Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ZASE A ZNOVU
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 18:24    Předmět: ZASE A ZNOVU Citovat

Dnes to jest 29.12. v 18.00 jsem se připojil na regnet a velice mě mrzi jedna věc že tu neni muj oblibeny admin Bela Osa poněvadž začina znovu co už tu bylo a to je same tk a sk,takže vas panove moc prosim a to mluvim ke štamgastum tohoto servru aby doržovali pravidla jako to bylo vždy.Ted ktobě Maxi neber si to zase jako utok na sebe ,ale jako spawnkillera tě nepoznavam to už si začal taky??????zajimalo by mě proč ,myslim že ty to zrovna nemaš zapotřebi hazet arty na spawn,tvuj skill je vybornej a takhle začinaš blbnout moc mě to od tebe mrzi a to že pravidla znaš ale co nadělam.Jenom chci všechny upozornit že až zase budete všichni plakat jako už tu to bylo a dovolavat se adminu tak se nejdřive zamyslete samy nad sebou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pa3k



Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 18:52    Předmět: Citovat

to ze to max dnes skusil je zle? ... iny to robia stale a ziadny z adminou im neda warn ani nic poobniho ... tak sa zamysli Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pa3k



Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 18:53    Předmět: Citovat

ked chcete davat warny za Spawnkilling alebo zle spravanie tak to davajte vsetkym a nie iba tym kterych nemate radi Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 19:14    Předmět: Citovat

Pa3k napsal:
ked chcete davat warny za Spawnkilling alebo zle spravanie tak to davajte vsetkym a nie iba tym kterych nemate radi Razz
Už si važně trapnej,potrestam každej sk kterej vidim od toho mam admina na regnetu a pokud vim když vlezeš na regnet tak tam maš NO TK- NO SK tak se nauč čist a neplacej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 02:03    Předmět: Citovat

Hele Castrole moc dobre vis ze nehraju sk fielda mam jednou za pul roku a jestli me to nahodou V OASE uletelo muzu se zarucit ze opakovane to nebylo proste to ulitlo dostanes zasah a sup je to uprostred dvorce jen blba chyba ne naschval opravdu me neuspokujuje hunteni xp artou na cizim spawnu!!!!

A jentak mimochodem tam bylo za tu hru tolik sk od zbytku tymu ze trosku nerozozumim proc tady mam nastenku zas ja KAZDEJ KDO ME ZNA VI ZE NEHRAJU FIELDA ANI PANZU A UZ VUBEC NE NA SPAWNY KAZDEJ TO VI TAK CO ZAS TENHLE FLAME????


Naposledy upravil Max_Cz dne út prosinec 30, 2008 02:08, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 02:06    Předmět: Citovat

Pa3k napsal:
ked chcete davat warny za Spawnkilling alebo zle spravanie tak to davajte vsetkym a nie iba tym kterych nemate radi Razz


PROMIN CASTY ALE PRIJDE ME ZA NA TOM NECO BUDE!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 07:36    Předmět: Citovat

Max_Cz napsal:
Pa3k napsal:
ked chcete davat warny za Spawnkilling alebo zle spravanie tak to davajte vsetkym a nie iba tym kterych nemate radi Razz


PROMIN CASTY ALE PRIJDE ME ZA NA TOM NECO BUDE!
Je na tom jenom jedna věc zrovna mě zabil tvuj nalet a zrovna sem viděl tvuj sk nic jineho vtom neni,jak sem již psal potrestam každej sk kterej uvidim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 09:40    Předmět: Citovat

Aha a kdyz v tom nic jinyho neni tak jen takovej malej dotaz? Bezne takhle zakladas flamy kvuli tomu ze ti zuchla jednou arta na hlavu??? A sem si jistej ze urcite ne opakovane!!!.odpovez si sam! CASTY TOHLE SE RESI VE HRE WARNAMA A NE TADY FLAJMAMA NEVSIM SEM SI ZE BYS TADY RESIL NEKDY TREBA MISTAKA ZA ARTU KTEREJ JI DAVA 1000 000x JA JEDNOU ZA CAS!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 12:18    Předmět: Citovat

Max_Cz napsal:
Aha a kdyz v tom nic jinyho neni tak jen takovej malej dotaz? Bezne takhle zakladas flamy kvuli tomu ze ti zuchla jednou arta na hlavu??? A sem si jistej ze urcite ne opakovane!!!.odpovez si sam! CASTY TOHLE SE RESI VE HRE WARNAMA A NE TADY FLAJMAMA NEVSIM SEM SI ZE BYS TADY RESIL NEKDY TREBA MISTAKA ZA ARTU KTEREJ JI DAVA 1000 000x JA JEDNOU ZA CAS!


ja stojim za castym... taky se mi to prestava libit...mam takovy pocit, ze se to poradne rozjelo po te soutezi... a zrovna vcera maxi, si ty jako medik kosil na glodrushi uz u spawnu... netvrdim, ze to delas porad, ale vcera jsi tam behal a fragoval, tak ze sebe nedelej nevinatko, ze sk nedelas apod... chapu, ze arta uleti, ale ze by ses ztratil na jedne ze zakladnich map a zabeh ses pred allies spawn...? nevim no... Wink
warnuju samozrejme taky za sk, ktery vidim, vcera sem ti ho nedal, nechtelo se mi to nejak resit (tvuj nick max po kocovine me trosku odradil od nejakeho hadani Wink ), ale je treba zase na cas trosku pritvrdit a trosku ten srvr zase usmernit...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 12:23    Předmět: Citovat

