Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

error

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ATA



Založen: 16.1.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 23:53    Předmět: error Citovat

Použil jsem to hrát na regnet server. Po přeinstalování hry i dnes, i přijímat zprávy "protochol chyby (verze používají server nebo moje verze není stejný a zkontrolovat aktualizace). Snažil jsem se recoonect ke stažení pk3 znovu, ale stejný zprávu obdrží. prosím poradit, na co se dá udělat pro to, aby znovu připojit k serveru. a jak mohu aktualizovat své verzi?!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
missak



Založen: 18.11.2008
Příspěvky: 144
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 00:28    Předmět: Citovat

Stáhni si Patch 2.60 a nainstaluj do ET normal Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 00:38    Předmět: Re: error Citovat

ATA napsal:
Použil jsem to hrát na regnet server. Po přeinstalování hry i dnes, i přijímat zprávy "protochol chyby (verze používají server nebo moje verze není stejný a zkontrolovat aktualizace). Snažil jsem se recoonect ke stažení pk3 znovu, ale stejný zprávu obdrží. prosím poradit, na co se dá udělat pro to, aby znovu připojit k serveru. a jak mohu aktualizovat své verzi?!


Zřejmě nejsi Čech, tak prosím nepoužívej neobratný překladač a napiš to ve své řeči, jestli tedy není příliš exotická. On to tady už někdo přeloží, chodí sem i pár vzdělaných individuí. Laughing

Nejspíš budeš mít problém s PunkBusterem, jako mnoho jiných, hra bez patche napíše jen "Incorrect version". V češtině ti podrobný návod na reinstalaci psát nebudu, překladač by ti to zase zpětně zkomolil. Takže to zkus ve své nativní řeči, v nejhorším se domluvíme rukama a nohama Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 09:09    Předmět: Re: error Citovat

ATA napsal:
Použil jsem to hrát na regnet server. Po přeinstalování hry i dnes, i přijímat zprávy "protochol chyby (verze používají server nebo moje verze není stejný a zkontrolovat aktualizace). Snažil jsem se recoonect ke stažení pk3 znovu, ale stejný zprávu obdrží. prosím poradit, na co se dá udělat pro to, aby znovu připojit k serveru. a jak mohu aktualizovat své verzi?!


napisi na hrvatski ata... ovomu nije razumjet nista... :)pa cemo se nekako dogovorit Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 09:14    Předmět: Re: error Citovat

LaCunda napsal:
ATA napsal:
Použil jsem to hrát na regnet server. Po přeinstalování hry i dnes, i přijímat zprávy "protochol chyby (verze používají server nebo moje verze není stejný a zkontrolovat aktualizace). Snažil jsem se recoonect ke stažení pk3 znovu, ale stejný zprávu obdrží. prosím poradit, na co se dá udělat pro to, aby znovu připojit k serveru. a jak mohu aktualizovat své verzi?!


napisi na hrvatski ata... ovomu nije razumjet nista... :)pa cemo se nekako dogovorit Wink
heh La a par exotickych dni stravenych v Chorvatsku za barem Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
missak



Založen: 18.11.2008
Příspěvky: 144
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 10:33    Předmět: Re: error Citovat

BELA OSA napsal:
ATA napsal:
Použil jsem to hrát na regnet server. Po přeinstalování hry i dnes, i přijímat zprávy "protochol chyby (verze používají server nebo moje verze není stejný a zkontrolovat aktualizace). Snažil jsem se recoonect ke stažení pk3 znovu, ale stejný zprávu obdrží. prosím poradit, na co se dá udělat pro to, aby znovu připojit k serveru. a jak mohu aktualizovat své verzi?!


Zřejmě nejsi Čech, tak prosím nepoužívej neobratný překladač a napiš to ve své řeči, jestli tedy není příliš exotická. On to tady už někdo přeloží, chodí sem i pár vzdělaných individuí. Laughing

Nejspíš budeš mít problém s PunkBusterem, jako mnoho jiných, hra bez patche napíše jen "Incorrect version". V češtině ti podrobný návod na reinstalaci psát nebudu, překladač by ti to zase zpětně zkomolil. Takže to zkus ve své nativní řeči, v nejhorším se domluvíme rukama a nohama Very Happy.

Když já neměl patch tak mi to napsalo ze si mam aktualizovat ET
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 12:54    Předmět: Re: error Citovat

ATA napsal:
Použil jsem to hrát na regnet server. Po přeinstalování hry i dnes, i přijímat zprávy "protochol chyby (verze používají server nebo moje verze není stejný a zkontrolovat aktualizace). Snažil jsem se recoonect ke stažení pk3 znovu, ale stejný zprávu obdrží. prosím poradit, na co se dá udělat pro to, aby znovu připojit k serveru. a jak mohu aktualizovat své verzi?!


Tak jsem to dnes zkusil dekódovat znovu a mám dojem, že se tvůj problém netýká PB, ale chybějících souborů .PK3 ze serveru. Vyzkoušej následující:

  1. spusť hru v etpub modu ([Mods] > etpub)
  2. [Options] > [Game]
  3. v sekci Downloads:
    »Check for Updates on Start-Up: Yes
    »Get Missing Files from Server: Yes
    »Use HTTP/FTP Downloads: Yes
  4. [Back] > [Back] > [Play Online]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 13:06    Předmět: Citovat

Podle věty "Použil jsem to hrát na regnet server" soudím, že šlo o anglické "I used to play on regnet server" Smile Tak to zkusím anglicky:
Firstly, download the 2.60 patch here:
http://returntocastlewolfenstein.filefront.com/file/ET_Patch_Windows;39483#Download

Run the patch.
Then download the 2.60b patch here:
http://returntocastlewolfenstein.filefront.com/file/Wolfenstein_Enemy_Territory_260b_Patch_win32;62012#Download

Open the archive and go to the directory of your OS (if you use Windows, go to win32 folder). Rewrite the original ET.exe and ETDED.exe with the files you find.

Also I recommend you to download the ET Starter Pro, a convenient utility for playing ET (patching included, it also has a minimizer, server managing etc.):
http://www.pnd-funclan.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=3

Finally, you should keep your PunkBuster updated, the required software can be found here:
http://www.evenbalance.com/index.php?page=dl-et.php

If you don't speak English, run this through some translator and I hope we'll reach understanding Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 13:19    Předmět: Citovat

2 Ragupki:

[Offtopic]
[No Offence]

Nice Engrish, man! Laughing

[/No Offence]
[/Offtopic]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 16:44    Předmět: Citovat

I dont understand my language is very bad iam from poland and iam twentyseven year old understand you me or no my little big english language Smile)))))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 00:13    Předmět: polaks Citovat

(CZF) tronix napsal:
I dont understand my language is very bad iam from poland and iam twentyseven year old understand you me or no my little big english language Smile)))))))


Ty koukat dozalozit clan s velkejma netrefitelost kamaradi, aby mi mohli haxovat proti svoje clany dohromady;oD
Nepsat jinde vec spatna;o))
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 13:11    Předmět: Citovat

Tak to jsem se zasmál Smile)))) škoda jen, že ATA kterej to tu založil se sem už asi nekoukne Smile

PS: už máme ventrilo a včera jsme se strikerem trénovali na regnetu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com