Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Tak ty nové mapy ...
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 12:16    Předmět: Tak ty nové mapy ... Citovat

Alsík si vyžádal nové téma pro nové mapy, tak je tady... .)
Pro začátek navrhuju tyto mapy:

Industry (hrál jsem asi 10x - celkem v pohodě mapa, podle mě i docela vyvážená (není upředňostňována žádná strana))

TC Base (myslim, že se jmenuje takhle) - dobrá mapa, bojuje se o dva radary, hodně v pohoděWink

V2 Base - tak téhle bych se vyvaroval, chvilku útočí Němci, pak zas Amíci a naopak, je to chaos

Desert Temple - tuhle bych vůbec na regnet nedával, pro Amíky na útok moc těžké a Němci tady hrajou vyloženě jenom snipery a fieldy, mapa o ničem:(

Dubrovnik - tahla mapa mi na regnetu vyloženě chybí jenom z čistého patriotismu;) ale taky není špatná a dala by se hrátSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 12:16    Předmět: Citovat

to je všechno, co mě takhle v rychlosti napadlo...pište, přidávejte, komentujte, kritizujte Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 12:35    Předmět: Re: Tak ty nové mapy ... Citovat

LaCunda napsal:
Alsík si vyžádal nové téma pro nové mapy, tak je tady... .)

Nejde jen o nove mapy, ale treba o preusporadani map v soucasnych kampanich. Pripadne o vytvoreni novych.

LaCunda napsal:
Industry (hrál jsem asi 10x - celkem v pohodě mapa, podle mě i docela vyvážená (není upředňostňována žádná strana))

Mam pripravenou Industry2, je to ona? Jeste mam pripraveny Bremen a Transmitter.

LaCunda napsal:
Desert Temple - tuhle bych vůbec na regnet nedával, pro Amíky na útok moc těžké a Němci tady hrajou vyloženě jenom snipery a fieldy, mapa o ničem:(

Tak proc o ni pises? Very Happy Pro vystrahu? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 12:41    Předmět: Citovat

psal jsem o pár mapách, které mě napadly a které tu nejsou. Pro některé jsem a pro některé ne, třeba je víc lidí s takovým názorem, takže bys TY NĚKTRÉ mapy ani nemusel házet k nám Wink

a co se týče přeuspořádání stávajících kampaní, tak tam problém nevidím, to je v pořádku podle mě

a mapy Bremen a Transmiter pravděpodobně neznám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 12:42    Předmět: Citovat

ta idustry...asi to bude ona. Jde tam o to, že Němci tlačí tank, který pak odpálí nějaká vrata do domku, tam eng odpálí sejf a ukradne dokumenty, které donese k rádiu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 12:44    Předmět: Citovat

a teď jsem si vzpomněl ještě na jednu... jmenuje se Minas thirit a teoreticky by šla přidat do Fun1 ... znáš pána prstenů, ne? Wink problém je u ní v tom, že je obrovská a mělo by ji hrát aspoň 8 hráčů na každé straně (i to je možná málo) na druhou stranu je strašně pěkně udělaná... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 12:45    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
psal jsem o pár mapách, které mě napadly a které tu nejsou. Pro některé jsem a pro některé ne, třeba je víc lidí s takovým názorem, takže bys TY NĚKTRÉ mapy ani nemusel házet k nám Wink

Tak to pak jo Smile

LaCunda napsal:
a co se týče přeuspořádání stávajících kampaní, tak tam problém nevidím, to je v pořádku podle mě

Zajimave, ja je vsechny spojoval ciste od oka Smile

LaCunda napsal:
a mapy Bremen a Transmiter pravděpodobně neznám...

Transmitter je starsi urcite znas: http://et.gamepark.cz/viewtopic.php?p=2710
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 12:49    Předmět: Citovat

už můžu s jistotou říct, že transmiter neznám Wink

tak jsi je spojoval od oka...ale nevim, podle čeho by jsi teda chtěl ty mapy třídit do kampaní...? se normálně dělají kampaně podle toho, jaké mapy mají lidi rádi a takové se tam dají... V tomhle případě to byly mapy nové, tak v tom vážně žádný problém nevidím... ale možná jsem slepý Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 12:54    Předmět: Citovat

Myslim, ze je dobre, kdyz jsou mapy v kampani vyvazene. Treba aby nebyly 2 pro par lidi a k tomu jedna velka pro 64 Smile Nebo aby byl rozumny pomer obranych/utocnych map pro Axis.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 13:03    Předmět: Citovat

no tak v tom případě se ti moc nepovedla short 4, kde jsou dvě malé rychlé mapky a pak je tam day break, pro více lidí a strašně dlouhá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xxbredy



Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha, Domažlice

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 13:35    Předmět: Citovat

La: V tom že by měli být útočné a obranné mapy v kampaních vyvážené s tebou souhlasím. A nebo naopak udělat čistě obranou (útočnou) kampaň. Pak už není problém týmy prohodit.

Z map bych docela přivítal Siegfried 1944. Je to mapa ve stylu painballu. Obě strany se snaží ukrást dokumenty té druhé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 13:36    Předmět: Citovat

to xxbredy: to psal als Wink
a ten siegfried...taky slyším prvně o tom...ale nebude to trochu podpbné BaseRace?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wertyz
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 16:06    Předmět: Citovat

co to je za hrozny mapy? To hrajou snad jen zoufalci, vsecko od MLB jsou hrozny nehratelny priserne ohromny mapy, ja bych udal mapy jak uz jsem rikal

nova long s mapami: supply depo, adlernest, braundorf, bremen, frostbite, radar, sw_grush_te, siwa oasis_te a radar a mohlo by se to tocit s nakou mapou jaks rikal

a na co pridavat novy mapy kdyz neumi vetsina lidi ani ty zakladni ktery se hrajou nejvic???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 16:47    Předmět: Citovat

to wetyz:
1)já byl taky původně proti novým mapám (to už je dávno, jak se přidaly eagles apod) a když jsem namítal tvojim stylem, tak mi všichni říkali, že se to mám naučit, a že je třeba hrát nové mapy atd atd... tak proč by ses taky nemoh naučit nějaké nové...
2)jestli sis nevšim, tak jsem taky proti mapám MLB, aspoň teda proti většině...
3)udělat tu kampaň, jak navrhuješ...proč ne, ale nedával bych tam ty upravené oasis a goldrush, nechal bych původní verze...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 16:49    Předmět: Citovat

jo, a aby se ty kampaně točily nějak automaticky, taky není špatný nápad... že by byla klasik, pak nějaká náhodná kampaň x, klasik, y , ... ať tam prostě neběhá furt dokola ten klasik... Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com