Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

nuda

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 17:39    Předmět: nuda Citovat

Tady se nic dlouho neděje to je až podezřelý!!! Hrajete někdo i nějaký jiný hry? Třeba i neonline Very Happy ? Nahoďte někdo nějaký typy třeba teď sem zkusil ZAKLÍNAČ II celkem mě to baví nahoďte a trochu tu hru rozeberte Smile dík třeba tu bude co číst Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 19:32    Předmět: Re: nuda Citovat

Snoopik napsal:
Tady se nic dlouho neděje to je až podezřelý!!! Hrajete někdo i nějaký jiný hry? Třeba i neonline Very Happy ? Nahoďte někdo nějaký typy třeba teď sem zkusil ZAKLÍNAČ II celkem mě to baví nahoďte a trochu tu hru rozeberte Smile dík třeba tu bude co číst Smile
muj komp je starej 2005,tudiz proto hraju pouze ET nic jineho na tom nepustim Laughing uz pomalu nestiha grafika ani na to ET Very Happy jinak jsem byl fanatik do NHL,ale co 2009 vysla posledni verze na PC,tak jsem uz ani nemel duvod porizovat si novej komp,kdyby pokracovali ve vyvoji NHL,tak mozna ani nebudu mit cas hrat ET pac bych mel novej komp Very Happy

Uz je to minulost,ale moc dobre turnajky jsme hraly v NHL viz. odkaz www.agentcup.tym.cz ...mrknete na fotky jsou exkluzivni Very Happy dokonce na posledni agentcup prijela TVNOVA neco malo natocila dokonce se mnou delali exklusivni rozhovor se stenley cupem:-),ale v TV jsme to nakonec nedohledali Sad fotky jsou pouze do 10AC tak se skvele bavte,at trosku zazenete nudu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 21:25    Předmět: Citovat

ja ted nedavno rozjel zase fallout 1 ... Wink a jinak me docela sere, ze se na regnetu skoro nehraje... tam vecne nikdo neni, tak chodim jinam Sad
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 23:42    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
ja ted nedavno rozjel zase fallout 1 ... Wink a jinak me docela sere, ze se na regnetu skoro nehraje... tam vecne nikdo neni, tak chodim jinam Sad
jj fallaout jsem nedavno dohral....to me komp jeste zkousne:-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAP
Level4
Level4


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 07:15    Předmět: Citovat

Já mám rád celou sérii Mass Effect (čekám netrpělivě na jaro na 3. díl).
Teď hraju Duke Nukem Forever (nostalgie z mládí).
A nedávno jsem dohrál Crysis 2 (celkem mě to bavilo).
A čekám na Diablo 3.

btw. Když se každý koukne, že jsou na regnetu 2 lidé a jdou pryč, tak tam nikdy nemůže být plno Wink Chce to chvíli vydržet a bývá celkem dost lidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 09:26    Předmět: Citovat

KAP napsal:
Já mám rád celou sérii Mass Effect (čekám netrpělivě na jaro na 3. díl).
Teď hraju Duke Nukem Forever (nostalgie z mládí).
A nedávno jsem dohrál Crysis 2 (celkem mě to bavilo).
A čekám na Diablo 3.

btw. Když se každý koukne, že jsou na regnetu 2 lidé a jdou pryč, tak tam nikdy nemůže být plno Wink Chce to chvíli vydržet a bývá celkem dost lidí.


Tak nějak na jednoh dva se časem nalepí další (teda pokud se zrovna neblíží půlnoc Cool Cool Very Happy )

Jinak já hrál naposled vloni Gothic 3 a Fallout , docela to šlo, ale žádný novinky.....
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 16:11    Předmět: Citovat

tak sem to zkusil... vydrzel sem to hodinu... akorat sme si to davali s kapem panzama... :)pak prisel teda ten shehab no... ale po hodine hry jenom 3 lidi... :/
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 19:18    Předmět: Citovat

KAP napsal:
Já mám rád celou sérii Mass Effect (čekám netrpělivě na jaro na 3. díl).
Teď hraju Duke Nukem Forever (nostalgie z mládí).
A nedávno jsem dohrál Crysis 2 (celkem mě to bavilo).
A čekám na Diablo 3.

