Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

cvar rate

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
saburafu



Založen: 4.12.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 22:58    Předmět: cvar rate Citovat

Zdravím,
tento server jsem objevil teprve nedávno, ale když chci hrát tak se připojím do hry a asi bajvoko po 2 minutách to zatuhne a PB mě vykopne s hláškou: Kick for 2 minutes: cvar rate = 31000. Nevíte co s tím? Na jiných serverech nemám vůbec problém, jen tady Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 23:20    Předmět: Re: cvar rate Citovat

saburafu napsal:
Zdravím,
tento server jsem objevil teprve nedávno, ale když chci hrát tak se připojím do hry a asi bajvoko po 2 minutách to zatuhne a PB mě vykopne s hláškou: Kick for 2 minutes: cvar rate = 31000. Nevíte co s tím? Na jiných serverech nemám vůbec problém, jen tady Confused


Rate je na Regnetu nastaveno na maximálně 25000 (úplně jistý si ale nejsem), takže si spusť hru, zmáčknutím klávesy [~] (tilda, vlevo nahoře pod ESC) si vyvolej konzoli, do té napiš seta rate 25000 a zmáčkni [Enter]. Pak konzoli zavři tím samým tlačítkem [~] a můžeš se připojit na server. Jestli ale máš v adresáři etpro nebo etmain soubor autoconfig.cfg, musíš najít a editovat proměnnou rate i v něm a hodnotu 31000 přepsat na minimálně 15000 a maximálně 25000.

Btw tohle jsi si nastavil sám, nebo ti to udělal nějaký cizí config, protože rate 31000 jinak než přes příkaz nastavit nejde, rozuměj - nejde nastavit přes menu ET. Že nemáš na jiných serverech problémy dost pochybuji, většina serverů takovou vysokou hodnotu nepovoluje. Každopádně výše popsané to vyřeší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
saburafu



Založen: 4.12.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 00:19    Předmět: Citovat

Bela Osa: díky, bylo to ono přesně. V configu jsem nikdy nic nepřenastavoval tak to už muselo být takhle nastavený od začátku bo přenastavený nějakým downloadem. Cizí config taktéž nemám tak to taky nebude tím. Dost dlouho jsem ET nehrál, kvůli práci na to nemám moc čas ale dřív jsem to hrával a nikdy problém a teď jsem narazil na tenhle problém až tady na regnetu a to pravidelně hrávám na cirka 10 serverech, i kdyaž většinou zahraničních, jelikož, nevím proč, tam mi to méně laguje, někdy krize Crying or Very sad
THX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 09:45    Předmět: Citovat

Saburafu dej si bacha tady jsou jenom hádky Smile)))) ať se do nějaký nepřipleteš Smile pak ti cvarrate nepomůže Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com