Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

DOTAZY PRO ALSE
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
princess cz



Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Úpice(okoli Trutnova:) )

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 10:10    Předmět: Citovat

Max_Cz napsal:
Extra adren tu byl skoro rok a za ten rok dospěla hrstka hráčů s L4 k přesvědčení, že bez něj bude líp. Presne jak si napsal dospela ktomu POUZE hrstka hracu vetsiny se nikdo neptal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dal jsem v novim topicu hlasovani a tam se uvidi jestli ta vase hrstka ma stejnej nazor jak vetsina!


tak ty tady hrajes uz jen tak jednou za tyden a hned budes zas rejt??? Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 10:25    Předmět: Citovat

Max_Cz napsal:
To je sice pravda ze se vratil jen puvodni stav ale podle me to bylo s adrenem lepsi prave ze jako eng sem ho casto pouzil ktomu abych se prostrilel k obj. coz bych za normalnich okolnosti nikdy neustrilel a ze pak neni energi na obj . nez knemu dobehnes mas uz skoro plno proti adrenu sou jen lamy co ho nepouzivaj a chcipaj kdyz nabehne nekdo s adrenem.

A vymluvy typu ze vsichni jen fragovali a nehrali obj.neberu ja si niceho takovyho nevsim obj se hral-hraje-a hrat bude furt stejne stejne zalezi pouze na hracich v tymu a ne na adrenu!!

A ktomu ze vy mate lvl za zasluhy a proto muzete rozhodovat nejlip o stylu regnetu je smesny.Admini maj hlidat sk a neplechy ve hre typu cheatr a nejaky ty prasarny!!! Vetsi zmeny ve hre by se mneli probrat se vsema tady na foru a ne to tise rozhodnout mezi sebou jako rada starsich ze adren ne! aniz by se tady vubec probralo! Co kdyz je zbytek proti tak proste protoze nema lvl tak mam smulu a diky tomu nemam co mluvit do chodu servru?????


Kdo nepoužívá adren je lama? WTF takže adren dělá skill? WTF takže jak tu tvrdí někteří kolegové regnet je pro nováčky...jako nováček tě potkat s adrenem si řeknu opět jen WTF? Já si naopak myslím že adren je pro lamky co bez podpory adrenu nic,nikam, nikoho... Bez adrenu je to fer vůči všem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: čt prosinec 23, 2010 10:57    Předmět: Citovat

Podle mě je "adren" pro všechny tady zbytečně komplikovaná záležitost. když ho budou mít všichni, tak nula od nuly pojde, není rozdíl a spíš se divím, že je Max pro zavedení adrenu všem. Spíš je výhodnější mít ho pouze jako medic sám, ne? Pokud teda nejsem línej pozvedat nějaké ty umírající obj.engy:0)

LaCunda napsal:

Maxi, ale regnet není veřejným majetkem, aby do jeho chodu mohl mluvit každý. Je to soukromý majetek Alse, který jeho chod svěřil hráčům s lvlem a my se o něj snažíme starat. Nebreč pořád, že se nikdo neptal, jestli můžeme zrušit adren a radši se s tím smiř. A jestli jsme ho teď žádali o zrušení adrenu, tak to bych si musel první nasrat na hlavu, abych za ním po pár dnech šel znova a prosil ho, aby ho znova zapnul.

Maxi, ber to prostě jako uzavřenou věc...


No a v tom se podle mě pleteš. V zájmu Alse právě je, aby tu bavilo na regnetu valnou většinu hráčů a když Max udělá hlasování, určitě by k tomu měl přihlédnout.
Já sem teda nejdřív narazil na topic s hlasováním a přiznám se, že sem dal hlas proti, jelikož sem spíš zastánce klasického nastavení hry.
Už se těším, až si zase na Regnetu zahraju(chodím se jen občas mrknout), jen to musím ještě vyřešit se Slacem(nový podporovaný Anticheat a nelaguje tak jako PB), který Regnet zatím nepodporuje a asi ještě dlouho podporovat nebude - nejsem si jistý, zda by si to většina nováčků dokázala nastavit, ale není na tom nic až tak složitého.

Max_Cz napsal:
Dal jsem v novim topicu hlasovani a tam se uvidi jestli ta vase hrstka ma stejnej nazor jak vetsina!


Tak jsem hlasoval ještě před přečtením tohoto tématu ...- možná by to chtělo přesun příspěvků, ať zde nejsou zbytečně rozdílná témata.
Ale myslím, že vede možnost adrenu pro všechny zrušit a to je asi nyní názor většiny.
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com