Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Proc...
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ufon1893



Založen: 3.10.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 19:34    Předmět: Proc... Citovat

rad bych vedel proc jsem dne 3/40 dostal ban na serveru 194.228.48.21:27960.........nejsem si vedom ze bych se necim provinil, jednalo se o mapu *sakra nemuzy si vypomenout-tas tankem jak sjizdi dolu a pak se do auta musi donest poklady.......bylo mi vytceno, ze panzou stlilim od horni bariery tesne pred schody
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ufon1893



Založen: 3.10.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 19:35    Předmět: Citovat

hral jsem pod jmenem 90XLI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ufon1893



Založen: 3.10.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 19:40    Předmět: Citovat

jestli se nepletu mapa se jmenuje gold rush
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
[-]s0ld!er



Založen: 15.9.2007
Příspěvky: 58
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 19:42    Předmět: Citovat

hmmmm neviem preco si ho dostal ban ti musel dat alsik
tak napis jemu Wink


_________________
hram pod nickom
tono=D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 20:03    Předmět: Temporary autoban? Citovat

Jestliže jsi střílel panzu na GoldRushi s mostu dolů přes uličku, kde vybíhají Axis, asi jsi někoho zabil i v uličce a to je na Regnetu považováno za spawnkilling. Spawnkilling a teamkilling jsou na Regnetu zakázány, jak si jistě čteš při každém načítání mapy v informačním okénku. Takže Ti nejspíš byl udělen warn za spawnkilling. Warny se sčítají a odmazávají se jednotlivě po 24 hodinách. Při dosažení čtvrtého warnu je hráč automaticky kicknut a zabanován na dvě hodiny. To zřejmě bude i Tvůj případ, protože déletrvající nebo permanentní bany dostávají jen cheateři. Za 2 hodiny se tedy znovu můžeš připojit, ale po obdržení dalšího warnu za porušování pravidel budeš opět zabanován na další 2 hodiny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 07:57    Předmět: Citovat

JJ, byl jsem tam u axis,a timto znechucen jsem radsi odesel.Ne kvuli tobe Ufone.ja se nevsiml,ze bys to rval primo az ke spawnu rovnou do zdi v te ulicce.Priste to radsi nedelej, protoze nekteri to za SK povazuji.Ja si myslim,ze muzou axis jit i jinudy.Zvlastni je postup axis v ulicce na radaru,kdyz se allies snazi vynest radar k nakladaku ze sve spawnove ulicky.No comment.Byl jsem poucen,ze si mam precist pravidla,takze dnes to mam v planu znovu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 08:14    Předmět: Citovat

Jeste pro ty,co mi vcera poucovali,at si prectu pravidla.tak tady jsou:
*
SPAWNKILLING

Spawnkilling, znamená zabíjení po narození. Oba týmy mají své stanoviště od kaď začínají hrát. Když je někdo během hry zabije tak čekají 1 až 35 s. než se narodí na stanovišti a začnou znova hrát. Proto je od nepřítele “prasárna”, když si vezme například flamethrower a čeká, kdy se nepřítel narodí... A potom začne túrovat svůj plamenomet do všech stran. Sice je zabije ale nedělá se to... WARN poté KICK

Tak,a ted mi najdete,kde se pise o ulicce ze spawnu,kort kdyz jsou treba 3 a je moznost jit jinudy.Taky mi nekdo rikal,ze jste se tak dohodli.He,par lidi, kamosu,nebo to co se pise ve foru se ma brat jako pravidla?Kluci ja nevim, pripada mi to zzenstily,pravidla bych striktne dodrzoval,za kazdy SK war atd.,ale sakra par kroku pred ulicku.Vite co mam nekdy chut,kdyz se porad resi ulicka v goldrushi?Davat warny i na zacatku kampane v radaru axisakum, co nenechaj aliky vylezt k nakladaku.Ze to je hrani na objective uz vubec nechci slyset,taky je to ulicka ze spawnu.A ted mne kamenujte.Vadi mi proste,ze tohle neni fer,je to jako zvyhodnovani jednoho teamu.Mejte rozum.Vetsina z nas nejsme takovy lamy,abychom meli hajeni pres pul mapy.A jestli se mnou bude mit nekdo diky tomu problem ze jsem benevolentni,bude mi to lito,ale i presto mi teda muze admin sebrat level,protoze mam na to nazor jinej nez ostatni admini.at Als napise do pravidel,ze ulicky jsou SK a budu to dodrzovat,na rovinu,s chuti si podam nekoho kdo mi sije panzu do ulicky a mam dobry pocit zadostiucineni, kdyz ho dostanu,a dostanu ho 5x za sebou a ono ho to prejde. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 10:13    Předmět: :-)) Citovat

Ulička z Axis spawnu na GoldRushi patří ke spawnu a její napadení je trestné.Ode mě dostane každý kdo ji napadne varování a pak warn bez výhrad.
Řešilo se to tu docela dlouho a i já byl proti,ale LaCunda mě přesvědčil o opaku a já s tím souhlasím.Prostě je to SK a hotovo.
Co se týče Battery tak napadení Allies uličky od náklaďáku SK není v případě,že mají v držení objective.Pokud nemají je to SK.


