Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pro Bela osu a rcz mika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 15:32    Předmět: Pro Bela osu a rcz mika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Citovat

Takže jenom kvůli Vám dvoum jsem se tu musel zaregistrovat nevim kdo má jaký práva ale byl jsem vyhozen z regnetu kvůli těmhle dvoum pakům který si asi nějak moc myslej. Neměli důvod mě vyhodit zabil jsem mika 20m od spawnu a dostal jsem warn upozornil jsem na to bylo mi řečeno "nezajímá" a pak jsem byl kiknut asi navždy....... Jestli tedy tohle jsou Vaše pravidla tak potěš pánbůh doufám, že je tu někdo rozumější nebo si vyberu asi jinej server. Chodil jsem jenom na regnet a tohle je pro mě nechutná záležitost BELA OSY a MIKA. "asi jsem už byl moc dobrej" Jo a kluci není mi deset ani dvacet takže až Vás někde potkám tak si to sežerete zničit mi jedinou hru kterou hraju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 16:09    Předmět: Citovat

Nemusel si to rvát do obou diskusí, todle je fakt horší chování než 5letej kluk.... i když jak si říkal už ti není ani 10 ani 20...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 16:30    Předmět: Citovat

Ano, vyber si laskavě jiný server, kde Ti budou tolerovat lezení do cizích pevných spawnů a Tvoje sprosťárny. Dvacet Ti už možná není, ale výroky typu "asi jsem už byl moc dobrej" a "až Vás někde potkám tak si to sežerete" Tě pasují tak na šestnáct a to ještě pořádného vola. Buď rád, že jsi byl vyhozen jen na hodinu, po dalším warnu by to byly minimálně dvě. Tvůj výrok o tom, že jsem "pic*" si budu pamatovat, kamaráde. Za ten jsi byl totiž vyhozen, ne za zabití Mika. Nech si to projít hlavou a jestliže se chceš nadále takhle chovat, tak táhni ke všem čertům. O sprosťáky co opakovaně porušují pravidla tady nestojíme.
To jsi opravdu hodně dobrej, když lezeš nepříteli do spawnu a střílíš hráče, co se momentálně nehýbají. To Ti nikdo nebere, seš prostě klasa. Jenomže to je na serveru spawnkilling a ten se trestá.
Svému klanu cZf děláš jenom ostudu, u takového hráče jako Jabr23 si tohle vůbec nedovedu představit. Vezmi si od něj lekci slušného chování. A aby Ti bylo jasno, mě je 34 a Mikovi 22. Dávno nejsme žádné umíněné děti a Tvoje naivní výhrůžky mě nutí usmívat se pod vousy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 16:39    Předmět: Citovat

Belo netušil sem že už seš takovej stařík XD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 16:51    Předmět: Citovat

2 OkillercZe:

Jen se posmívej, taky Tě to čeká, Ty pískle! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 16:55    Předmět: Citovat

tak prej se to v ostatních diskuzí maže, tak to teda přilepim sem, už mě to nebaví znovu psátSurprised)

to Tronix:
Neni ti deset, ale vymýšlíš si tak:oD
Když jsemčekal mrtvý, než se spawnu, tak jsem dopisoval jednu hlášku a ve třetí sekundě po spawnu jsem jí odeslal a v tom momentě si mě zabil. Tak jsem tě tedy SLOVNĚ UPOZORNIL, abys toto již nedělal (doslovně: "Tohle bylo naposled"). Ptal si se proč a ja ti odpověděl, protože jsem to překl a ty si použil vulgární pojmenování, což už jeden z momentálně přítomných adminů nevydržel a kicknul tě. Nějaké dotazy? Mohou to vše potvrdit přítomní hráči..vybavuji si například George.
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 17:39    Předmět: Citovat

Jasně vše beru na vědomí překruťte si to jak chcete chodim na ten server 1,5 roku zhruba za tu dobu jsem nedostal ani jeden Warn...

Bela osa: Warn jsem dostal ihned po tom co si mě zabil ne potom co jsem Tě takhle oslovil. A pokud vím tak jsem neudělal ani jeden prohřešek proti pravidlům (na spawnu jsem nezabíjel a ani neházel žádnou artu a mik, že si tam popobhěhne a já tam zrovna naběhnu a vidim ho co já vim co dělá tak ho strelim a ty tam pak zničehonic naběhneš a zabiješ mě a hned mám warn, viděl jsem tam nejmenovaného vás střílet už nějakou dobu na spawnu když jsem čekal na respawn tak si snad můžete přečíst kdo Vás zabil když jste admini a nechápu proč si vybijíš zlost na mě....) WARN JSEM DOSTAL IHNED Viděl jsem tam hodně adminů co tam používají tato slova a sám sobě un-mute není problém.

Mik: Když někdo stojí 20 m od spawnu občas to neznamená že si píše...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 21:22    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
Jasně vše beru na vědomí překruťte si to jak chcete chodim na ten server 1,5 roku zhruba za tu dobu jsem nedostal ani jeden Warn...

