Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Macourek a Mys.cz

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Macourek



Založen: 12.12.2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 17:58    Předmět: Macourek a Mys.cz Citovat

Jelikoz jsem na stejne IP adrese s Mys.cz, tak jsem zabanovan s Mys.cz. Ja jsem ale nic neprovedl a mam taky pikat ? No snad mi to Snopik vysvetli, nehlede na to, ze Mys.cz nic naschval neudelala. Diky snopiku za vysvetleni....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
missak



Založen: 18.11.2008
Příspěvky: 144
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 18:03    Předmět: Citovat

BOHUZEL JA JSEM MYS.CZ a mylis se Macourku ja jsem ho schodil z lanovky a udelal jsem to naschval ja mel totiz Panzu vidi snad ze Snoopik ze mam nebezpecnou zbran nechtel jsem udela TK tak jsem ho jednoduse odkopaval kdyz byl na necem na cem se dalo stat ale kdyz pak skocil tak jsem ho taky odkop mel navybranou tak sel dolu a pak mi dal


BAN za Schazovani z lanovky a kecy nebo co
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12, 2008 21:39    Předmět: kecy Citovat

A za jaké kecy?Surprised)
Btw: konečně někdo napsal kecy s "y" ;o)

Bohužel BAN se zde da na IP a to je problém, už se to tu řešilo, zatím to jinak na serveru nejde.
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Macourek



Založen: 12.12.2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 12:41    Předmět: Re: kecy Citovat

Mik (CZ) napsal:
A za jaké kecy?Surprised)
Btw: konečně někdo napsal kecy s "y" ;o)

Bohužel BAN se zde da na IP a to je problém, už se to tu řešilo, zatím to jinak na serveru nejde.

Aha tak to jsem nevedel, ze ban je na ip adresu.
Jsem si myslel, ze to je na nick. dik Miku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
missak



Založen: 18.11.2008
Příspěvky: 144
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 13:25    Předmět: Re: kecy Citovat

Macourek napsal:
Mik (CZ) napsal:
A za jaké kecy?Surprised)
Btw: konečně někdo napsal kecy s "y" ;o)

Bohužel BAN se zde da na IP a to je problém, už se to tu řešilo, zatím to jinak na serveru nejde.

Aha tak to jsem nevedel, ze ban je na ip adresu.
Jsem si myslel, ze to je na nick. dik Miku


tak to jsme 2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 08:23    Předmět: Citovat

missak napsal:
BOHUZEL JA JSEM MYS.CZ a mylis se Macourku ja jsem ho schodil z lanovky a udelal jsem to naschval ja mel totiz Panzu vidi snad ze Snoopik ze mam nebezpecnou zbran nechtel jsem udela TK tak jsem ho jednoduse odkopaval kdyz byl na necem na cem se dalo stat ale kdyz pak skocil tak jsem ho taky odkop mel navybranou tak sel dolu a pak mi dal


BAN za Schazovani z lanovky a kecy nebo co

Dostal si kick a to proto, že nejdřív byli teamkilly a pak jako že si to myslel dobře tak si mě shodil z lanovky a né někam na něco prostě dolu a naschval kde sem chcipnul a opět čekal na respawn...takhle si otravuj třeba svoji hru ale ne ostatní nechodim se do hry respawnovat ale střílet a pokud si bereš panzu tak neprud spoluhráče kolem sebe a když víš jak je nebezpečná tak si ji neber když to sní neumíš jo a ty kecy si vzpomeň sám nejdřív sem ti normálně napsal jestli jsi normální ale místo omluvy sem se dočkal nějakého výlevu tak proto jsi dostal KICK. Chápeš? MACOURKU P.S. sry za gramatiku jebu na to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
missak



Založen: 18.11.2008
Příspěvky: 144
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 14:15    Předmět: Citovat

Snoopik napsal:
missak napsal:
BOHUZEL JA JSEM MYS.CZ a mylis se Macourku ja jsem ho schodil z lanovky a udelal jsem to naschval ja mel totiz Panzu vidi snad ze Snoopik ze mam nebezpecnou zbran nechtel jsem udela TK tak jsem ho jednoduse odkopaval kdyz byl na necem na cem se dalo stat ale kdyz pak skocil tak jsem ho taky odkop mel navybranou tak sel dolu a pak mi dal


BAN za Schazovani z lanovky a kecy nebo co

Dostal si kick a to proto, že nejdřív byli teamkilly a pak jako že si to myslel dobře tak si mě shodil z lanovky a né někam na něco prostě dolu a naschval kde sem chcipnul a opět čekal na respawn...takhle si otravuj třeba svoji hru ale ne ostatní nechodim se do hry respawnovat ale střílet a pokud si bereš panzu tak neprud spoluhráče kolem sebe a když víš jak je nebezpečná tak si ji neber když to sní neumíš jo a ty kecy si vzpomeň sám nejdřív sem ti normálně napsal jestli jsi normální ale místo omluvy sem se dočkal nějakého výlevu tak proto jsi dostal KICK. Chápeš? MACOURKU P.S. sry za gramatiku jebu na to...



tak se ti Snoopiku Omlouvam a už nebudu používat Panzu Měsíc co ty na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 14:33    Předmět: Citovat

ok v pohodě já jen abych uvedl na pravou míru ale ban na víc dní ste nedostaly byl to jen KICK tak zas někdy ve hře cus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
missak



Založen: 18.11.2008
Příspěvky: 144
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 18:06    Předmět: Citovat

čus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com