Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Stížnosti na adminy
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 13:58    Předmět: Stížnosti na adminy Citovat

Myslím že tohle bude velice potřebná diskuse. Nerad bych si hrál na bonzáka nebo tak něco, ale když má být na serveru pořádek tak to platí i pro adminy. Opět sem se setkal dnes z neopodstatněným chováním jednoho admina a budu jmenovat Error. hra nic moc arta před vchod, ale nikdo tomu spawnkillerovi (je to sice pořád do kola a vím že to není spawn, ale když je arta na oba východy už to není hra ale mučení jehňátek. v jejich teamu asi tři fieldi ale to dobočuju.) Admin Error dal do chodbičky panzu a to by se u adminu vidět nemělo že? taky sem za to byl kárán a tak sem mu to tak trochu ze srandy řekl, hned se do mě začal navážet a na konci mapy, skoro nic jsem neřekl jsem dostal mute naprosto neopodstatněné chování a když sem si navotoval unmute, a podařilo se. Zeptal jsem se ho proč že to mám mute a on že za blbé kecy. Tak sem muřekl co si o něm myslím bral to jako nadávání adminovi opět jsem dostal mute. Nějak mě trošku mrzí že na tomhle serveru si někteří admini tak trochu dělají nebo myslí že si mohou dělat co chtějí. Podobné chování jsem kdysi zaznamenal u hráče mončičáka. Als si zase může projít konzoli a říct jak moc to bylo závažné. Jinak díky Milhausovi za unmute aspoň jsem se mohl bránit. Doufámže se tohle chování nebude dál adminům tolerovat a doufám že příslušní admini budou obráni aspoň o nějaké ty lvl, aby si nemohli dělat co chtějí. Díky za pozornost.

Naposledy upravil OkillercZe dne so září 08, 2007 17:02, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 15:36    Předmět: Citovat

Já bych se zasadil o přejmenování na "Stížnosti" SurprisedD
Nějaký ten překlep v příspěvku se dá tolerovat, ale tohle mě vážně "překvapilo"Surprised)
Jinak co se týče tý panzi do spawnu, tak co si pamatuju, dělá tohle s oblibou, pěkně tam naběhne dovnitř, vyskočí a šleh ho. Ono se potom ve statistikách hodně připočte k damage a o to přece "jde", ne? (zainteresovaní chápou)
No dál to nemá cenu komentovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medo



Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 15:44    Předmět: Citovat

Ahojte:) .... ja si tiez myslim ze niektory adminy si robia co chcu.... nektory boli taky super hraci a teraz ako maju prava sa robia moc dvolezity...nadavaju hracom a pod. nebudem menovat isto vedia o kom hovorima dufam ze sa trosku z normalizuju a budu taky ako pred tym Wink ..... naj admin je asi mik .... ten si zasluzi byt admin !!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 17:00    Předmět: Citovat

ach jo Mad
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 17:40    Předmět: Re: Stížnosti na adminy Citovat

OkillercZe napsal:
Myslím že tohle bude velice potřebná diskuse. Nerad bych si hrál na bonzáka nebo tak něco, ale když má být na serveru pořádek tak to platí i pro adminy. Opět sem se setkal dnes z neopodstatněným chováním jednoho admina a budu jmenovat Error. hra nic moc arta před vchod, ale nikdo tomu spawnkillerovi (je to sice pořád do kola a vím že to není spawn, ale když je arta na oba východy už to není hra ale mučení jehňátek. v jejich teamu asi tři fieldi ale to dobočuju.) Admin Error dal do chodbičky panzu a to by se u adminu vidět nemělo že? taky sem za to byl kárán a tak sem mu to tak trochu ze srandy řekl, hned se do mě začal navážet a na konci mapy, skoro nic jsem neřekl jsem dostal mute naprosto neopodstatněné chování a když sem si navotoval unmute, a podařilo se. Zeptal jsem se ho proč že to mám mute a on že za blbé kecy. Tak sem muřekl co si o něm myslím bral to jako nadávání adminovi opět jsem dostal mute. Nějak mě trošku mrzí že na tomhle serveru si někteří admini tak trochu dělají nebo myslí že si mohou dělat co chtějí. Podobné chování jsem kdysi zaznamenal u hráče mončičáka. Als si zase může projít konzoli a říct jak moc to bylo závažné. Jinak díky Milhausovi za unmute aspoň jsem se mohl bránit. Doufámže se tohle chování nebude dál adminům tolerovat a doufám že příslušní admini budou obráni aspoň o nějaké ty lvl, aby si nemohli dělat co chtějí. Díky za pozornost.

