Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

kdo zatím stojí
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
madgypsy



Založen: 27.3.2010
Příspěvky: 73
Bydliště: Chocen- Pardubicky kraj

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 23:08    Předmět: kdo zatím stojí Citovat

Tak nevím,ale ptám se sám sebe CO SE STALO,že nám padá server,když fungoval skvěle až do ted? Není to tím,že někdo hrabal do nastavení? Question
Jestli ano ,tak proč tÿ změny prostě nevratí zpět! Tak a ted k BOTUM: to že někdo upravoval botum ai k lepšímu byl asi 1 velkej omyl. Za 1: Boti maj mušku jak střízlivej Vilém Tell a to nemluvim o jejich dohledu,kdy tě sejme na 10 kiláků,aniž bys je měl šanci zmerčit
2: Nevím proč,ale když volám medika,kterej je bot tak za A:mě vůbec nevidí a to sem od něj metr
za B:mám třeba 20 hp a přijde medik BOT, tak mě nejdřív zabije a pak zvedne,ale když máš rozjetou šnůru a on ti ji ukončí tak to dovede nasrat!
Tak at s tím někdo hodlá udělat,protože je to moje jedna z nejoblíbenějších her po Falloutech a Diablu1!!! Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 06:49    Předmět: Re: kdo zatím stojí Citovat

madgypsy napsal:
Tak nevím,ale ptám se sám sebe CO SE STALO,že nám padá server,když fungoval skvěle až do ted? Není to tím,že někdo hrabal do nastavení? Question
Jestli ano ,tak proč tÿ změny prostě nevratí zpět! Tak a ted k BOTUM: to že někdo upravoval botum ai k lepšímu byl asi 1 velkej omyl. Za 1: Boti maj mušku jak střízlivej Vilém Tell a to nemluvim o jejich dohledu,kdy tě sejme na 10 kiláků,aniž bys je měl šanci zmerčit
2: Nevím proč,ale když volám medika,kterej je bot tak za A:mě vůbec nevidí a to sem od něj metr
za B:mám třeba 20 hp a přijde medik BOT, tak mě nejdřív zabije a pak zvedne,ale když máš rozjetou šnůru a on ti ji ukončí tak to dovede nasrat!
Tak at s tím někdo hodlá udělat,protože je to moje jedna z nejoblíbenějších her po Falloutech a Diablu1!!! Exclamation Exclamation


Server nepadá - jen Punk Buster kickuje hráče nejčastěji za Losing Key Packets 9014.
Podle mne to nějak zvlášť nesouvisí se serverem, ale spíš s antivirem, firewallem, a stabilitou připojení na straně hráče.

To, že na začátku každý mapy (po warmupu) se objevuje jeden maxilag, to má asi každý a asi to souvisí s upgradem serveru. Na druhou stranu,když to mají všichni.... Cool .

Jedinej, kdo může něco dělat na serveru je ten nejvyšší admin (a myslím, že i jediný sponzor Regnet serveru) - Als.

A věř tomu, že pokud si najde čas na nějaký změny, je jeho cílem stav lepší než minulý.

A teď k BOTům.
Předchozí verze BOTů byla mnohem tupější než ta současná. Je fakt, že když se bot při střelbě začne pohybovat ze strany na stranu, je hůř trefitelnej, ale pořád se ještě dá sejmout mnohem snáz, než tomu bylo hned po jejich instalaci na serveru.
To byli hoši v ráži a stříleli jak Prokinek a v horším případě jak Mistake Cool (na tři rány jsem byl na zemi, ani jsem nevěděl často odkud to přišlo).

To že se boti-medici "nakazili" a radši tě nejdřív sejmou a pak oživí je někdy k posr_ání, ale někdy je to lepší než čekat 30s na respawn.

Zapomeň na to, že tě stará verze BOTů zvedla vždycky na zvaolání. Některý i tak prošlo kolem a bylo jim jedno, že tam na ně někdo volá..... .
To samo platí i pro BOT fieldy.
Důležitý je aspoň zavolat a pak čekat jestli některej z nich zafunguje... Cool

Navíc v nový verzi BOTů už nedělaj takový zásadní chyby jako že na BATERY hned vzadu otvírali dveře, nebo že neuměli vyskočit na Oasis na dělo. Taky už nemůžeš tak často kolem nich proběhnout aniž by tě ignorovali.
Pokdu cheš ale kolem bota drze proběhnout tak si do něj nesmíš ani jednou střelit, abys měl vůbec šanci. Protože, když střelíš a nezabiješ, dostanetě zpravidla on a to velice rychle .-D .

Jediný, co mne na nový verzi BOTů mrzí je to, že ještě neumí všechny mapy a na některých teda jen stojí celou dobu na spawnu.

