Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

pls help :(
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 15:33    Předmět: pls help :( Citovat

vymenil sem nb a ted mi nechce jet etko... Sad nekdo pomozte prosim! Wink
normlane sem ho stahnul a nainstaloval, stahnul vsechny mapy na regnet a kdyz sem se zkousel pripojit, tak me to dycky hned kiklo, ze prej ja nebo srvr mame starou verzi (ceho to uz nenapsalo). kdyz sem zkousel jiny server, tak si to dycky akorat stahlo mod a potrebne soubory a pak me to kiklo kvuli nejake knihovny...
nekdo poradte pls, jeste sem moc mlady na konec s etkem... Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 16:14    Předmět: Citovat

PunkBuster server byl updatován. Zkus též updatovat svého klienta. PBSetup.exe Wink

Také ti nemusí na novém nb (neuvedl jsi OS, ale skoro všechny nové laptopy mají předinstalované Visty) běhat služby PunkBusteru kvůli kontrole uživatelských účtů (User Account Control neboli UAC) nebo ti nepovolí síťovou komunikaci firewall (softwarový v oknech nebo hardwarový v routeru nebo jiném síťovém zařízení).

Zkus být příště sdílnější a popiš svůj HW a systém. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 16:32    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
PunkBuster server byl updatován. Zkus též updatovat svého klienta. PBSetup.exe Wink

Také ti nemusí na novém nb (neuvedl jsi OS, ale skoro všechny nové laptopy mají předinstalované Visty) běhat služby PunkBusteru kvůli kontrole uživatelských účtů (User Account Control neboli UAC) nebo ti nepovolí síťovou komunikaci firewall (softwarový v oknech nebo hardwarový v routeru nebo jiném síťovém zařízení).

Zkus být příště sdílnější a popiš svůj HW a systém. Very Happy


system klasicky visty... hw intel core2 duo P8400, 3 GB RAM, video NVIDIA Geeforce 9600M GT 512 MB... o hradware se nebojim... spis mam strach z tech vist Sad
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 16:55    Předmět: Citovat

Já teď taky jedu na Vista Ultimate 64-bit a nemůžu si stěžovat. Můj laptop má Intel Centrino Duo, 4GB DDR3 1066 RAM, nVidia GF9700M GTS a udělá okolo 300FPS v rozlišení 1440x900 na Radaru s trávou při zapnutým 4xAA a 4xAF Cool.

Už jsem zkoušel i Visty 32-bit, ale výkon byl podle mého soudu o dost nižší. A největší překážkou byl právě UAC, který jsem ale s pomocí Vista Manageru vypnul. (Vista Manager je trial na 15 dní)
Jestli nechceš UAC vypínat, tak musíš ET ve Vistách spouštět jako administrátor, případně s kompatibilitou na Windows XP SP2. Na Vistách x64 s vypnutým UAC žádnou z těchto možností nepoužiješ a vše běhá perfektně, až na akceleraci myši, kterou se mě zatím nepodařilo vypnout. Ale je jen otázka času, kdy nějaký chytrý programátor vymyslí accelfix i na Visty. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Stein



Založen: 20.9.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 17:14    Předmět: Citovat

Ahoj,
řešení ti už napsal Bela Smile Před časem jsem měl stejnej problém (Vista), teď ET spuštím jako Administrátor a běhá to jak má.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 23:39    Předmět: .) Citovat

Rozumi nekdo Osovi? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 10:31    Předmět: Citovat

no taky moc nemam paru... Smile
ale jako administrator sem celou dobu... a na 64 bitu mi to nejde nastavit... teda jestli myslis normalne nastaveni zobrazeni... tam mam max 32 bitu... Sad
zkusim teda aktualizovat ten pb... uvidim, co to zrobi Wink a to rozliseni ve hre sem ani nezkousel menit... vypada to pak lip? Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stein



Založen: 20.9.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 10:52    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
no taky moc nemam paru... Smile
ale jako administrator sem celou dobu...


Počkej, jen pro sichr: spouštět jako administrátor jsme s Belou asi mysleli kliknutí na ikonku ET, pravý myšítko a Spustit jako správce. Nebo je to ve vlastnostech a úroveň oprávnění (spustit jako správce).

PB upgrade mě nepomohl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 10:52    Předmět: Re: .) Citovat

2 panzerovi:

Že nebudeš rozumět tomuhle bych se asi nedivil, ale průměrně počítačově gramotnému, který už měl co do činění s Vistami, by to mělo být srozumitelné Razz.

