Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Egi
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
egi



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 18:46    Předmět: Egi Citovat

Jak dlouho trva ban? Ted jsem hral - za axis railgun - jeden hrac Pinochio jim neustale daval arty primo na spawn. 3x sem mu napsal at to nedela - potom navolil kick. Jenze to neproslo a tak mi dal to stejne coz proslo 3 proti 2. Tak jak dlouho je to zabanovany?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
egi



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 18:47    Předmět: egi Citovat

ne sorry byla to battery - tam jak se pekne za axis davaj nalety primo na spawn
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 18:58    Předmět: Re: Egi Citovat

egi napsal:
Jak dlouho trva ban? Ted jsem hral - za axis railgun - jeden hrac Pinochio jim neustale daval arty primo na spawn. 3x sem mu napsal at to nedela - potom navolil kick. Jenze to neproslo a tak mi dal to stejne coz proslo 3 proti 2. Tak jak dlouho je to zabanovany?


heh dobra svinarnicka:o/
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 23:49    Předmět: Citovat

Ban po vote je jen na 2 minuty Laughing.

Mám dojem, Egi, že máš level 2, takže se příště s takovým hovádkem nemaž a rovnou mu dej !warn. Kick funguje až od levelu 3, ale při 4. warnu je obtížný hmyz vykopnut a zabanován na 2 hodiny.

Server se začíná asi pěkně hemžit samými "dobrými" hráči, když hlasování o kicku spawnkillera neprojde a odvetné hlasování na hráče s levelem ano. Tohle už mě nepřipadá jako sviňárnička, ale jako demence vlastního týmu. Kdepak asi jsou zdejší "spravedliví" nostalgičtí pomocníci administrátora? Že by na to už byli příliš staří, pohodlní nebo rádoby nekonfliktní? Tomu se snad ani nechce věřit Razz.
Tímto staré nostalgické pomocníky pozdravuji a odpusťte mi můj rýpanec, však mě znáte, nemohl jsem si to nechat ujít Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 06:02    Předmět: Citovat

Egi,byl jsem tam chvilku a videl,a taky ten P1nochio dostal ode mne dva warny,holt to bylo malo.Ono vubec je to tam ted nejake zrale na pritvrzeni.Dokonce i max,Sklipkan,Norbee a jini radi spawnkiluji artou ci panzou.Holt kdo chce kam,...
Votovani je vubez samo o sobe,misto aby se hralo,tak se votuje,kick jeden,kick druhej,porad dokola.Duvod - nehraje.Jako by byl problem je hodit do specu.Se nedivim,ze samej kick,kdyz to hraci podle mne ani moc nectou a daj F1.A kdyz se kiknutej hrac vrati,snazi se to oplatit a furt dokola.Asi za to zacnu davat warny,to uz zacina byt pro hrace s levelem hra nehra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 10:02    Předmět: Citovat

Mno já buď vidím vote o kicku nějakého hráče, po vyjetí konzole ale nepřijdu na nic, co by mohlo být důvodem a nikdo taky důvod neudá, takže nehlasuju. A když si stěžujou na spawnkill, většinou neudají jméno i když je o to žádám Smile Jenom nadávají "zase ta panza na spawn". A já nejsem soukromý detektiv, abych za ně zjišťoval, která panza od nás to tam hází Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 13:28    Předmět: tak Citovat

Desertstorm napsal:

Votovani je vubez samo o sobe,misto aby se hralo,tak se votuje,kick jeden,kick druhej,porad dokola.Duvod - nehraje.Jako by byl problem je hodit do specu.


Ano. Nedávno se votovalo na Oázce o kicknutí někoho kvůli tomu, že nehraje. Vote jsem zrušil a hráče do specu(špeku:oD) přsunul. Doporučuji hráčům s levelem, pokud jsou schopní - přítomni, aby postupovali stejně. Pro spectouška jistě není problém, až přijde z velké potřeby, opět se do hry připojit. Tedy pokud nechá svého panďuláčka na spawnu stát a blokuje.
Často jsem i viděl, že se hráš s panďou někde schová a na dvě minutky si odskočí a poté se šťastný opět zapojí do hry:o)) Ale i ty 2 minutky mohou krásně hru ovlivnit..na to pozor.

