Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

off topic
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 16:47    Předmět: off topic Citovat

nemáte někdo představu, proč mi nejde nabootovat systém z CD/DVD? :/ potřebuju naformátovat komp a nainstalovat nový systém a bez tohohle mi to moc nejde Smile stáhl jsem si win 7 64bit, byly ve formátu iso. To jsem otevřel, obsah vypálil na dvd a prostě se mi to z toho nechce načíst :/ může být problém třeba v tom, že teď mám 32 bitové Visty...? :/

dík Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kosta
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 149
Bydliště: hrbitovni 666, 3 rada, hrob c. 8, Hostinne

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 16:56    Předmět: Re: off topic Citovat

LaCunda napsal:
nemáte někdo představu, proč mi nejde nabootovat systém z CD/DVD? :/ potřebuju naformátovat komp a nainstalovat nový systém a bez tohohle mi to moc nejde Smile stáhl jsem si win 7 64bit, byly ve formátu iso. To jsem otevřel, obsah vypálil na dvd a prostě se mi to z toho nechce načíst :/ může být problém třeba v tom, že teď mám 32 bitové Visty...? :/

dík Wink


problem bude v tom, zes to otevrel (rozbalil) a vypalil obsah
musis vypalit to iso (burn image), nevim v cem's to vypaloval, ale snad by to melo umet vypalit img
jinak tam nebude boot sektor
_________________
kosta[CZ], chybalavky

CPU: i5 2.9GHz
GPU: ATI HD7700
RAM: 8GB DDR3
Perif.: Logitech G9, G15
OS: OpenSuSE x86_64
Klient: ET:Legacy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 18:41    Předmět: Citovat

soubory v ISO jsem rozbaloval vzdy v programu "deamon"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAP
Level4
Level4


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 20:52    Předmět: Citovat

Když rozbaluješ a instaluješ z iso souboru třeba hru, tak stačí Daemon tools (který vlastně simuluje mechaniku), ale u instalace OS se to musí vypálit tak, jak to je, bez rozbalování. Jinak to nenabootuje=nespustí se to z DVD po startu počítače.

Každý vypalovací SW umí vypálit iso soubor. Pokud bys měl problémy, tak zkus ImgBurn, je free a umí toho plno, ale to už bychom byli moc offtopic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 00:20    Předmět: Citovat

díky moc... už mám snad funkční win7 ultimate 64 bit Smile
stačilo to jenom vypálit jako iso. - v deamonovi otevřít a pak kopírovat cd Smile

jenom jedna věc mě teďka straší... prošel jsem i tu legalizaci systému, snad bez problémů ... ale ten magor, co ty win hodil na web k nim hodil neplatný product key... a při instalaci to šlo přeskočit... tak nevím, jestli mi to nebude dělat problémy v budoucnu :/
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 01:23    Předmět: Citovat

no tak jsem tam našel malý problém... nevím, jestli používáte k přehrávání videí BS player... ale v těch win mi háže chybu pokaždé, když ho chci zavřít... ne že by to byl nějaký průser, ale je to otravné... nevíte někdo proč to dělá? Smile
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 02:00    Předmět: Citovat

no... a další problém... etko nefrčí... :/ doufám, že jsem ho nainstaloval správně - et a patch 2.60... mno a nechce se rozjet :/ máte někdo s tímhle zkušenosti? jak to v tom systému nastavit? :/

díky moc.
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 09:51    Předmět: Citovat

ja to taky resil ale uz nevim jak, zkus jeste nainstalovat PB rucne, pripadne vypni firewall a musi to jit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 10:46    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:
ja to taky resil ale uz nevim jak, zkus jeste nainstalovat PB rucne, pripadne vypni firewall a musi to jit.


win firewall mam vypnuty... pb rucne? jak? tady na foru sem to nenasel, vygooglil sem, stahl sem pbsetup z punkbuster.com... rozjedu a ve chvíli, kdy do toho pb mam zadat hru - et, tak v tom jeho seznamu neni Very Happy
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 14:04    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
no... a další problém... etko nefrčí... :/ doufám, že jsem ho nainstaloval správně - et a patch 2.60... mno a nechce se rozjet :/ máte někdo s tímhle zkušenosti? jak to v tom systému nastavit? :/

díky moc.


Definuj "nefrčí"

1. jde spustit et jako takové (bez připojení se k serveru) ?

2. nebo jen nevidíš seznam serverů v play on-line

3. při pokusu o připojení na et.regnet.cz:27960 tě to vykopne

4. ........

5. hlásí to nějaké chyby ?

Pokud ale nemáš nainstalovaný dobrý ovladače ke grafice, tak můžeš pohořet na chybové hlášce s OPEN GL .....


