Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Admini - diskuze
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Str!ker



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 16:21    Předmět: Re: re: Citovat

Sklipkan77 napsal:
kosta napsal:
proc bych mel davat toho hrace do specu, byl to nejakej zacatecnik a neco zkousel, ale nepomahal, srovnal jsem to, az kdyz odesel kachna (az kdyz jsem si toho vsimnul, asi po x min), jinak bych to nechal bejt. Vybral jsem M.
protoze jsme utocili a chtel jsem srovnat sance.

Reakce podle me byla naprosto na miste, kdyby bylo neco spatne, tak by asi neco namital i M.

Ja vim, ze ti je lito, ze jsem nevybral tebe, snad priste Smile
tak ta poslední věta me fakt rozesmála -náhodou sem to ubránil a to mě těší nejvíce škoda jen že se mi nepodařilo to nahrát -takhle je to jen slovo proti slovu no-tak příště Very Happy


Ty kráááávo tak nad čim tady ten kluk brečí když vyhrál OMG jak já se teď chechtám :]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sklipkan77



Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 138
Bydliště: Úpice okr.Trutnov

PříspěvekZaslal: st listopad 17, 2010 20:53    Předmět: Citovat

TAK OPĚT SEM DLOUHO NEBREČEL TAK ABY VÁM TO NECHYBĚLO -BELLE VÍŠ CO DNES BYLO A CO JSEM VE FUELU PSAL BYLO TO 11-9 A KDYŽ JSEM PSAL AT K NÁM ASPON JEDEN PŘIJDE POMOC TAK NIC MOJE DRUHA ZPRÁVA BYLA AT JDEŠ TY KDYŽ JSI PŘIŠEL POSLEDNÍ A TVOJE REAKCE CO SI MI ODPOVĚDĚL MĚ TEDA FASCINUJE TAK SE S NÍ POCHLUBÍM ... KDIT JE TO VELKY POČET HRÁČŮ A JE TO JEN O 2 .. HMMM TAKŽE TATO ODPOVĚD OD ADMINA MĚ TEDA ZROVNA NEPOTĚŠILA A TAKY SI KDYŽ NE TY OSOBNĚ TAK JAKO ADMIN MOHL DÁT BOTA!! DÍKY TOMU TAKY BYL ANI NE DO 3 MINUT KONEC FUELU VÝHRA ALLIES V KONEČNÉM OBSAZEN STÁLE AXIS 9-11 ALLIES -FNUK FNUK ABY SI NEŘEKL ŽE UŠ TO NESTÁLO ZA TO TAK 9-11 TO BYLO KDYŽ JEŠTĚ TANK NEDORAZIL K NÁM A NEZNIČIL PRVNÍ BRÁNU UŽ U OBĚKTIVE TAKŽE BYLO DOST ČASU JEŠTĚ TO SROVNAT KDYŽ NÉ NĚJAKÝM HRÁČEM NEBO ASPON BOTEM A TAKY NEŘIKÁM ŽE ZA VŠE MŮŽEŠ TY BYLO TAM VÍCE HRÁČŮ S LEVELEM ALE S TVOJÍ ODPOVĚDÍ SE POUŠTÍM DO TEBE ... MŮJ NÁZOR JE ŽE STEJNAK SE CHYBA NESTALA A ZASE TOTO JEN HODÍŠ DO AUTU ...TAKŽE MĚ TO NEPŘEKVAPÍ NAZDAR
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
princess cz



Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Úpice(okoli Trutnova:) )

