Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co se to děje s regnetem.... ??!!
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 16:53    Předmět: Co se to děje s regnetem.... ??!! Citovat

potom, co jste to vsichni zacli cpat do topicu hlavne pro a o maxovi, jsem se rozhodl zalozit nove tema...

se vsemi vami (zatim rapy a bela) souhlasim. je to des.
Zrovna tedka sem hral, pripojil sem se na radar (resp. posledni 4 minuty). jediny admin tam byl lisak (lvl3), ktery ale uz dlouho na regnetu nebyl a na foru je taky jen zridka tudiz bych ho moc nezminoval. Pripojil sem se za amiky a nestacil sem se divit...vsichni axis nakempeni pred vychody ze spawnu, dvakrat me zabili dokonce jeste v bunkru. Strasne se divili vsichni, co nadavam, a rikam jim, aby nekemipili u toho vychodu, aby nedelali sk...jako prvni a zaroven posledni to odnes Pinda, kteremu sem po predchozich upozornovanich vsech axis dal jako jedinemu warn, kdyz me sundal granatem, hend co sem se respawnul a jeste k tomu sem psal...proste des.nicmene behem dvou minut asi pochopipli, ze to myslim vazne a stahli se a dokazali jsme jeste ukrast jedny soucastky... proste bez kempeni to asi neni ono no... siwu jsme dokonce vyhrali, i kdyz musim priznat, ze nas bylo vic (a jeste k tomu moji chybou, priznavam, byl jsem trosku zbrklejsi-axis meli tri boty, my jednoho) ale stejne si myslim, ze axis meli lepsi hrace a kdyby byli ti hraci vazne vyrovnani, tak meli vic xp-o dost...nicmene, potom zacli zase alies asi trosku spawnkilovat nemce, coz jsem teda nevidel, ael po mape si na to stezovali dva hraci, tak na tom asi neco bylo...ale zase az PO mape, kdy uz s tim NIC neudelam...kazdopadne tak to neni jenom dneska, je to KAZDY den VECER a cely VIKEND, je to des, strasne mnozstvi hracu (uz to samo me nebavi, vic mi vyhovuje tech 7vs7 kdyz tam sou tak tri boti na obou stranach-pripadam si proste volnejsi, mam vic prostoru, je to casteji 1vs1 atd atd) a kotel fieldu, art, panz, fraghuntermediku, rifli a opravdu me ta hra nebavi... proto sem se rozhod, ze na regnet (a vubec cele ET) budu chodit jenom dopoledne pres tyden a ty spatne intervaly jenom vyjimecne...
co je horsi, ze vazne nevim, co se s tim da delat...muzeme to zkusit omezit, ted teprve jsem vazne PRO...videlo by se, co to s tim udela...protoze pak tech warnu a napominek budu muset snad psat min a vic si zahraju...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 17:02    Předmět: Citovat

Přesunuto:

Souhlasím s La a Rapym a Regnet na nějakou dobu taky vynechám.

Poslední dobou rozdávám nejčastěji warny hráčům s levelem 2 a 3 a to za zcela evidentní spawnkilling, většinou panzou nebo artillerií a ani v minulosti notoricky známí spawnkilleři se už dále neostýchají provozovat to, co umí nejlépe.
Styl hraní některých zkušených hráčů mě doslova pije krev, xphunterství se schováváním se za hráče vlastního týmu se zřejmě stává vizitkou správného medika. Až na to, že on je nezvedá. Schová se, než je gibnete a zastřelí Vás až při přebíjení, kdy nemáte možnost se bránit, prostě skiller jako blázen.

Tenhle marast na Alsíkově serveru způsobili hlavně hráči, co už tu hrají déle a měli by vědět, jak se chovat, bohužel se chovají spíše jako prasata v chlívku. To mě na tom zaráží nejvíc.
Všichni si přeběhněte do Axis, vemte 3 panzy, 4 fieldy a zbytek rifle a mortary a masakrujte si Boťáky. Budete se při tom zcela jistě výborně bavit a nikdo z Botů Vám za spawnkilling warn nedá.

