Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Trick Jump na Fuelu?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Witus_CZ



Založen: 11.7.2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Prágl

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 12:23    Předmět: Trick Jump na Fuelu? Citovat

Nedávno jsem viděl týpka (nepamatuju si nick) jak na Fuelu přeskakoval tu hlavní zeď. Vyběhl dycky z tunelu, co je nahoře a nejblíž zdi a přeskočil jí a už mazal k plotu. Viděl jsem to za celou dobu jenom tehdy ale opakovaně. Nikdy jsem to nikoho jinýho dělat neviděl. Tak mě zajímalo je to nějakej trick jump? Nebo je jenom složitý a zdlouhavý se přes tu zeď škrábat tak to nikdo jinej nedělá? BTW myslel jsem že na Pubu trickjumpy nejdou. Že jdou jen na ETPRO...
A ještě jedna věc. Jednou jsem chtěl zkusit, jen tak ze srandy, trickplant dyno s Rybízem, ale dostal jsem od něj pokáráno, že se to na Pubu nedělá, takovýdle věci... Co na todle řiká herní etiketa?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 21:07    Předmět: Citovat

To by zajimalo i me!Umi zvas nekdo trickjumpy a jestli ano nechctete se podelit jak na to:-)

Napr.trickjump pres zed na oasis vyskok na strechu na fuell skok do okynka s kulometem na delu atd. vzdycky jen na ostatnich serverech ziram kam de vsude vyskocit kdyz se chce a umi se to me jen zajima jestli je na to nejakej figl nebo jen adrenalin a dobrej timing nebo proste jen nejakej bug?
Ja vim ze to neni moc fer ve hre vuci ostatnim ale je to zajimavy a rad bych umel i tohle kdyz uz to hraju takovou dobu Smile

Ps:tipy i rady vitam jen nevim jestli se obracim spravne na regnetu sem to moc nevidel(teda prakticky vubec) a tohle je tady mesic bez odpovedi tak nevim jen zkousim jestli tady neni nejakej skrytej talent co poradi Very Happy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 00:45    Předmět: Citovat

Max_Cz napsal:
To by zajimalo i me!Umi zvas nekdo trickjumpy a jestli ano nechctete se podelit jak na to:-)

Napr.trickjump pres zed na oasis vyskok na strechu na fuell skok do okynka s kulometem na delu atd. vzdycky jen na ostatnich serverech ziram kam de vsude vyskocit kdyz se chce a umi se to me jen zajima jestli je na to nejakej figl nebo jen adrenalin a dobrej timing nebo proste jen nejakej bug?
Ja vim ze to neni moc fer ve hre vuci ostatnim ale je to zajimavy a rad bych umel i tohle kdyz uz to hraju takovou dobu Smile

Ps:tipy i rady vitam jen nevim jestli se obracim spravne na regnetu sem to moc nevidel(teda prakticky vubec) a tohle je tady mesic bez odpovedi tak nevim jen zkousim jestli tady neni nejakej skrytej talent co poradi Very Happy Cool
tady je posledni dobou vic temat bez odezvy Rolling Eyes nejak se to vyklidnilo:(
PS:jinak na toto jsem taky lamka na nejaky skoky neskoky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Witus_CZ



Založen: 11.7.2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Prágl

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 08:14    Předmět: Citovat

řekl bych že trickumpy a jak je správně dělat je asi otázka stejně stará jako lidstvo samo. Minimálně jako otázka co a kde všude je SK. Nicméně já se timhle tématem (trickjump) zabývám docela intezivně už asi měsíc a moje výsledky jsou prachmizerné. Na mapě LNA trickjump se mi podařilo tak maximálně doskákat na sedmou "kostku" ale udělat nějakej TJ použitelnej ve hře ani trochu...
Každopádně MAXi, pokud se v tom chceš rejpat a dosáhneš nějakejch použitelnejch výsledků byl bych rád kdyby ses o svoje zkušenosti s náma podělil. Mě by to zajímalo moc.
Dobrej typ pro začátek, jestli neznáš:
http://www.enemyterritory.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=427

a eště tady:
http://www.youtube.com/watch?v=7Qfdb087v2c
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 13:05    Předmět: Citovat