PříspěvekZaslal: st listopad 17, 2010 22:24    Předmět: Citovat

Sklipkan77 napsal:
TAK OPĚT SEM DLOUHO NEBREČEL TAK ABY VÁM TO NECHYBĚLO -BELLE VÍŠ CO DNES BYLO A CO JSEM VE FUELU PSAL BYLO TO 11-9 A KDYŽ JSEM PSAL AT K NÁM ASPON JEDEN PŘIJDE POMOC TAK NIC MOJE DRUHA ZPRÁVA BYLA AT JDEŠ TY KDYŽ JSI PŘIŠEL POSLEDNÍ A TVOJE REAKCE CO SI MI ODPOVĚDĚL MĚ TEDA FASCINUJE TAK SE S NÍ POCHLUBÍM ... KDIT JE TO VELKY POČET HRÁČŮ A JE TO JEN O 2 .. HMMM TAKŽE TATO ODPOVĚD OD ADMINA MĚ TEDA ZROVNA NEPOTĚŠILA A TAKY SI KDYŽ NE TY OSOBNĚ TAK JAKO ADMIN MOHL DÁT BOTA!! DÍKY TOMU TAKY BYL ANI NE DO 3 MINUT KONEC FUELU VÝHRA ALLIES V KONEČNÉM OBSAZEN STÁLE AXIS 9-11 ALLIES -FNUK FNUK ABY SI NEŘEKL ŽE UŠ TO NESTÁLO ZA TO TAK 9-11 TO BYLO KDYŽ JEŠTĚ TANK NEDORAZIL K NÁM A NEZNIČIL PRVNÍ BRÁNU UŽ U OBĚKTIVE TAKŽE BYLO DOST ČASU JEŠTĚ TO SROVNAT KDYŽ NÉ NĚJAKÝM HRÁČEM NEBO ASPON BOTEM A TAKY NEŘIKÁM ŽE ZA VŠE MŮŽEŠ TY BYLO TAM VÍCE HRÁČŮ S LEVELEM ALE S TVOJÍ ODPOVĚDÍ SE POUŠTÍM DO TEBE ... MŮJ NÁZOR JE ŽE STEJNAK SE CHYBA NESTALA A ZASE TOTO JEN HODÍŠ DO AUTU ...TAKŽE MĚ TO NEPŘEKVAPÍ NAZDAR


Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: st listopad 17, 2010 22:51    Předmět: Citovat

Sklipkan77 napsal:
TAK OPĚT SEM DLOUHO NEBREČEL TAK ABY VÁM TO NECHYBĚLO -BELLE VÍŠ CO DNES BYLO A CO JSEM VE FUELU PSAL BYLO TO 11-9 A KDYŽ JSEM PSAL AT K NÁM ASPON JEDEN PŘIJDE POMOC TAK NIC MOJE DRUHA ZPRÁVA BYLA AT JDEŠ TY KDYŽ JSI PŘIŠEL POSLEDNÍ A TVOJE REAKCE CO SI MI ODPOVĚDĚL MĚ TEDA FASCINUJE TAK SE S NÍ POCHLUBÍM ... KDIT JE TO VELKY POČET HRÁČŮ A JE TO JEN O 2 .. HMMM TAKŽE TATO ODPOVĚD OD ADMINA MĚ TEDA ZROVNA NEPOTĚŠILA A TAKY SI KDYŽ NE TY OSOBNĚ TAK JAKO ADMIN MOHL DÁT BOTA!! DÍKY TOMU TAKY BYL ANI NE DO 3 MINUT KONEC FUELU VÝHRA ALLIES V KONEČNÉM OBSAZEN STÁLE AXIS 9-11 ALLIES -FNUK FNUK ABY SI NEŘEKL ŽE UŠ TO NESTÁLO ZA TO TAK 9-11 TO BYLO KDYŽ JEŠTĚ TANK NEDORAZIL K NÁM A NEZNIČIL PRVNÍ BRÁNU UŽ U OBĚKTIVE TAKŽE BYLO DOST ČASU JEŠTĚ TO SROVNAT KDYŽ NÉ NĚJAKÝM HRÁČEM NEBO ASPON BOTEM A TAKY NEŘIKÁM ŽE ZA VŠE MŮŽEŠ TY BYLO TAM VÍCE HRÁČŮ S LEVELEM ALE S TVOJÍ ODPOVĚDÍ SE POUŠTÍM DO TEBE ... MŮJ NÁZOR JE ŽE STEJNAK SE CHYBA NESTALA A ZASE TOTO JEN HODÍŠ DO AUTU ...TAKŽE MĚ TO NEPŘEKVAPÍ NAZDAR


1. Hra končila s poměrem 9 Axis : 10 Allies (jestli sis nevšim, tak ještě před koncem Snoopik psal, že jde pro mladou a odpojil se ze hry ...... .

2. Souhlasím s tím, že to nějakou dobu bylo 9:11 s 2 BOTy na každé straně a nepřehlédl jsem tvoje výzvy na dorovnání týmů.
Axis nebyli nijak zvlášť slabí a Amíci neměli extra převahu. Celkem vyrovnaná hra na poměr sil, i když ne na počet hráčů Cool

3. Při takhle velkém počtu hráčů na obou stranách a mapě tohoto druhu a při celkem vyrovnané hře nevidím nejmenší důvod okamžitě rovnat hru a přeskakovat sem a tam.

4. A pokud hraju na straně, kde je míň hráčů (nejvýš tak o dva) a za podobných podmínek vyrovnané hry, nesnažím se okamžitě rovnat počty. Nestojí to za to. Lidi v průběhu mapy přicházejí a odcházejí a počty se většinou během hry mění.

