Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Spuštění ET s automatickým připojením na Regnet

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 20:49    Předmět: Spuštění ET s automatickým připojením na Regnet Citovat

Spuštění ET s automatickým připojením na Regnet

Pokud ke spouštění ET používate výhradně ikonu na ploše, dá se jednoduchým způsobem nastavit automatické připojení na Regnet hned po spuštění ET.

(Pro ty, co hrají na více serverech je vhodnější prográmek typu HLSW, který má mnohem více možností. Cool )

Omlouvám se za dost podrobný postup, ale podle něj by to měl zvladnout opravdu každý. 100%ně platí na Win XP Cool a u ostatních Gatesových verzí by to mělo být dost podobné Very Happy Very Happy

1. Takže začněte vytvořením kopie zástupce programu ET na ploše.
(Stačí nastavit šipku myši na ikonu zástupce et a jednou kliknout levým tlačítkem myši - ikona zástupce se podbarví. Pak stisknout a podržet klávesu Ctrl a jednou tuknout do klávesy "C" a pak jednou ťuknout do klávesy "V" a zástupce je na světě Very Happy - teda na ploše se objeví další stejná ikona jen s trochu jiným popisem Cool ) A taky už můžete pustit i klávesu Ctrl. Wink

2. Na tuhle novou ikonu nastavte šipku myši a klikněte jednou levým tlačítkem myši. Vyjede menu a v něm najedete na položku "Vlastnosti" a klikněte na ni opět jednou levým tlačítkem myši.
Otevře se karta zástupce.



V poli cíl - úplně nakonec jen doplníte +connect et.regnet.cz a potvrdíte OK.

Pak pouhým dvojklikem na tohoto upraveného zástupce se spustí ET a zároveň vás to připojí na Regnet Very Happy Very Happy

Pokud by někdo chtěl zároveň spustit i nějaký config, doplní za mezeru nakonec ještě +exec mujconfig.cfg
Pokud máte ale nadefinované další skripty jako autoexec.cfg , autoexec_alies.cfg , autoexec_axis.cfg , autoexec_spectator.cfg , musiíte počítat s tím, že ty se spouštějí hned po něm a mohou tak přepsat nastavení podle svého obsahu.

Místo et.regnet.cz může být vypsaná i IP adresa serveru a případně i port.
A pokud si necháte "starého" zástupce beze změny, můžete se pořád ještě připojovat i starým způsobem.
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 20:19    Předmět: Citovat

ja to spoustim pres internetove stranky....je to snadne,kdyz jsem to pochopil ja Very Happy a v pohode vidis kdo kde hraje,nez se pripojis Wink

http://et.splatterladder.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madgypsy



Založen: 27.3.2010
Příspěvky: 73
Bydliště: Chocen- Pardubicky kraj

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 21:23    Předmět: Citovat

Technicka : jak napisu to lomitko / ale to opacny pac zkousim na my no name klavesnici(cesky bo tam sou žščř)zkiousim vsechno mozny i nemozny ale ani za boha to nemuzu napsat,jedine ze mam nejakou mongolskou klavesnici Question
Pentium 4 ht 2,8 ghz,2g ram ddr1,gpu Ati Radeon 9550 128mb,hdd 1x 40gb ,1x 80gb. JESTLI MATE NEKDO LEPSI SROT PROSIM POSLAT NA TEL.JEN V PRIPADE VAZNEHO ZASLANI VASEHO 4 JADRA(fakt si nedelam zadek).
MLADA MA: AMD Phenom 4x 2,2 Ghz,4gb RAm DDR3,Gpu ATi HD 4850 1gbRAM,Hdd Seagate 750GB+Seagate 750GB,zdroj Arctic Cooler 700W,bohuzel na tom nesmim hrat Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Navod jak obejit mladou vitam Very Happy Very Happy . Vice me na LIDE .CZ mad.gypsy.cz Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 05:30    Předmět: Citovat

