Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

bela osa
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Moncicak



Založen: 13.2.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 16:24    Předmět: bela osa Citovat

dle me rozhodne nejlepsi admin Very Happy Very Happy Very Happy ...ted me zrovna dal kick - reason kecy! Napsal jsem mu totiz jedinou vetu ve hre : fragger osa az u nich...odepsal omg mlc a kick...ridis to fakt dobre kamo,jses frajer, za chvilku bys mohl zustat s timhle pristupem sam na serveru Cool ...

P.S.: nic ve zlym, ale ze bys byl nejakej extra hrac, kterej si to muze dovolit, to zrovna nejses frajirku Twisted Evil
Stale pevne doufam, ze jsi to jen nezvlad a bylo to vyustenim neceho jineho, protoze, ejstli sji i tohle myslel vzane, tak uz nevim, ajk se ma clovek chovat na serveru...
Kdyz nepochopis ani nadsazku - fragger osa az u nich, tak ti nerozumim...v minuly mape na radaru jsi napsal : uz jste si dohonili vepredu?pojdte branit...skoda, ze te za to nekickly vid? Razz
Je to asi tak srovantelne,ale s rozdilem, ze ty si muzes psat co chces, kdezto ostatni ne! Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
princess cz



Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Úpice(okoli Trutnova:) )

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 17:07    Předmět: Re: bela osa Citovat

Moncicak napsal:
dle me rozhodne nejlepsi admin Very Happy Very Happy Very Happy ...ted me zrovna dal kick - reason kecy! Napsal jsem mu totiz jedinou vetu ve hre : fragger osa az u nich...odepsal omg mlc a kick...ridis to fakt dobre kamo,jses frajer, za chvilku bys mohl zustat s timhle pristupem sam na serveru Cool ...

P.S.: nic ve zlym, ale ze bys byl nejakej extra hrac, kterej si to muze dovolit, to zrovna nejses frajirku Twisted Evil
Stale pevne doufam, ze jsi to jen nezvlad a bylo to vyustenim neceho jineho, protoze, ejstli sji i tohle myslel vzane, tak uz nevim, ajk se ma clovek chovat na serveru...
Kdyz nepochopis ani nadsazku - fragger osa az u nich, tak ti nerozumim...v minuly mape na radaru jsi napsal : uz jste si dohonili vepredu?pojdte branit...skoda, ze te za to nekickly vid? Razz
Je to asi tak srovantelne,ale s rozdilem, ze ty si muzes psat co chces, kdezto ostatni ne! Confused


akorat sem myslela na to,jestli sem zas napises ty svoje kecy..a ejhle..zas trapnej prispevek...kdyz te to taj prudi,tak sem nelez....voe Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fuggas



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: socka z Railgunu

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 17:12    Předmět: Citovat

"Musíte zadat text příspěvku!"

Kuwa.. to snad nejde vymazat??!! Mad


Naposledy upravil Fuggas dne čt listopad 15, 2007 19:14, celkově upraveno 14 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 17:17    Předmět: zase Citovat

Vyhazuje se ze serveru i někdo jinej?
Ani ne...
Ale takových krutých selhání se tu sešlo u tak snaživého hráče. Já jen doufám, že Alsik nebude muset pořídit spešl databázi na tyhle kicky.

Jen mě ještě napadlo, jestli sem to měl psát sem, ale taky sem si mohl založit intelektuálně novej thread..
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...


Naposledy upravil Mik (CZ) dne čt listopad 15, 2007 19:25, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moncicak



Založen: 13.2.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 18:08    Předmět: Citovat

Princess - v čem je toto trapné? napiš jediný důvod...celou dobu se snaží ude o nějaká pravidla a pak svým chováním podryje pravidla celého serveru? Nebo ti to přijde normální? Jestli je to teda normální, že takhle se mezi sebou respektují 2 hráči, tak to potom jo...jen začínám dost pochybovat o tvé inteligenci - neber to jako urážku, ale zkus prosím odpovědět,co je na tom trapného? jestli myslíš to, že sem to jsem zveřejnil, tak envím, proč bych enmohl! Od toho to tu je přeci, nebo ne?
Btw, proč sem enmám lézt? Mám právo stejně jako všichni hráči. Z tvých příspěvků ale odhaduji, že nemáš asi ani ponětí o tom, co píšeš...jsi nějaké malé dítě nejspíš... Rolling Eyes Btw, neříkej mi vole - nepíšu ti taky krávo,díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
princess cz



Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Úpice(okoli Trutnova:) )

