Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Max.cz znovu a znovu aneb IQ houpacího koně .)
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mistak
Level3
Level3


Založen: 22.6.2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 19:33    Předmět: Max.cz znovu a znovu aneb IQ houpacího koně .) Citovat

Caute. Nedalo mi nenapsat Smile Kazdej tady porad buzeruje za sk, ale to co jsem dnes zazil je daleko nechutnejsi .) saberpeak...ja v axis a davame si aliky kde je max .) max asi 15 minut nadaval at se srovnaj teamy a bla bla jaky jsme chudaci ze to nesrovname...najednou klid...kouknu a u aliku ho nevidim..rikam si a je fuc..nevydrzel psych. .) no ale prd....jen cekal az se uvolni misto u nas a vesele kiloval amiky Smile)))))))))) kdyz jsem mu z prdele napsal ze je chudacek tak se do me jeste poustel Smile)) to jen pro zasmani takhle pri konci vikendu Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 02:07    Předmět: Citovat

To ještě nic není, Mistake. Max nemá level, tak aspoň musel počkat, až se uvolní místo. Ale počkej až na serveru potkáš "adminy", co "rovnají" teamy Botama nebo jiné, co si prostě přeskočí kam chtějí a ještě ti budou ochotně v chatu vysvětlovat, jak je hra 11 vs 9 ohromně "logická". Proti tomu jsou situace, kdy ti "admin" na hlášení spawnkillingu panzou (na obrazovce svítí: !!!! MONSTERKILL !!!!) na Oase odpoví: "Já nic neviděl.", opravdu jen pro zasmání Razz.

Let the flame burn!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 09:19    Předmět: Citovat

no trošku na obranu maxe, není jediný kdo něco takového dělá Smile zrovna včera sem si zalítal v minovém poli a za chviličku běžel minař vedle mne bok po boku v jednom týmu ... co se s tím dá dělat? asi nic, nasílím ho přehazovat zpátky nemá cenu, pač by platilo vyhodíš ho dveřma vleze oknem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 10:05    Předmět: Citovat

Mistak,nejsi nahodou Mistake,ja jen ze jako Mistake je tady uz jednou registrovan,ale treba se pletu. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
mistak
Level3
Level3


Založen: 22.6.2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 14:52    Předmět: .) Citovat

Nicméně mě to fakt hodně rozesmálo Smile) deserte jo jsem to ja...jen jsem zapomnel heslo Smile) vlastne uz jsem tu 3x Smile)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozmen



Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Lužany (PJ)

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 16:44    Předmět: Re: .) Citovat

mistak napsal:
Nicméně mě to fakt hodně rozesmálo Smile) deserte jo jsem to ja...jen jsem zapomnel heslo Smile) vlastne uz jsem tu 3x Smile)))

JJ a jeste si tu jako svine ne? nu pockejte az tu bude mit 74 Fakenicku jako ma ve hre Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 17:26    Předmět: Mesteak :o) Citovat

Já bych řekl, že má ještě mnonem víc fakenicků než 74, ale kdo chce, stejně si ho najde. Viď, Análko? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 19:38    Předmět: Citovat

jo,Vila Analka,by ses podelal,kdyby ti ho tam nekdo frknul,ze jo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
mistak
Level3
Level3


Založen: 22.6.2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 11:20    Předmět: .) Citovat

Moje prdel se tu ale resit nebude ze....... .)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 13:18    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: po říjen 25, 2010 23:20    Předmět: Citovat

toto je bez kometare.....jen se Max nezmenil za tu dobu ani o chlup...furt stejnej...jen pockej az vyvolam to videjko...poradte jak ho pustim....nemuzu to najit :?tak na videjko jsem koukal...ted uz jenom jak ho zverejnit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
princess cz



Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Úpice(okoli Trutnova:) )

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 01:28    Předmět: Citovat

kopin napsal:
toto je bez kometare.....jen se Max nezmenil za tu dobu ani o chlup...furt stejnej...jen pockej az vyvolam to videjko...poradte jak ho pustim....nemuzu to najit :?tak na videjko jsem koukal...ted uz jenom jak ho zverejnit?


toto psal Bell:
Tak to nahraj a dej k dispozici.
Záznam hry (toho co zrovna vidíš se zapíná F12.
a zastaví zase F12

výsledek je uložený zpravidla v adresáři daného módu tedy
C:\Program Files\Wolfenstein Enemy Territory\ETPUB\DEMOS

tak to zkus a posli.. treba bude pro nej nebude ten ban marnej:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 05:38    Předmět: Citovat

kopin napsal:
toto je bez kometare.....jen se Max nezmenil za tu dobu ani o chlup...furt stejnej...jen pockej az vyvolam to videjko...poradte jak ho pustim....nemuzu to najit :?tak na videjko jsem koukal...ted uz jenom jak ho zverejnit?


TOTO JE POUZE PRO KOPINA!!!!!!!!!
Kopine kopine tohle uz je trapny bylo misto u axis tak sem sel k axis po par tvejch brekach ze to neni fer sem sel pomoc allies ale jakmile se tymy srovnali a allies jeste meli o dva presilu tak sem se vratil k mejm milovanejm axis proste mp40 me dou lip headky.jinak tymy byli docela vyrovnany a ja za to nemuzu ze kam vlezu se miska vah prehoupne to mam se za to jeste stydet kopine ze to umim jak umim az budes mit nahrano to co ja .....

najednu stranu ma clovek radost jak mu to de nadruhou stranu tu radost me hned nekdo jako ty zkazi svejma brekama vys ze z 99% hraju axis a kdyz sem u allies tak to jen sporadicky a pokud se udela misto u axis du k axis chapu ze tebe jako enga za allies to nasere ale uvedom si ze nemam lvl a nemuzu menit tymi jak chci ale ze staci jen to aby se moje meno objevilo zpet u axis a kvuli tomu odesla pulka protivnikova tymu me prijde trosku trapny! Prave proto ste se do toho meli pustit a srazit maxoj hrebinek nemusis bejt zadna skila abys mapu vyhral staci trosku teamwork napr:des pro obj a vis ze za rohem ceka max tak se bud jak trubka na me vrhnes a zkusis me udolat(zhebnes) nebo se dohodnes se 3 medama a hezky me vyskolis kdyz neni skil da se nahradit taktikou a teamworkem!

