Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Návrat :) :) :)
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kouknu se COMBAT ARMS EU?
Ano shlédnu to
27%
 27%  [ 3 ]
Ne nezajímá mě to
18%
 18%  [ 2 ]
Když to hraje tronix je to pro lamy :)))
54%
 54%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 11

Autor Zpráva
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: čt srpen 19, 2010 14:49    Předmět: Návrat :) :) :) Citovat

Ahoj Kluci jak to střílíte s návratem bohužel nepočítám mám ban ještě asi na 520000000000 vteřin takže škoda. Nicméně po dlouhém pracovním procesu a nehraní her Smile jsem našel něco co mě začlo bavit stejně jako ET možná víc takže posílám odkaz je to free a je to sranda kor když už máte průpravu z et Smile http://combatarms.nexoneu.com/Intro.aspx takže se na Vás těším jsem tam pod nickem troniix tak se kdyžtak ozvěte tronix zdraví REGNET a všechny okolo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: ne srpen 22, 2010 09:09    Předmět: Citovat

tak sem kouknul na to video... a je to cele takove roztrepane... Smile) doufam, ze uz sis vykutil config nejak, at mam neco do zacatku Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madgypsy



Založen: 27.3.2010
Příspěvky: 73
Bydliště: Chocen- Pardubicky kraj

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 06:10    Předmět: Citovat

Taky sem na to kouknul ,no nevipada to vubec spatne! Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 09:28    Předmět: :) Citovat

Hmm docela good dneska to nainstaluju a vyzkoušime Smile Ale hraju ještě crossfire tak nevim jak to budu všechno stihat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 16:48    Předmět: Citovat

tak sem to zkousel... a des bes teda... do 90% her, kde sem byl se pripojil nejaky cheater a nedal se nijak kicknout... a pak ti, kteri uz maji odehrane a maji ty lepsi zbrane tak maji docela vyhodu... s tou zakladni se neda nic trefit... Smile ale jinak se to da no... hlavne mod eliminace - to je fakt easy, ani ty mapy nemus clovek moc znat... po tehle strance je to teda o dost hratelnejsi no... Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 10:52    Předmět: :( Citovat

Kua ja jsem to zkošel ale když to zapnu tak se to začne načitat a pak to vyskoči takže si to asi nezahraju Sad Nevim jestli je to těma 7čkama nebo čim ale ovladače na grafiku mam nove a winy jsou taky aktualizovane Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magic muschroom
Level2


Založen: 16.11.2009
Příspěvky: 33
Bydliště: Libochovice okr. Litoměřice

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 17:31    Předmět: Citovat

tronixi zaco máš takovej krátkej ban Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
_Jecma



Založen: 31.8.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 11:03    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
tak sem to zkousel... a des bes teda... do 90% her, kde sem byl se pripojil nejaky cheater a nedal se nijak kicknout... a pak ti, kteri uz maji odehrane a maji ty lepsi zbrane tak maji docela vyhodu... s tou zakladni se neda nic trefit... Smile ale jinak se to da no... hlavne mod eliminace - to je fakt easy, ani ty mapy nemus clovek moc znat... po tehle strance je to teda o dost hratelnejsi no... Wink


Na lepších serverch je to celkem zábavné a admini se staraj - rychlé akční jako ET. Skill z ET se uplatní - potkal jsem Tronixe ... celkem válel. Ale dostat se na jeho úrověň (nabušit si postavičku, aby měla rychlost a zbraně ...) to potrvá min pár měsíců. MApy jsou malý, respawn po 3 sec, spousty zbraní ... = Akční.

Na horších serverech je to zábavný i pro nováčka. Ale Et je ET Smile

_J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 14:38    Předmět: Citovat

Taky jsem zkusil a je to dobra gamesa...skoda jen ze nemam rychlejsi comp ale i tak se to da hrat. Jen jeste pochopit poradne system a bude to :]
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: st září 01, 2010 08:06    Předmět: Citovat

No ban nevim proč tak dlouhej sakryš Smile

Ale jinak jsem rád, že se Vám to docela líbí a s Ječmou byla zase prča v noci Smile hraje to i institut.