Bela osa: Warn jsem dostal ihned po tom co si mě zabil ne potom co jsem Tě takhle oslovil. A pokud vím tak jsem neudělal ani jeden prohřešek proti pravidlům (na spawnu jsem nezabíjel a ani neházel žádnou artu a mik, že si tam popobhěhne a já tam zrovna naběhnu a vidim ho co já vim co dělá tak ho strelim a ty tam pak zničehonic naběhneš a zabiješ mě a hned mám warn, viděl jsem tam nejmenovaného vás střílet už nějakou dobu na spawnu když jsem čekal na respawn tak si snad můžete přečíst kdo Vás zabil když jste admini a nechápu proč si vybijíš zlost na mě....) WARN JSEM DOSTAL IHNED Viděl jsem tam hodně adminů co tam používají tato slova a sám sobě un-mute není problém.

Mik: Když někdo stojí 20 m od spawnu občas to neznamená že si píše...


Tronixi, když respawneš, tak nestojíš 20m od spawnu.
Nech si prosím své lži.
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jecm!nek



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: se píše po "B" tvrde i a po "L" ne.

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 21:41    Předmět: Citovat

..asi zbytecne, ale presto musim zareagovat... (zrovna jsem se prikonektil a spectil)
pravda je na strane Bely a Mika (ver ze ja jsem mel v konsoli take napsano "!kick Tronix sprostak" za to sproste fuj fuj slovo)



..lec myslim si Troni.. ze ti nic nebrani hrat regnetu dale, a nadale se chovati slusne, jako doposud. ...obcas proste kazdej ujede.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 22:32    Předmět: Citovat

za co mě kiknul vim ale warn mi dal proč nikdo ze spawnu nevybíhal a že tam u kamenů stál mik tak nevim proč ho nestřelit bůhví co tam dělá....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 23:13    Předmět: Citovat

2 Tronix:

To máš tedy krátkou paměť nebo jsi lhář. První warn ode mne jsi dostal za lezení do spawnu a zabíjení v něm na Eagles2. Šlo o spawn, kde stával autobus a v té době i 2 neaktivní hráči. Schválně jsem si tam na Vás počkal. Spolu s Tebou ho dostal i Pelospe a Okiller. Ten jediný se za to, i když zbytečně, ale aspoň slušně, omluvil, protože ví, že se to netoleruje a zítra mu ten warn zmizí. Další jsi dostal na Railgunu, kde jsi kempil na stálém spawnu Allies a zbaběle jsi střílel respawnující se hráče zezadu. Jestli tohle nejsou prohřešky proti pravidlům, tak nevím, co si pod pojmem spawnkilling představuješ. Já osobně byl proti trestání SK lehkými zbraněmi, ale souhlasím s ostatními, že enemy spawncamping nemá s čistou hrou na serveru, kde je spawnkilling zakázán, nic společného. Natož na mapě, kde se máš starat o vlak a o dělo ne o cizí spawny. Hraješ tu rok a půl a jak je vidět, asi jsi pěkně zklackovatěl. Protože nadávat někomu do pičí Ti jistě nikdo netoleroval ani v minulosti.
Jo a Mika vůbec neber do úst, ten Tě pouze jednou upozornil, všechny warny a i ten kick jsi dostal ode mne a já si za nimi stojím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 07:56    Předmět: Citovat

Bohužel Belo nemáš pravdu v Eagles 2 jsem žádnej Warn neobdržel nebo o něm teda nevim a nevim kde to zjistit docela by mě to zajímalo a nemyslím si že je trestný chodit kolem druhý zdůrazňuji druhý stodoly a Tebe u ní střílet myslím si že máš jenom zkreslený pohled......................

A teď k railgunu

"Další jsi dostal na Railgunu, kde jsi kempil na stálém spawnu Allies a zbaběle jsi střílel respawnující se hráče zezadu."---- To si zapamatuju zase já kamaráde tuhle tvoji lež.....

Tohle je Tvůj absurdní výmysl byl jsem tam v té mapě poprvé a to ještě kvůli tomu že jsem tam honil Vašeho enga jinak bych se na Váš spawn vůbec nedostal----------- Nikoho jsem zezadu nestřílel už jednou jsem tu psal, že tam v té době nikdo nevyběhl a schytal to pouze Mik o kterém jsem nevěděl co tam dělá, taky si měnim zbraň a stojim a stál až u kamenů vpředu.....

Ten railgun si vymejšlíš jak když tiskne nebo o tom vůbec nevíš kdo tam ležel a střílel Vás, ale schytal jsem to za něho.....A to sprostý slovo jsi dostal kvůli tomu, protože nejsi dobrej admin když dáváš Warn někomu jinýmu a ještě jsem to tam tobě i mikovi psal, že jsem to nebyl já pokud si to nepamatuješ....