JEste trapnejsi je ze hehe to si me pobavil nahral sis na me video a myslis ze tady budes velkej king a vsem to tady predvedes maxe prebehlika jak de k silnejsim to uz je tady dost ohrany a ja si budu hrat za koho chci jasny driv sem treba prebihal k silnejsim ale to uz je dlouho a sotva sem uhral 30 killu kdyz se nad tim zamyslis od koho se vic naucis od dobre slapajiciho tymu nebo od nesehranejch B Ale ted se te uprimne zeptam furt si myslis ze se svym skilem musim lozit k silnejsimu tymu????

Kdyz si vzpomenu pred sedmi lety kdyz sem zacal hrat a prisaham 14 dni sem nikoho nezabil myslel sem ze maj vsechni cheaty ale nedal sem se odradit a dopracoval sem az to ktomu ze uz moje pouha pritomnost dneska donutila odejit lamky z druhyho tymu pryc.

Kopine hrajes to co moje pamet saha a misto abys hral tak abych si rek "hmm kopin to bude tezky tak si reknu hmm kopin ma furt rifli staci na nej nabehnout on vystreli nejd ja ho nadskocim poslu 3 hedky a jeto vyreseny a tohle se parkrat zopakuje a ty zacnes brecet (treba kdyz hraje proky mam to to samyj sem furt mrtvej ale nemuzes nekomu vytykat jeho skill me to stalo 7 let nez sem se to takhle naucil proste trenuj a nebrec nad tim kdyz ti na nekoho tvuj skil nestaci protze ses dobrej eng ale pokud sebou nemas ochranku ses snadnej cil!

HEHE me se strasne libi kdyz hrajem spolu a kreju ti zada a vyhravame tak chrochtas blahem ale jakmile zacnu branmit u axis a ty chytas moje headky tak hned fnukas a delas trapny videa atd. JA za to nemuzu zes mel v tymu lamy no a co ja taky a jeden max sice hodne pomuze lamkam ale tod vse ja jen nechapu ze to ty lidi hrajou tolik let a skill je furt stejnej.

Vtom mezi nama bude rozdil ja sleduju turnaje v cw a snazim se neco pochytit pak proctu kazdej navod jak nejlip hrat et treba od RAZIELA proc mam tolik headshotu v tom navodu je jedna mapa kde si to muzes sam hezky nacvicit ja na ni trenoval 3 mesice denodenne a diky tomu mam vetsinou na vetsine serverech kde hraju most headshot a jakmile mas v maliku headky mas vyhrano to je ten duvod proc se me dari takhle kosit:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 05:45    Předmět: Citovat

princess cz napsal:
kopin napsal:
toto je bez kometare.....jen se Max nezmenil za tu dobu ani o chlup...furt stejnej...jen pockej az vyvolam to videjko...poradte jak ho pustim....nemuzu to najit :?tak na videjko jsem koukal...ted uz jenom jak ho zverejnit?


toto psal Bell:
Tak to nahraj a dej k dispozici.
Záznam hry (toho co zrovna vidíš se zapíná F12.
a zastaví zase F12

výsledek je uložený zpravidla v adresáři daného módu tedy
C:\Program Files\Wolfenstein Enemy Territory\ETPUB\DEMOS

tak to zkus a posli.. treba bude pro nej nebude ten ban marnej:)


O jak si mila tak Ban by pro me nebyl marnej jo??? A jako zaco zato ze kopin brecel ze allies je min sel sem knim a najednou byli allies o 2 v presile tak sem se vratil k axis kdokoliv jinej by to udelal byl by jen pochvalen ze dorovnal tymy ale jelikoz to udelal max tak mu dame BAn FAKT IQ TYKVE !!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 06:42    Předmět: Citovat

Chjó lidi.

Kolikrát už jsem psal, že hráč bez admin levelu si nemůže přeskakovat kam chce, ale jen tam, kam ho server pustí. Většinou to funguje korektně.

Takže, když hráč bez levelu (a Max level nemá) přejde od jednoho týmu k druhýmu, většinou nemůže hned zpět.

Pokud hra někomu bez levelu spadne, má často smůlu a nemusí mít možnost se vrátit k týmu, kde byl před pádem jeho ET.

Pokud je ve hře víc "živejch" hráčů na obou stranách, není vždycky nutné za každou cenu rovnat týmy. Někdy rozdíl o 2 se dá v pohodě uhrát i ze strany "slabších" a počet prostě nemusí být rozhodující. Je to o citu.

Malá rekapitulace:

Přebíhání lidí bez levelu je mi celkem jedno, pokud to není hned po shuffle.
Přebíhání lidí s levelem řeším, pokud škodí vyváženosti hry a zejména přebíhání lidí s levelem hned po shuffle mne **** a pokud k němu bude docházet, celkem vím co bude následovat Cool.

Takže ode mne za "hopsání" BAN neuvidí nikdo ani náhodou,
maximálně warn/kick po shuffle a to ještě jen za určitých podmínek.
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com