Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ET na Vistách 64bit

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 09:50    Předmět: ET na Vistách 64bit Citovat

Čuz chlapi mám už přes půl roku visty 64bit když jsem je naistaloval po prvé jelo na nich ET uplně v poho bouhžel jsem chytil vir do pc a mosel jsem to vyřešit antivirem Format C: Smile No a tedka jsem je naistaloval znovu a ET nejede haže mi chybu furt PB že mi tam chybí nějaké exe. Ale když to spustim přes XP tak to normálně jede nevite někdo co stím ??? Idea Diky za odpovědi Smile a kdyžtak pisněte na ICQ 195631404
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozmen



Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Lužany (PJ)

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 17:26    Předmět: Citovat

Cau no mam taky 64 bit Visty a no problem. Napis jake exe ti tam chybi, jestli je to pukbusterA.exe nebo podobne tak reinstal punkbusteru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 06:10    Předmět: :) Citovat

Hele tak už jsem to rozjel dal jsem na ikoně zpustit jako správce a už to faka divné Very Happy Asi to zakazoval přístum k systemu32 aspoň tam jsem ty složky našel a už to jede bez problemu Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com