Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nove nastaveni
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 12:08    Předmět: Nove nastaveni Citovat

Zmenil jsem nastaveni prikazu /kill. Je povolen jen 3x za mapu a charge bar po spawnu zustane na stejne hodnote jako byl v okamziku /kill a to nezavisle na tom jak dlouho pak hrac zustane v limbu.

Dalsi zmenou je zapnuti hlidani TK. Po 12 zasazich se udela prumer a pokud 50% tj. 6 strel slo do spoluhrace tak nasleduje kick. Medikovi se za revive strely odectou tj. je mozne pouzivat TK-revive (pro ty kteri nevedi o injekci Smile)
Nevim jak presne se to bude chovat s botama Smile Nejake doladeni jeste bude a urcite pak po kicku zapnu i tempban na 2 hodiny.

A konecne posledni zmena, je mozne blokovat telem airstrike dymovnice, ale jen pokud je hodil field ops mensi nez level 3 (mysleno level field opse ne hrace). Za uspesne blokovani jsou 2XP do battle sense. Docela dobra ruska ruleta, kdyz nevidite kdo to hodil Smile


Naposledy upravil Als dne čt srpen 30, 2007 12:39, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wertyz
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 12:23    Předmět: Citovat

3 selfy za mapu rozhodne ----

tk, kdyz mi nekdo vbehne pred krosak tak je to jeho problem a nemel bych za to dostat kick nebo kdyz tam vbehne bot....resp. ale me je to uz jedno..

a blokovat airstrike telem je pekny, ale kdo by to dal, aby zachranil spoluhrace? Very Happy

a kdyz nekoho fild urve naletem svyho taky ma kick? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 12:38    Předmět: Citovat

Proc vadi malo selfu? Smyslem je hrat ne pachat sebevrazdy Smile

Tohle nastaveni Tk by melo zabranit umyslnemu TK. Kdyz strilis hlavne nepritele si v klidu.

Kdyz blokujes airstrike, tak te to nezabije.

Kdyz veme airstrikem polovinu toho kolik nepratelu tak ano Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 12:40    Předmět: Citovat

3 selfy za mapu mi prijde hloupost
napr.:budu mit 2 sec do dalsiho spawnu, mam medika a chci opravit barieru , obycejne byl to vyresil tak ze si bindem dam enga a dam selfkill, s takovouhle se budu asi zabijet granatem nebo nevim Crying or Very sad
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
wertyz
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 12:50    Předmět: Citovat

podle me at kazdej pacha sebevrazdy jak chce, jeho vec...

nezabije, ale k cemu mi bude lezet na airstriku, kdyz se tam hodi plechovka, pokud je to pozde stejne umru, kdyz ne tak kdyz tam lehnu nekdo me zabije, to radsi utecu se shovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 12:53    Předmět: Citovat

Nemusis umrit, staci kdyz na tom budes chvili stat a pak rychle uteces ale je tezky vychytat tu chvili.
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Prokinek
Level3
Level3


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 13:08    Předmět: Citovat

Co se stane kdyz využiju všechny selfy????? nepujdou nebo kick?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prokinek
Level3
Level3


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 13:09    Předmět: Citovat

hold se budu muset sejmout vlastnim granatem Laughing Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 13:16    Předmět: Citovat

Pak uz nepujdou. Jako legitimni vyuziti vidim selfkill pri zaseknuti. Diskutabilni je rychla zmena povolani, protoze tym by mel byt rozlozen tak aby to zvladnul bez tech selfkillu. Vim, na pubu nedostizny cil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wertyz
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 13:25    Předmět: Citovat

Als napsal:
Pak uz nepujdou. Jako legitimni vyuziti vidim selfkill pri zaseknuti. Diskutabilni je rychla zmena povolani, protoze tym by mel byt rozlozen tak aby to zvladnul bez tech selfkillu. Vim, na pubu nedostizny cil Very Happy


nechapu co ti na selfech vadi, nemam ammo, bedny jsou daleko a fild nikde tak co..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 13:33    Předmět: Citovat

