Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Proki
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 15:05    Předmět: Proki Citovat

cau dotaz....proc je vypnuty PB? vcera navstivili kluci z BMC regnet a byl tam proki a stoji si za tim,ze neco ma a ze PB je vypnuty....ja tomu tak nerozumim,tak ani nevim,ze je PB vypnuty Very Happy a rikaj,ze je nesmysl aby mel acc 56%bez botu,tomu taky moc nerozumim nesleduji to Very Happy a ze to stezi udelas kdyz budes stat a nehybat se a nekdo to do tebe bude strilet a on to da pres celou mapu na 2-3 kulky...dalsi dotaz:proc je vypnute sledovani hracu,aby jsi ho mohl odhalit? Very Happy...osobne jsem proti nemu taky zaujaty,protoze to na regnetu akorat kazi...kde je on tak ten tym vyhraje at hraje za cokoliv...pro nej je tak ETPRO,nebo at hraje bez tech vychytavek!

Tuhle jsem se mozna trochu unahlil,kdyz jsem mu dal warn a jeste mu za to vynadal,ale prijde me to hloupe s jeho skillem strilet panzou ke komandu a zabit vsechny boty,kteri se nemuzou vynorit na jinem spawnu a tvrdit ze tento spawn muzou obsadit a ze se muzu rodit jinde ,daleko dal od objektivu Very Happy

PS:proki v podstate proti tobe nic nemam verim,ze jsi dobrej hrac,ale vcera me z toho kluci z BMC trosku vyvedli a byl bych ti vdecny,kdyby jsi nas nedrtil u spawnu,at je nebo neni obsaditelny tezkyma zbranema,nebo granatama dik Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAP
Level4
Level4


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 17:23    Předmět: Citovat

Proki je skilla, víc nevím, co k tomu říct. Mimochodem, spawn killing vlajky je sice prasárna, ale povolená.

Jinak sledovat hráče jde, ale jinak než kdysi předtím. Když se přepneš do spectu, tak si vybereš hráče, kterého chceš sledovat a klikneš levým tlačítkem myši. Pak jsi přepnutej na něho a i když umře, tak po narození jsi pořád na něm.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 18:23    Předmět: Citovat

KAP napsal:
Proki je skilla, víc nevím, co k tomu říct. Mimochodem, spawn killing vlajky je sice prasárna, ale povolená.

Jinak sledovat hráče jde, ale jinak než kdysi předtím. Když se přepneš do spectu, tak si vybereš hráče, kterého chceš sledovat a klikneš levým tlačítkem myši. Pak jsi přepnutej na něho a i když umře, tak po narození jsi pořád na něm.


mno... proki moc neumira, takze to sledovani hrace ti je u nej stejne na nic Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 19:12    Předmět: Citovat

pro sledovani hrace je nejlepsi prikaz do konzole /follow ???? ; pricemz ??? je cast nicku nebo slot hrace

P.S. Proki nic nema pac to takovy sracky nepotrebuje je to skill!!!! kuci z BMC sou moc low na jaymodu skill nenaberes a navic treba George z BMC byl na cz&sk chycen s multihackem a zabanovan jiz drive pro takovy obvineni co tu rikas na prokiho si poridte dukazy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 20:53    Předmět: Citovat

Snoopik napsal:
pro sledovani hrace je nejlepsi prikaz do konzole /follow ???? ; pricemz ??? je cast nicku nebo slot hrace

P.S. Proki nic nema pac to takovy sracky nepotrebuje je to skill!!!! kuci z BMC sou moc low na jaymodu skill nenaberes a navic treba George z BMC byl na cz&sk chycen s multihackem a zabanovan jiz drive pro takovy obvineni co tu rikas na prokiho si poridte dukazy
posledni dobou neni problem na regnetu dosahnout acc přez 61 procent tak nevim ale proky na to ma a jak sem koukal kluci z bmc nic moc hrači to viš etpub je něco jineho ne stupidni yaymod
_________________
http://cz.iq-test.eu/#101230
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kosta
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 149
Bydliště: hrbitovni 666, 3 rada, hrob c. 8, Hostinne

PříspěvekZaslal: út září 20, 2011 21:59    Předmět: re: Citovat

no nevim, urcite nema potrebu pouzivat nejaky vylepseni
acc kolem 50-60% mam bezne taky

akorat me obcas stve, ze svyho umu obcas zneuziva a dela "bordel", pak je vetsina hracu spruzena, me to ale zas tak nevadi, aspon vim, ze se mam jeste hodne co zlepsovat a rad se s nim vdycky utkam, i kdyz vim, ze pritom lehnu Smile
_________________
kosta[CZ], chybalavky

CPU: i5 2.9GHz
GPU: ATI HD7700
RAM: 8GB DDR3
Perif.: Logitech G9, G15
OS: OpenSuSE x86_64
Klient: ET:Legacy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Str!ker



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 21:34    Předmět: Citovat

Až se kucciii z BMC jednou kouknou na nějakej repre zápas tak pak snad pochopí že tyhle sranda mody jsou pro prdel pro CZETPRO Prkýýnka :]]] a 60% acc i s rybičkou v kapse :DDDD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Stimpi



Založen: 1.5.2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: út leden 10, 2012 18:03    Předmět: Citovat

Tak jsem přemejšlel, jestli tu něco napsat ... co tu píšete mě docela mrzí ... možná jsem si to měl přečíst před LANkou... nicméně příště nebudu na LANce otravovat nějakým low skill serverem na kterým lidi z BMC nechali hodně času, což tu je schopnej zhodnotit možná tak Bell.

