Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vyhazov s banánem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
matej



Založen: 2.7.2009
Příspěvky: 14
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2010 14:39    Předmět: Citovat

me teda 3 hodiny prijdou taky prilis... vim ze je to nastavene proti tem, kdo chtej umyslne kazit hru, ale takovyho cloveka vetsinou vzdycky prece kicknem...

obcas se prece stane, ze clovek prejde k druhymu tymu a nez se zorientuje, sejme par vlastnich, coz chapu, ze ne vzdy si okamzite uvedomi (v zapalu boje) ze hraje za jiny tym a to ze boti behaj na miny nebo lezou k dynamitu se stava docela casto...

mimochodem to behani pres miny dela problemy obcas i me, nejak sem neprisel na to, v cem je figl, kdyz nekdy minu (vlastniho tymu) prebehnu a nic se nestane ale obcas ji odpalim... hrajou tam roli hodnosti nebo neco jinyho?
_________________
matej / anaxym
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2010 16:24    Předmět: Citovat

matej napsal:
me teda 3 hodiny prijdou taky prilis... vim ze je to nastavene proti tem, kdo chtej umyslne kazit hru, ale takovyho cloveka vetsinou vzdycky prece kicknem...

obcas se prece stane, ze clovek prejde k druhymu tymu a nez se zorientuje, sejme par vlastnich, coz chapu, ze ne vzdy si okamzite uvedomi (v zapalu boje) ze hraje za jiny tym a to ze boti behaj na miny nebo lezou k dynamitu se stava docela casto...

mimochodem to behani pres miny dela problemy obcas i me, nejak sem neprisel na to, v cem je figl, kdyz nekdy minu (vlastniho tymu) prebehnu a nic se nestane ale obcas ji odpalim... hrajou tam roli hodnosti nebo neco jinyho?
na valstni minu teamu muže šlapnout každy kromě enga ten ji vždy odpaly
_________________
http://cz.iq-test.eu/#101230
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SocieteCentraleDeDynamite



Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 28
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 17:40    Předmět: Re: Vyhazov s banánem Citovat

Macourek napsal:
Tak si udelam zahradku z min a kdyz mi na to nekdo z nasich skoci, tak jsem dostal ban na 7200 sekund. To se mi stalo uz podruhe, no neni to nejaka blbost ?


Tak se mi to stalo, mám hodinu a plů čas, tak si říká "zahraju wolfa", připojím se, zrovna radar, parada. A jako vždy za enga nahodím miny a šup, za par vteřin kick na 7200... Tohle pravidlo je uplna pitomost. To mám taky lamařit za medika? Ne, děkuji. Je to leda k naštvání Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: út srpen 10, 2010 21:54    Předmět: Citovat

uz me to vazne sere Exclamation Exclamation Exclamation
konecne jsem si chtel zahrat po delsi dobe jsem mel tak 3h casu a parta se sesla skvela a zase ban 7200 za TK Crying or Very sad
kua fakt sorry,ale je to prisny...bylo nas tam dost vsichni jsme vybehli a stretli se zacali jsme kolem sebe strilet a divil bych se kdybych dostal ban jenom ja...omilem jsem nekoho od nas trefil a sel jsem ani jsem se nestacil omluvit Crying or Very sad
chtelo by to trosku zredukovat pls Confused

Mimochodem ja vim jsem strevo,ale uz mam takto asi 3xban na 7200...vim ze jsem to jednou dostal aniz bych nekoho zabil,bylo to i zato ze se parkrat kulka jenom olizla o spoluhrace Cool oops
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madgypsy



Založen: 27.3.2010
Příspěvky: 73
Bydliště: Chocen- Pardubicky kraj

PříspěvekZaslal: st srpen 18, 2010 12:45    Předmět: Citovat

To mě taky štve,nevím proč,ale někdy se nic neděje i když sejmu třeba 2 a víc svých a někdy stačí 1 a du na 7200 Sad . Horší je to ,že často používám těžké zbraně a to se stává,že omylem trefím i spoluhráče Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2011 15:05    Předmět: Citovat

Mně se to teď stalo poprvé, když jsem změnil team a omylem sejmul dva vlastní boty. Nejde to nějak přenastavit? Ochrana proti blbům je dostatečná přes hlasování, pokud někdo kazí hru, tak si ho vlastní team jednoduše vyhodí. Zatím s tím mají problémy akorát slušní hráči Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2011 15:52    Předmět: Citovat

Ragupki napsal:
Mně se to teď stalo poprvé, když jsem změnil team a omylem sejmul dva vlastní boty. Nejde to nějak přenastavit? Ochrana proti blbům je dostatečná přes hlasování, pokud někdo kazí hru, tak si ho vlastní team jednoduše vyhodí. Zatím s tím mají problémy akorát slušní hráči Smile


Přenastavit by to mělo jít Very Happy . Máš nějaký návrh na nové "magické" číslo ?
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2011 15:58    Předmět: Citovat

Bell napsal:
Přenastavit by to mělo jít Very Happy . Máš nějaký návrh na nové "magické" číslo ?