Díky Alsi za změny, mě ty selfkilly taky budou chybět, ale zase 3x za mapu je dost, na Komnatě taky bývaly 3 a pak kick a většinou to stačilo. Chápu, že to nebylo fér vůči začátečníkům, kteří ještě ani nevědí, co je bind, natož selfkill.
S těma artama bych to možná řešil naopak, aby šly blokovat jen od fielda lvl 3 a 4, ty jsou totiž nejhorší, jdou ve dvou vlnách a lotto by zůstalo. Zabránilo by se tak vykillování poloviny teamu jedním fieldem při pozdějších mapách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 13:43    Předmět: Citovat

Obratit blokovani by bylo asi lepsi, ale bohuzel takova moznost nejde nastavit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rapy (CZ)
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 78
Bydliště: Na západě

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 13:48    Předmět: Citovat

No jestli to tady takle půjde dál,samé omezení tak sem snad přestanu chodit,protože co se tu na fóru řeší za kraviny( ne všechno jsou kraviny).Za chvíli tu někdo zakáže i střílet ne?Lidi vzpamatujte se copak nemůžete hrat normalně bez spawnkillu atd. vždyť i ta panza sem prostě patří,jen záleží v jakých rukách se drží.I fieldovi to občas ulítne (stalo se to i mě a né jednou) i v souboji s protivníkem se sapíkem jsem kolikrát sejmuj i spoluhráče a když je normální tak mi to promine (posledne to byl dvakrát za hru Bela Osa) doufám, že se nezlobíš Belo?Alsi hlavně nic neomezuj ať nám to frčí jak má.Jsme tu pro zábavu tak nám to nikdo prosím vás nekažte.Chci se u toho pobavit a né řešit pořad nějaké sváry.
_________________
Rapy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 13:59    Předmět: Citovat

Mno tak to je zajímavé nové nastavení.
To s tím TK beru, i když někdy se dost často stávají zajímavé omyly..
Zalehnutí fieldova hozeného airstriku je taky dobrý, mám pocit, že už to tady jednou malou chviličku nedávno bylo povedlo se mi to:oD

Jinak k těm selfum... něco na tom je, co říkali kluci ohledně rychlé změny povolání, když je v jednu chvíli v krizové situaci špatné složení teamu a nebo vystřílíš náboje a zdraví se blíží k nule... Spíš bych nechal jen to s tou stejnou hodnotou baru po selfu, aby se to nedalo zneužívat. Myslím, že to měl být pravý účel. Tři selfy za mapu je málo, když už...tak bych dal minimálně pět. Hlavně vzhledem k tomu, co je poslední dobou na regnetu obvyklé... dost často se mi stává, když hraju za enga, dojdou mi náboje, či už jsem hodně postřelenej:o) a medik mi hodí jednu lékárnu a běží si fragovat pryč... Nebudu jmenovat, stává se to opakovaně a trochu mě to štve, protože je to dost neteamové chování. Samozřejmě to tak nedělají všichni, většina si je vědoma, že jak pak má jít polomrtvý enga pod palbou a v blízkosti dopadající arty dyfusovat nebo opravovat či stavět objekty k dokončení mise. Podle statistik hraju více jak z poloviny her za enga a selfy taky používám..jinou možnost jak se vyléčit před dalším spawnem častokrát nemám. A proto děkuju všem teamovým hráčům a jejich podpoře. Rád bych se tady rozepsal, od čeho je povolání medik, ale dost hráčů to už bere trochu jinak...smutné? Nevim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 14:11    Předmět: Citovat

Další věcí, která tu ještě nezazněla ohledně selfkillů je hromadný selfkill při zabrání vlajky, kdy do respawnu zbývá jen malý čas. To je taky hodně používaný prvek a často Allies skoro nemají jinou šanci zabrat vlajku v Old City. S těmi artami je to ok, dají se už i odkopnout, zalehávat je stejně bude málokdo a myslím, že je to jen další prvek pro zpestření hry.

2 Rapy:
S tím warnováním a kickováním za neúmyslé nebo omluvené TK snad nebude tak zle, za hromadné vybíjení vlastních většinou projde následné demokratické vote na kick zmíněného. Jinak s Tebou plně souhlasím, i přesto, že některé tyto půtky jsem bohužel vyvolal sám. Už nebudu. Moc se těším, až se zase sejdeme na střeše Radaru Razz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com