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 18:15    Předmět: Citovat

Moncicak napsal:
Princess - v čem je toto trapné? napiš jediný důvod...celou dobu se snaží ude o nějaká pravidla a pak svým chováním podryje pravidla celého serveru? Nebo ti to přijde normální? Jestli je to teda normální, že takhle se mezi sebou respektují 2 hráči, tak to potom jo...jen začínám dost pochybovat o tvé inteligenci - neber to jako urážku, ale zkus prosím odpovědět,co je na tom trapného? jestli myslíš to, že sem to jsem zveřejnil, tak envím, proč bych enmohl! Od toho to tu je přeci, nebo ne?
Btw, proč sem enmám lézt? Mám právo stejně jako všichni hráči. Z tvých příspěvků ale odhaduji, že nemáš asi ani ponětí o tom, co píšeš...jsi nějaké malé dítě nejspíš... Rolling Eyes Btw, neříkej mi vole - nepíšu ti taky krávo,díky


jediny duvod??tak ja ti ho povim...vzdy kdyz prilezes na regnet tak do nekoho prudis a nevidim to jen ja...minule kdyz te vyhodil milhaus sis hned stezoval tady na foru,ted kdyz te kicknul bela tak zas..je to ubohy a stgejne to nikoho nezajima..dle meho nazoru je to spravne ze te bela vyhodil,pac tvoje pripominky nejsou na miste..jo a jen tak mimochodem,taky ti nerikam,ze podle tvych prispevku mi prijdes jak nejvetsi d.....tak to dite zahod ju?jo a woe si rikat budu..moje vec a kravo mi klidne pis,od takovyho cloveka jako jsi ty je mi to uplne u prd... Laughing

jo a mik ma pravdu,nikdo jinej se skoro nekickuje,jen ty..tak cim to asi bude co heh Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
princess cz



Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Úpice(okoli Trutnova:) )

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 18:19    Předmět: Citovat

Moncicak napsal:
Princess - v čem je toto trapné? napiš jediný důvod...celou dobu se snaží ude o nějaká pravidla a pak svým chováním podryje pravidla celého serveru? Nebo ti to přijde normální? Jestli je to teda normální, že takhle se mezi sebou respektují 2 hráči, tak to potom jo...jen začínám dost pochybovat o tvé inteligenci - neber to jako urážku, ale zkus prosím odpovědět,co je na tom trapného? jestli myslíš to, že sem to jsem zveřejnil, tak envím, proč bych enmohl! Od toho to tu je přeci, nebo ne?
Btw, proč sem enmám lézt? Mám právo stejně jako všichni hráči. Z tvých příspěvků ale odhaduji, že nemáš asi ani ponětí o tom, co píšeš...jsi nějaké malé dítě nejspíš... Rolling Eyes Btw, neříkej mi vole - nepíšu ti taky krávo,díky


jo a co mas prosim te za skolu ze tu meles o inteligenci co Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 18:20    Předmět: Citovat

Znam Belu, nemohu rici, ze zrovna nejlepe ale znam.Je tvrdy a nekompromisni, presto si myslim, ze je dost stary a chytry na to, aby co nejlepe zhodnotil situaci, zajimalo by me, co tomu konfliktu predchazelo, urcite to nebude jen tak. Rolling Eyes
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 18:34    Předmět: Citovat

Mik napsal:
Vyhazuje se ze serveru i někdo jinej?
Ani ne...
Ale takových krutých selhání se tu sešlo u tak snaživého hráče. Já jen doufám, že Alsik nebude muset pořídit spešl databázy na tyhle kicky.

Jen mě ještě napadlo, jestli sem to měl psát sem, ale taky sem si mohl založit intelektuálně novej thread..


Mysleno jako vtip? Nebo opravdu kritika OSY? Beru zpet. Spatne jsem te Miku pochopil. Jsem rad, ze souhlasis.

On totiz ten milej, co tu breci, systematicky provokuje a bohuzel mu to nekteri zerou. On uz tu nenapsal, ze nejprv provokoval i mne pak pritomne adminy obecne. Secteno podtrzeno dostal od OSY kick, s kterym souhlasim, byt jsem sam psal pouze mute, ale uz nedopsal. OSA byl rychlejsi.

Vse to zacalo mym warn hraci Aragorn na Radaru, ktery rozhodnuti v prubehu mapy akceptoval a odehral celou kampan np. (kdyby to nekdo dohledaval v logu)

Jinak je to naposledy, kdy komentuju na foru nebo ve hre Monciho. Myslim, ze nema cenu mu prilevat do flejmu. Za pripadnymi tresty, ktere mu za prohresky udelim, si stojim a s nim je nehodlam diskutovat. Pokud si na mne bude stezovat, je jen na Alsovi co s tim udela.
Pokud se jeho chovani v dlouhodobejsim horizontu zmeni, muzem se bavit o nejake zmene z me strany.