5. Myslím, že tvoje pobrekávání na fóru fakt nikomu nechybělo - přinejmenším mně ne Cool .

6. Při nedostatku adminů ve hře nebo při jejich zvýšené natuplosti a vlastně kdykoliv, může každý hráč přeci zkusit navolit shuffle Cool .

7. Docela jsem se bavil při následující krátké kampani, kdy jsi nakouk do spectu a sledoval, zda náhodou nebude Max hrát přesilovku proti 3. No a když jsi pochopil, že se přesilovka konat nebude (proč by taky měla že ?), tak ses dal do psaní........ Cool Cool Cool

GL
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
princess cz



Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Úpice(okoli Trutnova:) )

PříspěvekZaslal: st listopad 17, 2010 22:59    Předmět: Citovat

Bell napsal:
Sklipkan77 napsal:
TAK OPĚT SEM DLOUHO NEBREČEL TAK ABY VÁM TO NECHYBĚLO -BELLE VÍŠ CO DNES BYLO A CO JSEM VE FUELU PSAL BYLO TO 11-9 A KDYŽ JSEM PSAL AT K NÁM ASPON JEDEN PŘIJDE POMOC TAK NIC MOJE DRUHA ZPRÁVA BYLA AT JDEŠ TY KDYŽ JSI PŘIŠEL POSLEDNÍ A TVOJE REAKCE CO SI MI ODPOVĚDĚL MĚ TEDA FASCINUJE TAK SE S NÍ POCHLUBÍM ... KDIT JE TO VELKY POČET HRÁČŮ A JE TO JEN O 2 .. HMMM TAKŽE TATO ODPOVĚD OD ADMINA MĚ TEDA ZROVNA NEPOTĚŠILA A TAKY SI KDYŽ NE TY OSOBNĚ TAK JAKO ADMIN MOHL DÁT BOTA!! DÍKY TOMU TAKY BYL ANI NE DO 3 MINUT KONEC FUELU VÝHRA ALLIES V KONEČNÉM OBSAZEN STÁLE AXIS 9-11 ALLIES -FNUK FNUK ABY SI NEŘEKL ŽE UŠ TO NESTÁLO ZA TO TAK 9-11 TO BYLO KDYŽ JEŠTĚ TANK NEDORAZIL K NÁM A NEZNIČIL PRVNÍ BRÁNU UŽ U OBĚKTIVE TAKŽE BYLO DOST ČASU JEŠTĚ TO SROVNAT KDYŽ NÉ NĚJAKÝM HRÁČEM NEBO ASPON BOTEM A TAKY NEŘIKÁM ŽE ZA VŠE MŮŽEŠ TY BYLO TAM VÍCE HRÁČŮ S LEVELEM ALE S TVOJÍ ODPOVĚDÍ SE POUŠTÍM DO TEBE ... MŮJ NÁZOR JE ŽE STEJNAK SE CHYBA NESTALA A ZASE TOTO JEN HODÍŠ DO AUTU ...TAKŽE MĚ TO NEPŘEKVAPÍ NAZDAR


1. Hra končila s poměrem 9 Axis : 10 Allies (jestli sis nevšim, tak ještě před koncem Snoopik psal, že jde pro mladou a odpojil se ze hry ...... .

2. Souhlasím s tím, že to nějakou dobu bylo 9:11 s 2 BOTy na každé straně a nepřehlédl jsem tvoje výzvy na dorovnání týmů.
Axis nebyli nijak zvlášť slabí a Amíci neměli extra převahu. Celkem vyrovnaná hra na poměr sil, i když ne na počet hráčů Cool

3. Při takhle velkém počtu hráčů na obou stranách a mapě tohoto druhu a při celkem vyrovnané hře nevidím nejmenší důvod okamžitě rovnat hru a přeskakovat sem a tam.

4. A pokud hraju na straně, kde je míň hráčů (nejvýš tak o dva) a za podobných podmínek vyrovnané hry, nesnažím se okamžitě rovnat počty. Nestojí to za to. Lidi v průběhu mapy přicházejí a odcházejí a počty se většinou během hry mění.

5. Myslím, že tvoje pobrekávání na fóru fakt nikomu nechybělo - přinejmenším mně ne Cool .

6. Při nedostatku adminů ve hře nebo při jejich zvýšené natuplosti a vlastně kdykoliv, může každý hráč přeci zkusit navolit shuffle Cool .

