Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hra na Regnetu
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rapy (CZ)
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 78
Bydliště: Na západě

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 12:56    Předmět: Hra na Regnetu Citovat

Po delší době jsem se byl podívat, jak se hraje na Regnetu a jsem z toho docela paf. Je to tu děs a hrůza co někteří hráči předvádějí to už tu snad nikdo nehraje na objektive? Připadá mě, že to spousta hráčů hraje na xp a pak si myslí jací jsou to skilleři. Teď vzpomenu pár hráčů kteří hrajou jak prasata: Stanic-panza, Rybízek-panza, field ,Lacunda-panza ,Colony Lisak-panza o Mistejkovi tu psat nebudu to co tu provádí jste mu bohužel umožnili vy sami. Z těch jmenovaných mě nejvíc mrzí Colony Lišák vždyt´si hrál celkem v pohodě a teď hraješ panzu a děláš SK, bohužel to děla hodně lidí né jenom ty,ale ty máš level 4 a měl bys jít příkladem. Max to je kapitola sama o sobě, hraje výhradně za Axis a pořad se tu chlubí jakej to je skiller samozřejmě taky bere filda a háže to kam nemá. Každý by se nad sebou měl zamyslet možná, že by ta hra byla příjemnější. Ještě jsou tu takzvaní rambomedici a to jsou skilleři, zvedaj jen ze začatku, aby mohli pak využívat adrenalin, jak už ho mají, tak na nějaký zvedaní kašlou píchnou si adren vlítnou na vás a vystřílí třeba 3. To jsou mé dojmy ze hry na Regnetu všechen ten chaos si děláte bohužel sami.
_________________
Rapy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 13:04    Předmět: Citovat

U těch panzerů je to škoda, protože člověk je rád za každého schopného hráče v týmu. A tihle lidi umí hrát, když si vezmou jiné povolání, ale donuťte je Smile A rambomedici ať si střílí, hra je o střílení, ale většinou to vypadá tak, že se tihle rambomedici sejdou v jenom týmu a drží zbytek v šachu. Nepamatuju si, kdy jsem tu naposledy viděl vyrovnanou hru.

Taky bych ještě přidal jednu věc - zřejmě jsem sám, kdo se při výběru povolání dívá na zbytek. Jak je jinak možné, že celou kampaň zastávám coverta já a ve fueldumpu je nás najednou šest? To samé s engem - najednou z ničeho nic koukám, že jsem sedmý eng v týmu a medik je jenom jeden.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 13:41    Předmět: Citovat

Souhlasím souhlasím a jedině souhlasím regnet už je prostě uplně j¨nej od tý doby co je tu víc slotů holt tak to je a asi i bude....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 13:57    Předmět: .) Citovat

(CZF) tronix napsal:
Souhlasím souhlasím a jedině souhlasím regnet už je prostě uplně j¨nej od tý doby co je tu víc slotů holt tak to je a asi i bude....
Ty si tu nestezuj a koukej dodelat ten server Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 16:07    Předmět: Re: .) Citovat

Na mesic bych vypnul panzery, treba by se neco zmenilo Smile
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 16:39    Předmět: Citovat

Cool Cool Cool A CO TAKHLE VYPNOUT NA MĚSÍC PÁR SLOTŮ??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 16:42    Předmět: Re: .) Citovat

Tox napsal:
Na mesic bych vypnul panzery, treba by se neco zmenilo Smile
never tomu Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 16:43    Předmět: Re: Hra na Regnetu Citovat

[quote="Rapy (CZ)"]Po delší době jsem se byl podívat, jak se hraje na Regnetu a jsem z toho docela paf. Je to tu děs a hrůza co někteří hráči předvádějí to už tu snad nikdo nehraje na objektive? Připadá mě, že to spousta hráčů hraje na xp a pak si myslí jací jsou to skilleři. Teď vzpomenu pár hráčů kteří hrajou jak prasata: Stanic-panza, Rybízek-panza, field ,Lacunda-panza ,Colony Lisak-panza o Mistejkovi tu psat nebudu to co tu provádí jste mu bohužel umožnili vy sami.