Dokud nebudou na Regnetu omezeny těžké zbraně, počet riflí na 3 a počet simultánních podpor fieldů nebo dokonce chargetime fieldops powerbaru, bude to jenom horší a horší, jak je na vývoji serveru vidět. Nejvíc na to bohužel doplatí nováčci, ale je to pro ně pořád lepší než chodit do kolečka na porážku od artin, panz a riflenadů.

S těmi zkušenějšími a slušnými, kterých podle mě zbylo tak maximálně 10 až 12 se těším na příští ojedinělý noční zápas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 17:06    Předmět: Citovat

to Bela: dyt ti rikam, ze dopoledne pres tyden je to v pohode a hraje se moc dobre... Wink no kazdopadne doufam, kdyz uz te teda nepremluvime, abys hral dal na regnetu Sad , tak aspon budes navstevovat tohle forum... Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 17:27    Předmět: Citovat

2 La:

Já bych na Regnet rád chodil dál, ale na tohle už nemám nervy. Pro jakési radikální řešení bych musel začít hrubě zneužívat svého admin levelu a to se mě nějak nechce. Alsík tuhle situaci nevytvořil, můžeme si za to sami, že jsme hlupáci a ukazujeme hráčům, kam až dokážeme zajít pro jakési virtuální vítězství v závěrečné tabulce xp. Ti slabší pak následují příkladu lepších a výsledek je takový, že nováček se nejlépe spawnkillovat naučí na serveru, kde je to zakázáno. Když si vzpomenu na dobu, kdy mě byla jediným trnem v oku panza Wolfa aka Crofta_US, musím se tomu smát. I tento hráč dnes předvádí víc teamplaye než někteří olevelovaní skilleři.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 19:33    Předmět: Citovat

Nechtel jsem do tohohle prispivat,ale musim.Musim, protoze souhlasim s tim,ze se mi taky nejak hur hraje,a troufnu si tvrdit,ze je to take diky vam a vasim nejasnym pravidlum.Rekl bych tak nejak ze jdeme proti sobe,jako admini.Sebekriticky, co ty povazujes a SK, ja nepovazuju a snazim se jit jinudy a najit si toho fragera.Nemyslim,ze je ve mne chyba,pravidla jsme probirali a jsou jasne napsana a moje stanovisko take.Ale nekdy se vic upozornuje nez hraje,a to na SK, ktery asi nejen ja neuznavam.Pak neni cemu se divit, ze nekteri hraci hrajou jak hrajou,kdyz pohled na ulicky ze spawnu jsou na kazde mape jine.Nechci se o tom dohadovat,vas pohled,tedy Beluv a Rapyho a dalsich vcetne toho meho do toho vnasi neporadek.nedavno jsem hral fielda a dal jsem artu v oasis axisakum pred spawn,ale ne tesne k nemu,ale dal az k brane.ve spawnu to nemohlo nikoho zabit, koukal jsem pozorne.Jo, kdyz je nekdo netrpelivej a beha do toho po hlave, byl jsem napadan,ze je to SK, vyprd jsem se na to,omluvil se,ale pul lidi proste prestalo hrat a fnukalo.Nerad bych to rozebiral ale proc to rikam.Drive se tohle neresilo a hralo se, hralo a slo to a no problemo.Proc to ted porad takovyhle veci nekdo resi donekonecna,misto aby sel jinudy...nad tim bych se zamyslel.Zda se mi,ze uz to je trochu strategie teamu,nacapat nekoho s pomyslnym SK a vozit se po nem.Viz nedavne forum o panze pred ulicku axis spawnu na Goldrushi,uz nevim o koho slo.Abych to shrnul, regnet mam rad, uz proto ze na nekterych serverech kde se mi libi se ale proste nechytam.Pac to hraju pro zabavu,a bejt furt death mne moc nebere.Jeste k tem warnum hracum s vyssim levelem, nesouvisi to nahodou s tim, co jsem napsal, ze drive se proste tak hralo a zabava to byla proste lepsi nez je ted?v posledni dobe se mi stava,ze jdu spis k alikum, protoze utoci a to je horsi nez nekde zakempenej axisak ceka az mu tam nekdo probehne,aby ho sejmul zezadu.ale k tomu co vidim,alies znici zed v oasis a treba 10minut se nemuzem hnout,protoze je nad zdi vse oblezene axisaky,arta u zdi a proste jatka.Ruku na srdce,je to normalni hra?driv tohle nepamatuju,arty byly az pred spawn a presto hra byvala vyrovnana.Nevim co je spatne,muzete rict, lepsi braneni,ale nevim,nevim.Ale co hlavne panove,Belo,Casty...meli byste hrat stejne,nemuzete jednou davat warny za panzu v goldrushi pred ulicku, rikam zamerne pred,a jindy ty arty nechat bejt,pak to lidi jen zkousej jestli to vyjde.Ja osobne tam ty arty za alies daval vzdy, zezacatku, a nikdy jsem nebyl upozornen.A to se hravalo tak, ze vyhral jednou ten, pak ten druhy, bylo to vyrovnany.Ja uz treba za fielda ani nehraju,a to to bylo moje oblibene,dobre pul roku jsem nic jineho nedelal.Ted uz ne, protoze nektere mediky muzes volat doaleluja, jak neni u tebe, neprijde ti naproti,a davat arty nekam kde nikdo nechodi je pase a cim jinym uz bych se bavil, kdyz mne kazdej medik hned sejme protoze vetsinou nemam plny zdravi a medik a 156HP a adrenem, proti tomu se proste nechytam.Je, to jsem se vyplakal.Asi zacny vyuzivat svuj level, protoze tahle hra v posledni dobe mne nebavi.A jak tam neni nejaka znama tvar, se kterou se dobre hraje, tak ani hrat nejdu.Je to moje rozmazlenost, nebo neumeni (to jiste), nebo nechut zase neco resit, neco, co je zbytecne,neresitelne, koukat se, jak pulka meho teamu akorat neco pise a team uz neni teamem? Dyt v railu se axis rozprchnou a vlak nikdo nevozi,na objective se fakt uz nekdy moc nehraje,alies se na battery narvou dozadu a cekaj tam celou mapu,a to muzu pokracovat...Hele, berte to jen jako postesknuti za necim, co byvalo bezva,nemusite mne komentovat ani nic vyvracet.Preju dobrou musku,snad se o vykendu ukazu a snad bude lip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 20:39    Předmět: Citovat

