Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

žádost o jiné mapy
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Chtěli byste nastavit mapy z prvního přízpěvku jako stabilní na tomto serveru.
Ano.
50%
 50%  [ 6 ]
Ne.
50%
 50%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2007 14:00    Předmět: žádost o jiné mapy Citovat

Jsem fanda Enemy territory. A baví mě staré mapy, ale hrát pořád dokola to samé už mi leze občas krkem. A tak sem chtěl abyste mne v tomto podpořili. Rad bych aby některé mapy které budu jmenovat byly na serveru hratelné stále a ne jen svátečně, když se zrovna podaří odhlasovat nějakou jinou kampaň než tu základní. Doufám že tohle podpoří více lidí, protože by to podle mne zvýšilo i návštěvnost serveru. Mapy pro které bych byl já osobně jsou: Baserace, Cean2, Venice, Catedhral, Supplydepot2, Rommel, Frostbite, MLB_Temple a Egypt, Braundorf a ICe. Vím že map existuje spousta a že každého nemusí bavit mnou vybrané mapy, a tak rád uvydím jiné návrhy nebo návrhy toho že chce někdo něco ujiného a že tohle zrovna nee. Akceptuju svobodu slova:) a doufám že se na tom podaží něco změnit.

P.S. prosím podpořte to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wertyz
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2007 14:17    Předmět: Citovat

nemuselo by to bejt spatny,ale je mozny,ze by to taky naky lidi odradilo,stahovat mapy->ucit se atd...

Baserace-to nepovazuju jako mapu pro normalni hrani
Cean2-radsi bych normalni caen
Venice-good mapa,ale musi bejt dobrej allied tym,prijde mi dost tezka na objective
Catedhral-de to
Supplydepot2-dobra mapa
Rommel-de to Smile
Frostbite-v poho mapka
MLB_Temple-jestli je to ta co myslim tak to je nehoraznej shit
Egypt-to nevim co myslis
Braundorf-taky dobra mapa
ICe-ta me vubec nebavi...

podle me by to byla moc dlouha kampan a naky ty mapy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2007 18:44    Předmět: Citovat

Tak doufejme že to pomůžeSmile A hlavně jestli sou nějake mapy tak je sem napiš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wertyz
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2007 22:55    Předmět: Citovat

ja bych spis uvital zmeny razu 1 panzer 1 riffle/tym,americkej garand 10 naboju a moznost prebiti,prijde mi to diskriminace proti k43,potom na fuel dumpu spawn u commandu+moznost vyhozeni back doors na baterce a dalsi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 14:27    Předmět: Citovat

Taky sem si všiml že všechny mapy, které jsou i na votování jsou závysle na Omni Bot modu. Tak vězte že je daleko víc map než ty co se dají hrát z Botama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 17:09    Předmět: Citovat

lol
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 17:19    Předmět: Citovat

já jsem pro změnu.. páč změna je život (aneb měnit si spodky je zraví prospěšné) Very Happy
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 17:40    Předmět: Citovat

super, ale tohodle si už dávno nikdo nevšímáSmile takže malej problém. Kdyby to k něčemu bylo ta debata aspoň, mě nejde tak zcela o změnu map, ale aby se tam ty mapy střídaly a aby se nehrál pořád dokola clasik:) i když je fajn, ale občas mě štve 3x po sobě hrát battery nebo radary.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAP
Level4
Level4


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 20:18    Předmět: Citovat

No pravda je, ze hrat porad dokola zakladni mapy je trochu nuda. Kdyz se dohraje klasicka kampan a da se vote, tak lidi, co treba prisli pred chvilkou nechteji. Vetsinou vecer, kdy hraje stabilni tym, tak se da klasika a pak nejaka jina Long.

Na druhou stranu jsem na tomto serveru zacal hrat kdysi proto, ze se tu tocila tahle zakladni kampan, nebyly tu kazdy tyden nezname mapy a hlavne!!! se mi libi, ze tu nejsou ruzne zvukove a graficke "vychytavky", ze je to proste klasika, coz doufam vydrzi. Zmeny co jsou, jsou k lepsimu (kolik hp zbyva souperi atd.)

Mozna by slo udelat, ze by se tocila dokola Long 1 (klasika) se Shortama. Kdyby chtel nekdo mermomoci jinak, tak se proste votne a je to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 20:44    Předmět: Citovat

OkillercZe napsal:
super, ale tohodle si už dávno nikdo nevšímáSmile takže malej problém. Kdyby to k něčemu bylo ta debata aspoň, mě nejde tak zcela o změnu map, ale aby se tam ty mapy střídaly a aby se nehrál pořád dokola clasik:) i když je fajn, ale občas mě štve 3x po sobě hrát battery nebo radary.