CHRO Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 16:53    Předmět: Citovat

Jo kua Vy sami jste mu to umožnili to mu neumíte dát ani ban kua bo co sakra to vás to furt baví vylejzat a koukat na tu rozjetou raketu jak letí nebo stát ve spawnu a nechat na sebe házet nálety kua no to nechápu co je tohle za server kua no hrůza co k tomu jinýho napsat ...... no jenom to, že bych umazal pár slotů na ban pro mistake kašlu umažte sloty a já už nebudu lagovat jak pič. a budu plnit objective to je těžký vzít si enga a zkoušet se trefit kleštěma na tank když ho přeběhnu ani nevim jak a co a objevim se za nim.

A kurva!!! už začněte hrát ten objective jinak ten masakr se nedá hrát Vás už to nebaví Mistaka to taky už nebaví a kdyby se plnil objective tak se na to killování vyse... a půjde pomoct teamu to je jasný není to zas až takovej lamič.

Tak už se proberte Smile a Pokud jde o mne nemyslim si, že jsem honič fragů prostě střílim aby se tam ostatní dostali a mohli něco opravit ale když na to každej sere tak co tam budu kua dělat já střílet jak kokot ale co s tim lekarničky mám ale kleště nemám takže to tam asi sám neopravim každej by se měl kouknout jak píše Ragupki když jde do teamu kolik lidí je a co maj za povolání a podle toho se nějak zařídit sakra ne jak to vždycky fungovalo dokud se z toho nestal ultramegakillingdeathmatch server.

Toť ode mne vše Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 17:12    Předmět: Citovat

Ode dneška hraju s nickem todo objective Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 17:25    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
Ode dneška hraju s nickem todo objective Smile
Neni to tak dlouho co jsem rozdaval warny a každej si stěžoval na foru tak na vas kašlu hrajte si jak chcete
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joey
Level3
Level3


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 269
Bydliště: Metropole Mlázovice

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 18:17    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
Cool Cool Cool A CO TAKHLE VYPNOUT NA MĚSÍC PÁR SLOTŮ??


A co takhle max. 2 panzy v teamu. Wink Nevim, ale dle meho nazoru se v druhe svetove moc panza nepouzivala na pechotu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 19:08    Předmět: Citovat

To Joey: Tohle by bylo nejlepsi a souhlasim stebou HW bych taky omezil?

To Rapy:
1)Trosku nechapu proc si me beres do huby stylem ze beru fielda a hazim to kam nemam to neni pravda FILDA HRAJU JEDINE NA OASIS KDYZ NAM OBSADEJ ALLIES BUNKR TAK DAVAM ARTA HNED DO NAMESTI ABY NESBOURALI ZED!

2)Nevsim sem si ze bych se vsude chlubil jakej mam skill ted sem za celou dobu 1.vypsal svoje statistiky a co se za ne mam jako stydet nebo co rapy? Ja si reklamu delat nemusim vim co umym a tebe si dam kdykoliv jestli chces darecek tak mam pro tebe ulozeny jedno vydejko jaks ode me dostal peknej klepecek urcite te pobavi ja se bavil dlouho:D Smile

3)A uz vubec nechapu proc tady resis ze hraju furt u axis? Co ti je vyslovene potom ja ti to reknu co ti potom ma bejt UPLNY hovno nic vic jeste aby me nekdo urcoval za koho muz hrat a za koho ne!

Ps:Miluju plamene soudy od cloveka kterej se tady akaze jednou za mesic a pak de hned brecet na forum:-D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 20:41    Předmět: Rapy Citovat

No sorry Rapy ale jednou strelou na spawn nejsem sktor Very Happy A bylo to kvuli mistakovi a za druhe jsem měl tři hvězdy na konci takže těžko jsem hral jenom za pantu tu jsem měl tak 5min a nepřirovnavej mě ke stanicovi ktery si ji přilepil sekundakem na ruky Very Happy Sorry ale panzu si beru vždy tak na 10minut z cele kampane
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 21:11    Předmět: Citovat

Jedna technicka Laughing k cemu je vubec warn?? Very Happy jsou lidi co by s tim mohli tapetovat a hrajou dal....splnuje to nejaky ucel?
Ja ho uz taky dostal teda omilem Smile a nic jsem nepocitil:))
Ne ze me ho ted budete davat abych to zjistil Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com