7. Docela jsem se bavil při následující krátké kampani, kdy jsi nakouk do spectu a sledoval, zda náhodou nebude Max hrát přesilovku proti 3. No a když jsi pochopil, že se přesilovka konat nebude (proč by taky měla že ?), tak ses dal do psaní........ Cool Cool Cool

GL


hosi ja se vam divim, ze se pak v klidu chcete sejit na lanku, kdyz sou tady takove rozepre Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sklipkan77



Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 138
Bydliště: Úpice okr.Trutnov

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 11:10    Předmět: Citovat

hosi ja se vam divim, ze se pak v klidu chcete sejit na lanku, kdyz sou tady takove rozepre ,,,,,,,,,hele to jsou pánské vrtochy tady hold to jiné nebude ale na lanku toto nepatří nejsem max který raději na lanku nejede poněvač by to tam nejspíše dopadlo špatně teda aspon si myslím nejsem tip aby si jezdil na lanku řešit problémy pěstmi tak si klidně ulev Very Happy a už mě hodně lidí zná a jiný stejně nebudu takže brečet nepřestanu naopak si ted hlídám vše ale u bella vědšinou jak říkám to skončí jen někde že si to okomentuje podle jeho potřeby aby se nepotvrdilo jeho pochybení že.. ještě k tomu nevím co ale z ničeho nic mi ted něco děla že mi najednou při nějaké dobe hraní na wolfoj uplně selhá comp asi tak hraju vše v pohodě najednou mi sčerná obrazovka a naskočí mi jen hlavní stránka když zapnu pc s ikonaa a je taková jakoby zabělená když nerestartnu comp a necháto tak a přihlásím se zpět na wolfa tak mi to ukrutne škube a cukave hraje tak musím ven a restartnout pc nechcemi někdo poradic co by to bylo za příčinu ?? stáva se mi to hlavně tak 2 do campaně a už začínám být s toho bezradný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kosta
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 149
Bydliště: hrbitovni 666, 3 rada, hrob c. 8, Hostinne

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 11:49    Předmět: re Citovat

asi breberky v PC, ale spis mozna odchazi grafarna nebo RAM, mozna, tezko rict,
zkus preinstalovat ovladace na grafiku
_________________
kosta[CZ], chybalavky

CPU: i5 2.9GHz
GPU: ATI HD7700
RAM: 8GB DDR3
Perif.: Logitech G9, G15
OS: OpenSuSE x86_64
Klient: ET:Legacy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sklipkan77



Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 138
Bydliště: Úpice okr.Trutnov

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 12:05    Předmět: Re: re Citovat

kosta napsal:
asi breberky v PC, ale spis mozna odchazi grafarna nebo RAM, mozna, tezko rict,
zkus preinstalovat ovladace na grafiku
díky kosto hele asi do lanky to přežiju a na lance třeba mi někdo poradí a třeba se to vyřeší kdyžtak na mě mysli a popřípadě na lanku něco vem sebou -ovladače graf. ja moc nehovím s touto prací a nevím at spíše ještě neuškodím díky předem
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SocieteCentraleDeDynamite



Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 28
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 16:11    Předmět: Citovat

s plně čistým svědomím, zcela při smyslech a s plnou váhou své profesní odbornosti nazývám jistého admina s levelem 4 kreténem. Asi to spadne do žumpy, ale co už. Je fakt na zamyšlenou, co za lidi mají level. Zvlášť z té osoby mi bylo dnes na blití. On ví, ví i pár dalších co hráli dnes cca odpoledne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 16:23    Předmět: Citovat

to mě klidně pojmenuj pro ty co nebyli ne regnetu tak se jedná o mě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sklipkan77



Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 138
Bydliště: Úpice okr.Trutnov

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 17:30    Předmět: Citovat

SocieteCentraleDeDynamite napsal:
s plně čistým svědomím, zcela při smyslech a s plnou váhou své profesní odbornosti nazývám jistého admina s levelem 4 kreténem. Asi to spadne do žumpy, ale co už. Je fakt na zamyšlenou, co za lidi mají level. Zvlášť z té osoby mi bylo dnes na blití. On ví, ví i pár dalších co hráli dnes cca odpoledne...
jestli si myslíš že se těmto lidem něco stane tak si na omylu jsou to hráči kteři jsou tu denodeně a sou nepostižitelný -máš pravdu že si tu rozdali bezhlavne lev. a přitom se chovají jako kdyby neznali hranice -né ale všechny ale někteří ano
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prokinek
Level3
Level3


