Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ja chcu taky fakenicky :)
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 11:58    Předmět: ja chcu taky fakenicky :) Citovat

jak to udelam? abych mohl mit taky X fakenicku a pritom to v !listplayers neukazovalo xxxx (a.k.a. LaCunda)... ? Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 12:07    Předmět: Re: ja chcu taky fakenicky :) Citovat

LaCunda napsal:
jak to udelam? abych mohl mit taky X fakenicku a pritom to v !listplayers neukazovalo xxxx (a.k.a. LaCunda)... ? Wink
ja se v tom teda moc neorientuju Smile))) ale myslim, ze pokud mas nejakej level tak mas asi po prdeli Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 12:17    Předmět: Citovat

Jaký fakenicky La žádný takový Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 12:27    Předmět: Citovat

heej, to neni fer... ale nahodou se mi povedlo zalozit si novy profil a hrat pod nim a neukazuje to aka lacunda ani ze mam lvl... takze to de... jenom sem to nejak zkousel porad mazat a obnovovat etkey a menit profile ve hre az jedna z moznosti vysla... Smile ale je to strasne slozity...musi existovat jednodussi zpusob... poradte prosim Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 12:31    Předmět: Citovat

Heeej žádný takový admin má bejt admin jinak ti poradim já mám F5 Tron!x a F6 ToDo Smile)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 12:32    Předmět: Citovat

tak nic no Smile

Naposledy upravil (CZF) tronix dne so únor 21, 2009 21:27, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 12:33    Předmět: Citovat

Teda doufám, že Jabr a snoopik nebudou naštvaný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kozmen



Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Lužany (PJ)

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 12:33    Předmět: Citovat

Fakenicky maj LAMY. Nebo spis LAMY jako my, co neumime s fakenickama pracovat, tak mame furt starej nick Smile To chces delat SK a pak aby te negdo zabanoval , ci co? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 12:34    Předmět: Citovat

Ještě mi řekni, že todo dělá Sk kozmene Smile)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 12:59    Předmět: Citovat

nechci delat zadny sk...chci taky jednou po x letech na regnetu hrat anonymne... Smile ono to potom de lip Smile fakt, to uz je pak psychologie Smile kdyz se potkam s takovym tronixem, tak se uz pozname v tom souboji (vylucovaci metodou z pripojenych hracu) a rikame si, nj, to je jenom la, nebo to je jenom todo, tak to je v klidu...ale jakmile to bude hrac s nickem, ktery neznas, tak si budes rikat, co to je za borce a budes z toho nervozni ... Surprised) Wink Very Happy
no koukal sem na ten cfg... a maj to pekny kluci no... Smile asi si taky musim nabindovat sebevrazdu...bo to cekani s tim granatem je o hovne Smile
ale ta zmenu nicku v tom ... jako je to jednodussi...ale 1) si myslim, ze to bude ukazovat aka Jabr a za druhe je to cele omezene tim cfg, kolik si jich tam das... Sad hledam neco, co mi da moznost pred kazdym spustenim hry se rozhodnout s jakym nickem budu hrat a nebude to ukazovat to debilni aka lacunda ...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 13:49    Předmět: Citovat

No samozřejmě přepsat Jabr na začátku a na F5 a F6 si přehod jméno jinak nevim jak na to Smile

Myslel jsem si, že je to jen muj subjektivní pocit, že poznám hráče s kym jdu do toho duelu, ale jak píšeš už to víš taky, poznám už i jak ten hráč začne uhejbat a střílet Smile pokud není nějak v kopru Smile za ty léta už jsem se na pár starejch známejch vycvičil myslim tim, že poznám Lacundu, deserta, kozmena, kapa, chybulavky, prokiho "toho nemám ještě prochytanýho se vždycky jinak vyspí a pak je nějakej netrefitelnej", max atd prostě lisamozřejmě další jako je Mistake, Joey, rybíz, Lion, casty, striker, di se kterejma hraju často Smile

Poznám taky jestli na mě běžíš ty nebo Myš nejhorší je když to nepoznáš a myslíš si, že je to Myš tak to odflákneš najednou Tě zabije a napíše se že si mě zabil ty a ne myš Smile))

Ale to je většinou po pár práskách Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 13:50    Předmět: Citovat

Jinak posraný fakenicky pak nevim co a jak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 14:42    Předmět: Citovat

Poznám taky jestli na mě běžíš ty nebo Myš nejhorší je když to nepoznáš a myslíš si, že je to Myš tak to odflákneš najednou Tě zabije a napíše se že si mě zabil ty a ne myš Smile))


presne Smile no a ted si predstav, ze to bude nejaky jiny nick, ktery jeste neznas... tak proste nebudes vedet a budes vic umirat, nez si zase zvyknes Wink uz me proste nebavi byt porad la a poslouchat : jeee, la zase s trubkou... !la chcipni uz a nebo la udelej todle a tamto... apod Smile obcas byt anonymne neni na skodu... Wink

no a jak sem psal, ze sem to nejak vykutil, tak nevykutil... Smile zustal mi tam ten lvl ,takze me kazdej pozna zas hned Very Happy v riti toto... mistaku porad Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 15:20    Předmět: :) Citovat

LaCunda napsal:
Poznám taky jestli na mě běžíš ty nebo Myš nejhorší je když to nepoznáš a myslíš si, že je to Myš tak to odflákneš najednou Tě zabije a napíše se že si mě zabil ty a ne myš Smile))


presne Smile no a ted si predstav, ze to bude nejaky jiny nick, ktery jeste neznas... tak proste nebudes vedet a budes vic umirat, nez si zase zvyknes Wink uz me proste nebavi byt porad la a poslouchat : jeee, la zase s trubkou... !la chcipni uz a nebo la udelej todle a tamto... apod Smile obcas byt anonymne neni na skodu... Wink

no a jak sem psal, ze sem to nejak vykutil, tak nevykutil... Smile zustal mi tam ten lvl ,takze me kazdej pozna zas hned Very Happy v riti toto... mistaku porad Wink
... za level Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 15:21    Předmět: Citovat

Njn super alespoň Tě poznám, ale do listplayeru se koukám jen občas Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com