Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

cheatovani
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 15:11    Předmět: cheatovani Citovat

alsi moc tě prosim mam takovej pocit ze nam zacal chodit na servr dalsi cheatr moc tě prosim koukni na něj až budeš mit čas ma nick --- ale v barvach děkuji ti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 15:39    Předmět: Citovat

Uh, nic mě do toho není, ale toho znám. Jeho pravý nick je Mistake. MrTvola,___ a aim jsou jeho obvyklý fakenicky tady na Regnetu. Velmi pochybuju, že zrovna on cheatuje. Je jen dost dobrej. Ale jestli máš důkaz, žádnej problém.
Dá se poznat na každým serveru, má nabindovaný pro něj typický smajlíky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 18:21    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Uh, nic mě do toho není, ale toho znám. Jeho pravý nick je Mistake. MrTvola,___ a aim jsou jeho obvyklý fakenicky tady na Regnetu. Velmi pochybuju, že zrovna on cheatuje. Je jen dost dobrej. Ale jestli máš důkaz, žádnej problém.
Dá se poznat na každým serveru, má nabindovaný pro něj typický smajlíky.


Tak se mu podivame na zoubek ne? Twisted Evil
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 20:15    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Uh, nic mě do toho není, ale toho znám. Jeho pravý nick je Mistake. MrTvola,___ a aim jsou jeho obvyklý fakenicky tady na Regnetu. Velmi pochybuju, že zrovna on cheatuje. Je jen dost dobrej. Ale jestli máš důkaz, žádnej problém.
Dá se poznat na každým serveru, má nabindovaný pro něj typický smajlíky.

nemam ten pocit pouze ja ale dnes ho spektovali dalsi lidi a sjou přesvědčeni ze čistej neni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 20:21    Předmět: Citovat

castrol.cz napsal:
BELA OSA napsal:
Uh, nic mě do toho není, ale toho znám. Jeho pravý nick je Mistake. MrTvola,___ a aim jsou jeho obvyklý fakenicky tady na Regnetu. Velmi pochybuju, že zrovna on cheatuje. Je jen dost dobrej. Ale jestli máš důkaz, žádnej problém.
Dá se poznat na každým serveru, má nabindovaný pro něj typický smajlíky.

nemam ten pocit pouze ja ale dnes ho spektovali dalsi lidi a sjou přesvědčeni ze čistej neni


byva na regnetu casto?
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 20:36    Předmět: Citovat

Tox napsal:
castrol.cz napsal:
BELA OSA napsal:
Uh, nic mě do toho není, ale toho znám. Jeho pravý nick je Mistake. MrTvola,___ a aim jsou jeho obvyklý fakenicky tady na Regnetu. Velmi pochybuju, že zrovna on cheatuje. Je jen dost dobrej. Ale jestli máš důkaz, žádnej problém.
Dá se poznat na každým serveru, má nabindovaný pro něj typický smajlíky.

nemam ten pocit pouze ja ale dnes ho spektovali dalsi lidi a sjou přesvědčeni ze čistej neni


byva na regnetu casto?

prvě že posledni dobou velice často,proč tedy jak tvrdi osa takovej hrač supr kvalit chodi na regnet a ne mezi medium
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 14:23    Předmět: Citovat

castrol.cz napsal:
Tox napsal:
castrol.cz napsal:
BELA OSA napsal:
Uh, nic mě do toho není, ale toho znám. Jeho pravý nick je Mistake. MrTvola,___ a aim jsou jeho obvyklý fakenicky tady na Regnetu. Velmi pochybuju, že zrovna on cheatuje. Je jen dost dobrej. Ale jestli máš důkaz, žádnej problém.
Dá se poznat na každým serveru, má nabindovaný pro něj typický smajlíky.

nemam ten pocit pouze ja ale dnes ho spektovali dalsi lidi a sjou přesvědčeni ze čistej neni


byva na regnetu casto?

prvě že posledni dobou velice často,proč tedy jak tvrdi osa takovej hrač supr kvalit chodi na regnet a ne mezi medium


uvidime, kouknem na jeho styl hry a myslim, ze poznat cheat nebude problem, paklize je to kvalitni hrac, tak jej slusne odkazeme na nejake medium servery
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 17:46    Předmět: Citovat

