Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

MAXI, TOHLE JE POSLEDNÍ VAROVÁNÍ !!!
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Myslíte si, že takové řešení už je přehnané?
Ne, není přehnané, naopak je to ještě mírné.
16%
 16%  [ 3 ]
Ne, není přehnané, je přiměřené.
44%
 44%  [ 8 ]
Ano, je to přehnané, ale jen mírně.
33%
 33%  [ 6 ]
Ano, je to přehnané a hodně.
5%
 5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 18

Autor Zpráva
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 13:17    Předmět: MAXI, TOHLE JE POSLEDNÍ VAROVÁNÍ !!! Citovat

teď jsem odešel ze serveru jenom protože už jsem neměl chuť ani sílu tě znovu napomínat a znovu s tebou řešit tvůj přeběh. A věz, že aby mi něco tu hru tak znechutilo, že bych kvůli toho odešel, se jen tak nestává... Pro upřesnění jsi přeběhl od Amíků k Němcům na mapě battery v cca 13:45 CET (to jen abys věděl, kterým přeběhem přetekl můj pohár trpělivosti). Když ses připojil do hry - asi 10 minut předtím, tak jsi šel sám dobrovolně k amíkům, i když jsi musel vidět, že jich je víc. ok. Potom jsme tu přesilu vyřešili přesunem Tronixe. TAKŽE TO UŽ BYLO VYROVNANÉ! Týmy vypadaly následovně:u axis jsem byl já, norbee, tronix a nějaký david + boti, u allies jsi byl ty, fugas a ještě nějací další 3 hráči + boti. Ano, axis bylo míň, ale součtem sil všech hráčů to bylo podle mého vyrovnané, hratelné a možná bychom měli malinkou přesilu. Možná, ale to by se řešilo pak, na další mapě nějakým shufflem, nebo bych přešel k amíkům, to je jedno v tuto chvíli. A ty jsi pro mě z nepochopitelných důvodů, respektive pochopitelných, ale pro mě nezdůvoditelných důvodů zase provedl jeden ze svých přeběhů, čímž jsi tu misku vah totálně překlopil v neprospěch allies. OPRAVDU UŽ NEMÁM CHUŤ, NERVY ANI SÍLU tě na to pořád upozorňovat! Děláš to v jednom kuse, hráči, kteří hrají častěji na serveru a trošku se zajímají o to, jak ta hra vypadá, tak se mnou si myslím budou souhlasit (tedy s těmi tvými přeběhy, s následujícím řešením už nevím, nejsem si tak jistý). Opravdu, maxi, od toho jsme na serveru my, hráči s lvl, abychom nějak vyřešili rovnováhu, ty to můžeš řešit, když tam nikdo takový není, nebo se k tomu nemá, nebo tě požádá, abys přešel k druhému týmu.
takže jsem se rozhodl pro následující : po každé, když tě uvidím přeběhnout, tak podle situace, jak moc se hra vychýlí od rovnováhy - zdůraňuji, že posuzovat to budu já, a nebudu o tom s nikým diskutovat - dostaneš warn (mírné, nebo žádné vychýlení rovnováhy), nebo kick (silné vychýlení z rovnováhy - jako tomu btw. bylo dnes, když jsem kvůli toho odešel). Dostaneš je bez předchozího upozornění a nebudu o nich diskutovat a budu si za nimi stát.
Účinnosti toto mé rozhodnutí nabude za 72 hodin od chvíle, kdy se tento příspěvek zveřejnil. Pokud napíšeš nějaký příspěvěk na forum dříve, bude účinný od momentu zveřejnění tvého prvního příspěvku od doby zveřejnění tohoto mého.
Ještě jedna věc. Nepřeber si tohle ve stylu jako poprvé, kdy se tu objevilo téma "chcete aby max dále hrál na regnetu". Chci s tebou hrát i dál, baví mě to s tebou. Tohle je opravdu jediná věc, která mi na tvé hře vadí. A vadí mi už opravdu hodně, proto takové "fatální" řešení.
ještě sem připojím hlasování, jehož výsledek ale bude jen orientační a pokud bude mít nějaký vliv, tak na mě...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 13:39    Předmět: Citovat