PS: vim že Proki to prostě umí a nepotřebuje žádný "udělátka" a jestli občas "zazlobí" maj si ho porovnat admini

Zdar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: so leden 14, 2012 20:14    Předmět: Citovat

Stimpi napsal:
Tak jsem přemejšlel, jestli tu něco napsat ... co tu píšete mě docela mrzí ... možná jsem si to měl přečíst před LANkou... nicméně příště nebudu na LANce otravovat nějakým low skill serverem na kterým lidi z BMC nechali hodně času, což tu je schopnej zhodnotit možná tak Bell.

PS: vim že Proki to prostě umí a nepotřebuje žádný "udělátka" a jestli občas "zazlobí" maj si ho porovnat admini

Zdar


Stimpi já to nemyslel zle...., ale jak může někdo říct o někom že něco má jen proto že ho dává i lůgrem atd. vždy pro obvinění měli být předloženy důkazy. proki hrával často i na etpro serverech pro publik jak se zaplým PB tak i se SLAC anticheat nikdy nikdo z hráčů nic nepsal i z těch co hrajou PRO vždy se ozývají jen jaymod NQ atd hráči...i když to trochu chápu natočte ale důkaz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Stimpi



Založen: 1.5.2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 19:22    Předmět: Citovat

Snoope vim jak Proki hraje a vim že nepotřebuje cheatovat ... o tom není potřeba diskutovat ... vim kdo si to asi mohl o něm myslet nicméně termín "kluci z BMC" mi nepříde úplně šťastnej a možná i celý tohle téma.

To že podezírali Prokiho je do jistý míry daný taky rozdílností módů (PUB vs Jaymod) a konec konců asi i "pravidlama chování" na serveru ... hodně věcí se u nás snažíme pořešit hned během hry a ne druhý den na fóru ... no a taky málokdo je během hry klidnej Smile

Rozhodně nikdo z BMC nemá potřebu řešit Prokiho, nebo kohokoli jinýho a zvlášť na serveru kterej není domácí...

To že nemáme v BMC kdoví jakej skill je pravda a je to taky do jistý míry daný tim že se nesnažíme jen pilovat skill ale makáme i na serveru a mapách (konkrétně třeba Geoge je dneska na hodně vysoký úrovni co se týče tvorby map pro ET), což taky zebere kupu práce a hraní je pro nás hlavně relax a ne honění se za něčim...

... a jak to komu jde na Etpro ví každej sám, alespoň kdo byl na lance.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 14:19    Předmět: Citovat

uz mlcim Very Happy ...jednoduse uz na regnet nechodim,kdyz tam vidim prokiho Wink
alespon mate klid od vysirky co se to neustale,kdyz tam je on misto hrani snazi vyrovnavat.....uz me to nebavi Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 20:18    Předmět: Citovat

Stimpi napsal:
Snoope vim jak Proki hraje a vim že nepotřebuje cheatovat ... o tom není potřeba diskutovat ... vim kdo si to asi mohl o něm myslet nicméně termín "kluci z BMC" mi nepříde úplně šťastnej a možná i celý tohle téma.

To že podezírali Prokiho je do jistý míry daný taky rozdílností módů (PUB vs Jaymod) a konec konců asi i "pravidlama chování" na serveru ... hodně věcí se u nás snažíme pořešit hned během hry a ne druhý den na fóru ... no a taky málokdo je během hry klidnej Smile

Rozhodně nikdo z BMC nemá potřebu řešit Prokiho, nebo kohokoli jinýho a zvlášť na serveru kterej není domácí...

To že nemáme v BMC kdoví jakej skill je pravda a je to taky do jistý míry daný tim že se nesnažíme jen pilovat skill ale makáme i na serveru a mapách (konkrétně třeba Geoge je dneska na hodně vysoký úrovni co se týče tvorby map pro ET), což taky zebere kupu práce a hraní je pro nás hlavně relax a ne honění se za něčim...

... a jak to komu jde na Etpro ví každej sám, alespoň kdo byl na lance.


Jo diť v pohodě já vím, že george dělá i mapy je to kluk šikovnej .), ale stejně měl ban za multihack na cz&sk Smile, ale mě to je celkem fuk já se jen chtěl zastat Prokiho pač on už na todle téma ani nereaguje asi si zvyk...
a termín "kluci z BMC" sem postnul Kopin já to jen opsal :p já ty kluky znám a sou všichni v pohodě teda myslím to jádro (George, Civil, Bumel, Lauda) někdy se kouknu občas i na BMC ale nebaví mě "každý den" stahovat 100 mega nových věcí... :p takže všechno dobrý a GL&HF
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Stimpi



Založen: 1.5.2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 16:59    Předmět: Citovat

jasan, f poho Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistak
Level3
Level3


Založen: 22.6.2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po únor 20, 2012 16:39    Předmět: .) Citovat

no ja si nejsem tak uplne jist jestli je proki cistej Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 09:54    Předmět: Re: .) Citovat

mistak napsal:
no ja si nejsem tak uplne jist jestli je proki cistej Smile


uz tady do nej nikdo dlouho nerypal, co ? Very Happy
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com