A to předpokládám, že Als spraví, až je někdo na ty nový mapy naskriptuje (naprogramuje) a to chce čas.... .
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 16:08    Předmět: Re: kdo zatím stojí Citovat

Bell napsal:


To, že na začátku každý mapy (po warmupu) se objevuje jeden maxilag, to má asi každý a asi to souvisí s upgradem serveru. Na druhou stranu,když to mají všichni.... Cool .



to se deje ale na vsech servrech - aspon me - a uz delsi dobu... maxi lag, kdyz se pripojim a pak na zacatku kazde mapy, jak rikas...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 18:42    Předmět: Re: kdo zatím stojí Citovat

LaCunda napsal:
Bell napsal:


To, že na začátku každý mapy (po warmupu) se objevuje jeden maxilag, to má asi každý a asi to souvisí s upgradem serveru. Na druhou stranu,když to mají všichni.... Cool .



to se deje ale na vsech servrech - aspon me - a uz delsi dobu... maxi lag, kdyz se pripojim a pak na zacatku kazde mapy, jak rikas...
ja mam uplne nejvyssi maxi lag Laughing vzdycky vybiham jako posledni...nekdy se pripojim a uz se dokonce hraje Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madgypsy



Založen: 27.3.2010
Příspěvky: 73
Bydliště: Chocen- Pardubicky kraj

PříspěvekZaslal: pá září 17, 2010 09:12    Předmět: Citovat

Nene já mám ten nejvyšší MAAAAAAAAAXLAAAAAAAAAG ze všech, a to mám normální O2 8mb připojení,ale proč ten pankáč kope,když to valilo v pohode víc jak pul roku? Jinak sem nemyslel nic zlýho na Alše to fakt ne!! A očekávám ty vaše 4 jádra Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: pá září 17, 2010 10:56    Předmět: .) Citovat

a budete si toho MAXe porad brat do huby Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: pá září 17, 2010 12:49    Předmět: Re: .) Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
a budete si toho MAXe porad brat do huby Smile)
mistejku koplo te to vcera taky za invaliditu,jako me vecer?
nejdriv jsem dostal losing key a vzapeti na to nejakej invalid PK3 a uz jsem tam nemohl Laughing jsem myslel ze uz mam od toho pokoj a ono prdlajs.....ted navic pribyla dalsi hlaska Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: pá září 17, 2010 13:34    Předmět: Re: .) Citovat

kopin napsal:
mistakEfejkrpanzer napsal:
a budete si toho MAXe porad brat do huby Smile)
mistejku koplo te to vcera taky za invaliditu,jako me vecer?
nejdriv jsem dostal losing key a vzapeti na to nejakej invalid PK3 a uz jsem tam nemohl Laughing jsem myslel ze uz mam od toho pokoj a ono prdlajs.....ted navic pribyla dalsi hlaska Evil or Very Mad
hele me PB nekopl jak je rok dlouhej a za posledni tyden je to skoro pokazdem pripojeni na regnetu Smile bud se to seka jak krava..viz treba vcera ze. proki si to masti na goldu z mostu..namirim panzou..strelim..skub..a leti mu to akorat kolem hlavy..chcipnu..napisu mu jaka je to pi...a kick Smile) prej minusove body..nechapu..mel jsem pred tim asi 5 kilu...to jedine ze za slovo pica to bere aspon 50xp Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: pá září 17, 2010 15:01    Předmět: Re: .) Citovat

kopin napsal:
mistakEfejkrpanzer napsal:
a budete si toho MAXe porad brat do huby Smile)
mistejku koplo te to vcera taky za invaliditu,jako me vecer?
nejdriv jsem dostal losing key a vzapeti na to nejakej invalid PK3 a uz jsem tam nemohl Laughing jsem myslel ze uz mam od toho pokoj a ono prdlajs.....ted navic pribyla dalsi hlaska Evil or Very Mad


Když tě to za něco vykopne ze hry a ET ti skončí v menu, tak aby ses vyvaroval hlášky invalid PK3 file, MUSÍŠ ET úplně ukončit a pak spustit znovu. Pohopouhý RECONNECT nestačí ! Cool

Přepokládám, že po tom lossing key.... si ho neukončil a po chvíli jen zkusil reconnect .
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: pá září 17, 2010 15:52    Předmět: Re: .) Citovat

Bell napsal:
kopin napsal:
mistakEfejkrpanzer napsal:
a budete si toho MAXe porad brat do huby Smile)
mistejku koplo te to vcera taky za invaliditu,jako me vecer?
nejdriv jsem dostal losing key a vzapeti na to nejakej invalid PK3 a uz jsem tam nemohl Laughing jsem myslel ze uz mam od toho pokoj a ono prdlajs.....ted navic pribyla dalsi hlaska Evil or Very Mad


Když tě to za něco vykopne ze hry a ET ti skončí v menu, tak aby ses vyvaroval hlášky invalid PK3 file, MUSÍŠ ET úplně ukončit a pak spustit znovu. Pohopouhý RECONNECT nestačí ! Cool