A mimochodem včera jsem Tě mohl zastřelit když se běhá v goldrush zadem přes spawn viděl jsem tě tam jak tam běžíš, ale radši jsem počkal venku abych nedostal Warn že jsem na spawnu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 09:51    Předmět: Citovat

Hochu, Ty jsi ale osel! Takovýhle prolhaný darebáky úplně nesnáším! Co si jako myslíš Ty hlupáku? Že mě baví rozdávat warny a řešit tady výlevy polomozků? Od té hry existuje log, tak si tady přestaň vymýšlet pohádky!
Na Railgunu jsem si Tě všiml jenom proto, že jsem se zrovna respawnul a slyšel, jak někdo střílí z MP40. Tak jsem se otočil a hádej, kdopak tam asi tak byl? Proč si myslíš, že jsem se nechal zabít? Protože jsi tak moc dobrej a nebo abych viděl nick? Že jsi tam byl poprvé nebo po sté mě vůbec nezajímá, je to spawn o který se nebojuje a tam nemáš co dělat. Kdyby v Tobě byl aspoň kousek chlapské cti tak to přiznáš, jenže Ty jsi ještě ubrečené děcko, co nedokáže nést následky svých činů.
Jestli sis nevšiml warnu na Eagles2 tak to Tě tedy lituju a doporučuji zapnout si monitor. Buď rád, že jsi tam dostal jen jeden warn, zabíjel jsi tam totiž Sheriffa serveru [Rcz]Thomase MCH, který byl zrovna dočasně neaktivní. Ke Tvé výmluvě o stodole - ta stodola je po odjetí autobusu pevný spawn Allies, žádná vlajka, kámo, takže lezení do něj se trestá. Taky jsi nestřílel u ní ale přímo v ní, vlezl jsi tam po žebříku zezadu vikýřem a seshora tam pálil do respawnujících se hráčů ostošest.
Přečti si po sobě, co jsi napsal. Ty jsi honil enga po našem spawnu a přitom jsi tam vůbec nebyl? To jsi ho jako honil ve specu? Jestli tam byl ještě někdo další z Axis nevím, ale mě jsi zabil Ty a to přímo na respawnpointu. Z takových jako Ty se mě obrací žaludek, protože patříš do spolku lží prohnilých svědomí co rostou pro kriminály. Styď se, špíno!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 10:53    Předmět: Citovat

POZOR POZOR Tebe jsem na spawnu u railu vůbec nezabil to se asi koukáš trochu blbě viděl jsem Tě až když si mě zabil ty po tom co jsem zabil mika u tý zříceniny vím, že už to asi nepřiznáš když píšeš takovýhle hovadiny ......, ale za tím že jsem Tě na spawnu nezabil si stojim schytal to jenom mik to sis vymyslel teď na obhajobu proč si mě vlastně vyhodil a nikoho upozorňuju nikoho jsem ve spawnu na eagles nezabil tak nelži...

Na Railgunu jsem si Tě všiml jenom proto, že jsem se zrovna respawnul a slyšel, jak někdo střílí z MP40. Tak jsem se otočil a hádej, kdopak tam asi tak byl? Proč si myslíš, že jsem se nechal zabít? Protože jsi tak moc dobrej a nebo abych viděl nick? ---- Bacha na to ty si zabil mě když si přilít zezhora tak kdo tady lže??? A jestli budeš tvrdit, že ne tak se vrať do neděle kdy se to stalo máš to nějaký přeházený....

"Přečti si po sobě, co jsi napsal. Ty jsi honil enga po našem spawnu a přitom jsi tam vůbec nebyl? To jsi ho jako honil ve specu? Jestli tam byl ještě někdo další z Axis nevím, ale mě jsi zabil Ty a to přímo na respawnpointu." bacha na to psal jsem že jsem se koukal ve specu jak Tě střílí pelospe. Pak jsem se nahodil a dál už to znáš ve specu se s ingama nehonim jestli to umíš ty tak to jsi dost dobrej...

Příště ho nechám jít ať se nic takovýho neděje protože to byl jen a jen tvůj špatnej postřeh a chtěl bych vidět výpis ze serveru protože tebe jsem na spawnu vůbec nesestřelil a rozhodně ne před tim než jsem střelil mika (a dnes jsem se na to koukal a mik stál až u zříceniny)..... jenom asi v tvý hlavě. A nepřekrucuj to pořád jo svoji chybu už asi neuznáš.

Já svoji uznávám a to že jsem Ti napsal, že jsi ........ jsem si mohl odpustit, ale dát mi warn za nic tak jsem prostě vylít........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 11:04    Předmět: Citovat

A bacha taky na to co považuješ ty za pravidla když je někdo u spawnu a stojí tam nikoho nezabijí tak ho taky kikneš ???? nevim jestli se tomu říká spawnkilling????? to si taky uvědom.....

Ale jseš asi neomylnej admin tak to tady smaž, protože se tady pravdy asi nedovolám......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com