Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dotaz na čítovaní
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
George [CZ]



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 23:17    Předmět: Dotaz na čítovaní Citovat

Chtěl bych se jen někoho zeptat, jestli je normální střílet přes dřevěný sloup a nebo přes roh zdi a přitom zabíjet jednoho po druhém. Někdo mi tvrdil, když jsem se na něj koukal, tak že to vidím jinak než to má on. Podle mě to není normálně nastavený ale obcházení PB.

George [CZ]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 18:50    Předmět: Re: Dotaz na čítovaní Citovat

George napsal:
Chtěl bych se jen někoho zeptat, jestli je normální střílet přes dřevěný sloup a nebo přes roh zdi a přitom zabíjet jednoho po druhém. Někdo mi tvrdil, když jsem se na něj koukal, tak že to vidím jinak než to má on. Podle mě to není normálně nastavený ale obcházení PB.

George [CZ]


tohle sem videl taky u nekolika hracu, ale jen kdyz meli mg
tezko rict, jestli se jedna o cheat ci ne
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
George [CZ]



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 20:33    Předmět: Citovat

Já si myslím, že to je cheat, když přímo přes ten sloup míří na pohybující se osoby. Je to ale cheat, který ještě PB neumí detekovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 22:23    Předmět: Citovat

George napsal:
Já si myslím, že to je cheat, když přímo přes ten sloup míří na pohybující se osoby. Je to ale cheat, který ještě PB neumí detekovat.


Ok, na pm jsem nereagoval ale, pridal jsem si te do kontaktu, schvalne mi to videjko posli, nebo by stalo to nekam uploadnout a poslat sem link at na to jukne vic lidi. Wink Wink
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2007 22:52    Předmět: Citovat

ja myslim, ze takove to zabijeni uz za rohem je v et normalni a bezne...je to proste chyba ve hre...mi se stalo uz nescetne krat, ze jsme jeli jeden na jednoho a pak mi zabeh za roh a ja po nem jeste strilel a sundalo ho to...to same obracene... jestli teda myslis tyhel situace a ne "rovnou" strileni za roh ...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 15:01    Předmět: Citovat

To je uplně normální. Spíš je to skillerm hráče a ne cheatem:D Ne každý kdo hraje hodně dobře nemusí být cheater. Ale je fakt že na RCZ se mi dost často stává že mě někdo oviňuje že jsem cheater a přitom ani nevím jak se ty cheaty spouští a jak fungují jediné co znám ale nezkoušel jsem je příkaz sw_cheats 1 nebo tak nejak ale nemam tucha co to dela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
George [CZ]



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 16:09    Předmět: Citovat

Tak abych to upřesnil. Myslel jsem střílení přímo přes dřevěný sloup (to jde), ale vybírat si přes něj cíl (netrefit vlastní), tak to si myslím že by jít normálně nemělo. Tohle je to místo o kterém píšu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wertyz
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 17:28    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
...mi se stalo uz nescetne krat, ze jsme jeli jeden na jednoho a pak mi zabeh za roh a ja po nem jeste strilel a sundalo ho to...


ze by pripojeni+maxpackets? Zkuste premyslet hlavou proc by to asi mohlo tak byt..

OkillercZe napsal:
To je uplně normální. Spíš je to skillerm hráče a ne cheatem


tak nadtim se uz muzu jen pousmat, skillem nekoho zabit za rohem je docela ulet...

George napsal:
Tak abych to upřesnil. Myslel jsem střílení přímo přes dřevěný sloup (to jde), ale vybírat si přes něj cíl (netrefit vlastní), tak to si myslím že by jít normálně nemělo. Tohle je to místo o kterém píšu.


takhle to vypada u tebe, ne u nej, on muze bejt trochu vic na stranu a vidi tam+mg strili vic doleva a ikdyz miris rovne tak to lita vedle...dalsi muze to ovlivnit rozdil maxpacketu tebe a jeho+framy(myslim ze to jsou oni)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
George [CZ]



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 20:40    Předmět: Citovat

To je sice pěkný, ale težko je vidět všude za sloupem a vybírat si cíle. Z jeho pohledu to vypadalo jako by tam ten slou vůbec nebyl. Myslím si že to nejde, aby bylo vidět přes celej sloup, a jestli jo tak mi to ukaž, docela by mě to zajímalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 22:31    Předmět: Citovat

v nejakych maxpacketech se nevyznam a ani nevim, co to je... proste vim, ze se da zabit i pres roh, tak jak jsem psal... a ten obrazek-to se stava na vice mapach...sem dycky myslel, ze to je nejaky bug...tak asi neni Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
George [CZ]



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 23:20    Předmět: Citovat

wertyz napsal:
takhle to vypada u tebe, ne u nej, on muze bejt trochu vic na stranu a vidi tam+mg strili vic doleva a ikdyz miris rovne tak to lita vedle...dalsi muze to ovlivnit rozdil maxpacketu tebe a jeho+framy(myslim ze to jsou oni)


Wertyz myslíš jako že když koukám jeho pohledem a on bude třeba stát za stromem, tak já budu vidět že stojí před ním. Tomu se mi nechce věřit. Věřím tomu že to vidí jinak, ale určitě nemůže normálně vidět přes celý sloup jen nějakým počtem odeslaných maxpacketu.Musí to být něčím jiným. Maxpackety si myslím že mění tvoje místo při pohybu, ale ne určitě když jsi na místě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moncicak



Založen: 13.2.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 13:00    Předmět: Citovat

wertyz: oni si na me porad stezujou, ze s tim cheatuju...s tim radarem - lezim vedle sloupu, ne tak jak ej ten georgeuv screen, lezim vedle a jsem vpohode trefitelnej panzou a rifli, tomikem od trochu lepsiho hrace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 16:28    Předmět: Citovat

Moncicak napsal:
wertyz: oni si na me porad stezujou, ze s tim cheatuju...s tim radarem - lezim vedle sloupu, ne tak jak ej ten georgeuv screen, lezim vedle a jsem vpohode trefitelnej panzou a rifli, tomikem od trochu lepsiho hrace


treba od Toxe Laughing
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
George [CZ]



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 17:27    Předmět: Citovat

Moncicak napsal:
wertyz: oni si na me porad stezujou, ze s tim cheatuju...s tim radarem - lezim vedle sloupu, ne tak jak ej ten georgeuv screen, lezim vedle a jsem vpohode trefitelnej panzou a rifli, tomikem od trochu lepsiho hrace

Monci, vůbec jsem tvoje jméno nevyslovil, ale to je jedno. Měl bych teda na tebe velkou prosbu, jestli sem můžeš hodit tu fotku jak tam teda ležíš (jestli to teda umíš). Možná sem se trochu sek, ale takhle by to už mělo být správně, co si pamatuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
George [CZ]



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2007 17:34    Předmět: Citovat

Moncicak napsal:
wertyz: oni si na me porad stezujou, ze s tim cheatuju...s tim radarem - lezim vedle sloupu, ne tak jak ej ten georgeuv screen, lezim vedle a jsem vpohode trefitelnej panzou a rifli, tomikem od trochu lepsiho hrace

Chci se omluvit Močimu, za napadnutí že střílí přes sloup, bylo mi to podrobně vysvětleno od Bely. Monči sorry.
Ale teď jsem si jistý s aibotem u hráče VY$.
http://www.george-game.tym.cz/ET/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com