Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Panzy
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

omezeni panzy
1 celkem
5%
 5%  [ 1 ]
1 na tym
70%
 70%  [ 12 ]
bez omezeni
23%
 23%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 17

Autor Zpráva
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 07:34    Předmět: Panzy Citovat

kdo je pro omezeni panzy?
myslim si,ze to dost skodi hre...bud si ji veme 2/3 hrau a ostatni za chvilku odejdou,nebo tam sni lita Mistejk s Prokim Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 11:20    Předmět: Citovat

ja myslim, ze jedna na tym by mohla stacit...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kosta
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 149
Bydliště: hrbitovni 666, 3 rada, hrob c. 8, Hostinne

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 11:55    Předmět: re: Citovat

jj taky me to stve, uz jsem to navrhoval Belloj
v posledni dobe se neda poradne hrat,
jestli by nebylo dobry neomezovat jen panzu, ale dat 1 tezkou zbran na team, urcite to na vetsinu map staci

jeste by to omezeni strelby lekaren mohlo platit pro vsechny, nekdo vycerpa ty svoje 3 zivoty a dalsi uz by mel smulu a strilel by taky lekarny, a omezil bych to na celou kampan Smile
_________________
kosta[CZ], chybalavky

CPU: i5 2.9GHz
GPU: ATI HD7700
RAM: 8GB DDR3
Perif.: Logitech G9, G15
OS: OpenSuSE x86_64
Klient: ET:Legacy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 15:56    Předmět: Re: re: Citovat

kosta napsal:
jj taky me to stve, uz jsem to navrhoval Belloj
v posledni dobe se neda poradne hrat,
jestli by nebylo dobry neomezovat jen panzu, ale dat 1 tezkou zbran na team, urcite to na vetsinu map staci

jeste by to omezeni strelby lekaren mohlo platit pro vsechny, nekdo vycerpa ty svoje 3 zivoty a dalsi uz by mel smulu a strilel by taky lekarny, a omezil bych to na celou kampan Smile


to by bylo docela vtipne... Very Happy ale myslim, ze zbytecne velke omezeni uz... staci, kdyz bude omezeny jenom pocet panz na tym... omezovat na 1 vojaka uz je zbytecne Smile
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bedna



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 70
Bydliště: Horňany, Slovakia

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 19:39    Předmět: Dobrá hra Citovat

Kto hrá objektív neberie panzu. Chcete aby tu bola hra na objektív spomalte panzu a nikto ju brať nebude. Pokiaľ tu chcete lámiť ako doteraz nemente nič.
_________________
Táto správa neobsahuje výrusi, pretože nepoužívam MS Windows.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mistak
Level3
Level3


Založen: 22.6.2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 16:40    Předmět: Citovat

samozrejme bez omezeni Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 18:11    Předmět: Re: Dobrá hra Citovat

bedna napsal:
Kto hrá objektív neberie panzu. Chcete aby tu bola hra na objektív spomalte panzu a nikto ju brať nebude. Pokiaľ tu chcete lámiť ako doteraz nemente nič.

tak tohle jsem si taky myslel, nez jsem nemalokrat dobre mirenou panzou vyhral pro team mapu. Ale spoluhraci se tak nejak nevsimli, nebo nechteli.
to Bell... cekal bych od tebe warn, ty vis za co, ale sebrat mi zbran, to nebylo hezky, ne-li neregulerni, ba primo svinstvo od tebe. Pitvat to nemusime, to je muj nazor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 19:41    Předmět: Re: Dobrá hra Citovat

Desertstorm napsal:
bedna napsal:
Kto hrá objektív neberie panzu. Chcete aby tu bola hra na objektív spomalte panzu a nikto ju brať nebude. Pokiaľ tu chcete lámiť ako doteraz nemente nič.

tak tohle jsem si taky myslel, nez jsem nemalokrat dobre mirenou panzou vyhral pro team mapu. Ale spoluhraci se tak nejak nevsimli, nebo nechteli.
to Bell... cekal bych od tebe warn, ty vis za co, ale sebrat mi zbran, to nebylo hezky, ne-li neregulerni, ba primo svinstvo od tebe. Pitvat to nemusime, to je muj nazor.


Jak jsem to viděl já:
Railgun - v jednu zrovna delší chvíli se Němci skoro neměli ani šanci dostat za zeď u svého základního spawnu no a když už překročili magickou hranici, vetšina nedošla ani k věži (toho času jsem hrál za Němce).


Nejdřív za zeď lítaly arty. to spravilo pár warnů a když už arty daly skoro pokoj (Pa3rik konečně pochopil - a právě včas, protože jsem se ho už chystal vykopnout), přiletěla i panza. To jsem byl zrovna v půlce cesty mezi zdí a spawnem - možná i o kousek dál. No někde za mnou skosila ta panza tuším nějakýho bota/boty. A co neviděly mé staré oči - panzakill od Desertstorma.
Warn - trapný
Kill a cokoli tvrdšího - zbytečně drsný
Takže řešením byl pro mne dočasný "Panzer_OFF" pro OBĚ strany na uklidněnou Cool

Následující smršť rifflí k německýmu spawnu mi nepřišla úplně ideální, ale dalo se to s trochou snahy přežít ...... .