madgypsy napsal:
Technicka : jak napisu to lomitko / ale to opacny pac zkousim na my no name klavesnici(cesky bo tam sou žščř)zkiousim vsechno mozny i nemozny ale ani za boha to nemuzu napsat,jedine ze mam nejakou mongolskou klavesnici Question
Pentium 4 ht 2,8 ghz,2g ram ddr1,gpu Ati Radeon 9550 128mb,hdd 1x 40gb ,1x 80gb. JESTLI MATE NEKDO LEPSI SROT PROSIM POSLAT NA TEL.JEN V PRIPADE VAZNEHO ZASLANI VASEHO 4 JADRA(fakt si nedelam zadek).
MLADA MA: AMD Phenom 4x 2,2 Ghz,4gb RAm DDR3,Gpu ATi HD 4850 1gbRAM,Hdd Seagate 750GB+Seagate 750GB,zdroj Arctic Cooler 700W,bohuzel na tom nesmim hrat Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Navod jak obejit mladou vitam Very Happy Very Happy . Vice me na LIDE .CZ mad.gypsy.cz Laughing


Laughing Je několik možností jak napsat opačný lomítko:

1. přepnout se na anglickou klávesnici a najít příslušný tlačítko na klávesnici a pak ho zmáčknout
2. stiknout a držet levou klávesu ALT a pak na číselný klávesnici ťuknout do 9 a pak do 2 a pak pustit Alt

Sice v tom, co jsem napsal bys ho neměl vůbec potřebovat - protože tam jenom doplňuješ pár věcí k něčemu, co už tam je.

3. Pomocí Ctrl C a Ctrl V - si ho zkopíruješ odněkud, kde ho uvidíš Very Happy Very Happy
třeba na www stránkách , někde jinde v textu a třeba i odsud " \ " Very Happy

=====

Mladý bys mohl v pravou chvíli vyměnit vložku........ (nebo "omylem" nechat zastrčený klíč do zámku), aby nemohla ke kompu Cool.
Ale obcházení ti nedoporučuju, taky by se ti mohlo stát, že budeš mít po p... . Cool a dostaněš nový boty na fotbal. Very Happy Wink
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 06:54    Předmět: Citovat

kopin napsal:
ja to spoustim pres internetove stranky....je to snadne,kdyz jsem to pochopil ja Very Happy a v pohode vidis kdo kde hraje,nez se pripojis Wink

http://et.splatterladder.com


Mno, přijde mi to docela těžkopádný (možná pro zaregistrované si to pamatuje i servery).

Já ale jak jsem naznačil používám jednu z mnoha variant "spouštěče", která umožňuje zadat si svůj seznam oblíbených serverů, kde zároveň taky vidím kdo je připojenej.

Netvrdím, že je nejlepší, ale to, co od něj chci zvládá Very Happy .

Recenzi najdeš zde : http://download.chip.eu/cz/HLSW_144176.html
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 07:43    Předmět: Citovat

Bell napsal:
kopin napsal:
ja to spoustim pres internetove stranky....je to snadne,kdyz jsem to pochopil ja Very Happy a v pohode vidis kdo kde hraje,nez se pripojis Wink

http://et.splatterladder.com


Mno, přijde mi to docela těžkopádný (možná pro zaregistrované si to pamatuje i servery).

Já ale jak jsem naznačil používám jednu z mnoha variant "spouštěče", která umožňuje zadat si svůj seznam oblíbených serverů, kde zároveň taky vidím kdo je připojenej.

Netvrdím, že je nejlepší, ale to, co od něj chci zvládá Very Happy .

Recenzi najdeš zde : http://download.chip.eu/cz/HLSW_144176.html
jsem myslel, ze HLSW pouzivaj vsichni...pac je urcite nejlepsi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 08:28    Předmět: Citovat

HLSW Cool na vsechno online Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 14:19    Předmět: Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
Bell napsal:
kopin napsal:
ja to spoustim pres internetove stranky....je to snadne,kdyz jsem to pochopil ja Very Happy a v pohode vidis kdo kde hraje,nez se pripojis Wink

http://et.splatterladder.com


Mno, přijde mi to docela těžkopádný (možná pro zaregistrované si to pamatuje i servery).

Já ale jak jsem naznačil používám jednu z mnoha variant "spouštěče", která umožňuje zadat si svůj seznam oblíbených serverů, kde zároveň taky vidím kdo je připojenej.

Netvrdím, že je nejlepší, ale to, co od něj chci zvládá Very Happy .

