Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Windows 7 Ultimate 64bit

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 09:21    Předmět: Windows 7 Ultimate 64bit Citovat

Čau lidi včera mi došlo dom překvapko v podobě nového operačního systemu windows 7 ultimate 64bit chtěl jsem se zeptat jestli s tím má někdo zkušenosti o proti vistám 64bit jaké to je a jestli na tom hlavně jede ETčko Very Happy Dneska se chystám totiž večer na celkový formát C: Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: st září 09, 2009 15:17    Předmět: :) Citovat

No nez bych vubec tu krabicku s win 7 pustil pres prah domu...tak bych si zjistil zda na tom bezi ET Smile a pokud ne...tak by se krabicka valela na sousedovo rohozce..postupem casu spinava..rozkopana..nepouzitelna.... Smile tfuj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 13:34    Předmět: Re: :) Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
No nez bych vubec tu krabicku s win 7 pustil pres prah domu...tak bych si zjistil zda na tom bezi ET Smile a pokud ne...tak by se krabicka valela na sousedovo rohozce..postupem casu spinava..rozkopana..nepouzitelna.... Smile tfuj.


Ale ale nějakej chytrej a co mám tam mít ty zpomalený xp-čka nebo visty Windows 7 jede rychle vzdálená plocha komunikuje na jedničku no co víc si přát a emulace Xp-ček je taky super akorát, že tam nefunguje hardwarová akcelerace na grafiku Smile A to jsem se nerozpovídal o multimediich Smile

Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com