Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

nove ET
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 09:20    Předmět: Nový Wolfenstein Citovat

New Wolfenstein promo video.

Další ránou je, že PBBans.com končí... ET is dead Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Witus_CZ



Založen: 11.7.2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Prágl

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 11:29    Předmět: Citovat

Promiň, nejsem kovanej. Můžeš to mě jako přiblblu trochu vysvětlit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 12:18    Předmět: Citovat

PBBans je organizace, která eviduje a spravuje globální databázi cheaterů přistižených PunkBusterem. Každý ET server se dá přihlásit online na tuto databázi a zabanovaný cheater si na přihlášených serverech nezahraje. Když tuto databázi zrušíš, hádej, co se stane...

Tohle se netýká pouze ET ale dalších asi třiceti her chráněných PunkBusterem, pro slušné hráče je to dost tragedie. Samotný PB je sice dost starý a zabugovaný, jenže adekvátní náhrada tohoto anticheatu pro většinu her prostě neexistuje.

Samozřejmě půjdou dál zabanovat hráči na serverech ručně a snad bude fungovat dál i PunkBuster, jenže cheater přistižený na jednom serveru prostě půjde na jiný bez obavy, že by měl někde záznam.

Co se nového Wolfensteina týče, včera už se dal koupit v USA a na světě jsou již první recenze. Bohužel multiplayer nedopadl moc dobře. Změny oproti leaknuté betaverzi nejsou skoro žádné i když už je vydán první patch, který hráčům na PC umožní například i takovou sofistikovanou vychytávku, jako je změna crosshairu Razz. Zbytek zůstává stejný: žádné strafejumpy (těžkopádný běh jakoby s plnými gaťaty), žádné střílení během sprintu, pouze 3 povolání, ironsights s nemožností showgun 0, žádné riflegranáty, konzolové ovládání, servery pouze pro 12 hráčů, nemožnost free spectatingu, atd. atd.... Crying or Very sad
Naděje, že by šlo nějak radikálně ovlivnit fyziku pohybu Pro-modem, na který se chystá tým tvořící ETPro pro ETQW je minimální. O kvalitě multiplayeru a budoucí podpoře něco vypovídá i to, že většina z týmu Endrant Studios, kteří multiplayer vytvářeli, dostali výpověď. V originálním manuálu pro PC se také dočtete, jak ovládat Wolfa tlačítky na X-Box gamepadu a server prý spustíte souborem etqwded.exe Laughing!

Singleplayer sice vypadá velice dobře, retro grafika je moc pěkná, ale podle recenzí si jí moc neužijeme, protože prý 90% stejně strávíme ve Veil modu, který dělá celou tu nádheru kompletně, ehm... zelenou. Hráči co se těšili aspoň na herní linii Wolfensteina budou nejspíš také zklamáni, příběh prý nemálo připomíná něco, co už tu bylo...

Z každou další novou zprávou se Wolfenstein propadá do béčkových titulů a cestu si k němu zřejmě nenajdou ani příznivci CoD serie, pro které zřejmě měla být tvořena, Quake Wars hráči se nad výsledkem jen pousmějí a o ET komunitě se není třeba zmiňovat, reakce jsou otřesné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rapy (CZ)
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 78
Bydliště: Na západě

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 09:26    Předmět: Citovat

Tak to je velmi nepříjemné co tu napsal Bela Osa co budeme dělat?
_________________
Rapy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Witus_CZ



Založen: 11.7.2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Prágl

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 10:06    Předmět: Citovat

Nic, normálně budem cheatovat. Stejně jako doteď Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 14:00    Předmět: Citovat

To videjko je pecka, hlavne ty sebevrazdy :]
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 16:37    Předmět: Citovat

Uff, tak už to nevypadá tak zle. PBBans streamová služba sice ještě pořád po hackerských útocích na své servery nefunguje, ale už oficiálně ohlásili nového hostitele serverů a příští týden už by mělo zase vše fungovat. Kdo máte konto plné zahálejících penízků, pošlete almužnu přímo přes http://www.pbbans.com (bohužel pouze PayPal).

