Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ban - Going for highest acc
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
missak



Založen: 18.11.2008
Příspěvky: 144
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 17:47    Předmět: Ban - Going for highest acc Citovat

Dobrý den všem Smile,
dneska jsem si chtěl zahrát s tátou na regnetu a přišel tam něaký divný a sprostý týpek. Myslím, že se jmenoval takto: Going for highest acc
Říkal mi, že jsem malý drzý spratek, o tátovi věděl, že je mů táta a taky o něm hovořil sprostě avšak tak, aby ho to nemutlo.
Táta byl ve hře a ten to dosvědčí, jsem proti tomuto chování. Navíc nehrál objektiv ale na fragy, sám to přiznal.
Nenecháme se jen tak pomlouvat, bohužel screeny nemáme Sad
A prosím, nemohl by tento nevychovanec dostat lekci a nedali by jste mu menší ban? Asi to byl psychopat.
Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 18:07    Předmět: Re: Ban - Going for highest acc Citovat

missak napsal:
Dobrý den všem Smile,
dneska jsem si chtěl zahrát s tátou na regnetu a přišel tam něaký divný a sprostý týpek. Myslím, že se jmenoval takto: Going for highest acc
Říkal mi, že jsem malý drzý spratek, o tátovi věděl, že je mů táta a taky o něm hovořil sprostě avšak tak, aby ho to nemutlo.
Táta byl ve hře a ten to dosvědčí, jsem proti tomuto chování. Navíc nehrál objektiv ale na fragy, sám to přiznal.
Nenecháme se jen tak pomlouvat, bohužel screeny nemáme Sad
A prosím, nemohl by tento nevychovanec dostat lekci a nedali by jste mu menší ban? Asi to byl psychopat.
Děkuji


jak ho tam potkáme, pořešíme Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
missak



Založen: 18.11.2008
Příspěvky: 144
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 21:17    Předmět: Citovat

Objevil se tam zas, a byl tam i KAP, ale to už radši mlčel. No nwm kolik lidi ma nastaveni, při ločení, že to napíše QUIT OMG, myslim, že jsem to už u někoho viděl. Myslím, že i v Mlázovicích. Právě jemu to toto napsalo a řeklo Comand Complete. Nebo něco takového ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2011 23:36    Předmět: Citovat

To byl někdo komu sem poslal muj cfg a já ho poslal jen 3 lidem- Casty, Kap a LaCunda tak nevim no, ale asi si každý domyslí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2011 07:45    Předmět: Citovat

Snoopik napsal:
To byl někdo komu sem poslal muj cfg a já ho poslal jen 3 lidem- Casty, Kap a LaCunda tak nevim no, ale asi si každý domyslí...


Jak jsem koukal včera do logu, tak můžu potvrdit, že jeden z nich to je na 100% Cool .

Mám pocit, že si žačali pražáci nevinnými narážkami na "lamy" a to tak nějak spustilo lavinu.

Netvrdím, že tak těžkej kalibr z druhý strany byl na místě a podle mě ani do hry nepatří, nicméně co takhle příště zkusit votnou MUTE, když to přeleze únosnou mez ? Občas to i projde. ....
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Going for highest acc



Založen: 17.11.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2011 07:49    Předmět: Citovat

Snoopik napsal:
To byl někdo komu sem poslal muj cfg a já ho poslal jen 3 lidem- Casty, Kap a LaCunda tak nevim no, ale asi si každý domyslí...
dnes sem dostal tip od hrače jmenem mad gypsy nebo tak nějak že se tu o mě piše.Nikdy sem netušil že nekoho nazvu drzym spratkem že je to těžky kalibr ale jak pro koho.A ted ktomu co tu piše snoopik,Casty nejsem a ani netušim kdo to je cfg mam z netu a je poskladan asi tak od 15 hraču takovych cfg je tam tuny jen hledat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2011 20:17    Předmět: Citovat