Witus_CZ napsal:
řekl bych že trickumpy a jak je správně dělat je asi otázka stejně stará jako lidstvo samo. Minimálně jako otázka co a kde všude je SK. Nicméně já se timhle tématem (trickjump) zabývám docela intezivně už asi měsíc a moje výsledky jsou prachmizerné. Na mapě LNA trickjump se mi podařilo tak maximálně doskákat na sedmou "kostku" ale udělat nějakej TJ použitelnej ve hře ani trochu...
Každopádně MAXi, pokud se v tom chceš rejpat a dosáhneš nějakejch použitelnejch výsledků byl bych rád kdyby ses o svoje zkušenosti s náma podělil. Mě by to zajímalo moc.
Dobrej typ pro začátek, jestli neznáš:
http://www.enemyterritory.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=427

a eště tady:
http://www.youtube.com/watch?v=7Qfdb087v2c


Skoda, ze sem nechodi Ogy, ten uz chodil jen na TJ servery, driv jsem to s nim tahl, tak jsem se i neco malo naucil ale on toho umi daleko vic nez ja Cool
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Witus_CZ



Založen: 11.7.2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Prágl

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 13:22    Předmět: Citovat

a nechceš něco prozradit? Mě se třeba na tý LNA TJ treninkový mapě podařilo skákat jenom dál než normálně, ale jenom na těch tréninkovejch "kostkách". Ale když se spawneš na LNA jako amík, tak první co je, že musíš skočit k radaru.. Popíšu, ehm. Je tam kus terénu z radaru. Jako když prolezech skrz hlavní bránu a hned doprava. Je tam ten svah co na něm dycky stojej axíci a kropej. Tak tenhle svah tam je pod nim ta cesta a pak ta terasa co na ní stojí radar. Prostě stejný jako v normál hře. Zkoušel jsem se na tu zídku dostat všema možnejma způsobama ale prostě tam nevyskočim. Nevim kde se odrazit, kterym směrem běžet atd. Tohle jsou třeba věci který by zajímali mě. Nebo vidět to naživo aby mě to někdo popsal a ukázal, že to vůbec jde. Jinak neuvěřim, že to všechno nejsou cheaty Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 16:20    Předmět: Citovat

Witus_CZ napsal:
... všema možnejma způsobama ale prostě tam nevyskočim. Nevim kde se odrazit, kterym směrem běžet atd. Tohle jsou třeba věci který by zajímali mě. ...


Tenhle skok je docela jednoduchý a až ho nacvičíš, můžeš ho jednoduše použít i na publicu bez staminy a bez stabilních FPS. Vidíš tam tu hranu textury na zemi, o kterou se často zasekneš? Ok, tak si představ, že je to roh a postav se k němu pod úhlem asi 45°. Couvni si, aby jsi měl místo na rozběh (stačí tak 2-3 kroky). Počkej, až budeš mít nějakou staminu - bar bude zelený. Kurzor si namiř asi do poloviny boční zdi. Teď stiskni a drž [SHIFT](sprint) a dej běžet dopředu [W] a ještě přidej strafe doleva [A] pro pohyb. Až budeš přesně na úrovni té hrany (bude to trošku vypadat, že bys měl narazit do zárubně, ale neboj, jsi štíhlý Laughing), zmáčkni a pusť skok [SPACE] a rychle trhni myší nahoru a trošku doleva, jako by ti váha zbraně měla pomoci svou setrvačností.
Nemusím doufám připomínat, že s panzerem na rameni to nepůjde Razz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 21:00    Předmět: :) Citovat

[quote="Max_Cz"]To by zajimalo i me!Umi zvas nekdo trickjumpy a jestli ano nechctete se podelit jak na to:-)

Napr.trickjump pres zed na oasis vyskok na strechu na fuell skok do okynka s kulometem na delu atd. vzdycky jen na ostatnich serverech ziram kam de vsude vyskocit kdyz se chce a umi se to me jen zajima jestli je na to nejakej figl nebo jen adrenalin a dobrej timing nebo proste jen nejakej bug?

no zrovna tyhle co pises jsou celkem jednoduche...zadnej adrenalin nepotrebujes..jsou daleko tezsi skoky nez tyto. vsechny tyhle a jine se daji krasne pouzit na regnetu a cas od casu (pokud me v letu nad zdi v oase nesunda bot) je praktikuji Smile parkrat se mi povedlo preskocit i ve fuelu klicku k samotnemu fuelu a bum... Smile zrovna vcera me ale pri zaverecnem skoku nekdo sundal a jeste se mi tlemil Smile))

moc jich neumim ale tech par klidne ukazu pokud nekdo bude chtit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 19:02    Předmět: Re: :) Citovat

[quote="mistakEfejkrpanzer"]
Max_Cz napsal:
To by zajimalo i me!Umi zvas nekdo trickjumpy a jestli ano nechctete se podelit jak na to:-)

Napr.trickjump pres zed na oasis vyskok na strechu na fuell skok do okynka s kulometem na delu atd. vzdycky jen na ostatnich serverech ziram kam de vsude vyskocit kdyz se chce a umi se to me jen zajima jestli je na to nejakej figl nebo jen adrenalin a dobrej timing nebo proste jen nejakej bug?