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 18:07    Předmět: Citovat

Sklipkan77 napsal:
SocieteCentraleDeDynamite napsal:
s plně čistým svědomím, zcela při smyslech a s plnou váhou své profesní odbornosti nazývám jistého admina s levelem 4 kreténem. Asi to spadne do žumpy, ale co už. Je fakt na zamyšlenou, co za lidi mají level. Zvlášť z té osoby mi bylo dnes na blití. On ví, ví i pár dalších co hráli dnes cca odpoledne...
jestli si myslíš že se těmto lidem něco stane tak si na omylu jsou to hráči kteři jsou tu denodeně a sou nepostižitelný -máš pravdu že si tu rozdali bezhlavne lev. a přitom se chovají jako kdyby neznali hranice -né ale všechny ale někteří ano


ty aby ses neozval Smile

vocogo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SocieteCentraleDeDynamite



Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 28
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 18:22    Předmět: Citovat

Prokinek napsal:
Sklipkan77 napsal:
SocieteCentraleDeDynamite napsal:
s plně čistým svědomím, zcela při smyslech a s plnou váhou své profesní odbornosti nazývám jistého admina s levelem 4 kreténem. Asi to spadne do žumpy, ale co už. Je fakt na zamyšlenou, co za lidi mají level. Zvlášť z té osoby mi bylo dnes na blití. On ví, ví i pár dalších co hráli dnes cca odpoledne...
jestli si myslíš že se těmto lidem něco stane tak si na omylu jsou to hráči kteři jsou tu denodeně a sou nepostižitelný -máš pravdu že si tu rozdali bezhlavne lev. a přitom se chovají jako kdyby neznali hranice -né ale všechny ale někteří ano


ty aby ses neozval Smile

vocogo Very Happy



No Snoop, Striker a Transformer versus ATA a já plus někdo (sorry, zapoměl jsem nick, ale žádný mistejk;)). K první skupině se pak přidal Max. Dvě mapy řvu, že to je nevyrovnané a ať to nějak přehodí, místo toho Snoop jen 1) pyskoval 2) vymlouval se, že on dřív hrál sám proti třem. Nikdo z první skupiny to nechtěl nijak řešit. K čemu sou admini, když na to prostě ****?? 3) po vyskočení z okna u allies na radaru jsem hned dostal panzou od Snoopa. Dalších několik šlo pak sice už ne jako SK, ale blízko (ještě za kulomet) - při té přesile to bylo trapné, trapné.

Nechci aby se "někomu něco stalo" Sklípkane. Prostě si chci jen normálně zahrát. Chci tak moc?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sklipkan77



Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 138
Bydliště: Úpice okr.Trutnov

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 20:06    Předmět: Citovat

socite... to co píšeš tak sem byl dnes taky svědkem je pravda že snop hrál sám proti mě, atoj a ještě nejaký nick -ata level 3 a snop level 4 takže snop nemusel hrát sám stačilo když mají level něco s tím provést -místo toho jak píšeš tak opravdu snopík asi chtěl ukazat že na to má a hraje sam proti přesile ale tím ho to neopravnuje dělat sk a dělal ho vím o tom a už sem to neřešil jen konstatuju že nejsi jediný kdo jeho panzu zažil .. hold ale nic s tím neuděláme jsou nepostižitelný tady můžeš jen fnukat a stejnak se nic nestane ..on to maximálne jen zase okecá víš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 20:26    Předmět: Citovat

Sklipkan77 napsal:
socite... to co píšeš tak sem byl dnes taky svědkem je pravda že snop hrál sám proti mě, atoj a ještě nejaký nick -ata level 3 a snop level 4 takže snop nemusel hrát sám stačilo když mají level něco s tím provést -místo toho jak píšeš tak opravdu snopík asi chtěl ukazat že na to má a hraje sam proti přesile ale tím ho to neopravnuje dělat sk a dělal ho vím o tom a už sem to neřešil jen konstatuju že nejsi jediný kdo jeho panzu zažil .. hold ale nic s tím neuděláme jsou nepostižitelný tady můžeš jen fnukat a stejnak se nic nestane ..on to maximálne jen zase okecá víš


ty si chudak.... fejkujes a delas blbyho ted ses priznal ze si tam byl...brecis jen kdyz dostavas ano SK sem 1 dal priznavam ale i tak to bylo na hranici a ne jasny takhle kecat jako ty dokaze kazdej a ze ste me s ATOU nechali hrat 2 mapy proti 3? to ti nevadilo ale jak se karta otocila zacal si plakat od ty doby co sem byl v teamu sam sem nikoho nepresouval a sam neprechazel proste to tak vyslo jako kdyz sem byl sam a ze vyslo ze se udelalo pro strikera misto u me? a ze nekdo fnukne po 30 s ste silny tak ja se z toho ne****u chci taky hrat a ne delat plackam ficku porad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Strana 10 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com