Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Preju hodne stesti a dobrou musku ja se Regnetem se loucim

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 03:51    Předmět: Preju hodne stesti a dobrou musku ja se Regnetem se loucim Citovat

Tema regnet je u me uzavreny hrat nekde kde neni respekt z dobre odehrany mapy tady neexistuje a kazdej me ma jen za machra za tehle okolnosti server regnet pro me nema smysl nechci tady ztoho debatu timhle se loucim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 09:31    Předmět: Citovat

kua, co se ti stalo ve 4 ráno, že tu píšes do všech posledních topiců takové věci...? Nevím, kde ti na to všechno odpovědět, tak to hodím sem.

Jak jsi psal, že píšeš něco Atovi, a že to je pro něj, a že si spolu chcete vyjasňovat věci... no ok, piš mu, ale musíš počítat, že když to nenapíšeš v PM, ale veřejně, tak si to všichni přečteme, a že na to i budeme reagovat. Od toho je to, jak jsi sám napsal, veřejné forum a každý si tu může psát, co chce a komu chce (v nejhorším to skončí v žumpě Wink ).

Nebudu tě přemlouvat, aby ses nevykašlal na regnet, protože vím, že za chvíli, jak vychladneš, tam budeš zase... Je to se všemi stejné - striker taky říkal, že končí a už jsem ho tam párkrát potkal, nemluvě o castym a dalších.

Píšu ti to tady, aby sis zkusil uvědomit, že to není tak, že bychom byli všichni proti tobě... To sis někde něco špatně přebral. Jde spíš o to, alespoň u mě, že se po tobě ty příspěvky čtou neskutečně špatně - žádná interpunkce v tvých opravdu dlouhých příspěvcích, žádné háčky, čárky (taky je většinou nedělám, ale můj příspěvek je většinou jedna věta), spousta chyb a vesměs píšeš pořád to samé dokola. Neber to jako, že tě tu urážím, zkus to vzít jako konstruktivní kritiku - někdy jak dopíšeš příspěvek, ho po sobě přečti znovu a zkus něco opravit, něco umazat apod Wink Co se týče tvoji hry, proti ní nic nemám - pokud zrovna nepřebíháš k silnějším Wink A myslím, že to je i názor většiny na tvou hru...

Měj se a za pár týdnů na regnetu! Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sklipkan77



Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 138
Bydliště: Úpice okr.Trutnov

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 15:49    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
kua, co se ti stalo ve 4 ráno, že tu píšes do všech posledních topiců takové věci...? Nevím, kde ti na to všechno odpovědět, tak to hodím sem.

Jak jsi psal, že píšeš něco Atovi, a že to je pro něj, a že si spolu chcete vyjasňovat věci... no ok, piš mu, ale musíš počítat, že když to nenapíšeš v PM, ale veřejně, tak si to všichni přečteme, a že na to i budeme reagovat. Od toho je to, jak jsi sám napsal, veřejné forum a každý si tu může psát, co chce a komu chce (v nejhorším to skončí v žumpě Wink ).

Nebudu tě přemlouvat, aby ses nevykašlal na regnet, protože vím, že za chvíli, jak vychladneš, tam budeš zase... Je to se všemi stejné - striker taky říkal, že končí a už jsem ho tam párkrát potkal, nemluvě o castym a dalších.
Píšu ti to tady, aby sis zkusil uvědomit, že to není tak, že bychom byli všichni proti tobě... To sis někde něco špatně přebral. Jde spíš o to, alespoň u mě, že se po tobě ty příspěvky čtou neskutečně špatně - žádná interpunkce v tvých opravdu dlouhých příspěvcích, žádné háčky, čárky (taky je většinou nedělám, ale můj příspěvek je většinou jedna věta), spousta chyb a vesměs píšeš pořád to samé dokola. Neber to jako, že tě tu urážím, zkus to vzít jako konstruktivní kritiku - někdy jak dopíšeš příspěvek, ho po sobě přečti znovu a zkus něco opravit, něco umazat apod Wink Co se týče tvoji hry, proti ní nic nemám - pokud zrovna nepřebíháš k silnějším Wink A myslím, že to je i názor většiny na tvou hru...

Měj se a za pár týdnů na regnetu! Wink
Very Happy Very Happy jooo to znám taky jsem toho názoru a sám mám tentýž problém , čeština je slabá stránka Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jecma



Založen: 8.2.2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 16:45    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
kua, co se ti stalo ve 4 ráno, že tu píšes do všech posledních topiců takové věci...?



Zabil tě BOT Zarna????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com