Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hitboxes

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 14:52    Předmět: Hitboxes Citovat

Já lamka, vosinka jenom bílá mám dotaz na zkušenější servercreatory. Mohli byste mě poradit, jak zapnout na lokálním serveru zobrazování hitboxů? Nebo na to potřebuju nějakou externí utilitu? Chtěl bych se mrknout na hitboxy ETPub a porovnat je s ETPro. Že jsou hodně jiný a obrovský je cítit na první kulku Razz, ale chtěl bych to vidět. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 17:03    Předmět: Citovat

V ETPub k tomu slouzi g_debugHitboxes a mam defaultni nastaveni hitboxu, tj g_hitboxes 31 a g_realhead 1. Alespon tedy hitbox hlavy by se mel zpracovavat stejne jako v ETPro z ktereho byla tato funkce do ETPub pridana. I ostatni hitboxy jsou oproti etmain zmenseny, jak v ETPro nevim.

Pro rychlou orientaci: http://et.tjw.org/etpub/hitboxes/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 17:09    Předmět: Citovat

Jujky, tak tohle jsem právě na mysli neměl Confused. O g_debughitboxes vím, ale nic to viditelně nedělá a můj local server ani tuto proměnnou nezná. Ale jde mě právě o ty klícky, které jsou zobrazeny na Tebou uvedeném webu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 17:11    Předmět: Citovat

Rozhodne v ETPub to funguje, pri zapnuti na 1 dostanes presne ty klicky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 17:18    Předmět: Citovat

No já vím, že chyba je na mé straně, jenom nevím jaká Embarassed. Zapnu ET, v menu dám MODS, zvolím ETPUB, napíšu devmap mapa, přepnu cg_thirdperson 1, zkusím g_debughitboxes 1 a dostanu Unknown cmd. Asi nemám něco zaplý v nějakým server.cfg či jak se to jmenuje, v tomhle jsem úplnej břídil. Nevíš jak na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 17:28    Předmět: Citovat

Presne takhle mi to jde, nevim v cem muzes mit ty zradu. To vypada jako by se nespustil ETPub mod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 17:36    Předmět: Citovat

No, když dám fs_game, tak dostanu etpub, default etpro. To default etpro je tam proto, že mám v argumentu zástupce na ploše +set fs_game etpro, jinak je to, tuším etmain. Takže pravděpodobně to je etpub, vlastně musí, v etpro mám trošku jinou grafiku, ale g_debugHitboxes můj lokální server nezná, mám tam jen g_debugSkills, g_debugConstruct, g_debugBullets, g_debugAlloc, g_debugDamage a g_debugMove Crying or Very sad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 17:48    Předmět: Citovat

Že nekecám Laughing

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 07:02    Předmět: Citovat

Tak už jsem na to přišel. Já neměl nainstalovaný etpub server soubor gagame_mp_x86.dll Embarassed.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com