Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Omezení postav na Regnet CZ
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kdo je pro omezení fieldů a soldierů
jsem pro omezení na 2fieldy a 2panzy 2flame 2MG
27%
 27%  [ 6 ]
jsem pro omezení na 1fielda a 1panzu 1flame 1MG
13%
 13%  [ 3 ]
Vůbec nic bych neomezoval.
59%
 59%  [ 13 ]
Jsem pro jiné rozdělení omezení postav (napsat pro jake)
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 22

Autor Zpráva
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 12:51    Předmět: Omezení postav na Regnet CZ Citovat

Takže sem se rozhodl tady vyprovokovat novou diskusi.. + hlasování, z těma mapama se to osvědčilo, takže doufám že se nám dostane stejných výsledků. Šlo by zhruba o tohle Otázka zní kdo je pro omezení některých povolání a to zejména Fíel ops a Soldier z PANZOU FLAME a mozna i MG.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 13:09    Předmět: Citovat

Ááárrgh!
Mik, LaCunda, Dilo a další to tu vysvětlují pořád dokola, ET Regnet Omni-Bot Server je určen hlavně pro nováčky! To, že nijak nejsou omezeny zbraně je jejich výsadou, aby si to mohli všechno volně vyzkoušet. Nováčci jsou zřídkakdy spawnkilleři a když už tak z nevědomosti, nikoli s úmyslem. Podle mě nepotřebujeme omezovat zbraně, ale apelovat na chování hráčů, kteří již dávno nováčky nejsou a jen toho zneužívají. Špatnými příklady toho jistě nedocílíme.
Jsem všemi dvaceti proti jakémukoliv omezování povolání. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 16:07    Předmět: Citovat

Dobře je to tvuj názor! Ale uvědom si že panzeři nebo Fieldi dělají strašnou paseku. Každej si tu postavu přece může zkusit ne? KDyž už ničeho tak se tí docílí omezením spawnkillu a to je priorita tohodle serveru, hrát abychom si zahráli. Ale když budeme nekonečně bombardováni hráči, kteří spawn okupují tak ta spokojenost ikdy nebude, a ty tam belo taky nemůžeš bejt pořád, aby si vyhazoval ty SK hráče.. prostě by se podle mě os 20% zlepšil stav na serveru co se tohodle tyče.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 16:44    Předmět: Citovat

Já s Tvým názorem nepolemizuji Ouku, určitě by se to zlepšilo. Jen si nemyslím, že by na to byla ochotna přistoupit většina a to z důvodů, které jsem popsal výše. A tou většinou je Alsík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 21:58    Předmět: Citovat

no ono omezeni hlavne fieldu by hre urcite prospelo (i novackum), nic mene, kdyz tym ma moc fieldu, logicky ma malo mediku nebo engu...proste da se to i proti 4 fieldum, ne ze ne... a dalsi body uz za me popsal Bela... (dik Wink )
zaverem, jsem proti
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jecm!nek



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: se píše po "B" tvrde i a po "L" ne.

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 22:03    Předmět: Citovat

... jsem proti vsema jedna dvaceti. (field je silnej, ale bez medika za zadkem neni nic)
..jejda stav je vyrovnany Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 05:04    Předmět: Citovat

zasadne jsem proti omezovani
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Rapy (CZ)
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 78
Bydliště: Na západě

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 11:45    Předmět: Citovat

Všechny postavy jsou v E.T důležité až na panzu tu bych využíval jen na dobítí určitého obranného bodu kde protivník používa mg.Filda je taky velmi užitečná postava musí zásobovat celý tým municí.Hlavně mediky, kteří mají ze začátku pouze jeden zásobník.Ostatní povolání nebudu rozebírat jsou jasná.
_________________
Rapy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 12:26    Předmět: Citovat

i kdyz mi panzy a fieldi obcas pijou krev tak ke hre proste patri tak bych to taky nechal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
[-]s0ld!er



Založen: 15.9.2007
Příspěvky: 58
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 13:44    Předmět: Citovat

jj nikto to nema rad ked ho niekolko krat za sebou sejmou panzou
ale patri to k hre=)
ja to taky nemam rad a pritom si tu panzu raz zacas dam ospravedlnujem sa
ale je to meje uchilka =D
takze som zasadne proti obmedzovaniu a co sa tyka fielda tak to uz duplom
ammo je dost dolezite =D


_________________
hram pod nickom
tono=D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 13:02    Předmět: Citovat

Ja osobne bych dal taky omezeni ale proč to nevim Very Happy Jen to zkusit možná by to prospělo Very Happy Za zkoušku nic nedame Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 16:16    Předmět: Citovat

jsem pro neomezovat i když mě osobně by to asi ani nevadilo.
Možná by se vyřešilo několik problémů pravidel SK, ale každý ať si vybere za co chce hrát.

Bohužel málokdy vidím, že si někdo vezme panzu, aby zastavil třeba tank ba naopak, kempit chodbičky to zas jó. Rád je nemám, ale respektuji je. Jediné co mi vadí a s čím se hooodně setkávám je to, že panzerník vysmahne mě ale bohužel včetně sebe, za tohle by měl mít alespoň bodový postih, protože to není žádné umění.

Co se týče FieldOps, tak když jich bude v týmu víc než tři, tak to bude opět k ničemu, naráz nejdou hodit dva nálety a nemůžou být naráz spuštěny troje artilerie. (nebo se pletu? já za ně moc nehraju).
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 16:31    Předmět: Citovat

nepletes,nejde to.Jsem proti omezovani,ale to uz jsem psal.radsi to opakuju, kdyby nahodou Als muj prispevek predtim prehlidnul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 16:47    Předmět: Citovat

Jen enchápu logiku některých lidí uvědomte si že si protiřečíte. Jsem proti i když by mi to v zásadě nevadilo a vyřešilo by to možná porblémy z SK ap XD to je prostě ko*otina! buď si myslím že to pomůže a jsem úpro a nebo se raději envijadřuju než toto..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 16:59    Předmět: Citovat

Diloph napsal:

Bohužel málokdy vidím, že si někdo vezme panzu, aby zastavil třeba tank ba naopak, kempit chodbičky to zas jó. Rád je nemám, ale respektuji je. Jediné co mi vadí a s čím se hooodně setkávám je to, že panzerník vysmahne mě ale bohužel včetně sebe, za tohle by měl mít alespoň bodový postih, protože to není žádné umění.
Bodovy postih nejde, muzu jen nastavit aby v pripade se by doslo k selfkillu panza nevystrelila naboj, ale lekarnicku Very Happy
Taky asi nastavim reflect fire pro panzu, aby i kdyz skrabne svyho panzer dostal zpatky petinasobny damage Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com