Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

přenos dat ET

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2007 19:48    Předmět: přenos dat ET Citovat

jenom by mě zajímalo, jestli někdo nevíte, kolik dat se downloaduje a uploaduje dejme tomu za hodinu hry...?
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2007 22:18    Předmět: Citovat

vypni si instantni kecalky, ruzne p2p klienty, ftp a torenty. odvsiv si wokna od cile komunikujicich *ware vseho druhu. a pak v nastaveni site ve woknech nebo pomoci iptables v linuxu zjistis prenesena data pri cilem hrani 1 hodinu. (nastav si budik, at z toho neni hodin vic ;o) )
_________________
"Anton na hrad" ;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 03:00    Předmět: Citovat

Hobit napsal:
vypni si instantni kecalky, ruzne p2p klienty, ftp a torenty. odvsiv si wokna od cile komunikujicich *ware vseho druhu. a pak v nastaveni site ve woknech nebo pomoci iptables v linuxu zjistis prenesena data pri cilem hrani 1 hodinu. (nastav si budik, at z toho neni hodin vic ;o) )


ale ja si to nechci merit...ja se jen ptal jestli to nekdo nahodou nevi...aspon by wocko Wink pac mi provider sdelil, ze tenhle mesic sem za 13 dnu downloadnul (aspon podle nej) 12 GB a omezil me net... tak sem chtel vedet kolik tak to et taha...i kdyz je mi jasne, ze tak zavratne cisla to nebudou...snad Smile
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozmen



Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Lužany (PJ)

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 09:09    Předmět: Citovat

Cus co sem koukal u sebe tak pri hrani ET je download i upload kolem 6kB/s. Kdybys chtel ETckem udelat 12GB, tak bys od toho nemohl odejit ani na minutu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 10:07    Předmět: Citovat

Kozmen napsal:
Cus co sem koukal u sebe tak pri hrani ET je download i upload kolem 6kB/s. Kdybys chtel ETckem udelat 12GB, tak bys od toho nemohl odejit ani na minutu Very Happy


diky, neco takoveho sem si myslel... Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 12:08    Předmět: Citovat

test !la!la verze 0.1

testovaci sestava: nedulezite
testovaci OS: nedulezite
testovana hra: W-ET
nastaveni hry: cl_maxpackets 76
podminky na serveru: odhadem prumerne 6lidi 10botek
nastaveni testu: date > test && sudo iptables -vL >> test && et +connect et.regnet.cz && date >> test && sudo iptables -vL >> test
vypis testu (vyber):
Ne pro 23 10:37:18 CET 2007
INPUT bytes 11155
OUTPUT bytes 5632
Ne pro 23 11:37:36 CET 2007
INPUT bytes 18M
OUTPUT bytes 18M

potvora mi to zaokrouhlil na MB, takze to nemas na bajtik presne.
no a kazdy test musi mit zaver:
tve omezeni netu muze mit jednu (i vice naraz) z tehle pricin:
1) zavsiveny pocitac, ale to by sis asi vsim provozu po siti.
2) nekdo z tve rodiny taha ve velkem data pochybne kvality a puvodu, nejsi to nahodou ty?
3) ten hodny soused je pekny hajzlik a napich se ti na net.
4) tvuj ISP ti keca, protoze mu o vanocnim case kolabuje sit.
5) pustil sis wolfa jako server (a tyden na nej zapomel), pak zere podstatne vic.
_________________
"Anton na hrad" ;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 12:28    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
ale ja si to nechci merit...ja se jen ptal jestli to nekdo nahodou nevi...aspon by wocko Wink pac mi provider sdelil, ze tenhle mesic sem za 13 dnu downloadnul (aspon podle nej) 12 GB a omezil me net... tak sem chtel vedet kolik tak to et taha...i kdyz je mi jasne, ze tak zavratne cisla to nebudou...snad Smile


Já to nikdy přesně neměřil, ale dělal jsem pokusy, abych zjistil jak fungují lagscripty a jak už psal Kozmen, upload mě vyšel průměrně 7kBps, download ještě o hodně nižší. ET jsem hrál i v době, kdy se FUP vztahovalo na 6GB za měsíc a nikdy jsem žádné problémy neměl. Problém bych hledal spíš v DC, eDonkey, Torrentu nebo virech. Vychází Ti to velmi zhruba 1GB za den, což na druhou stranu není zase tak moc. Kdyby jsi teoreticky hrál ET 24h denně, tak Ti při trafficu 6kBps UP + 6kBps DL ten giga vyjde taky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 19:31    Předmět: Citovat

ja prave doma zas tak moc casu netravim, takze to vidim na brachu a nebo toho hodneho hajzla odvedle Wink ale heslo by snad neuhod... Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com