Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co je to teďka s BOTama???
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Witus_CZ



Založen: 11.7.2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Prágl

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 20:07    Předmět: Co je to teďka s BOTama??? Citovat

Já jen že vod tý doby co znova naskočil server a jsem odbanovanej, tak mam pocit, že to s BOTama nějak neni oulně v pořádku. Setkání s některejma nejsem schopnej přežít ani kdyby nevim co. Teda spíš mě štvou situace jako že se vynořim zpozarohu, proti mě běží jeden tady z těch kuliferdů a dřív než si stihnu uvědomit vůbec cokoliv, tak ležim na krovkách a jsem KO. Tohle udělat tolikrát za sebou nějakej "human" tak nepochybuju vo cheatování.
Další věcí co mě prudí je, že měkteří BOTi mi přijdou silně retardovaný. Běžim na Gold Rushi vod Allies spawnu tou profláklou ulicí, z amnou BOT s panzou, nikde žádnej skopec a najednou huuuu a mam tu panzu v zádech.. Nechápu jako proc. Nebo stojí BOT dole u banky kousek pred nim ta palma a co asi udělá? No samozřejmě že nasere tu panzu do toho stromu a vaporizuje sebe i pár dalších spoluhráčů.
Takže co? Zdá se to jenom mě nebo jsou ti "uměláci" fakt nějaký divný???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 06:40    Předmět: Citovat

Anton dělal botům školení.. Cool Prej jsou naštvaný, že je lidi tak snadno dávaj...
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 07:38    Předmět: Citovat

jn Smile

nebylo by špatné, kdyby hráči s vyšším lvlem mohli měnit aspoň povolání botům... na ty boty - vojáky by to zabralo... to že nemůžeš sundat bota je jiná věc, trénuj Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 09:27    Předmět: Citovat

Přesně tyhle věci se mi stávají taky, jenže spíš jde o to, že určití boti někdy "mají svůj den", takže tvrdě kosí soupeře headshoty, a jiní kolem vás proběhnou a ani si vás nevšimnou, takže je můžete v klidu zabít, nebo ještě hůř - nálety a panzami likvidují vlastní tým. Kdyby byli boti na obou stranách schopnostně vyrovnaní, tak by bylo po problému Smile Občas mi ale nad jejich naprogramováním zůstává rozum stát. Nejsem programátor, ale když přece někdo vytvoří systém umělé inteligence, která zaměřuje nepřítele, plní objectives, dokonce si umí najít i místo na kempování s MG, tak přece není problém přidat tam jednu malinkou podmínku, že když už je dynamit u objective položenej, tak tam nebude dávat další Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Witus_CZ



Založen: 11.7.2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Prágl

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 12:42    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
jn Smile
to že nemůžeš sundat bota je jiná věc, trénuj Wink


No ja mam pocit, ze to neni ani tak vo treninku. Spis mam pocit, ze BOT "vi" ze jsem za rohem a jak vylezu tak mi da headku, ale este me dokaze zabit jednim vystrelem. Neco jinyho je kdyz se potkame, zatancujeme si "doleva doprava" a ja zhebnu. TO dokazu pochopit, ale ze vytuhnu v podstate ve chvili kdy BOTa uvidim me prijde krajne podezrely... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 13:31    Předmět: Citovat

S tím nesouhlasím, mně připadá, že mají někdy moc rychlou detekci nepřítele, bot je proto většinou nejnebezpečnější za MG nestem. Občas taky můžete vidět, jak střílí do nepřátelské helmy na zemi - jednou jsem ho spectoval a pokud někoho zmerčí, tak ho zaměří tak rychle a přesně, že vůbec nepotřebuje vidět za zeď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 15:45    Předmět: Citovat

Prostě mají bota aimbota Surprised) A skrze zeď vidí.. proto se někdy tak divně cmrdají (když běží bokem apod.) Als nastavoval kdysi nějaký ne úplně hi-tech boťáckou obtížnost.. ale jak byl ten hack, tak to možná padlo zas na hi-tech killa..
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KAP
Level4
Level4


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 17:12    Předmět: Citovat

Jsem pro zakázat botkám heavy weapons. To, co předvádí, se musí i Mistake stydět Laughing a jejich TK a SK s těžkejma zbraněma je šílený. Tuhle jsme nemohli ani vylézt ze spawnu, jedna panza za druhou. Jak vidí nepřítele, neřeší nic a pálí hlava nehlava.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Witus_CZ



Založen: 11.7.2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Prágl

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 19:16    Předmět: Citovat

Ragupki napsal:
mně připadá, že mají někdy moc rychlou detekci nepřítele


no tak to je v zasade asi to o co mi bezi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: st září 10, 2008 07:45    Předmět: Citovat

To jste poznali dobre. Je to uz znama chyba, opravena bude s novou verzi botu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 06:43    Předmět: Als Citovat

Cuz Alsi chtěl bych se jen zeptat zda by booti nechtěli zmizet třeba při převršení 10hraču na každé straně boti jsou sice špica ale jsou furt stějně blby Very Happy šlapu na miny atd. a když ma panzu tak to je teprva mazec Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 15:42    Předmět: Re: Als Citovat

Colony Lisak napsal:
Cuz Alsi chtěl bych se jen zeptat zda by booti nechtěli zmizet třeba při převršení 10hraču na každé straně boti jsou sice špica ale jsou furt stějně blby Very Happy šlapu na miny atd. a když ma panzu tak to je teprva mazec Very Happy


Als to tu už vysvětloval.. nejde snížit boty na 0, minimálně bylo tuším 4 (dva a dva pro každý tým). Ale přikláním se k nějaké Lev2+ administrátorské variantě, kdy by se jim v nouzi dali nějakým příkazem alespoň měnit povolání... když už je zakázáno boty kickat... někdy si ti boti namíchají nepoužitelná ba přímo škodlivá povolání a jsou spíš ke škodě týmu Cool
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KAP
Level4
Level4


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 19:25    Předmět: Citovat

No já bych byl hlavně pro, aby se botum zakázaly heavy weapons. Protože mít v týmu 2 panza boty a ještě další 2 panza hráče, tak je to pak na objective nehratelný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 21:38    Předmět: Citovat

Já jsem proto aby tam neležel vždycky bot ve vzduchu někde mimo spawn a ještě měl na sobě vlaječku Smile)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 21:41    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
Já jsem proto aby tam neležel vždycky bot ve vzduchu někde mimo spawn a ještě měl na sobě vlaječku Smile)))

Rejpale...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com