Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

kickovani spectratoru
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 10:35    Předmět: Citovat

ujasneno, vysvetleno, tema bych locknul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 13:09    Předmět: LOCK Citovat

LOCK Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 16:39    Předmět: Citovat

ještě předtím než to locknete připojím svůj názor:

pokud to jde nastavit tak bych za spektování kicknul podle počtu hráčů na serveru, když jich je 16 tak 2 spectatoři nevaděj, když jich je 28 tak každý spektator vadí (změřil bych průměrný čas než si člověk odskočí a pak kick) ... prostě čím víc hráčů na serveru tím menší doba než vás server vykopne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 08:13    Předmět: Citovat

Server si tohle ridi sam. Kdyz neni plno tak presune hrace do spectatora za 5 minut a tam muze byt jak dlouho chce a nevadi to, protoze kdyz se server zaplni tak ho do minuty vykopne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 09:43    Předmět: Citovat

Tak k tomu mám dotaz, Alšíku. Při zaplnění serveru do minuty server kickne spectatora, který tam byl přesunut neaktivitou, aktivního spectatora (tzn. hýbe myší a mačká klávesy) nebo každého spectátora? V každém jiném, než prvním uvedeném případě by každý spec nižší než Lvl4 byl při zaplnění serveru kicknut i při lapání nebo nahrávání šibalů Shocked. Taky by mě zajímala ta neaktivita ve specu. Když se přepnu do spektování hráče, už nemačkám klávesy a pohyb myší nereaguje. To taky server považuje za neaktivitu?
Jestliže je specování a neaktivita na serveru opravdu takto vymakaná, při nejbližší příležitosti se hráči Cir omluvím a specy už kickovat nebudu. Ostatní mě jistě prominou mou nedostatečnou znalost nastavení serveru, předem děkuji.

2 Hobit:
Jsem rád, že jsme to vyřešili, i přes některé různé pohledy na věc, kolego. Na druhou stranu, co se škádlívá, to se rádo mívá. Lidé se nejlépe sbližují při svých malicherných půtkách, vzpomeň si na první měsíc s děvčetem Very Happy. A aby nedošlo k nedorozumění, toto byla moje malicherná půtka a v žádném případě Tě nepovažuji za své děvče Laughing!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 09:43    Předmět: hmm Citovat

tak jo. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 13:27    Předmět: Citovat

Nevim jak presne se vybira jaky spectator bude vykopnut pri zaplnenem serveru. Kdyz nehybes mysi nebo nepouzivas klavasinici si neaktivni. Muzu zamezit vykopavani per level a/nebo per player. Zatim to ma jen lvl 5 Smile
A myslim, ze situace kdy je plny server a vykopne se spectator ktery sleduje nekoho jineho je pomerne hodne vzacna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 14:15    Předmět: Citovat

Díky za odpověď, Alšíku i když z toho pořád nejsem dost moudrej Embarassed. Mám tomu rozumět tak, že když při specování hráče hýbu myší, nebo např. mačkám Control, server mě stále bere jako aktivního přítomného speca?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 17:08    Předmět: upřesnění Citovat

BELA OSA napsal:
Díky za odpověď, Alšíku i když z toho pořád nejsem dost moudrej Embarassed. Mám tomu rozumět tak, že když při specování hráče hýbu myší, nebo např. mačkám Control, server mě stále bere jako aktivního přítomného speca?

Tohle upřesním, když je server plný - neaktivní spectrator (nehýbe myší - nekouká), tomu server pošle upozornění, že bude pro neaktivitu vyhozen - pokud hýbe myší nebo píše (či zahýjbe myší při odpočítávání) - nevyhodí ho to.

Jinak jsem ještě nikoho nevyhodil za spectění, naopak docela často do specta házu hráče co zavázejí na spawnu (většina se v pohodě vrátí a když ne, tak se o ně server postará sám). Já si taky občas potřebuju odskočit, jsme jen lidi, tak se buď schovám někde kde nevadím spawnu nebo prostě hupnu do specta sám - považuju to za slušné vůči ostatním a všimnul jsem si, že spousta hráčů (včetně Osy) to umí a dělá. S kickováním spectů - můj názor je, že by se to nemělo dělat. Pokud je spect neaktivní, vyhodí ho to samo, pokud je aktivní, nechal bych ho být. Není trestný koukat jak hrajou kámoši a dávat si u toho buchtu s kafem či si odskočit na cígo a potom se vrátit. Nezapomeňte, že je zavedené stejně jako u warnů, že každý hráč co nasbírá určitý počet kicků dostává od serveru poté ban - v tomhle případě by to bylo podle mě nefér, aby se mu takovýhle kick do toho dostal - neudělal v podstatě nic špatného. To jen z férovosti, na druhou stranu se tu málokdy vyskytne takovej debža, kterému se povede za ten den ty tři kicky dostat...
Každopádně toho "provokativního specta" si taky pamatuju a Osův razantnější krok kickem, když ho upozorňoval schvaluju.
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 21:40    Předmět: Citovat

Díky Dilo za vysvětlení. Ještě jeden dotaz tedy Twisted Evil. Když hráč nasbírá tři kicky za den, na kolik minut dostane ban? A odmazávají se po dni stejně jako warny?
Jak jsem již slíbil, specty už kickovat nebudu. Ale darebáky ano a to čím dál častěji a ani pro warn nepůjdu příliš daleko. Mnozí z adminů už také přitvrdili a už dnes se mě na serveru zdálo, že to začíná mít kýžený efekt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2007 18:10    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Díky Dilo za vysvětlení. Ještě jeden dotaz tedy Twisted Evil. Když hráč nasbírá tři kicky za den, na kolik minut dostane ban? A odmazávají se po dni stejně jako warny?
Jak jsem již slíbil, specty už kickovat nebudu. Ale darebáky ano a to čím dál častěji a ani pro warn nepůjdu příliš daleko. Mnozí z adminů už také přitvrdili a už dnes se mě na serveru zdálo, že to začíná mít kýžený efekt.


Osa abych se přiznal tak už nevím, Alsík by věděl, ten to nastavoval. Já si nejsem jistý jestli tam byl dán dvoudenní ban nebo týden. Každopádně takového zaníceného sběratele Smile jsme tu snad neměli, takže už si to opravdu nepamatuji. A když už tu někdo fakt ruchal všemožným způsobem, tak dostal od adminů banána třeba na den rovnou, žádný problém.

Co se týče spectů, nic neslibuj, jestli tu bude někdo celý tažení spectit toho bych na procházku klidně poslal, těžko říct, ale může klidně špionovat pro některou stranu Very Happy

S darebákama je třeba se nes... Wink Sice si občas vyslechneš nějakou tu nadávku, ale většina normálních hráčů to prostě schválí. Důležitá je komunikace, už se to tu kdysi probíralo, ale třeba já jsem i před warnem nejdřív napsal dotyčnému jen zprávu co dělá blbě a ať toho nechá (ne každý hráč, nebo nováček ví co se může a nemůže, vpodstatě na každém serveru tolerují něco jiného a ne každý čte tato Regneťácká fóra). Zas na druhou stranu je tu už docela léta stálá a stabilní sestava a když udělá nějakou prasárnu zdejší veterán, který ví moc dobře co smí a nesmí tam je to bez diskuze rovnou.
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com