Spíš bych navrhoval to zcela zrušit nebo aspoň zvýšit kritérium pro ban Smile Volbu magického čísla nechám na tobě. Zatím jsem žádné teamkillerské prudiče na Regnetu nepotkal, snad by nebyl problém je nahrát a nechat zabanovat natrvalo, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2011 16:50    Předmět: Citovat

Ragupki napsal:
Bell napsal:
Přenastavit by to mělo jít Very Happy . Máš nějaký návrh na nové "magické" číslo ?


Spíš bych navrhoval to zcela zrušit nebo aspoň zvýšit kritérium pro ban Smile Volbu magického čísla nechám na tobě. Zatím jsem žádné teamkillerské prudiče na Regnetu nepotkal, snad by nebyl problém je nahrát a nechat zabanovat natrvalo, ne?


Tak magické číslo je nyní 120 vteřin Cool .

Přece jen si myslím, že je potřeba si dávat aspoň trošku pozor ....... .
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Macourek



Založen: 12.12.2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2011 16:28    Předmět: Citovat

Tak jsem se dnes setkal s čítařem. konečně jsem ho na regnetu viděl a viděl ho i MadGypsy. ukázkové střílení. Takže na regnet se dá i těmito fičurinkami připojit a normálně hrát. škoda.... nezahrál jsem si a jinam ani nechodím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 10:10    Předmět: Citovat

Macourek napsal:
Tak jsem se dnes setkal s čítařem. konečně jsem ho na regnetu viděl a viděl ho i MadGypsy. ukázkové střílení. Takže na regnet se dá i těmito fičurinkami připojit a normálně hrát. škoda.... nezahrál jsem si a jinam ani nechodím.
jakej mel nick?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Macourek



Založen: 12.12.2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 12:40    Předmět: Citovat

kopin napsal:
Macourek napsal:
Tak jsem se dnes setkal s čítařem. konečně jsem ho na regnetu viděl a viděl ho i MadGypsy. ukázkové střílení. Takže na regnet se dá i těmito fičurinkami připojit a normálně hrát. škoda.... nezahrál jsem si a jinam ani nechodím.
jakej mel nick?
Je zapsan ve fuel dumpu a je to hodne dlouhy jmeno fialovou barvou, mam takove tuseni ze "regeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Macourek



Založen: 12.12.2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 12:47    Předmět: Citovat

Bell napsal:
Ragupki napsal:
Bell napsal:
Přenastavit by to mělo jít Very Happy . Máš nějaký návrh na nové "magické" číslo ?


Spíš bych navrhoval to zcela zrušit nebo aspoň zvýšit kritérium pro ban Smile Volbu magického čísla nechám na tobě. Zatím jsem žádné teamkillerské prudiče na Regnetu nepotkal, snad by nebyl problém je nahrát a nechat zabanovat natrvalo, ne?


Tak magické číslo je nyní 120 vteřin Cool .

Přece jen si myslím, že je potřeba si dávat aspoň trošku pozor ....... .
Magické číslo je stále 7200 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 14:34    Předmět: Citovat

Macourek napsal:
Tak jsem se dnes setkal s čítařem. konečně jsem ho na regnetu viděl a viděl ho i MadGypsy. ukázkové střílení. Takže na regnet se dá i těmito fičurinkami připojit a normálně hrát. škoda.... nezahrál jsem si a jinam ani nechodím.


V další mapě se přejmenoval a po chvilce sledován ho ATA pořešil a dal mu BAN. Cool
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 14:44    Předmět: Citovat

Macourek napsal:
Bell napsal:
Ragupki napsal:
Bell napsal:
Přenastavit by to mělo jít Very Happy . Máš nějaký návrh na nové "magické" číslo ?


Spíš bych navrhoval to zcela zrušit nebo aspoň zvýšit kritérium pro ban Smile Volbu magického čísla nechám na tobě. Zatím jsem žádné teamkillerské prudiče na Regnetu nepotkal, snad by nebyl problém je nahrát a nechat zabanovat natrvalo, ne?


Tak magické číslo je nyní 120 vteřin Cool .

Přece jen si myslím, že je potřeba si dávat aspoň trošku pozor ....... .
Magické číslo je stále 7200 Very Happy


Tak teď už doopravdy - předtím jsem to omylem opravil v záloze serverového cfg Embarassed .
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com