Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sekání hry
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mailo



Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 08:26    Předmět: Sekání hry Citovat

Zdravim.

Nedavno sem koupil novy pc (AMD Phenom X4 9550, 4GB RAM, karta ATI Radeon HD4800 512MB) ale z konecnyho efektu sem docela nestastnej. Pri hrani se mi hodne casto stane ze se hra tak na pul vterinky (mozna ani ne) kousne. K tomudle zaseku dojde vzdy pri plneni nejakyho toho ukolu (nebo presneji receno vzdy kdyz mi "komentator" oznami nejakou udalost) tzn. treba polozeni/deaktivovani dynamitu, zniceni/opraveni objektu atd. Mozna se hra obcas sekne i mimo tyto udalosti ale pri nich se to stane vzdy.
Podle zvuku pc jsem usoudil ze bude problem v graficky karte protoze se vzdy pri tomto zaseku "cosi" (tipnul sem si vetrak na grafice) v pc vyplo a pak zase rozjelo. Nainstaloval sem novy ovladace pro grafiku cimz problem s vypinanim "cehosi" vymizel ale sekani zustalo.
S timdle problemem bojuju jeste u hry Trackmania Forever. Tam sem ale zadnou okolnost pri ktery by vzdycky doslo k seknuti neodhalil. U novejsich her ke kterym sem se dostal (PES09, NFS Undercover) sem zadny takovydle problemy nemel.
Tak pokud ste se jiz s timto problemem nekdo setkal nebo mate tuseni v cem by to mohlo byt, moc bych ocenil nejakou tu radu.

EDIT: jeste sem zapomel na jednu vec... obcas se mi stane ze hra spadne a pri opetovnym pripojeni mam tak nejak rozhozenou grafiku a nemuzu ji dostat na puvodni nastaveni jinak nez ze restartuju pc. to se mi stavalo i na starym pc. tak sem se chtel zeptat jestli se to da nejak eliminovat nebo se s tim musim smirit.
_________________
-------------------------
>> Your friend <<
-------------------------
"Realita je jen iluze způsobená nedostatkem alkoholu v krvi."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
KAP
Level4
Level4


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 14:22    Předmět: Citovat

Proč se ti seká hra nevím, ale to s tím rozhozením grafiky řeším přes config. Mám v něm nastavené vlastní rozlišení a další podobný věci jako kurzor atd. A pak stačí jen načíst. Protože vždycky po pádu etčka mi tohle nastavování štvalo nejvíc.

Jestli se ti ale seká hra vždy, když komentátor promluví, tak bych spíš hledal problém u zvukovky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 19:52    Předmět: Citovat

mailo,mel jsem kldysi neco podobneho,jak komentator - blbe slovo- neco hlasil,sekla se grafika na na malinkou chvilicku,ale stacilo to na to bejt mrtvej.Rikal jsem si,to musi delat zvukovka,kdyz je to prave v tu chvili jak se neco hlasi.taky ze jo,musis preinstalovat ovladace od zakladni desky,pripadne je vubec nainstalovat,jestli je treba nemas. Pokud je mas, zkus stahnout nejnovejsi,pokud ani nejnovejsi a ani ty z CD s tim nehnou,zkus o neco starsi,ja to takhle vyresil. Grafika s tim nema moc spolecneho,res MB.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Mailo



Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 20:59    Předmět: Citovat

hmm no taky me to napadlo. u wolfa by to i dost vysvetlovalo. jenze me se to kouse jeste u ty trackmania forever a tam to asi se zvukem moc spolecnyho mit nebude. kazdopadne doufam ze to pomuze... uz me to zacina "vite co"
_________________
-------------------------
>> Your friend <<
-------------------------
"Realita je jen iluze způsobená nedostatkem alkoholu v krvi."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 11:12    Předmět: Citovat

Smaž visty pokud je máš asi jo ne? a instaluj XP nebo je hoď jako druhej systém...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mailo



Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 18:53    Předmět: Citovat

mam xp... zkusil sem uz snad vsechno. prolezl sem veskery mozny nastaveni, aktualizoval ovladace, povymenoval par komponent ale porad se to seka. jediny co sem jeste nezkousel je kladivo Laughing
opravdu to v jednu chvili vypadalo na zvukovku ale hra (ted nemyslim wolfa ale druhou hru u ktery mam stejnej problem) se kouse jen pri online hrani, v offlinu jede normalne. fakt to nechapu ale asi mi nezbude nic jinyho nez se s tim smirit a zvyknout si Sad
_________________
-------------------------
>> Your friend <<
-------------------------
"Realita je jen iluze způsobená nedostatkem alkoholu v krvi."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2009 22:19    Předmět: Citovat