V současné době mám rozehranou kampaň nového Wolfensteina a nevypadá to vůbec špatně. Žádná "NexGen" hra to sice není a částečně to zavání Half-Lifem a Call of Duty, ale zvolený způsob kampaně se mě moc líbí a náplň jednotlivých lokací je velice zábavná. Lehce bolí hlava z přehnaného head-bobu, který sice lze vypnout, ale je to docela komplikované. Důležité je, že z toho cítím aspoň trochu atmosféru Return to Castle Wolfenstein. Hudba perfektně pasuje do prostředí, zvuky jsou dobře zřetelné, ale zejména u zbraní značně nerealistické - jakoby ty zbraně byly nějaké hračky z plastu. Obtížnost lze jen těžko vystihnout, ve hře totiž neexistuje něco jako health-bar, pouze Vám červenají okraje obrazovky a stačí se na chvíli někam zašít a zdraví se samo doplní - alá série Call of Duty.
Musím přiznat, že jsem si nového Wolfensteina stáhnul přes Rapidshare. Můj názor, že multiplayer je kus hovna zatím neměním a dokud s tím někdo něco radikálního neudělá, žádné peníze ode mne ID Software za tuhle hru neuvidí. Zatím je to jenom půlka hry a i když se podle mě single player mod povedl, stále je cítit silná příchuť CoD a multiplayer jím smrdí odshora až dolů. Vlastně se tady musím omluvit příznivcům CoD, protože jejich hra je v multiplayer modu stokrát lepší než nedodělaný paskvil jménem MP Wolfenstein.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 17:54    Předmět: Citovat

Jo tak ať radši udělkaj něco s Win7 a neflákaj se kua kua kua sakra dopi.... Ale jinak Win 7 mohu jedině doporučit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 21:27    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
Jo tak ať radši udělkaj něco s Win7 a neflákaj se kua kua kua sakra dopi.... Ale jinak Win 7 mohu jedině doporučit

tronix kua kua kua ty jeste zijes??? Very Happy o tobe jsem neslysel a nevidel mrte mrte spoustu mesicu Idea prijedes na sraz?uz jsem nemel mrte mrte dlouho zedne cigarko:-DDD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lions



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 22:49    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Uff, tak už to nevypadá tak zle. PBBans streamová služba sice ještě pořád po hackerských útocích na své servery nefunguje, ale už oficiálně ohlásili nového hostitele serverů a příští týden už by mělo zase vše fungovat. Kdo máte konto plné zahálejících penízků, pošlete almužnu přímo přes http://www.pbbans.com (bohužel pouze PayPal).

V současné době mám rozehranou kampaň nového Wolfensteina a nevypadá to vůbec špatně. Žádná "NexGen" hra to sice není a částečně to zavání Half-Lifem a Call of Duty, ale zvolený způsob kampaně se mě moc líbí a náplň jednotlivých lokací je velice zábavná. Lehce bolí hlava z přehnaného head-bobu, který sice lze vypnout, ale je to docela komplikované. Důležité je, že z toho cítím aspoň trochu atmosféru Return to Castle Wolfenstein. Hudba perfektně pasuje do prostředí, zvuky jsou dobře zřetelné, ale zejména u zbraní značně nerealistické - jakoby ty zbraně byly nějaké hračky z plastu. Obtížnost lze jen těžko vystihnout, ve hře totiž neexistuje něco jako health-bar, pouze Vám červenají okraje obrazovky a stačí se na chvíli někam zašít a zdraví se samo doplní - alá série Call of Duty.
Musím přiznat, že jsem si nového Wolfensteina stáhnul přes Rapidshare. Můj názor, že multiplayer je kus hovna zatím neměním a dokud s tím někdo něco radikálního neudělá, žádné peníze ode mne ID Software za tuhle hru neuvidí. Zatím je to jenom půlka hry a i když se podle mě single player mod povedl, stále je cítit silná příchuť CoD a multiplayer jím smrdí odshora až dolů. Vlastně se tady musím omluvit příznivcům CoD, protože jejich hra je v multiplayer modu stokrát lepší než nedodělaný paskvil jménem MP Wolfenstein.



