Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pro Alse
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 18:10    Předmět: Pro Alse Citovat

pro Alse
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 18:18    Předmět: Re: Pro Alse Citovat

castrol.cz napsal:
pro Alse
Važeny Alsi začinam byt velice znechucen na regnetu,dochazi tady k uraženi lidi a obvinovani po tk i když se 10* omluviš.Věř že v mych letech už mam toho plne zuby.Tak bych tě moc prosil o odebrani mych prav,poněvadž když dam warn tak na mě řrvou že mi lezou prava do hlavy a to opravdu nemam za potřebi.Jak jsem chodil rad na tvuj servr tak začinam velice uvažovat že ho zas rad opustim,věř že uroven velice klesa tak se zatim měj velice dobře tvuj přiznivec Castrol
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 19:32    Předmět: Re: Pro Alse Citovat

castrol.cz napsal:
castrol.cz napsal:
pro Alse
Važeny Alsi začinam byt velice znechucen na regnetu,dochazi tady k uraženi lidi a obvinovani po tk i když se 10* omluviš.Věř že v mych letech už mam toho plne zuby.Tak bych tě moc prosil o odebrani mych prav,poněvadž když dam warn tak na mě řrvou že mi lezou prava do hlavy a to opravdu nemam za potřebi.Jak jsem chodil rad na tvuj servr tak začinam velice uvažovat že ho zas rad opustim,věř že uroven velice klesa tak se zatim měj velice dobře tvuj přiznivec Castrol


Zatni zuby, nejsi nedospely a sam vis co je tk a co ne, komu se to nelibi at si p...l polibi, zajimalo by me komu tva rozhodnuti vadi, klidne vyjmenuj a muzem tu s nimi zavest debatu.
Zadnej stamgast nam z regnetu odchazet nebude Exclamation Wink
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 19:40    Předmět: Re: Pro Alse Citovat

Tox napsal:
castrol.cz napsal:
castrol.cz napsal:
pro Alse
Važeny Alsi začinam byt velice znechucen na regnetu,dochazi tady k uraženi lidi a obvinovani po tk i když se 10* omluviš.Věř že v mych letech už mam toho plne zuby.Tak bych tě moc prosil o odebrani mych prav,poněvadž když dam warn tak na mě řrvou že mi lezou prava do hlavy a to opravdu nemam za potřebi.Jak jsem chodil rad na tvuj servr tak začinam velice uvažovat že ho zas rad opustim,věř že uroven velice klesa tak se zatim měj velice dobře tvuj přiznivec Castrol


Zatni zuby, nejsi nedospely a sam vis co je tk a co ne, komu se to nelibi at si p...l polibi, zajimalo by me komu tva rozhodnuti vadi, klidne vyjmenuj a muzem tu s nimi zavest debatu.
Zadnej stamgast nam z regnetu odchazet nebude Exclamation Wink
Toxy jsi velice laskav,ale vice meně jsem rozhodnut,jmenovat nechci jako nejmenuje nikdo,ale jedno jmeno dat mohu co takhle teddinek neboli merlin junior.Jsem velice znechucen co se děje snašim servrem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 20:47    Předmět: Citovat

souhlas s castrolem ... jde to ruku v ruce i s tím spawnkillem, z kterýho si většina prd dělá, malokdy jsem viděl kick ... a spawnkill se v poslední době hodně rozmáhá, stejně jako to co popisoval castrol


edit: já vím, je to těžké uhlídat, štve mne to zvláště v případech kdy jsou ve hře přítomní hráči kteří mají level na kick nebo warn a nic neudělají ... to pak v lepším případě si zanadávat a připojit se jinam, v horším zahodit sluchátka a znechuceně odejít ... ale je to vše o lidech.... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 22:03    Předmět: Re: Pro Alse Citovat

castrol.cz napsal:
Tox napsal:
castrol.cz napsal:
castrol.cz napsal:
pro Alse
Važeny Alsi začinam byt velice znechucen na regnetu,dochazi tady k uraženi lidi a obvinovani po tk i když se 10* omluviš.Věř že v mych letech už mam toho plne zuby.Tak bych tě moc prosil o odebrani mych prav,poněvadž když dam warn tak na mě řrvou že mi lezou prava do hlavy a to opravdu nemam za potřebi.Jak jsem chodil rad na tvuj servr tak začinam velice uvažovat že ho zas rad opustim,věř že uroven velice klesa tak se zatim měj velice dobře tvuj přiznivec Castrol


Zatni zuby, nejsi nedospely a sam vis co je tk a co ne, komu se to nelibi at si p...l polibi, zajimalo by me komu tva rozhodnuti vadi, klidne vyjmenuj a muzem tu s nimi zavest debatu.
Zadnej stamgast nam z regnetu odchazet nebude Exclamation Wink
Toxy jsi velice laskav,ale vice meně jsem rozhodnut,jmenovat nechci jako nejmenuje nikdo,ale jedno jmeno dat mohu co takhle teddinek neboli merlin junior.Jsem velice znechucen co se děje snašim servrem


Teddinka znam, dle chovani usuzuji, ze je to jeste dite.
Chce to tam vladnout pevnou rukou a nikomu neustupovat v tom, ze chce expit za cenu spawnkillu.
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 22:26    Předmět: Citovat

Spawnkill není pěknej. Tvrdě na něSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 05:16    Předmět: Citovat

Dodge Ram napsal:
souhlas s castrolem ... jde to ruku v ruce i s tím spawnkillem, z kterýho si většina prd dělá, malokdy jsem viděl kick ... a spawnkill se v poslední době hodně rozmáhá, stejně jako to co popisoval castrol


edit: já vím, je to těžké uhlídat, štve mne to zvláště v případech kdy jsou ve hře přítomní hráči kteří mají level na kick nebo warn a nic neudělají ... to pak v lepším případě si zanadávat a připojit se jinam, v horším zahodit sluchátka a znechuceně odejít ... ale je to vše o lidech.... Cool