Jinak to byl docela dobrá hra, Němci se snažili skoro až do konce a Amíci bránili víc než dobře Cool Cool
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosticz



Založen: 7.2.2009
Příspěvky: 25
Bydliště: F-M

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 20:10    Předmět: Citovat

Pa3ik nepatri zrovna mezi nejchapavejsi hrace. s ... na vse vcetne SK ,TK hru na OBJ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SocieteCentraleDeDynamite



Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 28
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 14:50    Předmět: Citovat

Osobně bych omezil spíš mediky, 1 na team je až až. Dva silní hráči spolu za mediky to je kolikrát víc otravné než kupa jelit s panzama (podle mého je jejich regenerace dost nevyvážená).

Dodržovat pravidla na SK je snad samozřejmost, o tom žádná... a překvapuje mě, že s tím mají furt problémy i hráči s levelem. Ideální by bylo chronickým porušovačům na měsíc povolit jen nůž (Luger za dobré chování) Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 18:09    Předmět: Citovat

Very Happy Belle, panzou jsem odolaval, vim ze za zed ne, jen ta jedna mi ulitla, pac jsem dostaval davku a nejak proletela skrz, proto jsem se rozciloval, jinak prece vis ze hraju ciste. Nebudem to rozebirat, ale priste koukej az nekde bude arta kde nema, sebrat ji fieldum, kdyz uz takhle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
bedna



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 70
Bydliště: Horňany, Slovakia

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 23:01    Předmět: Re: Dobrá hra Citovat

Desertstorm napsal:
bedna napsal:
Kto hrá objektív neberie panzu. Chcete aby tu bola hra na objektív spomalte panzu a nikto ju brať nebude. Pokiaľ tu chcete lámiť ako doteraz nemente nič.

tak tohle jsem si taky myslel, nez jsem nemalokrat dobre mirenou panzou vyhral pro team mapu. Ale spoluhraci se tak nejak nevsimli, nebo nechteli.
to Bell... cekal bych od tebe warn, ty vis za co, ale sebrat mi zbran, to nebylo hezky, ne-li neregulerni, ba primo svinstvo od tebe. Pitvat to nemusime, to je muj nazor.

Takto vždy spoliehaju zakempení nooby, že to za nich niekto spravý a majú pocit ako to vyhrali.
_________________
Táto správa neobsahuje výrusi, pretože nepoužívam MS Windows.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kosta
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 149
Bydliště: hrbitovni 666, 3 rada, hrob c. 8, Hostinne

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 14:29    Předmět: Re: Dobrá hra Citovat

bedna napsal:
Desertstorm napsal:
bedna napsal:
Kto hrá objektív neberie panzu. Chcete aby tu bola hra na objektív spomalte panzu a nikto ju brať nebude. Pokiaľ tu chcete lámiť ako doteraz nemente nič.

tak tohle jsem si taky myslel, nez jsem nemalokrat dobre mirenou panzou vyhral pro team mapu. Ale spoluhraci se tak nejak nevsimli, nebo nechteli.
to Bell... cekal bych od tebe warn, ty vis za co, ale sebrat mi zbran, to nebylo hezky, ne-li neregulerni, ba primo svinstvo od tebe. Pitvat to nemusime, to je muj nazor.

Takto vždy spoliehaju zakempení nooby, že to za nich niekto spravý a majú pocit ako to vyhrali.


jj presne, akorat nevidis ty nervy, kdyz se nekdo snazi udelat obj, a neni zadnej medik, ale zato jsou 2 panzy v teamu. to se pak hraje samo Smile
Nevim, proc v posl. dobe se ty panzy tak rozmohly, bere ji kazda lama, docela me to prestava bavit. Jestli jde o killy, tak podle me se udela 3x vic sapikem nez panzou, panzy vubec nepomahaj teamu.
_________________
kosta[CZ], chybalavky

CPU: i5 2.9GHz
GPU: ATI HD7700
RAM: 8GB DDR3
Perif.: Logitech G9, G15
OS: OpenSuSE x86_64
Klient: ET:Legacy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 14:56    Předmět: Citovat

Něco s těma panzama zkusím udělat - uvidíme, jak se to osvědčí Cool Cool
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 15:17    Předmět: Citovat

Hosi, vam se zpovidat nemusim. Udelej Belle co myslis ze je dobre. Nevim proc se resi panzy az ted kdyz jsem ji zacal hrat Shocked mozna se mi to jen zda, nevim. Tak vecer a beru panzu, jestli nebude, vezmu rifli Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com