Nevím proč, ale z možných odpovědí se nějakým způsobem ztratila (nezobrazila) varianta "je mi to jedno". Takže pokud je někdo takového názoru, ať tedy prosím nehlasuje. Díky.
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rapy (CZ)
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 78
Bydliště: Na západě

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 14:47    Předmět: Citovat

Jó tak to sem taky zažil na regnetu plně s tebou souhlasím Lacundo,za silnější tým se líp fráguje co?Je velmi smutné co se na regnetu děje, takže jsem svou účast na tomto serveru omezil.
_________________
Rapy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 15:52    Předmět: Citovat

rapy to ne, tos mě asi špatně pochopil...za všechno nemůže max. nespamuje arty a sice ma hodně fragu většinou, ale ne stylem kempení u spawnu. On prostě jenom nedokáže pochopit a udržet vyrovnanou hru si myslím... a proto mě strašně štve a dělá to pořád a já už nemůžu dál jenom "nicnedělat". Rozhodně nechci, aby to vypadalo, že všechno hážu na něj...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 16:06    Předmět: Citovat

Omlouvám se La za offtopic, příspěvek přesunut.

Naposledy upravil BELA OSA dne pá říjen 12, 2007 17:01, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 16:43    Předmět: Citovat

sory lidi, sice máte pravdu a souhlasím s vámi, ale k tomuto těmatu tenhle topic opravdu vytvořen nebyl! tje to všechno pravda, co sem píšete, ale já tu chtěl vidět reakci hlavně maxe, když už jste museli reagovat, mohli ste se aspon drzet tematu, coz je max, prebihani a moje reseni maxe, NE art, Ne panz, NE XP hunterstvi, NE SK, NE kempingu...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 20:51    Předmět: Citovat

no je pravda ze Max je z prebihacu asi ten co to dela dost hodne a hlavne svevolne ... ostatni az na par vychcanku co si obcas vybiraji tym podle mapy (se slovy nebavi mne branit apod.) to delaji vetsinou aby srovnali stav a to se jeste zeptaji (taky to delam az po zeptani), protoze shuffle to vetsinou rozhodi jestu hur nez to bylo ... souhlas s LA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 20:59    Předmět: MAX Citovat

Tak to ses trosku drsnej nemyslis jestli sem tady dobre cet tak podle tvejch pravidel kdyz se me nebude libit v jednom tymu a pudu do druhyho muzu dostat okamzite kick to si delas srandu V TOM PRIPADE BUDES MUSET TAKHLE REAGOVAT U VSECH LIDI KTERY SI DOVOLI ZMENIT TYM NEBO PRO NE TO NEPLATI A JA MAM SPECIALNI PRAVIDLO A DOST DRSNY KTERY SI MYSLIM JE DOCELA NEADEKVATNI to je zlocin prejit z tymu kde je 8 snajpru a 1 engi kterej chcipa pod artou to je moje povinost stimhle tymem hrat ja si myslim ze neni ze muzu dobrovolne zmenit jinej a to me nemuze nikdo zakazovat natoz jeste vyhrozovat kickama ty si schovej pro spawnkilery atd. to ja nedelam hraju jinak fer tak nevim proc bych mel mit stejne tvrdej trest jako nekdo kdo napali artou do spawnu a von dostane treba jen warn TOMU SE RIKA SPRAVEDLNOST SPIS TI TY PRAVA TROSKU STOUPLY DO HLAVY!!! ja se pokusim s prebehama neco delat ale tydle podminky neuznavam ani neuznavam tvoji neadekvatni reakci pri kterys je tady opet forum na tema max Sad

Naposledy upravil Max_Cz dne so říjen 13, 2007 09:24, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 04:02    Předmět: Re: MAX Citovat