Chtěl jsem jim poslat nějakou almužnu....Paypal mám... ale seru na ně!!!

Dneska mě to celej večer kopalo ven... že něco ignoruju at dou vážně stím PB do prdele...

Jeden večer to funguje druhej to hází ven pak to funguje už mě to fakt sere! Ani na ET se už nemuže člověk spolehnout...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 01:16    Předmět: Citovat

2 Lions:

Kdybys četl o pár řádků výše, tak bys věděl, že PBBans nemají s PunkBusterem nic společného, jen spravují databáze cheaterů přistižených PunkBusterem. Samotný anticheat má na starosti Evenbalance a co se Tvého problému týče (předpokládám "Ignoring MD5 Tools"), tak to je chyba Tvého systému, nikoliv PunkBusteru. Někdy je sice před aktualizací nutné smazat celý adresář PB a nainstalovat ho znovu, ale Ignoring MD5 Tool je většinou způsobena špatným nastavením komunikačních služeb PunkBusteru, tzn. jejich povolení ve firewallu Windows/personálním/routeru. Služba PnkBstrA.exe by navíc měla být ve službách systému nastavena na automatické spouštění - po spuštění ET.exe automaticky spouští PnkBstrB.exe, což je jádro PunkBusteru. Tuto chybu také můžou způsobovat cizí .pk3 soubory v adresáři etmain, které si ET stahuje ze serverů a obsahují různé "vychytávky" jako skiny postav nebo speciální zvuky. Čas od času je to nutné promazat a ponechat tam jen .pk3 soubory patřící k mapám.
Na druhou stranu s Tebou souhlasím - PB je zastaralý, nespolehlivý a způsobuje lagy, jenže nic lepšího nemáme a zřejmě dlouho mít nebudeme, protože PunkBuster používají i největší trháky dnešního herního světa, včetně těch, co teprve vyjdou (teď mám na mysli hlavně CoD4:MW2, který vypadá velmi nadějně a to používá o generaci starší engine než právě vyšlý Wolfenstein).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 06:59    Předmět: Citovat

tak kdyz uz tady ses belo, tak mi napis prosim te, co se stalo, nebo nestalo, kdyz me to kopne z etka a napise mi to, ze nedoslo (nebo bylo spatne-ted nevim) "hand shaking" ... Smile selskym rozumem mi asi dojde, co zhruba to muze byt, ale jestli bys to umel vysvetlit nejak, byl bych rad... Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lions



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 07:36    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
2 Lions:

Kdybys četl o pár řádků výše, tak bys věděl, že PBBans nemají s PunkBusterem nic společného, jen spravují databáze cheaterů přistižených PunkBusterem. Samotný anticheat má na starosti Evenbalance a co se Tvého problému týče (předpokládám "Ignoring MD5 Tools"), tak to je chyba Tvého systému, nikoliv PunkBusteru. Někdy je sice před aktualizací nutné smazat celý adresář PB a nainstalovat ho znovu, ale Ignoring MD5 Tool je většinou způsobena špatným nastavením komunikačních služeb PunkBusteru, tzn. jejich povolení ve firewallu Windows/personálním/routeru. Služba PnkBstrA.exe by navíc měla být ve službách systému nastavena na automatické spouštění - po spuštění ET.exe automaticky spouští PnkBstrB.exe, což je jádro PunkBusteru. Tuto chybu také můžou způsobovat cizí .pk3 soubory v adresáři etmain, které si ET stahuje ze serverů a obsahují různé "vychytávky" jako skiny postav nebo speciální zvuky. Čas od času je to nutné promazat a ponechat tam jen .pk3 soubory patřící k mapám.
Na druhou stranu s Tebou souhlasím - PB je zastaralý, nespolehlivý a způsobuje lagy, jenže nic lepšího nemáme a zřejmě dlouho mít nebudeme, protože PunkBuster používají i největší trháky dnešního herního světa, včetně těch, co teprve vyjdou (teď mám na mysli hlavně CoD4:MW2, který vypadá velmi nadějně a to používá o generaci starší engine než právě vyšlý Wolfenstein).