Going for highest acc napsal:
Snoopik napsal:
To byl někdo komu sem poslal muj cfg a já ho poslal jen 3 lidem- Casty, Kap a LaCunda tak nevim no, ale asi si každý domyslí...
dnes sem dostal tip od hrače jmenem mad gypsy nebo tak nějak že se tu o mě piše.Nikdy sem netušil že nekoho nazvu drzym spratkem že je to těžky kalibr ale jak pro koho.A ted ktomu co tu piše snoopik,Casty nejsem a ani netušim kdo to je cfg mam z netu a je poskladan asi tak od 15 hraču takovych cfg je tam tuny jen hledat


netvrdím že jsi casty já napsal že jsem svůj cfg který se objevil v Mlázovicích poslal pár lidem a kdo to byl si domyslí... jestli to je někdo z nich toť vše... cfg se dají najít všude ale někdo si ho radši nechá poslat pač si ho ani neumí upravit...a reagoval sem aby nějaký problémy s komunikací nešli na moji adresu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2011 23:27    Předmět: Citovat

Going for highest acc napsal:
Snoopik napsal:
To byl někdo komu sem poslal muj cfg a já ho poslal jen 3 lidem- Casty, Kap a LaCunda tak nevim no, ale asi si každý domyslí...
dnes sem dostal tip od hrače jmenem mad gypsy nebo tak nějak že se tu o mě piše.Nikdy sem netušil že nekoho nazvu drzym spratkem že je to těžky kalibr ale jak pro koho.A ted ktomu co tu piše snoopik,Casty nejsem a ani netušim kdo to je cfg mam z netu a je poskladan asi tak od 15 hraču takovych cfg je tam tuny jen hledat


To o drzém spratkovi, byla ta slušnější část..... Cool

A teď z trochu jiného soudku. Pokud bys čirou náhodou nebyl Casty, tak bys musel být z jeho velice blízkého okolí, Cool protože sdílíš jeho přípojku k internetu nebo on tu tvoji. Cool Cool Twisted Evil

Takže ať už to psal Casty nebo Castyho.syn a nebo v krajním případě Nicol ( o čemž spíš pochybuju....), tak se tvrzení, že Castyho neznáš dá věřit dost těžko.


A je tu ještě něco (mimochodem Dudek byl o poznání víc sprostej .....):
say: dudek: kick going for acc plz damn **** cheater
say: dudek: going leave the game **** on obts
say: Going for highest acc .-: ses *****
say: dudek: its impossible to kill going so axis kick him plz
say: dudek: going its a *****
say: Going for highest acc .-: rosto co to je za blba ja sem prej cheatr
say: Rosticz: a kdo jsi ty Smile???
say: dudek: lindskur kick going for acc plz
say: C@sty: staci
say: Mad Gypsy: a pod jakym nikem jinak hrajes? ja taky nevim kdo si
say: C@sty: uz vite
say: Mad Gypsy: aha Casty:D
say: Rosticz: no nazdar ty jeste zijes?
say: Going for highest acc .-: sem furt na montazich to vis neni cas
say: Rosticz: taky jsem po 16 a nemuzu spat
say: dudek: great cheat
say: Rosticz: Sad
say: Going for highest acc .-: multihak
say: dudek: poor czech too weak to play fair
say: Going for highest acc .-: jen prijdu tak sem cheatr
say: Rosticz: Sad
say: Mad Gypsy: to vis neunese to no:)
say: Rosticz: !time
say: Going for highest acc .-: dudek is noob
say: dudek: kick this czech **** going for.....
say: Rosticz: klid Smile
say: Going for highest acc .-: dobre kaslu na nej
say: Going for highest acc .-: jedu ke tchyni tak ahoj
say: dudek: **** you
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: pá listopad 18, 2011 00:50    Předmět: Citovat

pred Bellem se nikdo neschova Very Happy

...kdyz uz jsem tady,tak Belle vcera jsme na regnetu mely mensiho cheatera s aimbotem Mistake ho poresil,teda poslal do pekel Very Happy ale kdyby nahodou prisel,tak je to "Red *****" ted si kurde nemohu vzpomenout Very Happy delal jsem videjko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: pá listopad 18, 2011 01:14    Předmět: Citovat