Zajimalo by mne, jestli uz si opravdu stezoval Alsovi, jak je nespravedlive trestan. Nebo jen zaklada flejmy na foru a provokuje. Ja osobne bych s nim vyrazil dvere.
_________________
"Anton na hrad" ;o)


Naposledy upravil Hobit dne čt listopad 15, 2007 19:00, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moncicak



Založen: 13.2.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 18:36    Předmět: Citovat

to princess : gympl...ale na tom nezalezi...umis si vyjet consoli?pises, ez ekdyz prijdu, tak enco prudim...kdy? mas nejaky dukazy? ja si to ctu a nikdy jsem do nikoho po prichodu nic nekecal...kdyz neco najdes, tka dej vedet,lec nic nenajdes...priste nez enco anpises, tak si to nech potvrdit...nemas argumenty pro odpoved, tak proc to pises?minule milhaus - minule cca 2 mesice Very Happy Very Happy Very Happy ...nemusim se snizovat k tomu, co delas ty, protoze to je hnus...psta o nekom spinu, kdyz nemas jediny dukaz...

to tox: tomu konfliktu nic nepredchazelo, zjisti si kliden...budu jen rad...kdyz i ty to uvidis...ja jsem s nim nidky problem nemel a rikam, ze doufam, ze to byl jen nejaky ulet, taky z toho nedelam hroznou vedu...kdybych mel na nej kontakt, tak to napisu jen jemu a zeptam se ho...me to jen prislo trochu "no fair"...ale treba se pletu...treba se to ted dela, ze kdyz kdokoliv napise slovo do konsole, je to kick Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
princess cz



Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Úpice(okoli Trutnova:) )

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 18:41    Předmět: Citovat

[quote="Moncicak"]to princess : gympl...ale na tom nezalezi...umis si vyjet consoli?pises, ez ekdyz prijdu, tak enco prudim...kdy? mas nejaky dukazy? ja si to ctu a nikdy jsem do nikoho po prichodu nic nekecal...kdyz neco najdes, tka dej vedet,lec nic nenajdes...priste nez enco anpises, tak si to nech potvrdit...nemas argumenty pro odpoved, tak proc to pises?minule milhaus - minule cca 2 mesice Very Happy Very Happy Very Happy ...nemusim se snizovat k tomu, co delas ty, protoze to je hnus...psta o nekom spinu, kdyz nemas jediny dukaz...

gympl,jo tak to se divim,pac meles fakt pi... Laughing Laughing dukazy?nepotrebuju,vsichni vedi jak to je,tak se neobhajuj,pac ti to na to stejne nikdo neskoci...minule milhaus..to je fuk,ze to jsou dva mesice,davala sem priklad...ja se klidne snizim a spinu psat budu,ale jen na tebe,pac ty takova mala spina jsi Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moncicak



Založen: 13.2.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 18:44    Předmět: Citovat

to hobit: napis jake provokace? jak jsme te provokoval a adminy?Btw, nebrecim - jen si myslím, že ej škoda, nemí t stejný metr pro všechny! Proč bych si mu stěžoval? myslím, že lepší je to probrat spolu jen! Als může až rozhodnout, ale mě fakt zajímá, co jsem udělal...díky, kdybys překonal onen odpor a odepsal...protože nechápu, jak můžeš být tak arogantní a toto psát...Btw, nemyslíš, že není chyba jen na mé straně? Ale i na té tvé? Protože tohle, co jsi zde napsal ej opravdu ubohost! Bez žádných důkazů dát mute? apod... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moncicak



Založen: 13.2.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 18:48    Předmět: Citovat

princess - jseš chudák, tohle napsat je drzost a teď už to asi dám i výš, protože, tohle jsou urážky a ty se tu trpět nebudou se shodli všichni admini! K tomu problému - ty neumíš najít ty důkazy (které nejsou)! Btw - jak všichni vědí jak to je? co jako je? tak to napiš, když to víš!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
princess cz



Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Úpice(okoli Trutnova:) )

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 18:51    Předmět: Citovat

Moncicak napsal:
princess - jseš chudák, tohle napsat je drzost a teď už to asi dám i výš, protože, tohle jsou urážky a ty se tu trpět nebudou se shodli všichni admini! K tomu problému - ty neumíš najít ty důkazy (které nejsou)! Btw - jak všichni vědí jak to je? co jako je? tak to napiš, když to víš!


dej si to kam chces...me je to fuk...kacim na tebe..s trotlem se bavit neda Laughing dukazy nedukazy...kazdej vi,ze se provokater..hus s tebou pryc Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 19:11    Předmět: kontakt Citovat

Moncicak napsal:
...ja jsem s nim nidky problem nemel a rikam, ze doufam, ze to byl jen nejaky ulet, taky z toho nedelam hroznou vedu...kdybych mel na nej kontakt, tak to napisu jen jemu a zeptam se ho...


Proč tedy zakládáš nový thread?
Tady na foru existuje soukromá pošta a jelikož tu uživatel BELA OSA "kempí" téměř každý den, tak to s ním můžeš probrat přes ni. Novou zprávu vidět lze a popřípadě ti i vyskočí pop-up oknem.
Dále má zde registrovaný uživatel BELA OSA uveden v osobních údajích e-mail i icq. Takže kdo dělá třeba gympl a nebo zvládá základy IT, tak by pro něj neměl být problém zkontaktovat tohoto uživatele.
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com