Děkuji Belo...jako vždy poradíš....

Máš pravdu kope mě to na tuhle chybu, ale kope mě to i co píšu Cunda.

Omlouvám se PBBans! o pravuje zas...ny Visty Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 13:37    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
tak kdyz uz tady ses belo, tak mi napis prosim te, co se stalo, nebo nestalo, kdyz me to kopne z etka a napise mi to, ze nedoslo (nebo bylo spatne-ted nevim) "hand shaking" ... Smile selskym rozumem mi asi dojde, co zhruba to muze byt, ale jestli bys to umel vysvetlit nejak, byl bych rad... Wink


Prakticky jde o stejný problém, jako má Lions a tedy i řešení je stejné. Rozdíl je v tom, že Lionsovi PunkBuster funguje, ale nemá přístup k některým souborům při skenu ET adresářů. V Tvém případě, La, se nenaváže spojení mezi tvým PB klientem a PB serverem, doslova si nepodají ruce (hand shaking).
Ve Vistách a Windows 7 je nutné mít alespoň přístup k administrátorským právům a nastavit nebo si nechat nastavit služby PunkBusteru (PnkBstrA.exe ve složce systému a PnkBstrB.exe ve složce PB) a samotné ET.exe spouštěné jako správce. Postup je stále stejný, smazat celý stávající adresář PB, stáhnout PBSvc.exe, spustit PBSvc.exe (ten nainstaluje a otestuje služby), pak stáhnout PBSetup.exe (můžeš použít i starou verzi, sám se aktualizuje), spustit, nalézt cestu k ET, přidat do seznamu her a vyhledat aktualizace. Ještě bych podotknul, že PBSvc.exe a PBSetup.exe NIKDY nekopíruj přímo do adresáře PB! Opravdu nezáleží kam, s výjimkou adresáře PB. Jestliže PBSvc.exe neprovede úspěšný koncový test, je mu též nutné dát práva spouštět jako správce nebo mu povolit volnou komunikaci ve firewallu. To samé platí pro PBSetup.exe, kdyby nešel aktualizovat.
Ve Vistách a Windows 7 je trochu zmatek s umístěním PB adresáře a také etkey (oba jsou umístěny mimo instalaci ET, tuším, že někde v Documents and Settings nebo Users, nejsem si teď jist), ale po postupu popsaném výše by vše mělo běhat jako nové. Tedy až na PB lagy, ale s tím nic nenaděláš. Na méně výkonných PC procesorech způsobuje PB dokonce i FPS lagy. Na ně ale řešení existuje: upgrade procesoru PC nejméně na jakýkoliv Intel Core2 Duo, které jsou levné, spolehlivé a výkonné nebo ještě levnější alias současných AMD procesorů. S těmi už jsem ztratil kontakt, takže se v nich nevyznám, ale věřím, že i vícejádrové AMD procesory jsou velice výkonné. Ne, že by ET umělo využít více než jedno jádro, ale jednočipové procesory splňující současné požadavky na výkon a zároveň spotřebu se už dnes prakticky nevyrábí.
Taky doporučuji odinstalovat, smazat a zapomenout na freewarové softwarové firewally. Většinou nadělají více škody než užitku. Lepší je mít firewall jako součást antiviru a pochopitelně nejlepší možností je mít router s integrovaným hardwarovým firewallem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 14:57    Předmět: Citovat

to bela:
tak presne neco takove sem si myslel... Wink diky moc Smile
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com