Naposledy upravil MILHAUS [CZ] dne čt říjen 04, 2007 10:54, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 10:43    Předmět: Re: :-)) Citovat

MILHAUS [CZ] napsal:
Ulička z Axis spawnu na GoldRushi patří ke spawnu a její napadení je trestné.Ode mě dostane každý kdo ji napadne varování a pak warn bez výhrad.
Řešilo se to tu docela dlouho a i já byl proti,ale LaCunda mě přesvědčil o opaku a já s tím souhlasím.Prostě je to SK a hotovo.
Co se týče Battery tak napadení Allies uličky od náklaďáku SK není v případě,že májí v držení objective.Pokud nemají je to SK.

no,to je ono.nekdo se nejak dohodl.V pravidlech to ale neni.Bylo mi vcera receno,precti si pravidla.Tak sakra chlapi,poslete mi odkaz,asi hledam spatne.A mezi ulickami nevidim rozdil, oboji je hra na objective.Ach jo.Pokud je tak dohodnuto, budu to respektovat,ale nesedi mi to.Nevidim mezi temi ulickami rozdil,na tom trvam.Protoze axis na radaru zabijou kazdyho,ne jen toho s objectivem.Tak tam nekdy kempi a nenechaj nikoho vylezt.samozrejme,vcetne mne,kdyz jsem axis.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Ufon1893



Založen: 3.10.2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 11:14    Předmět: Citovat

ja to nedavam pred vylez , ale ke schodum a tesne za ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rapy (CZ)
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 78
Bydliště: Na západě

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 11:40    Předmět: Citovat

Jó tak to nejsi spawnkiller ale botkiller protože, tam chodí většinou boti.
_________________
Rapy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 12:13    Předmět: Re: :-)) Citovat

Desertstorm napsal:
MILHAUS [CZ] napsal:
Ulička z Axis spawnu na GoldRushi patří ke spawnu a její napadení je trestné.Ode mě dostane každý kdo ji napadne varování a pak warn bez výhrad.
Řešilo se to tu docela dlouho a i já byl proti,ale LaCunda mě přesvědčil o opaku a já s tím souhlasím.Prostě je to SK a hotovo.
Co se týče Battery tak napadení Allies uličky od náklaďáku SK není v případě,že májí v držení objective.Pokud nemají je to SK.

no,to je ono.nekdo se nejak dohodl.V pravidlech to ale neni.Bylo mi vcera receno,precti si pravidla.Tak sakra chlapi,poslete mi odkaz,asi hledam spatne.A mezi ulickami nevidim rozdil, oboji je hra na objective.Ach jo.Pokud je tak dohodnuto, budu to respektovat,ale nesedi mi to.Nevidim mezi temi ulickami rozdil,na tom trvam.Protoze axis na radaru zabijou kazdyho,ne jen toho s objectivem.Tak tam nekdy kempi a nenechaj nikoho vylezt.samozrejme,vcetne mne,kdyz jsem axis.


koukni se do debaty navrhy na pravidla spawn a SK
za strileni do ulicky u spawnu taky upozornim pak warn a bez debat
a musim uznat ze se na tom schodli vseci a podle toho to tak soudi a v posledni dobe se to stava jen velmi malo aby tam nekdo strilel a jsem za to rad protoze se hned hraje lip :O))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 13:09    Předmět: Citovat

Hele,ja se sem nechodim hadat,pravidla jsou v pravidlech, tohle je forum.To se tady snad hlasovalo,jak se ktera mapa bude resit?takze ne ja, ale vy si dobre a znovu prectete pravidla.je mi jasne,ze to myslite dobre,ani nevim, jaky mate kdo level,a uz vubec nevim, kdo z vas regnet krome Alse spravuje a vytvoril.Tak se podle toho chovejme.Rikate nestrilet tam, OK, nebudu.Ale warny za to taky davat nebudu.opakuji,tohle je forum,az vy zodpovednejsi udelate jasna pravidlaa VYSTAVITE JE NA WEBU DO PRAVIDEL,,aplikovatelna na vsechny mapy,bud je budu respektovat,nebo holt na regnetu skoncim,to je mi jasny a beru to na vedomi.Jsem holt pro vetsi svobodu projevu.A jestli je tohle forum pro vybrane levely,Ok,prestanu do toho rypat,neudelal jsem pro regnet vlastne vubec nic,nepodilim se na nem,jen se chodim pobavit.Slyste,POBAVIT.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 13:13    Předmět: Citovat

Kdyz jsem sem zacal chodit,hralo se mi dobre,byl jsem ta nejvetsi lamka,neumel jsem to vubec,vedel jsem co je sK a nikdy jsem problemy nemel.Ale ted, co level to jinej nazor a fak nevim, jestli protivnika muzu trefit uz tady nebo az tamhle, protoze uz nevim, kterej admin se mnou hraje a jakej ma na to nazor ve foru!!!!To je nanejvys LAMSKY.To bych se na to nejradsi vyprdla,velebnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 13:25    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:
Kdyz jsem sem zacal chodit,hralo se mi dobre,byl jsem ta nejvetsi lamka,neumel jsem to vubec,vedel jsem co je sK a nikdy jsem problemy nemel.Ale ted, co level to jinej nazor a fak nevim, jestli protivnika muzu trefit uz tady nebo az tamhle, protoze uz nevim, kterej admin se mnou hraje a jakej ma na to nazor ve foru!!!!To je nanejvys LAMSKY.To bych se na to nejradsi vyprdla,velebnosti.

Tak to zase tolik neprožívej LoL!ne. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com