Max_Cz napsal:
TAk to ses trosku drsnej nemyslis jestli sem tady dobre cet tak podle tvejch pravidel kdyz se me nebude libit v jednom tymu a pudu do druhyho muzu dostat okamzite kick to si delas srandu V TOM PRIPADE BUDES MUSET TAKHLE REAGOVAT U VSECH LIDI KTERY SI DOVOLI ZMENIT TYM NEBO PRO NE TO NEPLATI A JA MAM SPECIALNI PRAVIDLO A DOST DRSNY KTERY SI MYSLIM JE DOCELA NEADEKVATNI to je zlocin prejit z tymu kde je 8 snajpru a 1 engi kterej chcipa pod artou to je moje povinost stimhle tymem hrat ja si myslim ze neni ze muzu dobrovolne zmenit jinej a to me nemuze nikdo zakazovat natoz jeste vyhrozovat kickama ty si schovej pro spawnkilery atd. to ja nedelam hraju jinak fer tak nevim proc bych mel mit stejne tvrdej trest jako nekdo kdo napali artou do spawnu a von dostane treba warn a ja uz muzu dostat podle toho jak se pan usmysli kdyz ho budu hodne srat tak kick a nebo jenom war nebo ne lepsi bude kick TOMU SE RIKA SPRAVEDLNOST SPIS TI TY PRAVA TROKU STOUPLY DO HLAVY!!! ja se pokusim s prebehama neco delat ale tydle podminky neuznavam ani neuznavam tvoji neadekvatni reakci pri kterys me pospinil meno uz asi muzu za vsechno co je spatne na chudackouj regnetoj:(


tak maxi, jsem rad, ze jsi reagoval - me rozhodnuti nabylo ucinnosti o neco drive...
dalsi vec: prava mi opravdu nestouply do hlavy...uz je mam nejakou dobu a tohle je poprve, kdy jsem se rozhodl pro neco takoveho...navic, z nasich soukromych zprav i verejnych vis, ze te nemam za spatneho hrace a asi bys mel tusit, kam te timto krokem tlacim...
dalsi vec: urcite sis musel vsimnout, ze i kdyz toto tema zacalo utokem na tvoji osobu, v dalsich prispevcich sem te branil.... takze poskozovani tveho jmena mi tady nezminuj prosim te
dalsi vec: pokud sis nevsiml, na prebehy se ptam vzdy...a docela casto je i trestam...takze na me nechod s vetou : "...tak budes muset hodnotit vsechny stejne..." protoze MUJ metr je opravdu na VSECHNY stejny, nebo se o to alespon snazim....(a nejen, co se tyce prebehu...nezdraham se warnout spoluhrace napr. za SK, pokud o nem vim, nebo me na nej nekdo upozorni)
dalsi vec: tady nejde ani tak o spravedlnost, jako naucit te nechat hru vyrovnanou, nebo reseni nevyrovnanosti nechat na hracich s lvl-em...
dalsi vec: nedivim se, ze ti to prijde prisne a tvrde, ale ja uz opravdu nevidim jinou ceastu ven z tohodle zacarovaneho kruhu tvych prebehu... je to jedna z veci, kterou nesnasim uplne stejne, ne-li vic nez spawnkilling nebo spawnkemping...nerekl bych ani slovo, kdybys byl nejaky looser, ale ty ses OPRAVDU dobry strelec a proto me vytaci, vzdy kdyz prebehnes a svemu byvalemu tymu tak uskodis (vetsinou docela hodne)
dalsi vec: odpovedels na mou otazku?myslim do hlasovani - protoze tam nevidim zadnou odpoved "ano, je to prehnane a hodne", z cehoz usuzuji, ze vetsina hracu te uz zna a souhlasi s tim, ze tvoje prebehy jsou vetsinou skodlive...
snaz se prosim te tohle brat jako dalsi krok kupredu v tvem skliu (naucis se hrat proti pripadne presile), nebo hracske budoucnosti (budes vzdy vitan a z tve spolecnosti na serveru nebude plynou zadna nervozita, naopak klid a pocit jistoty Wink ), nebo adminovani na regnetu (ja jsem sice prvni dva lvl dostal za opravdu hojnou ucast na regnetu, nicmene dalsi dva sem si ziskal za nazory a pristup ke hre). opravdu to s tebou, preze vsechny prebehy, myslim dobre, i kdyz ti to tak ted asi nepripada... nezlob se na me, ale OPRAVDU se snazim ti pomoct a jine reseni uz me nenapada... prirovnal bych to k mym treningum (kdysi jsem trenoval a hral zavodne basket) a trener, aby me donutil pouzivat i levou ruku, mi tu pravou zavazal za zada a ja se opravdu naucil pouzivat tu levou stejne dobre jako tu pravou a hodne mi to pomohlo...pozdeji sem se ale rozhodl pro studium a basketu jsem se vzdal.... preber si tuto metaforu, jak chces, nicmene pouceni z ni je ti snad jasne... (napoveda: omezeni, tresty, bezmocnost, nasledne zlepseni)
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moncicak



