Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cheatování

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
[CzF] InSt!tuT



Založen: 12.10.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 19:53    Předmět: Cheatování Citovat

Zdravim všechny regnetaky Very Happy
Toto je reakce na to ze se o mě říká že jsem cheatr.
Je pravda že jsme s tronixem na seznamu cheateru,(nazval bych to jako takoví jednorázoví úlet Smile ),ale zase je pravda že na regnetu jsme nikdy nic neudělali….je fakt že mi nemusite věřit,ale na regnetu hraju dlouho a nechtěl bych o to přijit a myslím že i tronix ne Very Happy .

Ps:Děkuji za vyslechnutí a doufám že nás budete uznávat jako čestné hrače(časem Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 09:46    Předmět: Re: Cheatování Citovat

[CzF] InSt!tuT napsal:
Zdravim všechny regnetaky Very Happy
Toto je reakce na to ze se o mě říká že jsem cheatr.
Je pravda že jsme s tronixem na seznamu cheateru,(nazval bych to jako takoví jednorázoví úlet Smile ),ale zase je pravda že na regnetu jsme nikdy nic neudělali….je fakt že mi nemusite věřit,ale na regnetu hraju dlouho a nechtěl bych o to přijit a myslím že i tronix ne Very Happy .

Ps:Děkuji za vyslechnutí a doufám že nás budete uznávat jako čestné hrače(časem Smile )


no uvidime jeste... Wink ja sem si neco takoveho myslel, vsak sem vas taky od te doby, co se to provalilo nekiknul ani nijak jinak neposkodil za cheat, nebo podezreni na cheat... Smile nicmene, vtipky budou padat jeste dlouho asi Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 17:18    Předmět: I tenhle to hraje :-) Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CrazyCry



Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Senica SK

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 02:38    Předmět: Re: Cheatování Citovat

[CzF] InSt!tuT napsal:
Zdravim všechny regnetaky Very Happy
Toto je reakce na to ze se o mě říká že jsem cheatr.
Je pravda že jsme s tronixem na seznamu cheateru,(nazval bych to jako takoví jednorázoví úlet Smile ),ale zase je pravda že na regnetu jsme nikdy nic neudělali….je fakt že mi nemusite věřit,ale na regnetu hraju dlouho a nechtěl bych o to přijit a myslím že i tronix ne Very Happy .

Ps:Děkuji za vyslechnutí a doufám že nás budete uznávat jako čestné hrače(časem Smile )


Tak to by si na druhých serveroch veru neuspel...iba ospravedlnením...a to ešte keď si na listine cheaterov tak zbohom WET cheater necheater...keď ráz cheat vyskúšaš, cheater bude s teba navždy...pokial nebudeš registrovaný ako cheater, čo v tvojom prípade si...čo sme dnes hrali (14. marca okolo 2,00 hod.) aj Mr. Jode tak vieš hrať, vieš strielať ale načo cheating ....ano každý to chce vyskúšať ale keď chce niekto vyskúšať cheat tak doporučujem ísť niekde na nejaký server kde nie je PB a tam sa vyblázniť...ano priznám sa a ja som cheatoval ale nie na publiku...vyskúšal som...je to k ničomu...a teraz sa mi to protivý
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com