PB pro první start není nutnej, ale řeší se pře něj zpravidla až ETKEY.
To můžeme doladit pozdějc.... .
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 14:24    Předmět: Citovat

Bell napsal:
LaCunda napsal:
no... a další problém... etko nefrčí... :/ doufám, že jsem ho nainstaloval správně - et a patch 2.60... mno a nechce se rozjet :/ máte někdo s tímhle zkušenosti? jak to v tom systému nastavit? :/

díky moc.


Definuj "nefrčí"

1. jde spustit et jako takové (bez připojení se k serveru) ?

2. nebo jen nevidíš seznam serverů v play on-line

3. při pokusu o připojení na et.regnet.cz:27960 tě to vykopne

4. ........

5. hlásí to nějaké chyby ?

Pokud ale nemáš nainstalovaný dobrý ovladače ke grafice, tak můžeš pohořet na chybové hlášce s OPEN GL .....


PB pro první start není nutnej, ale řeší se pře něj zpravidla až ETKEY.
To můžeme doladit pozdějc.... .


uz sem se pripojil... ale regnet me kopnul kvuli chybejicim souborum jako regnetsounds apod... a ten pb porad nemam Smile
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 15:08    Předmět: Citovat

V tom případě zkus ještě v menu ET

Options / Game dát na YES položky v sekci DOWNLOAD

a pak se zkus připojit k RegNetu.
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 15:25    Předmět: Citovat

Bell napsal:
V tom případě zkus ještě v menu ET

Options / Game dát na YES položky v sekci DOWNLOAD

a pak se zkus připojit k RegNetu.


jj, to sem si myslel, ze bude stacit... uz sem se k tomu dostal a taky ze jo Smile normalne mi to postahovalo, co to potrebovalo...

tak ted uz jenom ten pb :/
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 16:26    Předmět: Citovat

tohle napsal Lauda z BMC

netestoval jsem to - neměl jsem na to čas, tak to zkus ty Smile


Informace ohledně PunkBusteru

Možná jste si všimli novinky, že Punkbuster přestal podporovat W:ET. O co jsme přišli? No, zas taková tragédie to není. Vývoj tohoto anticheatu pro tuto hru stejně stagnoval, takže efektivita se nijak nezlepšovala. Streaming banů a PBSS stále funguje. Většina serverů již vyžaduje TZAC. Jediný problém vzniká pro nováčky a lidi co nemají, nebo při nějakém reinstalu ztratili soubor etkey. Ten už dnes PB pro W:ET nevytvoří. Ale nezoufejte, nejste ztraceni! Existuje řešení, jak se na PB server připojit i přes tuto nesnáz. Jak na to?

1) Zajděte na stránku http://www.etkey.org

2) Máte dvě možnosti jak etkey získat

a) Stáhnete si utilitku, která vám nainstaluje kompletně Punkbuster a vytvoří i etkey

b) Pokud vám chybí pouze soubor etkey na stránkách máte etkey generator. Pak pouze tento soubor zkopírujete do složky etmain a můžete hrát


============
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kosta
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 149
Bydliště: hrbitovni 666, 3 rada, hrob c. 8, Hostinne

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 16:35    Předmět: re Citovat

Bell napsal:
tohle napsal Lauda z BMC

netestoval jsem to - neměl jsem na to čas, tak to zkus ty Smile


Informace ohledně PunkBusteru

Možná jste si všimli novinky, že Punkbuster přestal podporovat W:ET. O co jsme přišli? No, zas taková tragédie to není. Vývoj tohoto anticheatu pro tuto hru stejně stagnoval, takže efektivita se nijak nezlepšovala. Streaming banů a PBSS stále funguje. Většina serverů již vyžaduje TZAC. Jediný problém vzniká pro nováčky a lidi co nemají, nebo při nějakém reinstalu ztratili soubor etkey. Ten už dnes PB pro W:ET nevytvoří. Ale nezoufejte, nejste ztraceni! Existuje řešení, jak se na PB server připojit i přes tuto nesnáz. Jak na to?

1) Zajděte na stránku http://www.etkey.org

2) Máte dvě možnosti jak etkey získat

a) Stáhnete si utilitku, která vám nainstaluje kompletně Punkbuster a vytvoří i etkey

b) Pokud vám chybí pouze soubor etkey na stránkách máte etkey generator. Pak pouze tento soubor zkopírujete do složky etmain a můžete hrát


============



na PB staci stahnout soubor, co jsem sem daval vcera a nainstalovat

citace:

me pomohlo nainstalovat novou verzi PB, vytvori i ETKEY =>
http://et.core-pretaktovani.cz/ET_PBSetup.exe


instaloval jsem taky a na w7 a bez problemu se to rozjelo, akorat bylo potreba nainstalovat PB (ze soub. vyse)
_________________
kosta[CZ], chybalavky

CPU: i5 2.9GHz
GPU: ATI HD7700
RAM: 8GB DDR3
Perif.: Logitech G9, G15
OS: OpenSuSE x86_64
Klient: ET:Legacy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com