Se sedmičkama winama někdy problém stačí spustit jako správce nebo si pohrát s kompatibilitou Smile

Až se přihlásíte dejte hledat přátele a jsem tam jako troniix tak mě zkuste najít jsem admin v clanu co je 161 v evropským žebříčku všichni v klanu jsou docela akční hrajeme každej den dost CW ček a vím, že lidi z ET jsou v týhle hře dost zabijáci viz. ječma na skoro nejmenší úrovni a jak to tam kosil v noci Smile Tak bych Vás nabral do clanu a můžeme si zahrát. Hlavně se mi líbí jak je to všechno uzpůsobený pro komunikaci nabíráš lidi z místnosti do místnosti nemusíš nikoho nikde hledat atd. kdyžtak sem hoďte nicky a já si VVás nastrkám do přátel ať si s Váma můžu zahrát konečně když to na regnetu nejde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: st září 01, 2010 11:37    Předmět: :) Citovat

Tak už jsem to rozjel musel jsem dat spustit jako spravce a pak kontabilitu s vistama a už to faka Smile Hra docela good akorad ty chetaři to je na pi.. co mapa to chetař Sad Tak snad si zahraju jednu mapu normalně Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: st září 01, 2010 12:11    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
No ban nevim proč tak dlouhej sakryš Smile

Ale jinak jsem rád, že se Vám to docela líbí a s Ječmou byla zase prča v noci Smile hraje to i institut.

Se sedmičkama winama někdy problém stačí spustit jako správce nebo si pohrát s kompatibilitou Smile

Až se přihlásíte dejte hledat přátele a jsem tam jako troniix tak mě zkuste najít jsem admin v clanu co je 161 v evropským žebříčku všichni v klanu jsou docela akční hrajeme každej den dost CW ček a vím, že lidi z ET jsou v týhle hře dost zabijáci viz. ječma na skoro nejmenší úrovni a jak to tam kosil v noci Smile Tak bych Vás nabral do clanu a můžeme si zahrát. Hlavně se mi líbí jak je to všechno uzpůsobený pro komunikaci nabíráš lidi z místnosti do místnosti nemusíš nikoho nikde hledat atd. kdyžtak sem hoďte nicky a já si VVás nastrkám do přátel ať si s Váma můžu zahrát konečně když to na regnetu nejde Smile


nevim, podle ktereho nicku me budes hledat, takze ucet LaCunda, nick postavicky Liu-Kenda... Smile
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: st září 01, 2010 21:17    Předmět: Citovat

No tak super jdu si tě najít hele s těma chetrama to není tak horký všichni řvou cheater ale to kombo si tam dáš taky bez problémů jako on za pár chvil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: st září 01, 2010 22:52    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
No ban nevim proč tak dlouhej sakryš Smile

Ale jinak jsem rád, že se Vám to docela líbí a s Ječmou byla zase prča v noci Smile hraje to i institut.

Se sedmičkama winama někdy problém stačí spustit jako správce nebo si pohrát s kompatibilitou Smile

Až se přihlásíte dejte hledat přátele a jsem tam jako troniix tak mě zkuste najít jsem admin v clanu co je 161 v evropským žebříčku všichni v klanu jsou docela akční hrajeme každej den dost CW ček a vím, že lidi z ET jsou v týhle hře dost zabijáci viz. ječma na skoro nejmenší úrovni a jak to tam kosil v noci Smile Tak bych Vás nabral do clanu a můžeme si zahrát. Hlavně se mi líbí jak je to všechno uzpůsobený pro komunikaci nabíráš lidi z místnosti do místnosti nemusíš nikoho nikde hledat atd. kdyžtak sem hoďte nicky a já si VVás nastrkám do přátel ať si s Váma můžu zahrát konečně když to na regnetu nejde Smile
Laughing TRONIX DOSTANE BANANA NA REGNETU NA MILION LET A JDE JINAM A TAM DELA ADMINA...NO TO SE NEDIVIM ZE TO TAM JE SAMEJ CHEATER Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistejk



Založen: 2.9.2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 15:56    Předmět: Re: Návrat :) :) :) Citovat

(CZF) tronix napsal:
Ahoj Kluci jak to střílíte s návratem bohužel nepočítám mám ban ještě asi na 520000000000 vteřin takže škoda. Nicméně po dlouhém pracovním procesu a nehraní her Smile jsem našel něco co mě začlo bavit stejně jako ET možná víc takže posílám odkaz je to free a je to sranda kor když už máte průpravu z et Smile http://combatarms.nexoneu.com/Intro.aspx takže se na Vás těším jsem tam pod nickem troniix tak se kdyžtak ozvěte tronix zdraví REGNET a všechny okolo Laughing
no...pekne akcni sracka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com