Já vím a proto se k tomu připojuji, prostě že nebudou cyklit základní mapy (radar, siwa, rail.. etc.), ale prostě nějaké jiné.
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 20:45    Předmět: Citovat

Regnet je tu hlavně pro začínající a rekreační hráči. Proto jsou zde jako základní nastaveny klasické mapy. Pokud chcete hru pozměnit a je zde více zkušenějších hráčů pro, tak není problém si to votenout. Když je zde ale halda nováčků a téměř nezkušených, můžete klidně navštívit jiný server.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 20:51    Předmět: Citovat

Mik (CZ) napsal:
Regnet je tu hlavně pro začínající a rekreační hráči. Proto jsou zde jako základní nastaveny klasické mapy. Pokud chcete hru pozměnit a je zde více zkušenějších hráčů pro, tak není problém si to votenout. Když je zde ale halda nováčků a téměř nezkušených, můžete klidně navštívit jiný server.


Teď jde o to, jestli si to ti nováčkové vůbec umí votnout, připadá mi, že to spousta lidí ani neumí, to je v chatu furt nedáme nové mapy, ale to vote tam dá málokdo. Very Happy Díky nejvyššímu za enable a disable voting Wink
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 21:04    Předmět: Citovat

Tak, nemusíte se mnou souhlasit, ale já začal na Regnet chodit právě kvůli těm báječným exotickým mapám. které se nikde jinde skoro nehrají. Asi bych vyřadil zalagované mapy, na kterých hrát je utrpení a místo nich přidal nějaké menší. Možnost vote na změnu kampaně tu je a když hráči nechtějí, tak prostě nechtějí. Ale změna je život, jak napsal Dílo, takže jsem pro Wink.
Já všechny ty uvedené mapy neznám, ale určitě ne všechny budou vhodné pro Boty, kteří jsou tu doma, na návštěvu chodíme my Laughing. Pamatuji si, že Alsík měl v úmyslu nějak ty kampaně nechat rotovat, technické podrobnosti tohoto řešení mě však jsou zcela cizí. Stahování map ze serveru asi taky není žádné terno a zatěžuje to linky. Vote na kampaně jsou omezené kvůli stížnostem na časté hlasování, nebo se mýlím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 21:32    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Tak, nemusíte se mnou souhlasit, ale já začal na Regnet chodit právě kvůli těm báječným exotickým mapám. které se nikde jinde skoro nehrají. Asi bych vyřadil zalagované mapy, na kterých hrát je utrpení a místo nich přidal nějaké menší. Možnost vote na změnu kampaně tu je a když hráči nechtějí, tak prostě nechtějí. Ale změna je život, jak napsal Dílo, takže jsem pro Wink.
Já všechny ty uvedené mapy neznám, ale určitě ne všechny budou vhodné pro Boty, kteří jsou tu doma, na návštěvu chodíme my Laughing. Pamatuji si, že Alsík měl v úmyslu nějak ty kampaně nechat rotovat, technické podrobnosti tohoto řešení mě však jsou zcela cizí. Stahování map ze serveru asi taky není žádné terno a zatěžuje to linky. Vote na kampaně jsou omezené kvůli stížnostem na časté hlasování, nebo se mýlím?


Já nejsem žádný dílo i když občas to už o mě někdo řekl Surprised) No jo, máš pravdu, mělo to nějak rotovat.

Na vysvětlenou teď je tam na vote automat, ono se tu dost často stávalo, že jsme tu třeba půl dne hráli základní mapy, ale pak jsme chtěli nějakou změnu, tu jsme si odhlasovali, ale co čert nechtěl, při první mapě z jiného tažení přišli třeba dva noví hráči a odvotovali si zase základ (kor když nás tu třeba bývalo tři a Mik) Wink To víš, stará sestava co to hrála půl dne byla na infarkt Razz Nehledě, že ten dotyčný co to odvojtoval zpátky šel po radaru zas dopryč. Takže mazec.

Als zavedl, že po čerstvém odhlasování se o mapách nějakou dobu votovat prostě nemůže, což je fajn. Byly ve hře kolem toho třenice a tohle mi připadá fér. Navíc někteří admini to můžou zrušit, což jsem včera udělal. Ale měl jsem z tý padesátiminutovky na Siwa už písek v očích i mezi zubama Very Happy

Je fakt, že někdo rád to, někto tohle. Ale co jsem viděl, tak některé mapy jsou opravdu pěkně udělané a velmi pěkně hratelné a bylo by škoda je nezkusit.
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Forkys



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 09:12    Předmět: Citovat

Já jsem taky pro ty nové mapy, aspon bude po čase samých klasik map nějaká změna.

A ta 50minutovka siwa oasis byl docela masakr Laughing
_________________
Jesus lived 6 years longer then Kurt Cobain
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com