Mailo napsal:
mam xp... zkusil sem uz snad vsechno. prolezl sem veskery mozny nastaveni, aktualizoval ovladace, povymenoval par komponent ale porad se to seka. jediny co sem jeste nezkousel je kladivo Laughing
opravdu to v jednu chvili vypadalo na zvukovku ale hra (ted nemyslim wolfa ale druhou hru u ktery mam stejnej problem) se kouse jen pri online hrani, v offlinu jede normalne. fakt to nechapu ale asi mi nezbude nic jinyho nez se s tim smirit a zvyknout si Sad


sem si tedka nedavno vsimnul stejneho problemu u sebe... s vistama to dela ten problem, ze se seka ten hlas mluvciho u hlaseni obj... ale to prece nijak nevadi... ja s tim muzu hrat - ty muzes taky... zadny problem...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 04:42    Předmět: Citovat

nevim, co mas za zakladni desku,ale jestli mas sitovku nVidia,chtelo by to k ni instalovat pouze ovladace, pokud si instaloval vse z CD,tak se ti mozna nainstalil nVidia firewall a ten je dost na hovno.Zkus se mrknout. A jka jsem rekl,zkus na desku pouzit starsi ovladace,zkus se podivat do BIOSu,jestli tam nemas neco co te brzdi,ale to uz musi udelat zkusenejsi uzivatel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Mailo



Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2009 21:34    Předmět: Citovat

to lacunda: jak kdy. nekdy je to sekani v podstate nepatrny a tudiz mi nevadi. ale obcas sou ty zaseky dost dlouhy a to uz mi ponekud zneprijemnuje hrani...
to desertorm: seka se to pri pripojeni pres integrovanou sitovku tak i pres klasickou kartu (tu sem vytahl ze staryho pc kde jela v pohode).

no nic, tady se to stejne nevyresi, kazdopadne dik za snahu... du pro kladivo Laughing
_________________
-------------------------
>> Your friend <<
-------------------------
"Realita je jen iluze způsobená nedostatkem alkoholu v krvi."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 07:12    Předmět: Citovat

Hoši ja mam Visty 64bit i Xp Prof. a nevidim v tom rozdíl hra se mi občas seka stejně na obou dvou Sad A jinak Mailo můj název pro kladivo je medik (vyléči vše Smile ) Klidně se ho neboj použít Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 21:27    Předmět: Citovat

Mam problem Confused jednoho krasneho dne se me stalo,ze jsem se pripojil pod nickem ETplayer....ackoliv jsem dal vse dal do puvodniho stavu jak jsem mel...ponevac me vsechno nastaveni zmizelo,tak ted pokazde kdyz se pripojim tak mam ping pres 200 Crying or Very sad
Uz nevim co mam udelat abych se dostal zase na stali ping "52" Question Question
O jedne veci uvazuji preinstalovat ET ale proc??? zajima me duvod proc se toto stalo Idea
Prijde me zbytecne to preinstalovavat,kdyz za 4 mesice koncim s ET....ale na druhou stranu jeste si to s vama chci uzit Very Happy Very Happy Very Happy

Doplnek pripojeni 8Mb/s....takze tim to nebude Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kosta
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 149
Bydliště: hrbitovni 666, 3 rada, hrob c. 8, Hostinne

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 11:25    Předmět: re Citovat

a proc budes za 4 mesice koncit s ET?
_________________
kosta[CZ], chybalavky

CPU: i5 2.9GHz
GPU: ATI HD7700
RAM: 8GB DDR3
Perif.: Logitech G9, G15
OS: OpenSuSE x86_64
Klient: ET:Legacy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 12:18    Předmět: Citovat

Narodi se mi dcera Smile a tudiz se hodlam venovat rodine Wink tak ET odinstaluji a uz Vam dam konecne pokoj Very Happy
Treba se casem zase vratim,ale min. nejaky ten rok toho necham...a proto bych s Vama chtel jeste zaparit nekde,jestli dopadne ten kemp po prazdninach jak se tady slibovalo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 13:16    Předmět: Citovat

kopin napsal:
Narodi se mi dcera Smile a tudiz se hodlam venovat rodine Wink tak ET odinstaluji a uz Vam dam konecne pokoj Very Happy
Treba se casem zase vratim,ale min. nejaky ten rok toho necham...a proto bych s Vama chtel jeste zaparit nekde,jestli dopadne ten kemp po prazdninach jak se tady slibovalo Smile


tak ji to pak nauc taky, kup ji comp a muzete regnetit spolu Smile jako velkej Casty a malej Casty Laughing
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 14:15    Předmět: Citovat

Kua tak si uz asi nezaparim:(((

Nevim kde a v cem je problem,ale uz jsem to odinstaloval a znova nahral a furt jsem na pingu 190-290 a to se hrat opravdu neda,jestli se nenajde nejaky dobrovolnik,ktery me to da do kupy tak se s Vama loucim Rolling Eyes
No kazdopadne uz jsem bez levelu Laughing chjo Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com