Založen: 13.2.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 08:08    Předmět: Citovat

Lacundo nechces si spustit vlastni server? ze porad mas tendenci bejt nejakej soudce...souhlasim s prebehama, max by to delat nemel, ale jako to, ze cituji: po každé, když tě uvidím přeběhnout, tak podle situace, jak moc se hra vychýlí od rovnováhy - zdůraňuji, že posuzovat to budu já, a nebudu o tom s nikým diskutovat - dostaneš warn (mírné, nebo žádné vychýlení rovnováhy), nebo kick (silné vychýlení z rovnováhy - jako tomu btw. bylo dnes, když jsem kvůli toho odešel). Dostaneš je bez předchozího upozornění a nebudu o nich diskutovat a budu si za nimi stát.

--->jakoze se nebudes s nikym o tom bavit to trochu podemílá logiku techto vsech diskusi, ze by sme se meli dohodnout na pravdilech, atd...

--->tak tohle je hsuty, ze jsi prava dostal za sve chovani a vyjadrovani Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 08:47    Předmět: Citovat

monci, tohle je mezi mnou a maxe a neresime to spolu poprve ale poXte ...sry, ale v danou chvili to proste budu posuzovat ja a pripadne se o tom da bavit dal na diskuzi, ale ve hre urcite ne... dyt sem tam psal, proc to tak je a proc tak chci delat, tak si precti ten msg poradne a pak nemej takove pripominky...co se tyce prav, tak to je pravda...nevim, co zrovna TOBE na tom prijde smesneho, protoze zrovna ty jsi o ne za sve chovani a vyjadrovani prisel...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moncicak



Založen: 13.2.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 14:02    Předmět: Citovat

vzdyt se koukni ajk se chovas?je pokolikate, kdy nudrzis nervy a proste vybouchnes...

Btw, aj prava nikdy zadny nechtel a mel jsem je myslim, ale stejne to je jedno...je to na nic, aj jen kdyz vidim jako jsou admini atk mi je do place Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 17:31    Předmět: Citovat

Moncicak napsal:
vzdyt se koukni ajk se chovas?je pokolikate, kdy nudrzis nervy a proste vybouchnes...

Btw, aj prava nikdy zadny nechtel a mel jsem je myslim, ale stejne to je jedno...je to na nic, aj jen kdyz vidim jako jsou admini atk mi je do place Laughing


vybouchnu, protoze se proste nedokazu jen tak divat na tu hru, jak se kempi u spawnu, spawnkiluje se a do toho me jeste nekdo urazi!!! nemuzu za to, ze sem cholerik a nektere veci proste netoleruju a nebudu tolerovat...!!!
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 08:12    Předmět: Citovat