Dneska neměl Michal(Error) svůj den.Asi mu šiblo no.Nevím co k tomu dodat.
Hašteřili ste se tam oba,ale nepochopil sem jeho chování taky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 17:46    Předmět: Citovat

No dobře. ale mě celkem štve že skraty adminů se dost často snáší na moji hlavu a není to příjemné, když máš 3x do měsíce mute nebo ěnco podobného. To prostě není vůči mě fér. Hraju celkem čestně. Občas ujedu, ale většinou se do nikoho nenavážím a když mám blbej den tak hry nehraju aspoň ne ty co hraje dalších 10lidí ostatně si myslím že se tahle diskuse bude hodit. Já sem takovej člověk, kterej sice rád řeší věci v klidu, ale jak na něj někdo začne dorážet tak jak to bylo u Errora tak si to prostě nenechám líbit a řeknu mu svoje a co si o tom dotyčném myslím a nerad vidím jak se tady každej za kažého přimlouvá, každej by se měl zodpovídat ze svých činů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wertyz
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 18:05    Předmět: Citovat

OkillercZe napsal:
No dobře. ale mě celkem štve že skraty adminů se dost často snáší na moji hlavu a není to příjemné, když máš 3x do měsíce mute


naprosto s tebou souhlasim, ses hroznej chudacek, kazdej kdo to zna by te mel politovat, dyt to je hruza dostatavat mute! Tak a jako za trest a moralni podporu tobe nebudu na regent chodit kdyz muzu dokonce 3x!!! do mesice dostat mute!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 18:10    Předmět: Citovat

Diloph napsal:
ach jo Mad

pravda Smile
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Medo



Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 18:36    Předmět: Citovat

No a na dila som uuuuplneeee zabudol ten je tiez v pohode admin.....Wink berte si z nich priklad Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 19:47    Předmět: Citovat

Medo napsal:
No a na dila som uuuuplneeee zabudol ten je tiez v pohode admin.....Wink berte si z nich priklad Smile


No to by ses divil Shocked

Akorát já tak trochu souhlasím s Okillerem, myslím, že některé věci se dají vyříkat. A když mám argument tak nemusím používat hned !mute. A pokud u toho byl Milhaus a i on říká, že Error přestřelil.. ach jo, tahle diskuze asi jen tak neskončí co? Rolling Eyes

Postřílejte se navzájem... já mám depku
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 21:44    Předmět: Citovat

wertyz napsal:
OkillercZe napsal:
No dobře. ale mě celkem štve že skraty adminů se dost často snáší na moji hlavu a není to příjemné, když máš 3x do měsíce mute


naprosto s tebou souhlasim, ses hroznej chudacek, kazdej kdo to zna by te mel politovat, dyt to je hruza dostatavat mute! Tak a jako za trest a moralni podporu tobe nebudu na regent chodit kdyz muzu dokonce 3x!!! do mesice dostat mute!


Nemusíš ze mě dělat chudáčka, dobře trochu jsem to přehnal, tím jsem chtěl naznačit že to bylo trošku přehnané chování, a že se mi to az poslední dobu nestalo poprvé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 22:41    Předmět: Citovat

njn, ja tam taky byl,a nezdalo se mi to.Ale tezko aby se na serveru hadali admini.podle mne by si Error mel uvedomit,ze kdyby byl za druhou stranu a nekdo mu to sil panzou do spawnu,co by asi tak udelal.co bys udelal,Errore?....No vidis.(odpovedel jsem si sam).
A ty Okillere,potlac svoje ego, treba si nebyl predtim varovan zrovna Errorem,nevim.mne vic vadi kemperi,co cekaj na spawnu a poslou ti do nej granat(a udelal mi to i admin),nez nejaka arta pred vchodem, da se to obejit.Kazdej holt ma jinej nazor.Prece nebudou fieldi davat supporty nekam, kde se tomu kazdej vyhne,to by pak bylo o nicem.A panza rozhodne do spawnu nepatri.ale pokud budu ve spawnu neustale kempit a kosit,zase se nemuzu dovolavat SK.To jen na okraj a obecne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 23:21    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:
njn, ja tam taky byl,a nezdalo se mi to.Ale tezko aby se na serveru hadali admini.podle mne by si Error mel uvedomit,ze kdyby byl za druhou stranu a nekdo mu to sil panzou do spawnu,co by asi tak udelal.co bys udelal,Errore?....No vidis.(odpovedel jsem si sam).
A ty Okillere,potlac svoje ego, treba si nebyl predtim varovan zrovna Errorem,nevim.mne vic vadi kemperi,co cekaj na spawnu a poslou ti do nej granat(a udelal mi to i admin),nez nejaka arta pred vchodem, da se to obejit.Kazdej holt ma jinej nazor.Prece nebudou fieldi davat supporty nekam, kde se tomu kazdej vyhne,to by pak bylo o nicem.A panza rozhodne do spawnu nepatri.ale pokud budu ve spawnu neustale kempit a kosit,zase se nemuzu dovolavat SK.To jen na okraj a obecne.