Max_Cz napsal:
Aha a kdyz v tom nic jinyho neni tak jen takovej malej dotaz? Bezne takhle zakladas flamy kvuli tomu ze ti zuchla jednou arta na hlavu??? A sem si jistej ze urcite ne opakovane!!!.odpovez si sam! CASTY TOHLE SE RESI VE HRE WARNAMA A NE TADY FLAJMAMA NEVSIM SEM SI ZE BYS TADY RESIL NEKDY TREBA MISTAKA ZA ARTU KTEREJ JI DAVA 1000 000x JA JEDNOU ZA CAS!
Viš co už seš trapnej a přestavam tě řešit a vubec stebou komunicovat prostě přitvrdim a warny budou litat za každej TK i SK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 13:36    Předmět: .) Citovat

Max_Cz napsal:
Hele Castrole moc dobre vis ze nehraju sk fielda mam jednou za pul roku a jestli me to nahodou V OASE uletelo muzu se zarucit ze opakovane to nebylo proste to ulitlo dostanes zasah a sup je to uprostred dvorce jen blba chyba ne naschval opravdu me neuspokujuje hunteni xp artou na cizim spawnu!!!!

A jentak mimochodem tam bylo za tu hru tolik sk od zbytku tymu ze trosku nerozozumim proc tady mam nastenku zas ja KAZDEJ KDO ME ZNA VI ZE NEHRAJU FIELDA ANI PANZU A UZ VUBEC NE NA SPAWNY KAZDEJ TO VI TAK CO ZAS TENHLE FLAME????
Hele s tim uspokojovanim Smile Zkus to a uvidis Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 13:52    Předmět: .) Citovat

Jsem svine no a co Smile Taky uz jsem za to spoustu warnu a kicku nebo dokonce banu dostal... Smile Neumite si predstavit jakou da praci udelat sk aniz by si toho nejakej admin vsiml Smile Po pripojeni na regnet se clovek musi rozhlendout zda je pritomnej admin. Pokud ne..idealni Smile Pokud ano a je pouze na moji strane..tak je nutne pred kazdym hozenym naletem nebo vystrelem panzy zkontrolovat zda je admin mrtvej ci nikoliv. Pokud je mrtvev tak to je znameni ze muze spectovat a clovek musi klidit pole...pokud nekde strili tak idealni Smile Kdyz je admin nepritelem, tak to jde do tuheho protoze si clovek musi hlidat kde je (vetsina z nich jsou zkusenejsi hraci a tak i podle pohybu clovek pozna ze tam neni dobre strilet panzou Smile No a pokud ma admin nejakej fake a clovek ho sunda tak je to uplne v prdeli Smile tohle hlidani je dulezita zalezitost...protoze co oci nevidi tomu spravnej admin neveri Smile) a nejradsi mam adminy co preskoci do specta a kontrolujou jako nedavno desert nebo kdo to byl to jsem se bavil a dokonce jsem chvili plnil i objective Smile)))))))) no a ted cekam kdo mi napise prvni ze jsem magor Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 13:57    Předmět: Re: .) Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
Jsem svine no a co Smile Taky uz jsem za to spoustu warnu a kicku nebo dokonce banu dostal... Smile Neumite si predstavit jakou da praci udelat sk aniz by si toho nejakej admin vsiml Smile Po pripojeni na regnet se clovek musi rozhlendout zda je pritomnej admin. Pokud ne..idealni Smile Pokud ano a je pouze na moji strane..tak je nutne pred kazdym hozenym naletem nebo vystrelem panzy zkontrolovat zda je admin mrtvej ci nikoliv. Pokud je mrtvev tak to je znameni ze muze spectovat a clovek musi klidit pole...pokud nekde strili tak idealni Smile Kdyz je admin nepritelem, tak to jde do tuheho protoze si clovek musi hlidat kde je (vetsina z nich jsou zkusenejsi hraci a tak i podle pohybu clovek pozna ze tam neni dobre strilet panzou Smile No a pokud ma admin nejakej fake a clovek ho sunda tak je to uplne v prdeli Smile tohle hlidani je dulezita zalezitost...protoze co oci nevidi tomu spravnej admin neveri Smile) a nejradsi mam adminy co preskoci do specta a kontrolujou jako nedavno desert nebo kdo to byl to jsem se bavil a dokonce jsem chvili plnil i objective Smile)))))))) no a ted cekam kdo mi napise prvni ze jsem magor Smile


Skvely a poucny prispevek, dekujeme;o)
Tohle se bude urcite hodit;oD
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 15:15    Předmět: Citovat

Ještě, že hráč s levelem není admin Laughing Laughing Laughing Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pa3k



Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 17:38    Předmět: Citovat

casty všetci sme trapny len ty si normalny si uplne genialny clovek Smile drz sa Wink ... ale poradim ti daj si pauzu s et lebo ti to uz prepina Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com