no dneska jeden rcz clen v goldrushy cekal za bukem na respawn a pocastoval nas granaty .... dostal tedy durazne varovani asi od 3 lidi a nechal toho ... nicmene to ze se dela SK je holt o lidech a mozna obcas i o blbem zvyku a hlavne ruznem nazoru lidi na to co je SK a neni SK ... mne vetsinou staci, kdyz toho pachatel necha po upozorneni --- tolerance by mela byt u map co se nehrajou bezne, kolikrat clovek ani nevi kde ma souper spawn

no videl jsem i parkrat nechutnou formu TK, vetsinou na mapach kde zacina kampan, proste zabit vlastniho bota a sebrat mu naboje/lekarnu

a poznamka k Lisakovi, on sice moc nebyval ale za poslednich 14 dni byl hodnekrat, jako Andy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 21:14    Předmět: Citovat

Mám dojem, že jsi trochu nekriticky pozapomněl napsat, Desi, že se tu hůř hraje také kvůli Tvým nejasným pravidlům, nejen těm takzvaným našim. Nebo ne? Ty máš pravidla jasná?

Ten hnus, o kterém jsem tu psal, většinou nemá s pravidly co dělat, jde jen o slušnost a ohleduplnost lidí, nic víc, nic míň. Na mapách, kde půlka je pod palbou artillerie, další čtvrtka zaminovaná a na zbytku kempí panzáci se prostě slušně na objective hrát nedá. Dva zakempení fieldi nebo soldieři s panzou na skill levelu 4 v pohodě ohlídají téměř každý objective. Zvlášť, když znuděný zbytek bránícího týmu vyrazí na lov xp blíže k místu spawnu rádoby útočícího týmu. Opačná situace nastane, když dva fieldi nebo panzeři útočícího týmu na skill levelu 4 (nebo jejich kombinace, jak už je na Regnetu pravidlem) jednoduše nenechá obránce se k nějaké obraně byť jen přiblížit a efektivně je drží na dohled jejich spawnpointu. Výsledkem je, že engové mají význam jen pro tým, který má převahu a to samé platí pro mediky.
Pevně doufám, že hráči, bavící se takovouhle fragovanou, časem všichni odejdou hrát Enemy Territory: Quake Wars, kde si budou moci multikillovat z laserového tanku. A snad s nimi půjdou i všichni cheateři. Pak nám ostatním zbude hra, kterou osobně považuji za nerealistickou válečnou multiplayerovou FPS, kde se hraje hlavně na objective a střílí se hlavně lehkými zbraněmi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 21:28    Předmět: Citovat