Bell napsal:
Going for highest acc napsal:
Snoopik napsal:
To byl někdo komu sem poslal muj cfg a já ho poslal jen 3 lidem- Casty, Kap a LaCunda tak nevim no, ale asi si každý domyslí...
dnes sem dostal tip od hrače jmenem mad gypsy nebo tak nějak že se tu o mě piše.Nikdy sem netušil že nekoho nazvu drzym spratkem že je to těžky kalibr ale jak pro koho.A ted ktomu co tu piše snoopik,Casty nejsem a ani netušim kdo to je cfg mam z netu a je poskladan asi tak od 15 hraču takovych cfg je tam tuny jen hledat


To o drzém spratkovi, byla ta slušnější část..... Cool

A teď z trochu jiného soudku. Pokud bys čirou náhodou nebyl Casty, tak bys musel být z jeho velice blízkého okolí, Cool protože sdílíš jeho přípojku k internetu nebo on tu tvoji. Cool Cool Twisted Evil

Takže ať už to psal Casty nebo Castyho.syn a nebo v krajním případě Nicol ( o čemž spíš pochybuju....), tak se tvrzení, že Castyho neznáš dá věřit dost těžko.


A je tu ještě něco (mimochodem Dudek byl o poznání víc sprostej .....):
say: dudek: kick going for acc plz damn **** cheater
say: dudek: going leave the game **** on obts
say: Going for highest acc .-: ses *****
say: dudek: its impossible to kill going so axis kick him plz
say: dudek: going its a *****
say: Going for highest acc .-: rosto co to je za blba ja sem prej cheatr
say: Rosticz: a kdo jsi ty Smile???
say: dudek: lindskur kick going for acc plz
say: C@sty: staci
say: Mad Gypsy: a pod jakym nikem jinak hrajes? ja taky nevim kdo si
say: C@sty: uz vite
say: Mad Gypsy: aha Casty:D
say: Rosticz: no nazdar ty jeste zijes?
say: Going for highest acc .-: sem furt na montazich to vis neni cas
say: Rosticz: taky jsem po 16 a nemuzu spat
say: dudek: great cheat
say: Rosticz: Sad
say: Going for highest acc .-: multihak
say: dudek: poor czech too weak to play fair
say: Going for highest acc .-: jen prijdu tak sem cheatr
say: Rosticz: Sad
say: Mad Gypsy: to vis neunese to no:)
say: Rosticz: !time
say: Going for highest acc .-: dudek is noob
say: dudek: kick this czech **** going for.....
say: Rosticz: klid Smile
say: Going for highest acc .-: dobre kaslu na nej
say: Going for highest acc .-: jedu ke tchyni tak ahoj
say: dudek: **** you


a je to venku jeden ztěch co si ho nechaj poslat :DDD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kosta
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 149
Bydliště: hrbitovni 666, 3 rada, hrob c. 8, Hostinne

PříspěvekZaslal: pá listopad 18, 2011 01:44    Předmět: re Citovat

kopin napsal:
pred Bellem se nikdo neschova Very Happy

...kdyz uz jsem tady,tak Belle vcera jsme na regnetu mely mensiho cheatera s aimbotem Mistake ho poresil,teda poslal do pekel Very Happy ale kdyby nahodou prisel,tak je to "Red *****" ted si kurde nemohu vzpomenout Very Happy delal jsem videjko


taky jsem ho tam potkal, ale byl jsem tam na chvilku, tak me to moc neprislo, ale v kazdym pripade me byl od zacatku podezrelej, obcas "videl za roh", ale nebyl nijak moc dobrej, az kdyz jsem se odhlasoval, tak jsem si vsim, ze ma asi aimbota nebo neco podobnyho. skoda, ze nebyl cas Smile

priste snad zareaguju driv


PS: Dudek - me taky porad nadava a kdyz se prihlasim, tak se automaticky odhlasuje, teda az potom, co me parkrat napise, at vypadnu, ze jsem cheater Smile LAMA jedna
si asi zjistim, kde jeste hraje a budu ho pronasledovat Smile, at si me uzije
_________________
kosta[CZ], chybalavky