no zrovna tyhle co pises jsou celkem jednoduche...zadnej adrenalin nepotrebujes..jsou daleko tezsi skoky nez tyto. vsechny tyhle a jine se daji krasne pouzit na regnetu a cas od casu (pokud me v letu nad zdi v oase nesunda bot) je praktikuji Smile parkrat se mi povedlo preskocit i ve fuelu klicku k samotnemu fuelu a bum... Smile zrovna vcera me ale pri zaverecnem skoku nekdo sundal a jeste se mi tlemil Smile))

moc jich neumim ale tech par klidne ukazu pokud nekdo bude chtit Smile


Rad se podivam Smile
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 20:37    Předmět: Citovat

Jo dik mistejku napis kdy mas cas a rad se neco priucim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lions



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 22:05    Předmět: Citovat

Max_Cz napsal:
Jo dik mistejku napis kdy mas cas a rad se neco priucim Very Happy


Na tyhle skoky je dobrá trickjump mapa.... S trondou jsme si jí párkrát dávaly.... Jsou tam všechny skoky...ale při hře moc real nejsou Smile

Ale je dobré si to skusit

1. Radar za bránou do prava na kopec hop a jsi u bedny Smile
atd atd
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 16:53    Předmět: Citovat

Lions napsal:
Max_Cz napsal:
Jo dik mistejku napis kdy mas cas a rad se neco priucim Very Happy


Na tyhle skoky je dobrá trickjump mapa.... S trondou jsme si jí párkrát dávaly.... Jsou tam všechny skoky...ale při hře moc real nejsou Smile

Ale je dobré si to skusit

1. Radar za bránou do prava na kopec hop a jsi u bedny Smile
atd atd


Hmm sem se toho dozvedel!

to ze sou mapy primo na trickjumpi vim:)
ALE NEVIM TO PODSTATNY CO PRESNE MUSIM PROVIST ABY SE TRICKJUMP POVED TAKZE BUDU RAD KDYZ ME TO TADY NEKDO ROZEPISE JAK PRO BLBYHO PREDEM DIK!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 20:39    Předmět: .) Citovat

Max_Cz napsal:
Lions napsal:
Max_Cz napsal:
Jo dik mistejku napis kdy mas cas a rad se neco priucim Very Happy


Na tyhle skoky je dobrá trickjump mapa.... S trondou jsme si jí párkrát dávaly.... Jsou tam všechny skoky...ale při hře moc real nejsou Smile

Ale je dobré si to skusit

1. Radar za bránou do prava na kopec hop a jsi u bedny Smile
atd atd


Hmm sem se toho dozvedel!

to ze sou mapy primo na trickjumpi vim:)
ALE NEVIM TO PODSTATNY CO PRESNE MUSIM PROVIST ABY SE TRICKJUMP POVED TAKZE BUDU RAD KDYZ ME TO TADY NEKDO ROZEPISE JAK PRO BLBYHO PREDEM DIK!
mi napis na icq 286776299 a nekde si zaskotacime Smile teda zaskaceme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 20:40    Předmět: Re: :) Citovat

[quote="Bell"]
mistakEfejkrpanzer napsal:
Max_Cz napsal:
To by zajimalo i me!Umi zvas nekdo trickjumpy a jestli ano nechctete se podelit jak na to:-)

Napr.trickjump pres zed na oasis vyskok na strechu na fuell skok do okynka s kulometem na delu atd. vzdycky jen na ostatnich serverech ziram kam de vsude vyskocit kdyz se chce a umi se to me jen zajima jestli je na to nejakej figl nebo jen adrenalin a dobrej timing nebo proste jen nejakej bug?

no zrovna tyhle co pises jsou celkem jednoduche...zadnej adrenalin nepotrebujes..jsou daleko tezsi skoky nez tyto. vsechny tyhle a jine se daji krasne pouzit na regnetu a cas od casu (pokud me v letu nad zdi v oase nesunda bot) je praktikuji Smile parkrat se mi povedlo preskocit i ve fuelu klicku k samotnemu fuelu a bum... Smile zrovna vcera me ale pri zaverecnem skoku nekdo sundal a jeste se mi tlemil Smile))

moc jich neumim ale tech par klidne ukazu pokud nekdo bude chtit Smile


Rad se podivam Smile
hop hop a je tu lidoop Smile ne..uz nebudu nikdy pit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: pá srpen 28, 2009 16:09    Předmět: Citovat

dik mistejku tohle sem chtel od nekoho slyset tak ja se o vejkendu ozvu a hlasim se na prvni hopsaci skoleni:) Ps:hehe a mistejku skakaci skoleni ne skotacici jasny Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com