Ragupki napsal:
Mno já buď vidím vote o kicku nějakého hráče, po vyjetí konzole ale nepřijdu na nic, co by mohlo být důvodem a nikdo taky důvod neudá, takže nehlasuju.


To je podle mě chyba. Bez udání důvodu bych votoval F2 či vote zrušil a poptal se po důvodu:o)) Nějaký podstatnější prohřešek by mělo rozhodně zaznamenat více hráčů.
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 16:10    Předmět: Re: tak Citovat

Mik (CZ) napsal:
Bez udání důvodu bych votoval F2 či vote zrušil a poptal se po důvodu:o)) Nějaký podstatnější prohřešek by mělo rozhodně zaznamenat více hráčů.


Tak ono to, samozřejmě, víc hráčů zaznamená, jenže nemyslíš snad, Miku, že to nejspíš budou právě ti poškození z druhého teamu, kteří rozhodně nemají možnost takové vote vyvolat nebo ovlivnit? Laughing
Polemizovat kolem udání důvodu se mě taky moc nezdá, copak tvoje vote menu vypadá jinak než to moje? A já ve svém žádnou kolonku na vypsání důvodu nevidím. Možná se dá důvod vypsat pomocí /callvote kick do konzole, jenže kdopak to takhle děla, že? Dotaz na důvod bych asi zodpověděl pouze spoluhráči, který má na rozdíl od zvědavého protivníka možnost hlasovat.
Každopádně to, co tady popisuje Egi není vůbec tento případ, je to jen ukázka, jak některá zvířátka dokážou být roztomile cynická i při hraní na vojáčky. Takovéhle "animálie" byste měli dočasně banovat aspoň na týden, aby si stačili dát studenou sprchu a přeložit zkratky no SK, no TK.

2Ragupki:
Tím, že nehlasuješ, dáváš hlas většině, je to jako v politice Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 16:48    Předmět: Citovat

Ještěže ET není politika Very Happy Máte pravdu, je lepší hlasovat NO, jestliže se počítá polovina z účastníků a ne polovina z celku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 17:06    Předmět: Re: tak Citovat

BELA OSA napsal:
Mik (CZ) napsal:
Bez udání důvodu bych votoval F2 či vote zrušil a poptal se po důvodu:o)) Nějaký podstatnější prohřešek by mělo rozhodně zaznamenat více hráčů.


Tak ono to, samozřejmě, víc hráčů zaznamená, jenže nemyslíš snad, Miku, že to nejspíš budou právě ti poškození z druhého teamu, kteří rozhodně nemají možnost takové vote vyvolat nebo ovlivnit? Laughing
Polemizovat kolem udání důvodu se mě taky moc nezdá, copak tvoje vote menu vypadá jinak než to moje? A já ve svém žádnou kolonku na vypsání důvodu nevidím. Možná se dá důvod vypsat pomocí /callvote kick do konzole, jenže kdopak to takhle děla, že? Dotaz na důvod bych asi zodpověděl pouze spoluhráči, který má na rozdíl od zvědavého protivníka možnost hlasovat.
Každopádně to, co tady popisuje Egi není vůbec tento případ, je to jen ukázka, jak některá zvířátka dokážou být roztomile cynická i při hraní na vojáčky. Takovéhle "animálie" byste měli dočasně banovat aspoň na týden, aby si stačili dát studenou sprchu a přeložit zkratky no SK, no TK.

2Ragupki:
Tím, že nehlasuješ, dáváš hlas většině, je to jako v politice Wink.


