Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ENEMY TERRITORY QUAKE WAR
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 01:01    Předmět: ENEMY TERRITORY QUAKE WAR Citovat

Takže jsem si zahrál BETA verzi ENEmy Territory quake war a rozhodl se o tomě něco trochu napsat pro seznámení jestli se vám to bude líbit můžete si to dát do wiki.

Enemy Territory: Quake War

Takže začněme. Hra z prostředí budoucnosti. Malé vysvětlivky jak ovládat pro začátek.

Povolání clasika jen co se týče funkčnosti povolání je pár menších změn.

Soldier-Voják

Používá Assault rifle což je obdoba SMG ve wolfovi tj. lehká zbraň
Potom rocket launcher klasika panter
Novinka je brokovnice ale tu jsem ani nezkoušel nějak mě neláká. Granaty
A co je důležité disponuje novou funkcí, přebral funkci inženýre tak na půl a jeho nová funkce je pokládání a aktivování náloží. Nálož může položit a aktivovat prakticky jacíkoliv stroj objektive apod. Duležité je že na to má dva nástroje. HE Charge to je samotná nálož a potom Arming tool tj. nástroj kterým se nálož aktivuje.

Medic-zdravotník

Zde je vše při starém, jen má k dispozici plyn který přidává životy těm co běhají okolo něj. Mám dokonce pocit že u každého povolání přibývají nové zbraně a nebo vylepšení ke zbraním, ale to jsem neprobádal do hloubky poněvadž jsem za každou postavu udělal jen jeden lvl a za covreta ani jeden.

Engenir. Inženýr

Důležitá postava jako obvykle. Zde je ale využíván jen pro stavbu objektů. Po 2 levelu se mi podařilo získat ke zbrani i granátomet. Ale v podstatě vše zůstává při starém.

Field ops-jak rádi přezdíváme ammo men

Taky postava která hraje velkou roli při hraní. Udává polohu obléhacím strojům a zadáva paprskem přesnou polohu artilerie. Jinak je vše při starém.)

Covret ops mě absolutně nezaujal.

Ovládání hry celkem při starém snad jen akční klávesa není F ale G. Novinkou pro hru jsou lepší systémy získávání ševelů a hráč který leveluje dostává další různé vymoženosti které neměl na začátku k dispozici. Hru jsem zkoušel jen chvíli tak nevím co vše a nerad vás ochudím o zjišťování. A cílem mise je jako vždy splnit nějaký objektive. Hra je z prvu trošku chaotická, ale časem si člověk zvykne a frčí jako při starém ET. Ještě je nutno podotknout že se hra změnila v jednom ohledu. Tak jak se válčení a způsob vedení války mění tak se mění i způsob hraní her. Jedná se spíše o taktickou hru. Takže ne jako dříve hrr na ně, ale kdo si počká ten se dočká postupuje se opatrně a pomalu a každá postava souvisí z každou ENG bez palebné podpory nepostaví absolutně nic. Medici už nejsou zase tak duležití poněvadž enž se dostanou na místo už není co oživovat a nebo je sundá protivník. Dost se bojuje na velkých otevřených prostranstvích takže není před množstvím klek kam uhýbat. Myslím že se jedná ještě o daleko teamovější hru než byla staré ET. Závislost na ostatních hráčích je větší než kdykoliv předtím.Hratelnost se změnila uplně maximální připomíná mi to jako bych hrál spíš Doom3 a nebo Farcry. Je velmi náročná na grafiku takže si šetřete na nové mašiny aby jste dosáhli opravdu plynulého chodu toď asi vše. Snad jen příjemnou zábavu a nové objevování. Samozřejmě než se naučíme co a jak bude to chvíli trvat, ale já myslím že to půjde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fuggas