Cau LA sem si tedka cet s odstupem casu cos me psal a mas svym zpusobem pravdu sice sem mel na tebe ze zacatku mrte vztek ze me zase nekdo resi na foru ale ted kdyz sem si o v klidu precet tak me nejak cvaklo ze to nemyslis ve zlym a chces mit jen svym zpusobem pomoc beru to a budu se snazit stim neco delat ale jen pod jednou podminkou ja si ty svy prebehy moc neuvedomuju tak az budu mit zase tyhle tendence tak me DURAZNE PRIPOMEN ZE TAKHLE NEE!!! me to cvakne a hned si vzpomenu na to cos me psal ale jestli dostanu jednou jedinkrat kick bez varovani seru na vsechno co sem slibyl a dokazu hrat i tak ze moje prebehy ti budou pripadat jako ta nejmensi vada kterous u me kdy videl neber to jako nejaky vyhrozovani jen kdyz me das kick tak ho dostane automaticky i princess(vy to pak nemusite poslouchat:) a to neni fer tak si zas tohle preber ty ze muzes nekomu i nevedomky uskodit ja ti tady slibuju ze na sobe budu pracovat ale neuznavam jakejkoliv natlak dohodnem se na tom ze me az budu mit zase tendence prebihat tak me durazne pripomenes co sem ti tady napsal(A TO PLATI PRO VSECHNY HNED JAK TO UVIDITE TAK TVRDE DO ME NE ZE PAK OD VAS DOZVIM OKLIKOU ZE SEM NOTORICKEJ PREBIHAC KDYZ SEM SE VSECH PTAL CO DELAM SPATNE TAK NIKDO NIC A PAK TADY JE TOHLE ALE LA JE ASPON NAROZDIL OD VETSINY UPRIMNEJ A TOHO SI CENIM JO ZE STE SE PAK OZVALI TAK REJPNOUT SI UZ PAK UMI KAZDEJ!!!) staci rict a ja si to uvedomim protoze ja to fakt nedelam naschval jen me bavi chvili utocit kdyz nejde utok tak du branit a nedelam si z toho tezkou hlavu ze nekoho oslabim coz je asi hlavni chyba ted uz nad tim budu premejslet(nebo se budu snazit to zlepsit kdyz budu zase kazit balance tak se nebojte me dukladne pripomenout co sem tady psal ale argument stylem kic neberu)Tod vse co sem chtel k tomu dodat Ps:Tohle resim s LA tak si nechte nejaky komentare nejsem na ne zvedavej v tomhle uz vas nazor vim a jak vidite neni me jedno!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 08:35    Předmět: Citovat

Max_Cz napsal:
Cau LA sem si tedka cet s odstupem casu cos me psal a mas svym zpusobem pravdu sice sem mel na tebe ze zacatku mrte vztek ze me zase nekdo resi na foru ale ted kdyz sem si o v klidu precet tak me nejak cvaklo ze to nemyslis ve zlym a chces mit jen svym zpusobem pomoc beru to a budu se snazit stim neco delat ale jen pod jednou podminkou ja si ty svy prebehy moc neuvedomuju tak az budu mit zase tyhle tendence tak me DURAZNE PRIPOMEN ZE TAKHLE NEE!!! me to cvakne a hned si vzpomenu na to cos me psal ale jestli dostanu jednou jedinkrat kick bez varovani seru na vsechno co sem slibyl a dokazu hrat i tak ze moje prebehy ti budou pripadat jako ta nejmensi vada kterous u me kdy videl neber to jako nejaky vyhrozovani jen kdyz me das kick tak ho dostane automaticky i princess(vy to pak nemusite poslouchat:) a to neni fer tak si zas tohle preber ty ze muzes nekomu i nevedomky uskodit ja ti tady slibuju ze na sobe budu pracovat ale neuznavam jakejkoliv natlak dohodnem se na tom ze me az budu mit zase tendence prebihat tak me durazne pripomenes co sem ti tady napsal(A TO PLATI PRO VSECHNY HNED JAK TO UVIDITE TAK TVRDE DO ME NE ZE PAK OD VAS DOZVIM OKLIKOU ZE SEM NOTORICKEJ PREBIHAC KDYZ SEM SE VSECH PTAL CO DELAM SPATNE TAK NIKDO NIC A PAK TADY JE TOHLE ALE LA JE ASPON NAROZDIL OD VETSINY UPRIMNEJ A TOHO SI CENIM JO ZE STE SE PAK OZVALI TAK REJPNOUT SI UZ PAK UMI KAZDEJ!!!) staci rict a ja si to uvedomim protoze ja to fakt nedelam naschval jen me bavi chvili utocit kdyz nejde utok tak du branit a nedelam si z toho tezkou hlavu ze nekoho oslabim coz je asi hlavni chyba ted uz nad tim budu premejslet(nebo se budu snazit to zlepsit kdyz budu zase kazit balance tak se nebojte me dukladne pripomenout co sem tady psal ale argument stylem kic neberu)Tod vse co sem chtel k tomu dodat Ps:Tohle resim s LA tak si nechte nejaky komentare nejsem na ne zvedavej v tomhle uz vas nazor vim a jak vidite neni me jedno!

Neboj Maxi.Já tě kritiovat nebudu.
Začal sem hrát jinou hru, u které se nerozčiluju.
A co se týče tvých přeběhů,tak to je ten nejmenší problém Regnetu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com