Tak ono úplně stačí napsat do chatu i obyčejné "SK" či "TK".
Ti chytřejší to napíší ještě před vote a to si tam klidně mohou složit třeba i básničku, to už je jedno;o)
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 17:49    Předmět: Citovat

Sice mě to v souvislosti s nahoře popsaným případem přijde jako házení hrachu o zeď, ale budiž, když to někoho zajímá. Já asi nepatřím k těm chytřejším.
Jen by mě zajímalo, když napíšeš SK, kolik "chytřejších" hráčů to posuzuje stejně, když se na tom nejsou schopni shodnout hráči s levelem, kteří to mají usměrňovat. Kromě toho, cynické zvířátko se spíš k SK přidá, než by poškodilo vlastní tým vyhozením bratra ve zbrani, který těm enemy tak parádně zatápí.
Bohužel jsem častěji svědkem tragikomediálních výstupů kdy je hráči, který hlásí nepřátelskou panzu kempící na spavnu odpovězeno hráčem s levelem 3 nebo 4 slovy: "Já nic neviděl, nemůžu být všude!". Tragické je to odmítnutí, které pošlape veškerou zbylou důvěru v pomocníky admina na serveru a komický je smysl té odpovědi, neboť i hráč s levelem, kempící a třeba i hlídající na nepřátelském spawnu je sám spawnkiller, ať to myslí sebelépe. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 20:00    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Sice mě to v souvislosti s nahoře popsaným případem přijde jako házení hrachu o zeď, ale budiž, když to někoho zajímá. Já asi nepatřím k těm chytřejším.
Jen by mě zajímalo, když napíšeš SK, kolik "chytřejších" hráčů to posuzuje stejně, když se na tom nejsou schopni shodnout hráči s levelem, kteří to mají usměrňovat. Kromě toho, cynické zvířátko se spíš k SK přidá, než by poškodilo vlastní tým vyhozením bratra ve zbrani, který těm enemy tak parádně zatápí.
Bohužel jsem častěji svědkem tragikomediálních výstupů kdy je hráči, který hlásí nepřátelskou panzu kempící na spavnu odpovězeno hráčem s levelem 3 nebo 4 slovy: "Já nic neviděl, nemůžu být všude!". Tragické je to odmítnutí, které pošlape veškerou zbylou důvěru v pomocníky admina na serveru a komický je smysl té odpovědi, neboť i hráč s levelem, kempící a třeba i hlídající na nepřátelském spawnu je sám spawnkiller, ať to myslí sebelépe. Twisted Evil


Když se na to ptám, tak takovou odpověď pochopímSurprisedD
Není hloupých otázek, je jen hloupých odpovědí;o)
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 22:22    Předmět: Citovat

To jsi mě, Miku, docela zklamal, rádoby vtipných a smyslných blbů je tu už spousty, ale že zrovna ty se snažíš mezi ně zapadnout...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 10:05    Předmět: ?? Citovat

BELA OSA napsal:
To jsi mě, Miku, docela zklamal, rádoby vtipných a smyslných blbů je tu už spousty, ale že zrovna ty se snažíš mezi ně zapadnout...


Takže pokud se zeptám na důvod vote na kick a nějakou odpověď ke své spokojenosti dostanu, tak jsem podle tvého názoru blbec?
Tak to jsem vážně nepochopil tvoji logiku a z tvého hlediska se to může určitě zdát. Ale nesnížím se k tomu, abych tě tady urážel. A kdo kam zapadá komentovat nebudu.
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 10:20    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
To jsi mě, Miku, docela zklamal, rádoby vtipných a smyslných blbů je tu už spousty, ale že zrovna ty se snažíš mezi ně zapadnout...


smyslný blb.. Rolling Eyes Co to je?

Bela Osa co to s tebou je? Uletěl ti papoušek? Mě na tobě zrovna teď mrzí, že tvůj pověstný nadhled a schopnost něco řešit se přetransformoval do pouhého škatulkování do blbů.

Vždyť co si čtu vlákno, tak to Mik podle mě myslel na tu hloupou odpověď admina "co nic neviděl" - což tedy hloupá odpověď je. Mika ale za blba rozhodně nepovažuju. A vtipnej je Mik až běda Twisted Evil
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com