CPU: i5 2.9GHz
GPU: ATI HD7700
RAM: 8GB DDR3
Perif.: Logitech G9, G15
OS: OpenSuSE x86_64
Klient: ET:Legacy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
missak



Založen: 18.11.2008
Příspěvky: 144
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 18, 2011 09:19    Předmět: Citovat

Tady se vše řeší děsnou rychlostí Very Happy
Ale podle mě to musí být někdo, kdo zná někdo regnet delší dobu, jak by totiž věděl něaký maník co zrovna přišel na regnet a nechodil sem na fórum, že jsme s Macourkem příbuzní? Sám věděl, že já jsem jeho syn, takže si myslím asi to co všichni a to že je to Casty.
No že jo, jaký to je, když někdo nadává 50-ti letému člověku? To víte starší lidé to berou vážné a mladým (mě) se to nelíbí a chtějí to řešit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: pá listopad 18, 2011 10:42    Předmět: Citovat

missak napsal:
Tady se vše řeší děsnou rychlostí Very Happy
Ale podle mě to musí být někdo, kdo zná někdo regnet delší dobu, jak by totiž věděl něaký maník co zrovna přišel na regnet a nechodil sem na fórum, že jsme s Macourkem příbuzní? Sám věděl, že já jsem jeho syn, takže si myslím asi to co všichni a to že je to Casty.
No že jo, jaký to je, když někdo nadává 50-ti letému člověku? To víte starší lidé to berou vážné a mladým (mě) se to nelíbí a chtějí to řešit.


Zařaď zpátečku Myšáku - tvůj slovník taky nebyl nejlepší..... Cool
Casty je často na montážích a pokud si sedne na chvilku k PC, co má jeho syn, tak to ve vašem případě mohl být on a taky nemusel...... .

A to, že máš s Macourkem něco společného, jste oba nebo jen ty sám nebo jen Macourek psali v průběhu hry nebo na fóru už nejdenou..... . Takže to zase až takový tajemství není.
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: pá listopad 18, 2011 18:16    Předmět: Citovat

Bell napsal:
missak napsal:
Tady se vše řeší děsnou rychlostí Very Happy
Ale podle mě to musí být někdo, kdo zná někdo regnet delší dobu, jak by totiž věděl něaký maník co zrovna přišel na regnet a nechodil sem na fórum, že jsme s Macourkem příbuzní? Sám věděl, že já jsem jeho syn, takže si myslím asi to co všichni a to že je to Casty.
No že jo, jaký to je, když někdo nadává 50-ti letému člověku? To víte starší lidé to berou vážné a mladým (mě) se to nelíbí a chtějí to řešit.


Zařaď zpátečku Myšáku - tvůj slovník taky nebyl nejlepší..... Cool
Casty je často na montážích a pokud si sedne na chvilku k PC, co má jeho syn, tak to ve vašem případě mohl být on a taky nemusel...... .

A to, že máš s Macourkem něco společného, jste oba nebo jen ty sám nebo jen Macourek psali v průběhu hry nebo na fóru už nejdenou..... . Takže to zase až takový tajemství není.
Takže panove ted sem se vratil z Velkych Popovic a nestačim se divit že se tu Casty rozebyra a nevim ani z jakeho duvodu,at to byl kdo chtěl ja to nejsem a muj syn je od středy pryč tak nemam jak se ho zeptat ale jestli jde o cheaty tak v počitači žadny nemam ale mladej chodi hodně na nbs etpro tak skill ma supr jestli to byl on dozvim se v neděli
_________________
http://cz.iq-test.eu/#101230
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: pá listopad 18, 2011 18:30    Předmět: Citovat

podle slovniku je to jasny kdo to byl, uz se tohle jednou resilo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com