Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jak přidám boty?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 10:09    Předmět: Jak přidám boty? Citovat

Potřeboval bych poradit, jak si do hry přidám boty... Chtěli jsme si založit hru na kolejní síti, ale nějak jsme nikdo nepřišli na to, jak tam nahrát ty boty Sad díky
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 10:20    Předmět: Citovat

tak snad ti trochu pomuzu.Na serveru musis mit nainstalovany prave ty boty,pridat je je uz pak snadne.trochu jsem s tim experimentoval,kdyz mi dlouho blbnul net a mel jsem ET abstak.Zkusil jsem omni-boty, http://www.omni-bot.de/e107/news.php
asi jsou i na Regnetu,a jsou to fakt blby hovada.Nedoporucuju.Protoze jsou na netu taky Fritz Boti,najdes treba tady:
http://returntocastlewolfenstein.filefront.com/files/Wolfenstein_Enemy_Territory/Mods/Bots;3294
a ty jsou proste super,medici pichnou, hrajou na objective,proste jsou fakt mnohem inteligentnejsi.Blby je ale u Fritzu to,ze zdaleka neumej vsechny mapy,ale zakladni kampan ano.Poznas to podle toho,ze stoji na spawnu a vegeti.takze nainstaluj oboje a podle map a kampane uz si vyberes,na to vyblbnuti to bohate staci,jestli to nechces nejak profesionalne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com