Recenzi najdeš zde : http://download.chip.eu/cz/HLSW_144176.html
jsem myslel, ze HLSW pouzivaj vsichni...pac je urcite nejlepsi Smile
ja jsem si hned rikal ze jsem jinej Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kosta
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 149
Bydliště: hrbitovni 666, 3 rada, hrob c. 8, Hostinne

PříspěvekZaslal: pá září 17, 2010 15:18    Předmět: Citovat

Bell napsal:
madgypsy napsal:
Technicka : jak napisu to lomitko / ale to opacny pac zkousim na my no name klavesnici(cesky bo tam sou žščř)zkiousim vsechno mozny i nemozny ale ani za boha to nemuzu napsat,jedine ze mam nejakou mongolskou klavesnici Question
Pentium 4 ht 2,8 ghz,2g ram ddr1,gpu Ati Radeon 9550 128mb,hdd 1x 40gb ,1x 80gb. JESTLI MATE NEKDO LEPSI SROT PROSIM POSLAT NA TEL.JEN V PRIPADE VAZNEHO ZASLANI VASEHO 4 JADRA(fakt si nedelam zadek).
MLADA MA: AMD Phenom 4x 2,2 Ghz,4gb RAm DDR3,Gpu ATi HD 4850 1gbRAM,Hdd Seagate 750GB+Seagate 750GB,zdroj Arctic Cooler 700W,bohuzel na tom nesmim hrat Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Navod jak obejit mladou vitam Very Happy Very Happy . Vice me na LIDE .CZ mad.gypsy.cz Laughing


Laughing Je několik možností jak napsat opačný lomítko:

1. přepnout se na anglickou klávesnici a najít příslušný tlačítko na klávesnici a pak ho zmáčknout
2. stiknout a držet levou klávesu ALT a pak na číselný klávesnici ťuknout do 9 a pak do 2 a pak pustit Alt

Sice v tom, co jsem napsal bys ho neměl vůbec potřebovat - protože tam jenom doplňuješ pár věcí k něčemu, co už tam je.

3. Pomocí Ctrl C a Ctrl V - si ho zkopíruješ odněkud, kde ho uvidíš Very Happy Very Happy
třeba na www stránkách , někde jinde v textu a třeba i odsud " \ " Very Happy

=====

Mladý bys mohl v pravou chvíli vyměnit vložku........ (nebo "omylem" nechat zastrčený klíč do zámku), aby nemohla ke kompu Cool.
Ale obcházení ti nedoporučuju, taky by se ti mohlo stát, že budeš mít po p... . Cool a dostaněš nový boty na fotbal. Very Happy Wink



taky to jde: pravej alt + q



na spousteni pouzivam hlsw a i ze stranet et.splat...
jak mam zrovna naladu, ale pres ty stranky je dobry, ze je videt, kdo na jaky strane hraje
_________________
kosta[CZ], chybalavky

CPU: i5 2.9GHz
GPU: ATI HD7700
RAM: 8GB DDR3
Perif.: Logitech G9, G15
OS: OpenSuSE x86_64
Klient: ET:Legacy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: čt květen 19, 2011 15:35    Předmět: Citovat

rikal jsem si kam to dat,tak sem se to hodi asi nejlepe Wink
nedavno me bylo doporuceno naistalovat si (qtracker) muzu velice doporucit...je to paradni aplikace ke spousteni ET a jeste mate prehled kolik lidi kde na jakym serveru je a kdo tam je a podle toho se pripojovat Wink

QTRACKER v pohode zadate do vyhledavace a stahnete....istalace jednoducha...ja treba mam asi 20 lidi danejch v pratelich..co nejcasteji navstevuji regnet a kdyz spustim qtracker,tak pokud nekde ty pratele hraji,tak se me ukaze kde zrovna na jakem srveru jsou...takhle jsem zjistil,ze hodne lidi z regnetu uteklo treba na SSXnoqwater,nebo SSXetpub
Very Happy treba ATA je tam se sklipkanem furt Very Happy

je treba si teda najet na zemekouli a nechat si tam treba jenom evropu,at v tom neni takovej gulas...pak si tam vytvorit slozku do ktere si nahazite servery na ktere chodite vy,ci vasi pratele...no a pak uz jenom pratele si pridat tim,ze az je nekde uvidite hrat pres qtracker si je pridate do pratel friends- add-finish

to byla jedna takova mala rada do zivota...skoro vubec jsem nechodil na jine servery,nez je regnet,ale co je ted dost regnet mrtvy a ja zacal chodit dost pozde hrat,tak me to donutilo navstivit i jine servery.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com