citovat

Takže se opět vracíme k řešení blbin?
Jak někteří víte, Castrol před několika málo dny odešel z klanu #Rcz, takže nepředpokládám, že by měl chuť se tady k tomu vyjadřovat. Za jeden úmyslný TK přece nebudete nikoho odsuzovat, nebo ano? Jestli se nepletu, tak i $noop!k [CZ] má nějaký ten admin level. Spíš bych čekal, že si $noop!k otevře svůj vlastní thread se stížnosí tady na fóru i přesto, že hlášení přestupků adminů hlavnímu veliteli ozbrojených sil (Very Happy) je úplně v pořádku. Já sice Castrola osobně neznám, lépe než většina z Vás možná jen z hlasu po Ventrilu, ale myslím si, že je to i přes svou někdy prudší povahu dobrej chlap se smyslem pro spravedlnost. Sami určitě cítíte, že hráčské hašteření nebo dokonce nenávist pomocí gamechatu je poněkud tristní. Promiňte mi, měl jsem potřebu napsat něco za jeho stranu, myslím, že se teď zrovna necítí moc v pohodě.

2 Edy:
Flambovanej, smaženej a fritovanej tam dlouho běhat nebudeš, Tě slupnem jak malinu. Ale neboj, po respawnu budeš zase krásný, čerstvý a veselý Edy! Laughing Razz Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 09:16    Předmět: Citovat

miny, kdyz nejsou cizi, se daj prebihat? to jsou mi zmeny. a Hobit o tom nevi. stejne jako nevedel o odkopavani. ;o(

pls Alsi zedituj prvni prispevek a hod tam to o "odkopavani" a "prebihani min", treba to nekomu pomuze. mozna by stalo za to mit nekde seznam "uchylaren regnetu". jeste mne napada 20min pro enga (ale to je evidentni), pichani injekci, prepinani spawnu (opet spis neznalost novacku).

tomu selfkillu se mel dat cas, jak to bude ve hre vypadat. cestne zde priznavam, ze to vic zneuzivam ku svemu prospechu nez pouzivam ku prospechu tymu. jsem proste maly hajzlik. ;o)

Osa napsal:
Takže se opět vracíme k řešení blbin?
Castrola tu nacal Als a tema zalozil on. ;o) jeste mne napada, treba pod jeho uctem hraje a zlobi malej Castrulek. a Osu na TS oblbuje nejakou otcovou nahravkou. ;o)

dodatek: to s tim Castrulkem bude asi pravda. v jinem tematu se Osa priznava, ze mu na TS pujcuje sve plysove medvidky. ;o)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 10:05    Předmět: Citovat

2 Hobit!
Jawohl! Laughing
Jemu na oplátku blbne hlavu můj mluvící plyšový medvídek Razz. Že jsi malý hajzlík mě nepřekvapuje, všichni Hobiti jsou, čest Mordoru! Mr. Green Pro Tebe, jako enga recidivistu, je informace o chození po minách - nejlepších přátel botů - absolutně nezajímavá Razz.

Alšík sice toto téma založil, ale jeho název mě spíš už připomíná konečné řešení, nikoliv demokratickou debatu Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 2 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com