Belo, to je jasny ze i kvuli mym, ale ja mam jasno, jsou napsany v PRAVIDLECH.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 21:31    Předmět: ? Citovat

Evil or Very Mad

Naposledy upravil Max_Cz dne út říjen 16, 2007 08:18, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 21:43    Předmět: Citovat

2 Desertstorm:

Každému musí být jasné, že tyto pravidla jsou značně obecná a v praxi absolutně nepoužitelná. Například situace se spawnkillingem na spawnpointu s vlajkou. Pravidlo nesmět sřílet na hráče u vlajky, a tedy spawnu, by bylo docela zajímavé a zábavné sledovat, nicméně by po zabrání této vlajky muselo následovat několik po sobě jdoucích warnů, protože bitvě o ní se zabránit nedá, leda by jí stávající vlastník ochotně bez střílení přenechal soupeři a to je absurdní.
Taktéž se absurdní stává hra, kde dva hráči jednoduchým nepřesným kliknutím někam na zem zlikvidují polovinu soupeřícího týmu. A to se bohužel na Regnetu právě v této době děje. I když v rámci "pravidel".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 01:11    Předmět: Citovat

2 Max_Cz:

A co si pod tím "něco dělat" představuješ, Maxi? Hráči s levelem jsou také jen hráči a jejich pravomoci dále než k tomu warnu opravdu nesahají, na jednotných pravidlech se nejenže nedokážeme shodnout (a to se týká všech hráčů), ale nikdo ani není ochoten nějaká navrhnout, a mnozí z nás dokonce dávají ostatním hráčům špatný příklad, jak se na serveru chovat. Hráči s levelem žádný server nevytvořili, jen na něm hrají a občas se někteří snaží korigovat hru a trestat provinilce, jiní se jim to snaží zkazit. Za to jsou všichni odměněni šťavnatými posty zde na fóru, kde se fantasii výkladů pravidel meze nekladou.
Na tvorbě atmosféry na serveru se Ty sám nepodílíš o nic méně, než kterýkoli jiný hráč. Právo podat Alsíkovi návrh na změny na serveru máš taktéž naprosto stejné, jako ostatní. A ano, za dnešní vyhrocenou situaci neseš stejnou měrou odpovědnost, jako všichni hráči, hrající vcelku pravidelně na Regnetu.
Takže Tě snažně prosím, vynech plané soudy a začni u sebe. Abych použil Tvoji oblíbenou frázi, zamysli se Laughing a přestaň jako zkušený a talentovaný střelec spamovat artillerie a používat těžké zbraně, přestaň rozhazovat křehký balanc hry přebíháním k silnějšímu týmu a jdi méně zkušeným hráčům příkladem názorným předváděním teamplaye v roli Allies engineera s Thompsonem. Razz
Abys mě zase špatně nepochopil, styl hraní, který jsem popsal v příspěvku nahoře není o Tobě, až na Tvé notorické přebíhání z týmu do týmu k Tvému stylu v zásadě nemám výhrad, hráváš obvykle v rámci pravidel. Jen se Ti snažím poskytnout radu, jak vytvořit na serveru ten báječný teamwork, o kterém píšeš. Iniciátorem tohoto stylu by jsi měl jako zkušený hráč být právě Ty, opravdu by jsi neměl pouze vyhledávat partnery k teamworku, měl by jsi ho tvořit!
Jako dospělý člověk jistě chápeš, že přístupem - co není zakázáno, je povoleno - bychom v civilním životě ve společnosti 21. století opravdu daleko nedošli. Na serveru nebude líp, když udělám něco já nebo Ty nebo my oba, to je příliš málo. Buď uděláme něco všichni, a to dobrovolně, nebo nám pomůže už jen radikální a nucený zásah shůry - v tomto případě majitele a správce serveru - Alsíka. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 04:21    Předmět: Citovat