Ahoj, abyste mě pochopili, já ho nehájím, jenom ho trochu znám. A to jako výborného hráče. Proč chodí na Regnet nevím, ale tuším. Včera jste to někteří viděli. On tam leze, aby si dokázal, že za mapu umí zabít přes 100 lamek a asi si myslí, že si tím zvětší pinďoura. Nebo možná aby měl nějaký historky, až si začne povídat s holkama, jakej že je borec Laughing. Jinej rozumnej důvod mě nenapadá. Navíc se mě vůbec nelíbil jeho komentář, že lamy jsou všude, ale na Regnetu nejvíc. Omg a co má bejt? Každej jednou začínal. Jestli cheatoval, dejte mu bez milosti ban. Ale nejprve to dokažte.
Mě se sice taky nelíbí, že jeden hráč totálně rozháže team balanc hry, ale za skill ho přece nebudete vyhazovat. Ani pochybný nebo i dementní motiv jeho hraní není přece důvod k banu. O velikosti pinďoura nemluvě... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 18:51    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Ahoj, abyste mě pochopili, já ho nehájím, jenom ho trochu znám. A to jako výborného hráče. Proč chodí na Regnet nevím, ale tuším. Včera jste to někteří viděli. On tam leze, aby si dokázal, že za mapu umí zabít přes 100 lamek a asi si myslí, že si tím zvětší pinďoura. Nebo možná aby měl nějaký historky, až si začne povídat s holkama, jakej že je borec Laughing. Jinej rozumnej důvod mě nenapadá. Navíc se mě vůbec nelíbil jeho komentář, že lamy jsou všude, ale na Regnetu nejvíc. Omg a co má bejt? Každej jednou začínal. Jestli cheatoval, dejte mu bez milosti ban. Ale nejprve to dokažte.
Mě se sice taky nelíbí, že jeden hráč totálně rozháže team balanc hry, ale za skill ho přece nebudete vyhazovat. Ani pochybný nebo i dementní motiv jeho hraní není přece důvod k banu. O velikosti pinďoura nemluvě... Twisted Evil
oso maš každopadně pravdu nejprve se musi dokazat že je cheatr,spektovalo ho vice lidi se mnou a domnivaj se že každopadně něco použiva.Taky se mi neliběj jeho poznamky,myslim si že na regnet chodi taky slušny hrači jako ty,rapy.doktor,error a dalši,taky si myslim že už nejsem takova lama zatim se mějte fajn pišu z nemocnice mam po operaci kolena zase dejte vědět
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 19:16    Předmět: Citovat

2 castrol.cz:

Ano, taky doufám že se to vyřeší k všeobecné spokojenosti ET Regnet serveru.

Ale hlavně přečkej tu nemocnici ve zdraví, a moc nám tam neztloustni, aby jsi potom moc nepřemáhal už zahojené koleno při přeskoku Old City Wall! Laughing

BELA OSA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 19:24    Předmět: Citovat

Ještě bych chtěl, trochu egoisticky Wink, reagovat na svůj příspěvek.
Toho výborného hráče beru zpět. Výborný hráč umí nejen výborně střílet a výborně se pohybovat, ale měl by taky vědět, jak se chovat na návštěvě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jecm!nek



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: se píše po "B" tvrde i a po "L" ne.

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 08:26    Předmět: Citovat

a ja ja ja JAJ! Kuci to je moje vina. Mistejka jsem premlouval at se prijde kouknout. Je to fajn typek. Rozhodne nepouziva nic! Je to prokiho spoluhrac, takze bourak! ... Very Happy Asi se tu dobre bavil ze? skoda ze jsem to nevidel Laughing
_________________
Anton je mrtev ať žije ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 09:12    Předmět: Citovat

2 Jecm!nek:

Jo jo, pěkně si nás tam vodí Laughing. Ale Proki narozdíl od Mistaka aspoň nikoho nenazývá hordou lam a nehraje jenom na fragy. To je od něj trošku přitažený za vlasy. Na druhou stranu se i zkušenější mají od koho učit. Snad to byl jen Mistakův ojedinělý úlet (myslím to chování, že cheatuje stále nevěřím) a už se nebude opakovat, v opačném případě ať chodí na CZ&SK nebo jiný server s lepšími hráči, tam si zase budou vodit jeho Twisted Evil.

Ještě poznámka pro ty, co jsou frustrováni z toho, že prohrají 248 z 250-ti soubojů zepředu proti takovým borcům jako je Prok!n3k (aka. Stop!Battle.me), M!stak3 (aka. mylyjón fakenicků Shocked) nebo Doktor. Zkuste si zahrát někdy etpro, netrefíte nic. Systém hitboxů je docela dost odlišný a prone Vám vůbec nepomůže. Ale když se to naučíte, headshoty v etpubu Vám půjdou už tak nějak samy a budete borci taky. No, to je asi trochu silné tvrzení, ale určitě Vám to bude připadat jednodušší. Osobně jsem docela rád, když mě občas někdo takový přistřihne ofinu a zvětší mě prostor pro zlepšení. Nahrávám si svoje vlastní dema a pak koukám, kam že jsem to vlastně pálil. Někdy se až musím smát, jaký jsem to nešika Razz.

Omlouvám se za odbočení z tématu, cheateři nemají samozřejmě na Regnetu místo (nikde by mít neměli, ať si chodí na čítservry do Polska).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 10:55    Předmět: Citovat

doufám že se na mě nikdo nezlobí když mám best fragera:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 11:21    Předmět: Citovat

OkillercZe napsal:
doufám že se na mě nikdo nezlobí když mám best fragera:)
Toho myvam taky a nikdo se na mě nezlobi tak proč by měl na tebe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
Strana 1 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com