Ale nakonec, co bych pro Tebe neudělal:

Vista - http://www.microsoft.com/cze/windows/products/windowsvista/default.mspx
Centrino - http://www.intel.com/cd/channel/reseller/emea/ces/253817.htm
DDR3 - http://www.novinky.cz/clanek/131907-ddr3-blizsi-pohled-na-novou-generaci-operacnich-pameti.html
GF7900M - http://www.techbit.cz/nove-geforce-9700m-9800m-pro-notebooky
FPS - http://cs.wikipedia.org/wiki/Sn%C3%ADmkov%C3%A1_frekvence
4xAA a 4xAF - http://wikipedia.infostar.cz/a/an/anti_aliasing.html
UAC - http://cs.wikipedia.org/wiki/User_Account_Control
Vista Manager - http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=11403&Itemid=41
akcelerace myši - http://www.enemyterritory.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=821
accelfix - program pro vypnutí akcelerace myši ve Windows

Doufám, že jsem Ti byl nápomocen k rozšíření obzorů počítačové gramotnosti Laughing. Vím, že zvládáš angličtinu, ale to potom asi zvládneš i ovládání jednoho velmi užitečného pomocníka - http://www.google.com, to kdyby jsi chtěl nastudovat některé téma podrobněji.

Přeji příjemné studium.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 11:06    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
no taky moc nemam paru... Smile
ale jako administrator sem celou dobu... a na 64 bitu mi to nejde nastavit... teda jestli myslis normalne nastaveni zobrazeni... tam mam max 32 bitu... Sad
zkusim teda aktualizovat ten pb... uvidim, co to zrobi Wink a to rozliseni ve hre sem ani nezkousel menit... vypada to pak lip? Wink


Eh, já měl na mysli 64-bitový operační systém, ne hloubku barev. 32-bitové barvy Ti budou muset stačit, je to sice jen pouhých asi 16 miliónů barev, jenže rozlišovací schopnost lidského oka neumí ani tuto škálu Laughing.
Nakonec to tu přesně popsal Stein - dej si ikonu ET na plochu, klikni na ni pravým tlačítkem myši a dej Vlastnosti, zvol kartu Kompatibilita, v sekci Nastavení zaškrtni Zakázat rozvržení plochy a v sekci Úroveň oprávnění zaškrtni Spustit tento program jako správce a zmáčkni [OK]. Kdyby to ani takhle nefungovalo, vrať se zpět a v oddíle Režim kompatibility zaškrtni ještě Tento program spustit v režimu kompatibility pro:, v seznamu vyber Windows XP Service Pack 2 a znovu [OK].
Mám anglickou verzi Vista a ještě jsem nestáhl český balíček, takže se omlouvám za případné chyby v názvech oddílů a voleb.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 11:16    Předmět: Citovat

2 La:

Ještě k tomu rozlišení. Na takhle výkonném stroji si můžeš dopřát vysoké rozlišení i maximální bitovou hloubku barev. Musíš se ovšem podívat, jaké nejvyšší rozlišení Tvůj laptop umí, podrobné nastavení v configu potom najdeš zde. Nastavení AA a AF pro ET je trochu jiná opera, na to rozhodně počkej až na výsledky výkonu Tvého laptopu v ET. Je určitě lepší mít stabilních 125 nebo 76FPS bez AA+AF než krásně vyhlazený obraz s FPS lagy.
A PB rozhodně aktualizuj ručně přes PBSetup.exe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 19:32    Předmět: Citovat

tak predne diky mockrat belo, uz mi to jede...

dalsi vec, kdyz sem chtel menit config - pridat tam to rozliseni, tak mi to hlasi pri ukladani, ze mi byl odepren pristup a nejde to...

a jeste posledni vec, muzes mi se m prosim te napsat jeste jednou jak se byly ty prikazy na fps a rate a maxpackety? a jake byly ty idealni hodnoty? nejak to na tom foru uz nemuzu najit, diky. a daji se tyhle veci nastavit i pres config?
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stein



Založen: 20.9.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 20:20    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
tak mi to hlasi pri ukladani, ze mi byl odepren pristup a nejde to...


pravým na Vlastnosti->odškrtnout Jen pro čtení Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 21:00    Předmět: Citovat

Stein napsal:
LaCunda napsal:
tak mi to hlasi pri ukladani, ze mi byl odepren pristup a nejde to...


pravým na Vlastnosti->odškrtnout Jen pro čtení Smile


nene, tim to neni... Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stein



Založen: 20.9.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 21:09    Předmět: Citovat

Tak zkus tohle:
pravým na Vlastnosti, vyber záložku Zabezpečení a z tabulky Název skupiny nebo jméno uživatele něco vyber (musíš to asi zkoušet). No a v tý druhý-spodní tabulce by mělo bejt zafajfkovaný Zapisovat, jestli ne, tak přes Upřesnit to..upřesníš Very Happy

Kdyby to nešlo, tak máš šifrovanej obsah dat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com