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: socka z Railgunu

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 03:10    Předmět: Citovat

A líbilo se ti to? Neni to nuda?
Já to ještě nezkoušel, páč na to určitě hardwarově nemám (opteron 144, 1Gb RAM, ATI X800GTO,). Ale starej Wolf se taky nebude dát pařit donekonečna:/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wertyz
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 10:04    Předmět: Citovat

hm, az na to, ze to s ET ma spolecnej jen nazev a ty povolani...nevim me teda osobne by nebavilo nekde furt cekat a jen koukat nez tam nekdo pobezi, abych mu to moh dat z dalky do zad nebo aby me honil obri robot nebo tank, kterej jako napr. eng nemam sanci znicit...a je to spis battlefield nez et, moc zalezi na taktice a nemuzes tam plne uplatnit jak umis strilet, ptz jsou jaks rikal velky prostory kde po sobe strilite na dalku, coz neni zrovna nej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 11:52    Předmět: Citovat

Je to postaveno na novém enginu:) dalo se čekat že to bude něco jiného. Ja bych to shrnul do takové malé škatulky. doomovský battlefield. Bo designově je to podobné viděli jsme hry poslední které vyšly z dílny ID takže kdo hral quake 4 bo doom3 bude souhlasit, jen snad ta náročnost na grafiku. Ale s tím opetronem sem to nepochopil 144 ma bejt frekvence a X800Gto je dobra grafika ja mam jen 9600XT 256mb operační paměti je sice frekvence přetaktovaná, ale i tak je to žďorb. No a mám jen 512ram sice mi to nejde vůbec plynule ale jede to chtěl jsem to jen zkusit, asi bych to taky nemohl hrát BF mě rozhodně nechytl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wertyz
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 11:59    Předmět: Citovat

OkillercZe napsal:
Je to postaveno na novém enginu:) dalo se čekat že to bude něco jiného. Ja bych to shrnul do takové malé škatulky. doomovský battlefield. Bo designově je to podobné viděli jsme hry poslední které vyšly z dílny ID takže kdo hral quake 4 bo doom3 bude souhlasit, jen snad ta náročnost na grafiku. Ale s tím opetronem sem to nepochopil 144 ma bejt frekvence a X800Gto je dobra grafika ja mam jen 9600XT 256mb operační paměti je sice frekvence přetaktovaná, ale i tak je to žďorb. No a mám jen 512ram sice mi to nejde vůbec plynule ale jede to chtěl jsem to jen zkusit, asi bych to taky nemohl hrát BF mě rozhodně nechytl.


proste si to nemelo brat nazev z et kdyz to s tim ma pramalo spolecnyho, proste mi tam chybi tysouboje, ztraci to dynamiku, kdyz nakej lama sedne do tanku a prejede skilled hrace co to pak je..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fuggas



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: socka z Railgunu

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 12:22    Předmět: Citovat

Koukal sem na ty min. požadavky a ujde to. Jde o to, jak to bude při nich vypadat.
Jinak Opteron 144 běží v základu na frekvenci 1.8GHz. U Quake War uváděj minimum 2GHz, nejlíp vyšší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 14:02    Předmět: Citovat

Fuggas napsal:
Koukal sem na ty min. požadavky a ujde to. Jde o to, jak to bude při nich vypadat.
Jinak Opteron 144 běží v základu na frekvenci 1.8GHz. U Quake War uváděj minimum 2GHz, nejlíp vyšší.


pozor aby si se nezmýlil:) udán je minimální procesor intel 2Ghz a AMD 2800+ já mám procesor 2800+ je přetaktovaný a v základu má 1,6Ghz já mám přetaktováno na 2,2ghz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 17:45    Předmět: Citovat

OkillercZe napsal:
Fuggas napsal:
Koukal sem na ty min. požadavky a ujde to. Jde o to, jak to bude při nich vypadat.
Jinak Opteron 144 běží v základu na frekvenci 1.8GHz. U Quake War uváděj minimum 2GHz, nejlíp vyšší.


pozor aby si se nezmýlil:) udán je minimální procesor intel 2Ghz a AMD 2800+ já mám procesor 2800+ je přetaktovaný a v základu má 1,6Ghz já mám přetaktováno na 2,2ghz

Myslím že byla řeč o Opteron 144 a ten je v základu 1,8 Ghz.Já ho mám a su s ním spokojenej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 17:56    Předmět: Citovat