btw. Když se každý koukne, že jsou na regnetu 2 lidé a jdou pryč, tak tam nikdy nemůže být plno Wink Chce to chvíli vydržet a bývá celkem dost lidí.


crysis II mám taky rozjetý ale už mi to moc nejde asi to opět nedohraju Sad nebaví mě hrát 1 misi celej týden :p na mass effect se kouknu celkem sem zjistil že hry typu crysis mě baví jako i ten zaklínač tak sem sypejte další typy Smile jen tak dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
madgypsy



Založen: 27.3.2010
Příspěvky: 73
Bydliště: Chocen- Pardubicky kraj

PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 20:15    Předmět: Citovat

No ja sem paran,tak ze sem nedavno dojel Fallouta 1,2,Tactics a hraju jeste strategie takova serie Total War mmmmm... nebo Imperial Glory.
No takovy Diablo 2 me moc nebralo a to jsem ho hral asi pul roku pres battle net,ale stara dobra 1 byla odost lepsi na 3 asi nebudu mit zelezo Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 21:21    Předmět: Citovat

madgypsy napsal:
No ja sem paran,tak ze sem nedavno dojel Fallouta 1,2,Tactics a hraju jeste strategie takova serie Total War mmmmm... nebo Imperial Glory.
No takovy Diablo 2 me moc nebralo a to jsem ho hral asi pul roku pres battle net,ale stara dobra 1 byla odost lepsi na 3 asi nebudu mit zelezo Crying or Very sad Crying or Very sad


kamo, na diablo 2 mi nešahej... !!! Wink co ja u toho stravil casu... :DDD
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madgypsy



Založen: 27.3.2010
Příspěvky: 73
Bydliště: Chocen- Pardubicky kraj

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 05:53    Předmět: Citovat

Nerikam ze Diablo 2 bylo spatny,ale po nejakym case stravenym u tyhle hry me prislo takovy divny kolikrat jsem si rikal,proc to hraju porad do kola? Mozna to bylo tema setama nebo craftama? Treaba 1 Diablo hraju da se rict porad uz asi 4 roky je takovy primocarejsi i akcnejsi,ale nikomu jeho nazor neberu Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 07:39    Předmět: Citovat

ja hraju jen eT, pac na nic jineho nejak nemam cas. jo, NHL, kde jsou ty casy. Doom3 + resurection of evil, toho jsem dal ted podruhe na nejvyssi narocnost, nema to chybu. Zas budu muset delat podlahu pod zidli v obyvaku. Taky jsem zkusil ET Quake wars, dokonce jsem ho koupil, ale nejak mne to nenadchlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
KAP
Level4
Level4


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 08:02    Předmět: Citovat

Snoopik napsal:
na mass effect se kouknu


Pokud máš rád scifi jako já a kvalitní scénář a děj, tak Mass Effect je u mě jednička. Byl jsem až překvapenej, jak moc mě to bavilo. Dokonce jsem dobrovolně plnil všechny subquesty i když pro dohrání nejsou třeba.
Jo a 1+2 se dají delší dobu koupit za rozumnou cenu. Mě stály asi 300 Kč obě.

Jinak mám rád scifi a fantasy, takže různá RPG. Starý Baldurs Gate jsem kdysi hrál několikrát. Teď už na rozsáhlé rpg není čas. Když už začnu a po týdnu se k němu na chvíli vrátím, tak se ztrácím v ději. Líbilo by se mi být zase na škole a mít čas pařit Smile Takže většinu času na hry věnuji ET.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 17:43    Předmět: Citovat

K zajímavým RPGčkům bych ještě přihodil Morrowind.
Co se týče onlinovek, zájemce zvu na www.endor.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madgypsy



Založen: 27.3.2010
Příspěvky: 73
Bydliště: Chocen- Pardubicky kraj

PříspěvekZaslal: so září 24, 2011 05:57    Předmět: Citovat

No koukal jsem na to a...... vypada to docela slozite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com