Ale v tomto tematu přece vlbec nejde o spawnklill, ale o to jak se chovají admini k hráčům, jak sem řekl taky nejsem svatoušek a občas mi to ujede, ale Error mi prostě dal mute jen tak. Ani neřekl důvod. Nerad bych to rozebíral prostě jsem dal stížnost a vrchnost aď si s tím radí jak chce, jestli to byl úlet dá se to tolerovat, ale v případě že by se to mělo opakovat nemá cenu zastávat se takového admina nebo si ho držet na takovém místě. A s Egem to nemá nic společného. To že když ěm někdo vytočí tímhle způsobem a já se mu to nebudu snažit rozumě vysvětlit, jo je to moje chyba sem výbušnej. A řeknu mu hned že je to debil a že jediné co ho opravňuje k jeho chování jsou jeho lvl, které nedopatřením získal. Dost často se mi hraje na Regnetu dobře a tak by bylo fajn kdyby to tak nadále zůstávalo. A kdo hrál v tu dobu musí uznat že celou dobu nedochzelo k žádným konfliktům, jen občas na mě vystartují hráči, kteří se nějak cítí být ublížení, nedej bože když je to pak admin to to obseru !mutem v horším případě !warn a v horším případě když se mu bude chtít může mě tím warnem kicknout a nebo dat i ban na 2h pokud se nemílím. Takovému člověku už automaticky lvly nepatří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
George [CZ]



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 23:40    Předmět: Citovat

ET_BOT broadcast: #Rcz'BelaOsa called a vote. Voting for: Swap Teams
ET_BOT broadcast: #Rcz'BelaOsa called a vote.
ET_BOT #Rcz'BelaOsa: Miku, prohod to
ET_BOT #Rcz'BelaOsa: :]
ET_BOT [Rcz]Mik: why?
00:21 ET_BOT George [CZ]: BELO SI DELAS PR*** ?
ET_BOT #Rcz'Drtic: !reset xp all players
ET_BOT #Rcz'BelaOsa: reason: prohravame
ET_BOT #Rcz'ShaGy: !listplayers
ET_BOT [Rcz]Mik: !reset drtic mylenky
ET_BOT ********* init game **********
ET_BOT version: ET 2.60b linux-i386 May 8 2006
a pak že admini maji hlídat správný běh hry Sad , to pak člověka pěkně nasere
hlavne že jste docílili toho, čeho ste chtěli, aby tam bylo méně lidí ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 00:09    Předmět: Citovat

George [CZ] napsal:
ET_BOT broadcast: #Rcz'BelaOsa called a vote. Voting for: Swap Teams
ET_BOT broadcast: #Rcz'BelaOsa called a vote.
ET_BOT #Rcz'BelaOsa: Miku, prohod to
ET_BOT #Rcz'BelaOsa: :]
ET_BOT [Rcz]Mik: why?
00:21 ET_BOT George [CZ]: BELO SI DELAS PR*** ?
ET_BOT #Rcz'Drtic: !reset xp all players
ET_BOT #Rcz'BelaOsa: reason: prohravame
ET_BOT #Rcz'ShaGy: !listplayers
ET_BOT [Rcz]Mik: !reset drtic mylenky
ET_BOT ********* init game **********
ET_BOT version: ET 2.60b linux-i386 May 8 2006
a pak že admini maji hlídat správný běh hry Sad , to pak člověka pěkně nasere
hlavne že jste docílili toho, čeho ste chtěli, aby tam bylo méně lidí ......


George a co jako:o)?
Do konce zbyvalo par minut a co se pokazilo, to se napravi, normalne se pak nahrala dalsi mapa a jelo se dal:o)

Co ale enchapu vic je, ze pri ni jste si odvotovali jinou kampan a pak jste se odpojili. A ti co zustali ji "byli nuceni hrat". Tak to vidis sam. Kdyz je server nacpanej, je proste bordel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com