Pokud vím tak Opetronu jsou nejvýkonější procesory od AMD bývají v 64bitovém provedení a jsou to serverové procesory, takže tam by snad ani žádnej problém být neměl ne? já mám 2800+ to je 1,6 vy máte opetrony 1,8Ghz takže pohoda:) spíš ta grafika by mohla být trochu problémová, ale věřte tomu že to pojede na vašem místě bych to zkusil, zvláště pak jestli ty grafiky jsou na PCI-E 16x já mám agp 8x grafiku ej to starý, ale pořád to ještě stačí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 18:14    Předmět: Citovat

Tak tohle by muj "dedecek" asi nerozdejchal Surprised
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Fuggas



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: socka z Railgunu

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 18:20    Předmět: Citovat

Hele Milhaus, máš ten procík přetaktovanej, nebo jedeš na základní frek.? Už dřív, když sem si vybíral komponenty na stavbu PC, tak sem si záměrně vybral tenhle Opteron 144, páč s nim měli v testech dost dobrý výsledky a hlavně byl levnej. Já ho mám stabilně na 2.7GHz, ale některý šli ještě o 200MGh vejš.
Jinak, jde to všechno strašně rychle dopředu.. a bez dvoujádra a drahý grafiky (nejlíp dvou ve SLI modu) si dneska čovek moc nezapaří. Ale to je noumální..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 18:29    Předmět: Citovat

Fuggas napsal:
Hele Milhaus, máš ten procík přetaktovanej, nebo jedeš na základní frek.? Už dřív, když sem si vybíral komponenty na stavbu PC, tak sem si záměrně vybral tenhle Opteron 144, páč s nim měli v testech dost dobrý výsledky a hlavně byl levnej. Já ho mám stabilně na 2.7GHz, ale některý šli ještě o 200MGh vejš.
Jinak, jde to všechno strašně rychle dopředu.. a bez dvoujádra a drahý grafiky (nejlíp dvou ve SLI modu) si dneska čovek moc nezapaří. Ale to je noumální..

Nic sem s ním nedělal a ani bych to asi neuměl. Embarassed
Grafárnu mám GeForce 7600.
Zatím fachčím bez problému.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 20:00    Předmět: Citovat

já mám brute tuning 386/DX 2 a taky hraju Twisted Evil
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 20:55    Předmět: Citovat

opteron 144, to je procacek, co by mel jit o 50% pretaktit, pokud ne, tak to je smolik. a pokud se ti to na tomhle s 9600XT skube, tak to nebudu zkouset ani instalit. ;o(

vzpominam, ze i kdyz byl unreal tournament, quake arena a kdovi co jeste, lidi na kolejich parili multiplayer quake 1. pak zacali hrat csko (to mne minulo) a nasledne ET. urcite casem prijdou novsi onlajnovky a ET bude vzapomeni, ale pocitam tak 3 roky minimalne jeste ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fuggas



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: socka z Railgunu

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 21:29    Předmět: Citovat

jj, tenhle procák se fakt poved.. Kdybych nebyl pivní skleróza, tak bych i Milhausovi napsal, co přesně sem si v tom BIOSu musel změnit. Určitě sem zvýšil FSB Frequency z 200 na 300MHz, LDT/FSB Frequency Ratio pak snížil na 3x, a někde něco dal na 133, ale už nevim co to bylo..

Jinak, jak psal Hobit s těma starejma hrama přes multiplayer.. Když vyšel DukeNukem3D, tak sme si s kámošema přenášeli k sobě počítače a kolikrát člověk propařil celý prázdniny a pak byl nasranej Very Happy Byla to dost dobrá hra přes multiplay. a přitom jiný než wolf, např tam byl jetpack na lítání, RPG (takovej pomalejší naváděnej panzerfaust:), zmenčovadlo, zmrazovadlo, laserový bomby na zeď, prostě jiný, ale stejně dobrý, akorát to nejde přes internet a má to už dneska hnusnou grafiku max.800x600.


Naposledy upravil Fuggas dne ne září 09, 2007 04:05, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com