tak jo...uz toho mam vazne plne zuáby... dohodli jsme se jakz takz na pravidelch, ktera sjou sice prisna, ale male by vest k pekne, tymove, ne-SK hre...sice jsou mozna pro nekoho slozita, nicme kdo umi cist alespon trochu mezi radky, tak mu musi byt jasne, ze intelignetni, rozumna, dobra hra je to, ceho se snazime docilit...
sice jsem to uz drive slibil, ale nejak sem se k tomu nemel, tak ted opravdu sem rozhodnut napsat ta pravidla se vsim vsudy a rozeslat je ostatnim hracum s lvl3 a vys ke souhlasu a to do konce vikendu. takze snad pri trose stest se tu do konce pristiho tydne objevi topic s pravidly a ta budou zavazna a nebude se nad nimi diskutovat (max brecet...) vazne, potom co jsem si procetl ty prispevky, jsem fakt hodne nasrany a mam toho dost! tomu vsemu bude snad do konce tydne konec a admini budou bez toleranci karat stejne. teste se...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moncicak



Založen: 13.2.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 11:56    Předmět: Citovat

lacundo strasne jsi em pobavil pred chvili Very Happy warn za udajny SK MP40 Razz Razz Razz ...malem jsem spadl ze zidle!!!a kdyz jsi mi napsal, ze se to resi na foru(aniz bych ja neco predtim resil?!) a ze se se mnou o tom bavit nebudes (aniz bych ja se chtel bavit Razz ), ja napsal, ze se s tebou taky bavit nebudu a dostal mi velkolepe kick! Cool dokazal jsis ze ses velkej tvrdak Razz hehe co?spis jen sebe shazujes a ukazujes ubohost! To se pak na to kouka kdo ma ty levely Razz (ne ze bych ho ja chtel, ale lidi jako ty, kteri do hry tahaji osobni zajmy by nemeli byt adminy)

P.S.: Bye...hodne stesti u dalsich kicku PANE HRACI Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 12:13    Předmět: Citovat

Moncicak napsal:
lacundo strasne jsi em pobavil pred chvili Very Happy warn za udajny SK MP40 Razz Razz Razz ...malem jsem spadl ze zidle!!!a kdyz jsi mi napsal, ze se to resi na foru(aniz bych ja neco predtim resil?!) a ze se se mnou o tom bavit nebudes (aniz bych ja se chtel bavit Razz ), ja napsal, ze se s tebou taky bavit nebudu a dostal mi velkolepe kick! Cool dokazal jsis ze ses velkej tvrdak Razz hehe co?spis jen sebe shazujes a ukazujes ubohost! To se pak na to kouka kdo ma ty levely Razz (ne ze bych ho ja chtel, ale lidi jako ty, kteri do hry tahaji osobni zajmy by nemeli byt adminy)

P.S.: Bye...hodne stesti u dalsich kicku PANE HRACI Smile


ten kick jsi nedostal za to, ze jsi rekl, ze se se mnou o tom taky nebudes bavit, ale za disrespekt za tve castovani vyrazy me osoby jako sasek, nebo za vylozene vysmech vsemu, o co se na regnetu snazime... a spawnkill = zabiti ve spawnu a tys me primo v tom bunkru na radaru sundal hned po respawnu a za warn se jeste vysmivas...sory, warn i kick sis zaslouzil! osobni zajem nebo poteseni z kickovani tebe opravdu nemam...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 12:16    Předmět: Citovat

a co vubec, ja se s tim srat nebudu...aby pokazde, kdyz se snazim delat poradek na serveru, nekdo ozyval na foru, jak sem ubohy a smesny sasek...kaslu na to! koncim s ET... uzijte si to!

PS: hraci, se kterymi bych si jeste nekdy treba v noci rad zahral na me icq maji, tak se klidne nekdy ozvete, kdyz na serveru budou rozumni a dobri hraci, jako milhaus, dilo, bela, george, mik ... to si zahraju rad. do te doby packo
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com