To je moc hezké,ale co nevidím,netrestám.A když mi nikdo neřekne,tak si toho ani nemusím všimnout a to není určitě jen můj názor.Stači dát echo a pak se s tím dá něco dělat.Pár warnů už jsem taky dal a bylo mi nadáváno,že nemám svůj den (slušně řečeno),ale s toho si já nic nedělám.
Co z toho vyplívá?Bonzovat,bonzovat,bonzovat!!!
Jinak se s tím nedá nic dělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 12:28    Předmět: Citovat

castrol.cz: Vsude kde jsou lidi jsou i problemy Smile A pokud mas moc, tak tu bude vzdy skupina, ktere se to libit nebude. Jednoduche reseni neni. Z tech jednodusich muzu zminit, ze lze na serveru udelat totalitu, uzavreny klub, ignorovat ho nebo ho uplne vypnout. Ty slozitejsi reseni jsou zavisle na vuli a snaseni pripadne nevole. Chapu, ze na to kazdy nema zaludek, ale ovlivnit to moc nelze. Hraci s vysim levelem sice funguji jako regulatori, ale uhlidat vsechno se neda. Dulezite ale je, ze nejaka snaha se vyviji, takze server nepropada do naproste anarchie a obcas ten warn/kick prijde. Je skoda, ze se ti tu prestalo libit, ale opravdu nejsem schopen zajistit takovou stabilitu, aby nedochazelo k vykyvum v urovni. Verim, ale ze brzo se to zlepsi. Nebo ho zavru Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 12:53    Předmět: Alsiku!!!!!!! Citovat

Als říkal:"Nebo ho zavru".

Si děláš kozy ne?! Evil or Very Mad
To neříkej ani ze srandy Alsíku!
Crying or Very sad


Naposledy upravil MILHAUS [CZ] dne pá srpen 17, 2007 05:26, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 15:26    Předmět: Citovat

V podstatě souhlasím s Alšíkem. Milhausi, ty jsi jeden z těch, co to můžou změnit! Jde jen o to trochu přitvrdit. Před samotným warnem bychom měli dotyčného viditelně varovat písemně, aby si hráči vůbec všimli, že se snažíme s tím něco dělat. Moje zkušenost je taková, že když dojde ke kicku tak se na mně vrhne pět šest hráčů s dotazy, proč že jsem ho vykopnul. Někteří hráči prostě gamechat nečtou a konzoli otevřít neumí.
Taky se množí stížnosti na Mistake a Prokínka, kteří rádi zejména na Goldrushi za Axis kempují jako medici za zdí u v chodbě u Command postu. Protože jsou to zdatní střelci, někdy zabijí až pět hráčů po sobě. Hráči, kteří nejsou schopni pochopit, že medikem se spawnkillovat nedá a navíc je to daleko za jejich spawnem, se budou zřejmě muset smířit s tím, že budou umírat a spawnovat se tak dlouho, dokud je to nepřestane bavit. Nevím proč mám dojem, že hráči, kteří místo aby šli s ostatními na objective se courají bočními východy jenom proto, že ví o campingu některého z těchto dvou výborně střílejících hráčů za rohem a snaží se je naivně ustřílet, jsou typickými stěžovateli na spawnkilling a cheatování obou jmenovaných. Oni to zkusí dvacetkrát, dvacetkrát selžou a začnou si stěžovat. Já už to odmítám komentovat, nechám je vybrečet.

2 castrol.cz:
Jo, já souhlasím, že někteří hráči jsou značně přidrzlí, ale od toho máš přece práva, aby jsi je mohl vykopnout za urážku admina nebo vulgární vyjadřování v gamechatu. V tomhle máš moji plnou podporu. Tvoje emoční reakce na pubertální výlevy arogantních výrostků ovšem ovlivnit nedokážu, s tím si musíš poradit sám. Ale taky vlastní zkušenosti vím, že ráno je moudřejší večera a kaše se nemusí jíst tak horká, jak ji kdo uvařil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 21:34    Předmět: Citovat

Proč když je server plný, tak tam stejně zůstávaj boti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 06:56    Předmět: Citovat

Protoze to ma server v nazvu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 12:29    Předmět: Citovat

kdyz mne nekdo unmutne za "sekundu" nebo za vetu "si delas prdel", tak jsem rad a zaplatil jsem -50xp. kdyz je unmutnut kamaradem a vulgarne mluvil nebo urazel, tak je to spatne (ale to se nestava). takze mutovat. pokud si votne, je unmutovan, urazi a pouziva vulgarismy dal > kick. navic je to dohledatelne v logu, cim bych nechtel alse otravovat. ale recidivisty lze takhle dohledat, dat dane strane za pravdu a banana na rozloucenou.

jinak po prazdninach se to zlepsi, proc? bude vic tech co maj levly a min tech co prudi.
- skolaci budou dopoledne ve skole. po vecernicku, zuby a spat.
- studenti misto brigad budou mit prednasky na tema thompson vs mp40
- pracujici nebudou na dovolene, ale dopoledne budou pracovat na zlepseni skillu, po vecernicku a zubech bude klid od deti. (milenky pritelkyne a zeny si reste kazdy sam ;o)) )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 20:40    Předmět: Citovat

Hobit napsal:
...kdyz je unmutnut kamaradem a vulgarne mluvil nebo urazel, tak je to spatne (ale to se nestava).


Ale stava kamaráde... Jinak by se to nezmiňovalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
Strana 1 z 15

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com