Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Panzy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
madgypsy



Založen: 27.3.2010
Příspěvky: 73
Bydliště: Chocen- Pardubicky kraj

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 07:12    Předmět: Panzy Citovat

Pořád čtu jak někdo nadává na požívání panz a že je jich moc na tým,že je potřeba je omezit,ale co takové arty? To je strašně silná zbran a když ji v týmu má 2 a někdy i víc hráču tak to je v přinejmenším v prdeli Exclamation .
Já bych byl spíš pro omezení art než panz,stacila by 1 na tým. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SocieteCentraleDeDynamite



Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 28
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 15:29    Předmět: Re: Panzy Citovat

madgypsy napsal:
Pořád čtu jak někdo nadává na požívání panz a že je jich moc na tým,že je potřeba je omezit,ale co takové arty? To je strašně silná zbran a když ji v týmu má 2 a někdy i víc hráču tak to je v přinejmenším v prdeli Exclamation .
Já bych byl spíš pro omezení art než panz,stacila by 1 na tým. Wink


Mně osobně dvě (i více) panzy nebo arty nevadí - stejně to pak ten team nakonec projede, protože jim chybí užitečnější povolání. Co mě ale hněte jsou panzy/granáty/... do východu ze spawnu. Řešilo se to tu už milionkrát, ale je to jakoby hrách na stěnu házel. Zajímavé je, že se tak často projevují častí (a zkušení a dobří) hráči (nebudu jmenovat)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madgypsy



Založen: 27.3.2010
Příspěvky: 73
Bydliště: Chocen- Pardubicky kraj

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 19:57    Předmět: Citovat

S tím s tebou souhlasím. Je to dost srabacký a navíc to znechutí postižené hráče.Není nic horšího,než udělat 1 krok ze spownu a vyletět do vzduchu a je jedno jestli artou,panzou nebo minou.Prostě to kazí hru. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bedna



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 70
Bydliště: Horňany, Slovakia

PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2010 20:10    Předmět: Citovat

madgypsy napsal:
S tím s tebou souhlasím. Je to dost srabacký a navíc to znechutí postižené hráče.Není nic horšího,než udělat 1 krok ze spownu a vyletět do vzduchu a je jedno jestli artou,panzou nebo minou.Prostě to kazí hru. Rolling Eyes


Arty je počuť a vidieť, takže toho sa nebojím, kto stihne položiť míni pred spawn je kuřva rýchly, ale panza je svinstvo, vilezem a mám ju to ma se.., toto vedia hlavne polski psy.
_________________
Táto správa neobsahuje výrusi, pretože nepoužívam MS Windows.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com