Přepokládám, že po tom lossing key.... si ho neukončil a po chvíli jen zkusil reconnect .
predpokladas spravne Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kosta
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 149
Bydliště: hrbitovni 666, 3 rada, hrob c. 8, Hostinne

PříspěvekZaslal: so září 18, 2010 16:52    Předmět: re: Citovat

tvl, dneska me to taky zaclo vykopavat a navic byly hrozny lagy
linku mam naprosto v poho i PC


_________________
kosta[CZ], chybalavky

CPU: i5 2.9GHz
GPU: ATI HD7700
RAM: 8GB DDR3
Perif.: Logitech G9, G15
OS: OpenSuSE x86_64
Klient: ET:Legacy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: so září 18, 2010 17:39    Předmět: Re: re: Citovat

kosta napsal:
tvl, dneska me to taky zaclo vykopavat a navic byly hrozny lagy
linku mam naprosto v poho i PC



Kopalo tě to za Losing Key Packets nebo i za něco jinýho ?

Asi jedeš na linuxu a takový "_račky" jako windows defender teda nepoužíváš co ?

Mám pocit, že ta hláška souvisí výhradně s komunikací klienta a PB, takže mám pocit, jakoby to souviselo s nějakým upgrade antiviru, antispywaru.
Já osobně mám NOD32 na WinXP Pro a zatím jsem s tím neměl problém. Visty a W7 mají nějaké interní anti-něco novinky a ochrany, které by to klidně mohly dělat. Zkuste se napsat co vám na kompu běží za systém a jaký anti-něco. třeba z toho něco vyleze..... .
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kosta
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 149
Bydliště: hrbitovni 666, 3 rada, hrob c. 8, Hostinne

PříspěvekZaslal: ne září 19, 2010 14:04    Předmět: re: Citovat

jj za los. p., dneska, kdyz tam skoro nikdo nebyl, tak v poho

ping na et.regnet.cz 16-25ms (na seznam.cz o cca. 5ms min)
jsem schopnej si odezvu snizit jeste tak o 3-10ms, ale to vliv na to asi nema
a nechce se mo to hlavne prekopavat Smile

ne, bohuzel jedu na winxp, linux mam nejkaej nemocnej a nemam cas to dat dokupy Smile (kovarova kobyla ....)

mam jen nod32 a sygate personal fw, nikdy s tim nebyly problemy, az ted posl. dobou (spis posl. 3 dny, co psali figury, tak me to jeste nedelalo)
a navic pozoruju hrozny lagy, hlavne pri souboji, cou je docela otravny Sad

asi si opravim linux a pojedu na nem,
je mozny ze mam v XP nejaky breberky, ale je to jen herni sys. tak me to moc netrapi, ven se nedostanou
_________________
kosta[CZ], chybalavky

CPU: i5 2.9GHz
GPU: ATI HD7700
RAM: 8GB DDR3
Perif.: Logitech G9, G15
OS: OpenSuSE x86_64
Klient: ET:Legacy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: ne září 19, 2010 17:49    Předmět: Re: re: Citovat

kosta napsal:
jj za los. p., dneska, kdyz tam skoro nikdo nebyl, tak v poho

ping na et.regnet.cz 16-25ms (na seznam.cz o cca. 5ms min)
jsem schopnej si odezvu snizit jeste tak o 3-10ms, ale to vliv na to asi nema
a nechce se mo to hlavne prekopavat Smile

ne, bohuzel jedu na winxp, linux mam nejkaej nemocnej a nemam cas to dat dokupy Smile (kovarova kobyla ....)

mam jen nod32 a sygate personal fw, nikdy s tim nebyly problemy, az ted posl. dobou (spis posl. 3 dny, co psali figury, tak me to jeste nedelalo)
a navic pozoruju hrozny lagy, hlavne pri souboji, cou je docela otravny Sad

asi si opravim linux a pojedu na nem,
je mozny ze mam v XP nejaky breberky, ale je to jen herni sys. tak me to moc netrapi, ven se nedostanou


Já jedu na Win XP Pro a mám taky obyčejnej NOD32 bez firewalu. A na XP mám puštenej jen ten téměř neúčinnej integrovanej firewal s výjimkama na ET Smile .

Pokud to používáš jen jako herní systém, zkus jen tak pro prdel vypnout ten firewall. (Předpokládám, že ten integrovanej FW (co maj XP) máš vypnutej, když ti jede sygate Cool ).

BTW: Někde jsem se dočet, že by mohla pomoct reinstalace celýho Punk Busteru.
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madgypsy



Založen: 27.3.2010
Příspěvky: 73
Bydliště: Chocen- Pardubicky kraj

PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 04:39    Předmět: Citovat

Já mám win.XP prof.sp3 a Avast! Antivirus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com